hulp verkoopster PER pergE2n§glr^i..P^Wa™ u St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel crisis- medewerk(st)er DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Part-time docent verpleegkundige (m/v) groepsleider/ verpleegkundige m/v ervaren typiste Nederlands MEDEWERKER/STER WERK ervaren automonteur m/v aktiviteiten-leider m/v Commercieel binnendienst- medewerk(st)er WAA groept -»%raoo«lpes>Ea Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeest is het psychiatrisch ziekenhuis van de Gemeente Leiden met ongeveer 410 bedden. Het ziekenhuis kent een democratische organisa tiestructuur, waarvan de invulling in volle gang is. De basiseenheden worden gevormd door multi disciplinair samengestelde teams, welke zijn on dergebracht in drie behandelsectoren ("Regionale dienstverlening", "Specifieke behandelingen" en "Wonen") en in de ondersteunende diensten. Endegeest heeft sinds 1 april jl. een start gemaakt met een crisis-team. Dit team beoordeelt bij nieu we aanmeldingen, welke opvang het meest zinvol lijkt. Ambulante crisis-opvang hoort ook tot één van de mogelijkheden. Dagkliniek "De Keerkring" van Endegeest heeft ook een aantal plaatsen voor crisis-opvang be schikbaar. In verband hiermee is er een vacature ontstaan voor een (voor 20 uur per week) Functie-eisen: Van deze medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij een aantal taken op de dagkliniek zal vervul len en daarnaast oproepbaar is voor het crisis team. Wij denken aan iemand met ervaring op het gebied van crisis-opvang, bekendheid met de soci ale kaart in Leiden en omgeving en interesse en/of ervaring in het werken in een therapeutische ge meenschap, gezien het karakter van de dagkliniek. Opleidingseisen: S.P.V., H.B.O.-M.W. of verge lijkbare opleiding. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de ambtelijke rechtspositie van de ge meente Leiden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Eli- se Karsten of Guus Westerhof Dagkliniek "Keerk ring" (telf. 071-179330). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na ver schijning richten aan Frans Schiks, Coördinator personeelszaken, psychiatrisch ziekenhuis Ende geest c.a., postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11* Laboratorium voor Celbiologie en Histologie laborant (m/v) (32 ot 36 uur p/w) vacaturenummer: 2-264/1'158 Taak Het vervaardigen van microscopische preparaten voor het histologisch practicum voor medische studenten en het assisteren in de proefdierenstal bij het verzorgen van de proefdieren gedurende de vakantie en ziekte van de stalmedewerkers Vereist: Gehele of gedeeltelijke laborantenopleiding en/of histotechnische ervaring. Salaris maximaal f 2774.bruto per maand bij volledige dagtaak Inlichtingen bij Dr C W Thesingh tel 071-148333 tst 2933 secretaresse (m/v) vacaturenummer 2-298/1158 Taak Het verrichten van secretariaatswerkzaamheden op het Bureau Studentendecanen Deze bestaan o.a uit het bijhouden van de agenda's en de dagelijkse werkafspraken van twee studentendecanen, het af handelen van in- en uitgaande telefoongesprekken het verzorgen van de correspondentie, het inrichten en bi|houden van dossiers en het geven van in formatie aan studenten Vereist: V W O goede typevaardigheid, grote accuratesse vermogen om zelfstandig en in teamverband te werken, goede contactuele vaardigheden Enige ervaring op een druk kantoor is gewenst Salaris maximaal f 2554.bruto per maand Inlichtingen worden verstrekt door Mr R van Duinen tel 071-148333 tst 7401 7402 7403 De Rijksuniversiteit te Leiden wil n* dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46.2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar circa 120 leerling-ver pleegkundigen de in-service A-opleiding volgen. Bij de dienst Opleiding, ont staat wegens verhuizing van een der theoriedocenten plaats voor een docent voor 32 uur per week. Hij/zij zal in nauwe samenwerking met de colle ga's zowel theorie- als prak tijklessen verzorgen voor de klinische groepen en enkele van deze groepen begeleiden. Wij