Pernix stuurt TOP 't bos in Eerste overwinning van Leiden: 97-64 Holland naar hoofdklasse Trotters komen 'iet iets tekort Saturnus neemt revanche tegen WIK li basketbalduel met Wyba Debuut Rudy Williams Amsterdam zakt na rust weg Algemene klopt Crescendo 82 ANDAG 27 SEPTEMBER 1982 IDEN - De Spaarbank Trotters ijn de basketbalcompetitie ui- »rst schlemielig gestart. Na bij- a de hele wedstrijd te hebben t oorgestaan werd met 77-79 van I ryba verloren. Ook Leiderdorp t erloor met miniem verschil. i 1SV bleef de Leiderdorpers net oor: 75-73. Blitz blijft winnen. fu werd OSG met een 85-62 ne- l erlaag naar huis gestuurd. t >tters-Wyba 77-79. Ondanks en goed gespeelde wedstrijd i ing de Leidse eerstedivisionist t de slotfase kopje onder. Zeker i i de eerste helft hadden de Trot- »rs, zonder de geblesseerde Will floerer, het beste van het spel. )e tegenstanders verdedigden nan to man en de Leidenaars iadden daar geen enkele moeite nee. Er werd een voorsprong an acht punten opgebouwd, naar toen Wyba overging op een one-verdediging werd het een tuk moeilijker. De Leidse ploeg nist een tweede lange man en ;omt daardoor in de rebound het en en ander tekort. Zeker als de egenstander wel met een lange Imerikaan binnen de lijnen ver- chijnt. Voor de pauze konden le mannen van coach Michiel an der Meer door scherp schie- en (Lamping en Van Weeren) de chade nog beperken. Halverwe- ;e was de stand 50-43. or onnodig balverlies en gefor- eerd schieten gaf de thuisploeg ,e voorsprong weer simpel uit anden. Door hard werken lie ten de Trotters echter weer uit at acht punten. Weer ging Wyba ver op een zone. en weer gingen e Leidenaars het schip in De ontrole was weg en door dom balverlies (Douwens en Bou- man) sloop Wyba dichterbij. In de slotfase was de stand weer na-' genoeg gelijk en het was type rend dat de Amerikaan Robin son (37 punten) in de laatste se conden het beslissende punt in de basket liet vallen. MSV-Leiderdorp 75-73. De Lei derdorpers hadden een sterke start. Na vijftien minuten spelen was de stand 18—30. Door slecht verdedigen en onnodig balver lies kon MSV echter terugko men: ruststand 35-35. Ook na de pauze bleef Leiderdorp romme len en kon de door blessures ge handicapte ploeg uit Noordwijk zelfs wat uitlopen. Bij MSV had den enkele junioren al een wed strijd in de benen en misten zo doende de juiste scherpte. Toch kon Leiderdorp niet weglo pen. Bij de stand 71-68 plaatste coach Ben van Cleef zijn mannen in een zone-verdediging, maar in de slotfase bleek MSV toch de sterkste. Topscorers bij MSV: De Haas 20 en Steenvoorden 23 pun ten. Blitz—OSG 85—62. In een uiterst regelmatig gespeelde wedstrijd heeft Blitz zijn tegenstander te ruggewezen. Halverwege be droeg het verschil dan ook reeds veertien punten: 49-35. Na de pauze stokte de Voorschotense machine even. Alleen John Raam en Dick Koornneef kon den in deze fase de basket vin den. Toen Piet van der Zaag mee ging scoren was de ban gebroken en liep Blitz moeiteloos door naar 85-62. Topscorer werd Dick Koornneef met 24 punten. LEIDEN - Morgenavond maakt de Amerikaan Rudy Williams in het toernooi om de William Jones Cup zijn debuut voor Elmex. De twee meter lange shooting forward neemt de plaats in v vertrokken Wilson Washington. Williams is met Leiden tot eenstemming gekomen en mag ook uitkomen voor de wedstrij den in het kader van de Korac-beker. De club kreeg FIBA uitstel tot vorige week vrijdag. de de LEIDEN Ook in de tweede thuiswedstrijd heeft Elmex Leiden zijn reeds nu geslonken aanhang niet echt kunnen overtuigen. In een rommelig treffen werd het uiterst zwakke Black Velvet met 97-64 aan de kant gezet zonder ook maar één moment tot het beloof de topbasketbal te komen. Coach