nhv person pensi CHEF DE BUREAU m/v Audiometrie-assistente St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp personeel*"^ kPERSOWEELPEret*SL ™»rson part-time medewerkster ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige Academisch ziekenhuis leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretaresse stafmedewerkers vrouwenkliniek (m/v) BLOEMENEXPORT BONAVENTURA COLLEGE administratief medewerkster/typiste Personeel- consulent (m/v) -n» technisch medewerker (m/v) Bent u een topverkoper? Hebt u zin om dit te verkopen? Dan bent u bij ons verzekerd van een zéér goed betaalde job! jf Langkamp 's handelsonderneming bv J personeel PERsoEa personeel GRIFFIOEN-VAN DER VOORT BV Voor één van onze cliènten, Aannemings bedrijf en Handel Bouwmaterialen, In verband met de verscheidenheid van de werkzaam heden zoeken wij iemand die a. in het bezit is van een typediploma en bij voorkeur stenodiploma b. enige administratieve ervaring heeft c. over goede contactuele eigenschappen beschikt d. initiatieven kan nemen en verantwoordelijkheid durft te dragen e. een leeftijd heeft van 25-30 jaar. Opname Afdeling Psychiatrie Op deze afdeling zoeken wij voor spoe dige indiensttreding een full-time vac.nr. 543.F.54.37.LD Op deze afdeling worden patiënten op genomen voor een kortdurende crisis interventie Het betreft vnl. patiënten, die door de diverse afdelingen van het AZL worden doorverwezen Aanvankelijk is gestart met max. 4 bed den, dit aantal zal gefaseerd uitgebreid worden tot 9 bedden Vereisten: - B-diploma, daarnaast wordt het bezit van het A-diploma op prijs gesteld; - ruime praktijkervaring; - mee kunnen denken en werken aan de afdelingsstructuur en -organisatie; - in staat zelfstandig en inventief te kun nen werken. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Salaris: max f 2922 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door mevr. K van Brussel, hoofdverpleegkundige (071 - 26 37 06) of de heer REimous (071 - 26 2015) Bi| indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een briet te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Vakgroep Vrouwenziekten-Verloskunde en Voortplanting van de Faculteit der Geneeskunde vacaturenummer: 2-240/1158 Taak: naast de normale secretariële werkzaamheden, zoals het bijhouden van de agenda, bediening van de telefoon, het verzorgen van inkomende- en uitgaande correspondentie en het uittypen van verslagen en wetenschappelijke publicaties in vreemde talen (voornamelijk Engels) zal hij/zij worden belast met de verslaglegging van onze vakgroep en de afwikkeling van daarbij behorende correspondentie Tevens zal hij/zij in voorkomende situaties zijn/haar collega's dienen te vervangen Vereist middelbare schoolopleiding, secretaresse opleiding Schoevers. kennis van moderne talen, ervaring strekt tot aanbeveling Leeftijd 25 jaar Salaris maximaal 2774.bruto per maand Inlichtingen worden verstrekt door N W J Houwer administrateur, tel 262873 De Rijksuniversiteit te Leiden wil n dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bi) de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46. 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op briet en envelop. De afdeling Den Haag van het Nederlands Handbal Verbond heeft tot taak het bevorderen en organiseren van de handbalsport in de regio's Den Haag/Zoetermeer/Delft, Leiden en het Westland. In de afdeling - die thans rond 7500 leden telt - zijn in het bestuur, de beleids- en werkgroepen enkele tientallen vrijwilligers aktief. Zij worden bijgestaan door een bureau dat op dit moment wordt bemand door twee medewerksters Omdat de hoeveelheid werk gestaag toeneemt en de afdeling streeft naar een optimaal niveau van kwaliteit en kontinuïteit, is besloten de professionele staf uit te breiden met een Deze funktionaris heeft de leiding van het bureau en heeft meer in het bijzonder tot taak het adviseren van het bestuur en de beleids- en werkgroepen; het in samenwerking met de kompetitieleiders verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de veld- en zaalkompetitie; het in samenwerking met de