vragen: Naast het diploma A-verpleeg- kunde een voltooide docen tenopleiding; Ervaring als docent bij een in- service-opleiding. Wij bieden: Een zelfstandige functie bin nen een klein team; Aanstelling maximaal in de rang van 1e verpik, (max.sal. f 2683,28 bruto per maand bij 32 uur); Toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van dienst de heer E.G. Bebelaar, tel.: 071-899250 tst. 584. Uw schriftelijke solli citatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 40/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over driêaandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatne en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. De Boekhorst-C van ons psychiatrisch ziekenhuis, een afdeling waar 24 vrouwen en mannen (gem. leeftijd 34 jaar) langdurig verblijven, is gesplitst in 2 groepen van 12 patiënten. Onze voornaamste doelstellingen zijn: het kreèren van een prettige leefsituatie, het stimuleren van zelfstandigheid, het aanleren van sociale vaardigheden. Wij werken onder meer met de volgende middelen: individuele behandelingsplannen, gebaseerd op gedrags therapeutische principes en groepsgerichte therapieën. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een in het bezit van het diploma Ziekenverpleging-B. Ook mensen met HBO-IW, MBO-IW. HBO-V of MBOV kunnen reageren, mits zij kennis van en ervaring hebben in de psychiatrie. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: l minstens twee jaar als gediplomeerd B-verpleegkundige werkzaam is, ervaring heeft met en/of kennis van gedragstherapie. bereid is samen te werken in een horizontale struktuur, J. in staat is te werken met langlopende behandelings plannen. De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer H. van Kempen (toestel: 254). psychiatrisch ziekenhuis Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd personeelszaken. SdllCld 1113113 Langevelderlaan 1. 2204 BA Noordwi|k (Z.H Tel 02523-8244 Look is een modieus, dynamisch bedrijf in sportieve en modieuse vrijetijds- kleding. Wij richten ons dan ook op een klantenkring vanaf 16 jaar die goede en modieuse vrijetijdskleding draagt. Verder is ons kledingpakket beslist niet leeftijdgebonden Voor onze vestiging in Leiden vragen wij een voor de koopavond en zaterdag leeftijd van 17-23 jaar Bekendheid met het vrijetijdskledingpakket strekt tot aanbeveling, maar is niet beslist vereist. Uiteraard bieden wij u een goede honorering in overeenstemming met de betreffende funktie. Een bijzonder prettige kortingsregeling op kleding- aankopen behoort tot één van onze secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een briefje aan Look Mode bv, Kooikersweg 5. 2141 VR Vijfhuizen, on der vermelding van personalia en eventuele erva ring. AANNEMING-MAATSCHAPPIJ PANAGR0 B.V. - WARMOND vraagt in verband met het vertrek naar het buitenland van een medewerkster voor het kantoor te Warmond een die in een klein team alle voorkomende werkzaamheden in de typekamer verricht met behulp van geavanceerde beeldschermapparatuur Ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking zou prettig zijn. doch is geen vereiste Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dlrektie van Panagro B.V., Veerpolder 1, 2361 KV te War mond. Rederij Kennemerland bv te Katwijk vraagt voor spoedige indiensttreding ASSISTENT(E) ADMINISTRATEUR liefst met ervaring Schriftelijke sollicitaties te richten aan: KANTOOR KENNEMERLAND, Rijnlandkade 1, 2222 AE Katwijk Internationaal Verkoopkantoor zoekt met spoed voor de boekhouding. Leeftijd 19-25 jaar. Opleiding: Havo P.D. of vergelijkbaar nivo, type-diploma, kennis van Engels en Duits is een pré. Sollicitaties kunt u richten aan: Postbus 306, 2350 AH Leiderdorp. de krant helpt u op weg Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV Voor onze distriktwerkplaats te Leiden vragen wij een (met VAM-diploma 1e monteur) voor het onderhouden en repareren van dieselautobussen. Deze werkzaamheden worden in dag- en avonddienst verricht. Ervaring in de bedrijfswagensektor en kennis van