Henny Blom was met een mager ploegje naar Leiden afge reisd. Spelverdeler Geerten Rijks is naar Urk vertrokken en ook international Cock van de Lagemaat heeft de ploeg verla ten. Daar ook aanwinst Derek Joustra met een' geblesseerde hand rondliep, was het duidelijk dat Leiden met deze formatie geen moeite mocht hebben. Toch zag het daar de eerste helft niet naar uit. De Amsterdam mers konden het tam en ongeïn spireerd spelende Leiden simpel bijblijven. Ex-coach Edwin van der Hart leidde de systemen die door good-old Hank Smith veel al van afstand werden afgerond Wat de thuisploeg hier tegenover stelde was niet best. De Amster dammers stonden in een 1-2-2 zone-verdediging en Leiden zag geen mogelijkheden deze verde diging kapot te spelen. De traag over het veld sloffende center Robert Miller werd niet in de aanval betrokken zodat er weinig openingen binnen de bucket ge oreerd werden. Het gevolg was dat de Leidenaars zonder veel succes schotpogingen van grote afstand moesten nemen Roland van der Berg en Emill Hagens za gen hun meeste schoten misluk ken en in de rebound waren de Amsterdammers via de tweede Amerikaan Rudy Jackson en Esajas verrassend sterk. De fleg- Schotpercentage: Leiden 55. Am sterdam 38. Rebounds: Leiden 49. Amsterdam 29. Punten: Leiden Van den Bcrgh 12, Hagens 9. Miller 21. Richel 9, Kragtwijk en Wiel 24. Amster dam Smith 28 en Jackson 15. matieke Jackson had er in deze fase van de wedstrijd nog wel zin in en drukte zijn puntjes zodat Amsterdam leuk mee bleef doen. Leiden -'speelde verdedigend zelfs zo slecht dat coach Kinsber- gen zijn formatie bij de stand 18—17 ook in een zóne—verdedi ging plaatste. Smith bleef echter onverstoorbaar scoren en Leiden kon in deze periode alleen via Randy Wiel en Bert Kragtwijk de basket vinden. Na een 31-31 tus senstand kon Leiden, vooral door blunders aan Amsterdamse zijde (Schilp met name) vlak voor rust een gaatje slaan: 40-35. Na de pauze was de wedstrijd toch nog snel beslist. Leiden ging op eens wat aggressiever spelen en naast Wiel en Kragtwijk schoten ook Miller, die heerstte in de ver dedigingsrebound. en Hagens met scherp. Bij de Amsterdam mers werd de situatie steeds ho pelozer. Jackson hield de partij verder wel voor gezien en sjokte ongeïnteresseerd over het veld. terwijl Schilp steeds beroerder ging spelen. Bü gebrek aan wis selspelers moest Blom Schilp en Jackson wel laten klungelen en moest al het aanvallende werk van Smith komen Daar ook bij hem de jaren gaan tellen liep Lei den makkelijk van de gasten weg (61-40) Wiel bleef raak schieten en ook de plichtmatig werkende Bert Kragtwijk stond goed ge programmeerd en scoorde aan de lopende band. De wedstrijd was overduidelijk ge speeld en Miller vond daarom het tijdstip gekomen een wissel aan Kinsbergen te vragen. Kins- bergen gunde toen zyn bankspe- lers Schaftenaar en Oosterhuis wat speelminuten. Als kijkspel bleef de wedstrijd nauwelijks het aankijken waard en ook Kinsber gen leek dit in de gaten te krijgen en hij bracht Miller vlak voor tijd weer binnen de lijnen. Deze zorg de in de laatste seconde voor een snufje van het beloofde spekta kel. Hu dunkte een zelf gemiste vnje worp keihard door de nng en bracht het publiek daarmee op de banken Het was achteraf wel een van de weinige keren, want wederom had Leiden zijn aanhang opnieuw nog niet laten zien waartoe het in staat moet zijn. WILL MOERER 5IDEN Zowel De Danaïden, als Zuiderkwartier hebben in het vierde competitie- veekend onnodig de punten weggegeven. De Danaïden, dat zich duidelijk had hersteld ran de twee voorafgegane veegpartijen verloor in de laatste vijf minuten door twee ioelpunten op rij van Steeds Hooger uit Apeldoorn. Zuiderkwartier overkwam precies