penningmeester voeren van de financiële administratie; het in samenwerking met de sekretaris voeren van de ledenadministratie; het begeleiden en coachen van de bureaumedewerkers en de vrijwillige medewerkers; het bijwonen en verslaan van vergaderingen van het bestuur en het dagelijks bestuur; het onderhouden van externe kontakten; het opstellen van nota's en brieven. I De gedachten van het afdelings- bestuur gaan uit naar iemand die zich aangetrokken voelt tot de uitdaging aan deze nieuwe i funktie gestalte en inhoud te geven S Er wordt van hem verwacht dat hij door zijn organisatorische en S administratieve kwaliteiten, gekombineerd met een sterke mate van betrokkenheid en kreativiteit, mede een aanzet geeft tot een verdere uitbouw van de handbalsport Voorts dient hij te voldoen aan het volgende; j leeftijd tussen 25 en 35 jaar goede kontaktuele I eigenschappen; goede schriftelijke uitdrukkings- I vaardigheid; aantoonbare belangstelling voor sport, interesse voor automatisering; bereidheid ook buiten normale j kantoortijden te werken; i op de taakuitoefening gerichte 1 opleiding (V.W.O. vervolg- opleidingen, M B O. of H.B.O. administratieve richting). Het salaris bij aanvang ligt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 2500,— en f 3000.— per maand Aantal vakantiedagen 23. j vakantiegeld 7.5%. j Sollicitaties kunnen tot 16/10/82 schriftelijk worden gericht aan het bestuur van de afdeling Den Haag van het N.H.V., p/a afdelingsbureau, Zuiderparklaan 118. 2574 HP j 's-Gravenhage. Op de enveloppe vermelden VCB 101. Bij de voorzitter, de heer R Uijtdebroek, kan telefonisch nadere informatie over deze funktie I worden ingewonnen (tel. 079-220493) Nederlands Handbal Verbond I afdeling Den Haag Anton Spaargaren BV In de V.B.A. te Aalsmeer zoekt een VERKOPER voor onze steeds gro ter wordende klantenkring. Vooral een goede spreekvaar digheid in het Frans, ook Duits en Engels, zijn vereist. Voor een enthousiaste JONGE MEDEWERKER is de sa lariëring in verhouding met de belangrijkheid der funktie. Sollicitaties liefst schriftelijk aan A. Spaargaren, Post bus 1145, 1430 BV te Aalsmeer. Tel. 02977-26058 of privé 02526-72686. Mariënpoelstraat 6, 2334 CZ Leiden telefoon: 071-173631 VOOR 20 UUR PER WEEK. Werktijden 12.30-16.30 uur. Wij denken aan iemand op ca. havo-niveau met diploma typen. De functie omvat naast type-werkzaamheden tevens medewerking aan de leerlingenadministratie en bedie ning van de telefoon. Het werken in een school vereist een opgewekte natuur. Brieven aan de rector, Dr. Th. A. Piel], Op de polikliniek Keel-, Neus- en Oorheelkunde ontstaat een vacature voor een audio metrie-assistente die zal wor den belast met gehoortesten, administratieve werkzaamhe den (m.n. ziekenfondsadmi nistratie) en de assistentie aan de receptie van de polikliniek. Onze gedachten gaan uit naar een kandidate die naast een HAVO-opleiding (bij voorkeur exacte vakken), in het bezit is van het diploma doktersassis tente. Voor een audiometrie opleiding kan worden zorgge dragen. Het salaris bedraagt, maxi maal, f 2.745,28 bruto per maand. Inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door Zr. B. van Haasteren, toestel 210-211. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 36/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Endegeest is net psychiatrisch ziekenhuis van de gemeente Leiden, gelegen in Oegstgeest. Het ziekenhuis kent een democratische organisa tiestructuur waarvan de invulling in volle gang is. De basiseenheden worden gevormd door multidis ciplinair samengestelde teams, welke zijn onderge bracht in drie behandelsectoren en in de onder steunende diensten. Het team Personeel, Oplei ding en Organisatie met 10 medewerkers zoekt op zo kort mogelijke termijn een derde voor 0,8 van de werktijd. Deze wordt belast met de zorg voor ong. 165 personeelsleden uit zowel be handelsectoren als ondersteunende diensten. Taakgebieden Naast uitvoerende taken op het gebied van wer ving, selectie en introductie, heeft de personeel- consulent een begeleidende en adviserende rol bij functioneringsgesprekken, organisatieveranderin