elektronika strekken tot aan beveling Het aanvangssalaris inclusief vaste toe slagen ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 2675,- en f 2840,- bruto per maand. Bij roulerende diensten ontvangt men bovendien een onregelmatigheidstoeslag. Goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Autobusdienstenondernemingen en goede sociale voorzieningen. Nadere inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer A.L.Janssen, chef van de distriktwerkplaats Telefoon 071 -134441, toestel 36 Belangstellenden, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psycho logisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de Personeelfunktionaris distrikt Zuid van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N V Stationsplein 5. 2312 AJ Leiden STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor gehandicapten in de regio. Voor ons AKTIVITEITENCENTRUM "GADING", Hoogmadese- weg 170 te Leiderdorp, zoeken wij kontakt met een kollega voor de funktie van voor de lichte handvaardigheids aktiviteiten. Voor deze funktie vragen wij iemand die bij voorkeur: -- ervaring heeft in het werken met volwassen lichamelijk gehandi capten; -- een opleiding heeft op minimaal L.B.O.-niveau (bijv. kreatieve handvaardigheid); - niet jonger is dan 22 jaar. De rechtspositie is konform de C.A.O. voor dagverblijven en te huizen voor gehandicapten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.518,-- bruto per maand. Het betreft hier een full time dienstverband. "GADING" is een centrum waar 32 lichamelijk gehandicapten overdag mogelijkheden kunnen vinden tot allerlei vormen van aktiviteiten. Ongeveer 2/3 van de thans aanwezige deelnemers is gehandicapt van de geboorte en varieert in de leeftijd van 18 tot 40 jaar. De overige deelnemers zijn op latere leeftijd gehandicapt gewor den (±50 jaar en ouder). De aktiviteiten zijn gericht op de persoon lijke en sociale ontplooiing van de lichamelijk gehandicapte, alsme de op zijn re-integratie in de samenleving. Het aktiviteitenpakket, dat in overleg met de deelnemers wordt samengesteld, bestaat uit de onderdelen tuin, .yorming, sport en spel, koken, huishouding, onderwijs, kreativiteit, administratie. Onze werkwijze is gebaseerd op de zelfwerkzaamheid en het eigen initiatief van de deelnemers, zodat de begeleiding vooral geken merkt wordt door het inspelen" op de wensen en mogelijkheden van de deelnemer zelf. Wij werken samen in een team van 9 full-time en 11 part-time medewerk(st)ers. Voor meer informatie over de funktie kunt u bellen met Nico Pronk (hoofdleider van "Gading", telefoon 071 - 410444. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 14 dagen na het verschijnen van de advertentie te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. De NederlandscheVereeniging van Artsen-Automobilisten WAA is enig aandeelhoudster van de WAA groep, die zich specialiseert in dienstverlening aan artsen, tandartsen, dierenartsen, farmaceuten, fysiotherapeuten en andere beroepsbeoefenaren in de gezondheidszorg. De WAAgroep omvat onder meer een schadeverzekeringmaatschappij, een levensverzekering maatschappij, een financieel-economisch adviesbureau en een reisbureau. In totaal zijn er ruim 360 werknemers in dienst. Voor ons bijkantoor in Leiden zoeken wij op korte termijn een In het kader van onze belangenbehartiging van de leden van de WAA zal genoemde functionaris zich bezighouden met onder andere de advisering op het gebied van verzekeringen, financieringen, hypotheken enz. Dit geschiedt in belangrijke mate telefonisch. Gevraagd wordt: diploma assurantie A, of daarvoor studerend goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid initiatief en zelfstandigheid aantoonbare commerciële praktijkervaring. Het salaris, uiteraard mede afhankelijk van opleiding en ervaring, alsmede de secundaire arbeids voorwaarden, zijn zonder meer goed te noemen. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie. Atoomweg 100 3542 AB UTRECHT Tel.: 030-4543 46

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18