letzelfde. Terwijl de geelblauwen bijna de hele wedstrijd PSV op achterstand hadden ;ehouden, sloegen de Eindhovenaren door drie doelpunten in het laatste kwartier gena- leloos toe (7-8). Fides Pacta herstelde zich gedeeltelijk door koploper Achilles een (elijkspel af te dwingen. de Eerste klasse is Pernix op de oede weg om het verloren ter- ein snel te heroveren. TOP uit iassenheim werd met een 9-4 lederlaag naar huis gestuurd, ie derby De Algemene-Crescen- lo werd ondanks een fysiek terker Crescendo een regelma- ige 9-6 overwinning voor de ilauwwitten. Danaiden-Steeds Hooger 5-7 (3- Dat De Danaïden in de Over langsklasse op de ranglijst geen oppositie zou innemen, had me- ligeen wel verwacht.- Maar dat le blauwwitten na vier wedstnj- len nog puntloos onderaan zou- len staan, was ook niet bere- :end. Toch zal er in het Danaï- lenkamp ernstig rekening ge- louden moeten worden met een eer kort verblijf in deze zware ;lasse. Tegen het uit de Hoofd- ilasse gedegradeerde Steeds looger waren de mogelijkheden im één of twee punten te verza nden aanwezig, echter diverse ipeenvolgende fouten waaraan le gehele Danaïdenploeg zich chuldig maakte, brachten iteeds Hooger uiteindelijk aan le goede kant van de scoreba- iuten, die op Overgangsklasseni- ueau niet mogen voorkomen, maar in dit geval aangeven dat de twaalf van Ron Ek in de Over gangsklasse wedstrijdervaring tekort komen. De start van De Danaïden was zeer sterk. Een agressieve Hans v.d. Leek zorgde al vrij snel voor een opening en stichtte aanvankelijk voldoende gevaar om Steeds Hooger in haar aanval voorzichtig te werk te la ten gaan. Die voorzichtigheid deed het veldspel van de Apel- doorners goed. Want nadat de ge lijkmaker was gescoord werd de Leidse ploeg volkomen verdiend op een 1-3 achterstand gezet. In de laatste tien minuten voor rust schoot Monique Slingerland De Danaïden weer langszij (3-3). De tweede helft was meer span nend dan fraai Beide teams slaagden er niet in het publiek met fraaie staaltjes korfbal te vermaken. Alleen de doelpunten brachten de handen op elkaar. Vijf minuten voor tijd zette Steeds Hooger door een opeen stapeling van fouten in het mid denvak en in het aanvalsspel van De Danaïden de verdediging van de scholieren onder druk. het geen uiteindelijk in een beslis sende treffer uitmondde. De eindstand was toen nog niet be reikt, want uit het balbezitspel scoorden de Apeldoorners nóg eenmaal. Voor De Danaïden scoorden: Hans v.d. Leek, Pieter Koornneef, Kees Christiaanse en Monique Slingerland. Zuiderkwartier-PSV 7-8 (5-4). Het missen van twee strafworpen op voor Zuiderkwartier heel belang rijke momenten heeft de ploeg uiteindelijk de das omgedaan. Coach Hen Zierikzee was na af loop een zwaar teleurgesteld man. Terecht, want zulke unieke kansen mogen onder wélke om standigheden dan ook niet ge mist worden. Vlak voor het rust- signaal lieten de geelblauwen een strafworp onbenut, waar door de tweede helft met een te genvallende 5-4 voorsprong kon aanvangen. Maar ook in het laatste kwartier van de wedstrijd met een 6-5 voorsprong op het bord lieten de debutanten tegen koploper PSV zo'n kans onbenut, waardoor de ze zege letterlijk en figuurlijk uit handen werd gegeven. Want de Eindhovense ploeg zag toen kans om 6-6 te scoren om vervol gens in de daaropvolgnde 8 mi nuten hard toe te slaan (6-8). De laatste aanvalspoging van Dirk Jan de Kreek bracht nog wel suc ces op, maar daarna waren de 90 minuten volledig gespeeld. Doel punten: Dik Dcrksen 2x, Joep van Dam. Rens Henze en Dirk Jan de Kreek 3x. Achilles-Fides Pacta 8-8. Het gelij ke spel van Fides Pacta tegen koploper Achilles zal het enigs zins gedeukte aanzien van de Leidse ploeg gedeeltelijk herstel len. Volledig