gen, groeps- en individuele problemen m.b.t. de werksituatie. Tevens wordt van hem/haar een bij drage aan de nadere uitbouw van het personeelbe- leid verwacht, in nauwe samenwerking met de bei de andere personeelconsulenten. De functionaris is het eerste aanspreekpunt voor de genoemde werkzaamheden voor personen uit zijn/haar werkgebied. Functie-eisen In het bezit van diploma sociale academie PW of HBO AP/PW en/of ruime ervaring, bij voorkeur opgedaan in de ge zondheidszorg inlevings- en stimuleringsvermogen naast theoretische vorming vooral praktische instelling in hoge mate zelfstandig kunnen functioneren bereidheid om te werken in teamverband bin nen een democratische structuur. Aanstelling vindt plaats in het rangenstelsel van de gemeente Leiden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en/of ervaring, max. f 4.832,— per maand op basis van volledige werktijd (AOW-pre- mie voor rekening van de werkgever). Bij overigens gelijkwaardige kandidaten gaat de voorkeur uit naar benoeming van een vrouw. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. F. Schiks, coördinator van het team P.O.O., tel. (071) 179258, bij wie ook schriftelijke informatie over de functie aangevraagd kan worden. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na ver schijnen aan drs. F. Schiks, Psychiatrisch Zieken huis Endegeest c.a., Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* I prince n cladding In de advertentie van za-1 terdag 11 september y'./.| waarin hulp monteurs- worden gevraagd, is abu-■ I sievelijk een verkeerd fe-l \lefoonnummer geplaatst. Hef juiste telefoonnurn-m mer voor inlichtingen /s. i 1071-899223 avonds 01713-3612. Bij het gemeentelijk energiebedrijf is op de afdeling kabeltelevisie behoefte aan een vakaturenr. 246755/379/LD De kandidaat zal deel uitmaken van een klein team, dat als belangrijkste taak heeft het onderhoud van het kabeltelevisienet in Haarlem. Enige hoofdtaken die tot de funktie behoren zijn o.a.: - het periodiek meten, regelen en eventueel herstellen van signaalovergavepuntverdelingen; - het herstellen en/of vervangen van trajektversterkers, groepsversterkers en eindverdeelpunten; - het opheffen van storingen in aktieve komponenten van het net. Vereisten: - M.T.S. -diploma elektronika of opleiding op gelijkwaardig nivo; - enige ervaring op het gebied van televisietechniek em centrale antenne technieken is noodzakelijk; daarnaast is kennis van digitale technieken gewenst; - rijbewijs B-E; - leeftijd minimaal 25-jaar; - bij voorkeur woonachtig in Haarlem of direkte omgeving; - de kandidaat dient bereid te zijn om aan avond- en weekenddienst deel te nemen. De benoeming kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, plaatsvinden in de rang van gemeenteambtenaar A, aan welke rang een maksimum salaris van f 2.735,-- bruto per maand is verbonden. Bij goed uitoefenen van de funktie behoort doorgroei naar een hogere rang met een maksimum salaris van f 3.022,-- bruto per maand tot de mogelijkheden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de afdeling personeelszaken van het gemeentelijk energiebedrijf, telefoon 023 - 31 90 15. i. Noord-Holland Iding m de linkerbovenhoek Postbus 511, 2003 PB Haarlem Onze naam is Langkamp. Wij hebben een jong bedrijf dat razendsnel groeit. Onze produkten: houten tuinartikelen. Zeer goede kwaliteit, dus goed te verkopen. Bent u iemand die z'n sporen als verkoper al ruimschoots heeft verdiend, dan zal het waarschijnlijk wel tussen ons klikken. U krijgt dan het rayon Zuid-Holland. Utrecht en Zeeland als werkgebied. Doel: op alle niveaus onze produkten verkopen aan tuincentra, bouwmarkten en doe-het-zelf-zaken. U krijgt daarvoor van ons een auto ter beschikking. De keus is aan u. Hebt u zin om -in ruil voor een uitgesproken goed salaris - onze populaire artikelen te verkopen? Stuur ons dan een informatieve brief met pasfoto. Diskretie is verzekerd, en u krijgt in ieder geval van ons bericht. Postbus 164 7460 AD Rijssen. Jutestraat 22, 7461 TR Rijssen. Telefoon 05480-16265.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18