eerherstel zal pas afgedwongen kunnen worden als Fides Pacta de onderste plaats zal hebben afgestaan aan andere gegadigden als Rust Roest en Blauw Wit. Vooralsnog lijkt het er op dat Fides Pacta zich grandioos verkeken heeft op de tegenstanders. Hoe anders is deze opmerkelijke laatste plaats te verklaren. Fides' start tegen Achilles was niet overtuigend, maar de 2 0 achter stand werd uiteindelijk na 3-3 omgebogen in een 4-6 voor sprong die in de tweede helft via 5-7 en 7-8' in een gelijkspel ein digde. Doelpunten: Hennie Piket 3x, Wim Piket 2x, John Wansing, Bea Schrama en Dik Onderwa ter. TOP-speler Peter Tiggelman vangt de bal onder de korf. Tegenstrever Janus Breedveld kan slechts toekijken. Pernix-TOP 9-4 (3-3). Het ene jaar aan kop, het andere jaar gewik keld in een strijd om de onderste plaats. Voor Pernix geldt nu dat de strijd om de bovenste plaats gaat, tegenover vorig seizoen - weliswaar een klasse hoger een degradatieplaats, maar voor TOP geldt precies de omgekeer de vorm maar dan in dezelfde klasse. Dat Pernix aan de top meedraait, is niet verwonderlijk, maar dat TOP zich op de onder ste plaats bevindt, is opmerke lijk. Toch is het niet anders. Per nix was in deze wedstrijd vooral in de tweede helft op alle fronten sterker dan de Sassenheimers, die in de eerste helft de Leidse ploeg lange tijd op achterstand had kunnen houden. Maar toen speelde Pernix ook wel duidelijk onder haar kunnen. Voor de doelpunten aan Leidse zijde wa ren verantwoordelijk: Peter Kui pers. Carla Kuipers, Janneke Mulder 3x, Janko Breedveld, Geerten Breedveld 2x en Kees Brokaar Voor TOP scoorden: Gerko Langelaan, Filip Trap. Ilse Molenaar en Peter Tiggelman In de tweede klasse streden De Al gemene en Crescendo tegen el kaar om de hoogste eer. Ondanks een 90 minuten durend Crescen- do-overwicht. slaagde de ploeg van Piet l'Amie er niet in om het met meer routine en vaak tech nisch beter spelende De Algeme ne op de knieén te krijgen. Bij rust bezat De Algemene al een 5- 3 voorsprong, die uiteindelijk doordat Crescendo niet bij machte was haar veldmeerder- heid in doelpunten uit te druk ken in een 9-6 eindstand resul teerde. Doelpunten Algemene Wim van Vliet 3x, Ruud v. Vliet. Janny van Iterson. Erik Kuiper en Jan Sjardeijn. Crescendo Jo ke Geijer, Anita Alberts. Caro- lien Braggaar. John Huigsloot. Hans Westerbeek en Eddy Spaans. Ons Eiland behaalde door doel punten van Hans v.d. Meeberg 3x, Rob Hasselbach. Barry v. Duin. Huib Hasselbach 2x, John Dickhoff en Madeion Martens een 9-8 overwinning op Mcrwe- de. In de wedstrijd ADO-Fiks werd een 8-8 eindstand bereikt, waarvan 13 doelpunten uit straf worpen. Theo Vreeken 3x. Dic- derik v. Veen 3x, Robert v.d. Kraan en Dirk Jan Elzinga scoor den zowel vanaf de stip ais van uit ander posities. ADO deed dat alleen vanaf de stip GERTGRESSIE ROOSENDAAL - Klasse en karak ter. Dat spreidde de herenploeg van de Leidse atletiekvereniging AV Holland gisteren in Roosen daal tijdens de eerste klasse-fina le van de landelijke competitie ten toon. De Leidenaars, op grond van hun resultaten in de voorronden getipt als grote kans hebbers voor promotie naar de hoofdklasse, moesten tot het ui terste gaan om die prognose be waarheid te doen worden Hoe wel niet in de sterkste opstelling kon worden aangetreden en het Beverwijkse DEM onverwacht grote tegenstand bood werd uit eindelijk toch, met het Roosen- daalse Thor. een verdiende plaats in de hoogste atletiekafde- ling van Nederland veroverd. De Leidse ploeg deed dat via een puntenscore van 22.194. een to taal dat nog niet eerder door een Holland-team in de eerste klasse is bereikt waaruit de inzet maar ook de klasse op dit late moment in het wedstrijdseizoen van de Leidenaars blijkt. Zonder anderen tekort te doen moet in de eerste plaats worden gewezen op de prestaties van M.irc van Vlu-t n Anan de Haan bij het polsstokhoogspringen en van Nico van Noort bij het dis cuswerpen Het waren juist de verrichtingen op deze onderde len die Holland uit een ogen- schijnluk kansloze positie alsnog naar de tweede plaats tilden Van Vliet, een oude rot in de Holland- gelederen, deed het geweldig met een sprong over 4.60 meter waarmee hij voor de tweede maal dit jaar zijn persoonlijk re cord evenaarde Arjan de Haan bezorgde zichzelf en de ploeg een geweldige opkikker door over de 4 meter te springen waarmee de uit Roelofarends- veen afkomstige junior de twee de 'Leidse' springer werd die de in Nederland nog altijd tot de verbeelding sprekende grens van vier meter overschreed. Bo vendien leverde De Haan een groot aandeel in de knappe tud die de gelegenheidsploeg op de 4x400 meter estafette afleverde: 3.25.7. In deze ploeg liepen ver der Roel Hendriksen, Jek Per- soons en Michel Moll Nico van Noort, aan het einde van het seizoen goed op dreef bij het werpen, was superieur bij het discuswerpen met 49 20m en rOMPWIJK - De dames van HVS lopen week in week uit tegen een grote nederlaag op. Gisteren was Hellas' tweede keuze veel te sterk voor de Stompwijkse ploeg 4-39. Zoals bekend moeten de HVS-reserves proberen de rol van de eerste garde in de lande lijke eerste klasse over te nemen en dat is natuurlijk een onbegon nen zaak en een verre van plezie rige opdracht. Oase kwam tegen het Haagse Wings met een nieu we speelster op de proppen. Mar jan Jansen. De Oud Adese for matie experimenteert duidelijk met het oog gericht op de zaal competitie. Marjan Jansen zal de Oase trainer-coach stellig niet ontevreden hebben gestemd. Zij kan de. nederlaag van 11-15 ten spijt, op een goede wedstrijd te rugzien. e heren van Saturnus revan cheerden zich voor de vorige week geleden nederlaag tegen Rijnstreek. Zonder Hans Zwaan en Hans Wolvers, werd het tegen WIK uit Rotterdam een verdien de 15-12 zege. MMO had tegen het Schiedamse UVG meer ge blesseerde speelsters binnen de lijnen lopen dan fitte. Coach-trai- ner Carel Caron had het dan ook drukker met zwachtelen dan met het geven van aanwijzingen MMO won desalniettemin met ruime verschil: 16-8 Foreholte verloor in de landelijke tweede klasse na een vooral defensief sterke eerste helft met 4-9 van Athene. In de tweede helft van de veldcompetitie zal het eerste zaalteam wel versterkingen leve ren om de degradatie te voorko men. Toch een stukje competi tievervalsing. De dames van Oase werden giste ren in Oud-Ade al in de eerste helft op afstand gezet door af- standschutter Hannie Loof. Zij wist Coby Hassmg en Monique van der Meer te verschalken 0-5. Die dreun kon een fel vechtend Oase niet meer goedmaken al waren Helma van der Geest cs. daar kort na de hervatting mede door een explosie van Lydia van der Poel. niet ver vanaf: 7-9 En kele ongelukkige arbitrale be slissingen bq Oase-breaks, die in vrije positie werden teruggeflo ten voor Haagse overtredingen, belette de Oase-formatie de druk op de ketel te verhogen Wings kon 'ademhalen' en won tenslot te geflatteerd met 15-11 Bij Oase waren naast aanvoerster Helma van der Geest Gernc Hoogen- boom en Marjan van der Geest de meest opvallende speelsters. Saturnus scoorde gisteren tegen WIK eenvoudig, maar gaf ook ge makkelijk tegentreffers weg De defensie verzuimde de fysiek sterke tweede lijn van de Rotter dammers stevig aan te tasten en dat resulteerde in een aantal voor de goed keepende Rob Otten on houdbare sprongschoten Maar Saturnus wilde gisteren beslist winnen en daar liepen de Rotter dammers op stuk MMO had in de eerste helft nogal wat problemen met de 5-1 defen sie van UVG. maar toen de pupil len van Caron daar de oplossing voor hadden gevonden door de stoorspeelster te laten 'zwem men' en rustig de kansen af te wachten was het met UVG snel gedaan Na rust, toen de Schie damse ploeg overschakelde op een 6-0 defensie kon MMO haar geliefkoosde tempospcllotje spe len en bouwde de voorsprong ge makkelijk verder uit. In de afdelingsklassen bluven de heren van HVV '70 winnen Quintus 3 werd in de tweede helft weggespeeld 12-6 Olympia '72 boekte gisteren alleen maar winst bij de heren Die wonnen in de derde klasse van Dios 2 10-6 Foreholte speelde geluk te gen EDH 2 (11-11) en is uitgeran geerd voor de strijd om het kam piocnschap. Maar het had 11-10 moeten zun. Overige uitslagen dames eerste klasse Saturnus- AHC '28 4-7. tweede klasse CWP - Olympia 72 12-11 HVV '70 -Athene 2 14 1; derde klasse HEC 3 - MSV 14 6 Heren tweede klasse Hermes 2 MSV 10-18. derde klasse DIOS 2 Olympia'72 6-10 MMO Wings 5 11-5. Oase - Wings 6 14 4 FRANK BONTE ZWOLLE - Bataven-atlete Karin v.d.Berg heeft dit weekeinde een geslaagd debuut op de ma rathon gemaakt. Zij liep in Zwolle naar een tijd van 3 uur 5 minuten en 33 seconden wat voor een dame een zeer knappe tijd is. kwam trouwens ook met de ko gel tot een behoorluke stoot van 13.48m. Op de loopnummers moest Hol land in vergelijking tot vorige wedstrijden punten inleveren door het ontbreken van Enk Ul- rich (verblijf in buitenland) en Cor van Loon (geblesseerd). Toch werd er wel degehjk knap gepresteerd. Frans Blom. een nieuwkomer die snel is doorge broken. liep de 100m in 11.3 en de 400m m 50.1. Michel Moll leg de de 400m eveneens af in 50.1, junior Jan Jansen draaide een pittig dubbel programma (800m in 1.58.7 en 5 km in 15.16.7) en ook Theo van de Veer kreeg het stevig voor z'n kiezen (1500m in 4.04 4 en 5 km in 15 03 8) Daar werden goede prestaties aan toe gevoegd door Alfred Verhoef op de 100m (11.3). Jek Persoons op de 800m (I 56 4). Jaap Dirkx op de 1500m (4.16.4), Roel Hendrik sen op de 400m horden (56.7), Walter Botman op de 110m hor den (een pers. ree. van 15.4) en Chris Winkel op de 110m horden (16.5). Martien v.d.Hoorn maakte op de 3 km steeple chase geen slechte come back met 8 43 9 Met het polshoog als topper deden de Hollanders het ook op de an dere technische nummers niet slecht. Kees Riemens wierp de speer 52 40m en kwam met de kogel tot 10.70m. Frans Kroone, invaller voor de zieke Kees Lan geveld, haalde met de speer 44.20m Gertjan Roosing draaide in de discusring naar 33 3fim Bij het verspringen kwam Rob Ult- zen tot 6.23m en Bert Paauw tot 6 21m. Het hoogspringen bracht Walter Botman 1 85m en Chris Winkel 1 80m De 4xl00m ten slotte ging in 44 4 voor het kwar tet Verhoef-Hcndnksen-Blom en Moll Minder succesvol waren de Hol- land dames in Sittard waar zich de tweede klasse finale afspoel de. De Leidse atletes werden zes de en die klassering kwam niet onverwacht want door het ont breken van 'toppers' als Jenny Litjens. Tanja Mahieu en Regina van Duyn (blessures en fami lieomstandigheden) was promo tie bij voorbaat uitgesloten En kele behoorlijke verrichtingen Marion Komdeur 800m in 2.20 8. Cathy van Loon400m in61.2. Ka nn Komdeur kogel 10 02 en dis cus 32 24 en Bep van Pelt speer 31 20m Holland snelwandelaar Dirk Maas sen van de Brink kwam gisteren in Rotterdam in actie waar hij derde werd in een uurwedstrud. Hu legde 11 km en 801 m af Jeugdleden van Holland deden het zaterdag in Den Haag heel goed Sandra Parlevliet 60m MD 8 4. Stephanie Keereweer 60m MD 8 5. dit tweetal met Hilda van Leeuwen en Vera van Vcnc tién op 4x60m MD 35 4 Ilja van Wees liep de 100m JC in 12 4

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 17