We hebben mosselen, aufschnitt, tortellini, popcorn en nog veel meer lekkers van veraf en dichtbij. 558 L49 15.98 1.15 1.89 8.95 L49 L31 's Lands grootste kruidenier staat in Leiderdorp, 'n Bof dat u in de buurt woont. f u dm V7tr Proef en profiteer: Kip! Op de franse toer Broodbeleggen op z'n Duits. Mosselen op z'n Zeeuws. Inde broodjeskraam. Asterix&Obelix komen ook. Wedstrijd: Hoeveel mosselen in die baal? Mamma Mia, dat is lekker! Vitamientjesin de aanbieding. Vlaaien met een zachte G. From Popcorn Country. IE Vrijdag en zaterdag maandmarkt Albert Heyn Extra, Winkelhof Leiderdorp. 4 maken van de maandmarkt dit keer eens een echte internationale smulmarkt. ^Met binnen en buiten de winkel gezellige kraampjes met hapjes en hartigs uit binnen- en ^buitenland. Dat wordt dus volop proeven en profiteren. En behalve onze maandmarkt- attrakties en prijzen-akties bieden we u natuurlijk ook nog een winkel vol goedkope boodschappen en speciale week-aanbiedingen. Vergeet dus vooral N L,1r" uw boodschappentas niet. Kip en kipspecialiteiten van AH. Onze vakslagers maken er werk van. Van fondueballetjes bijvoorbeeld en van pootjes en frikandel. Kom maar proeven. En profiteren. Verse hele kip, kilo van 7.48 nu Kom maar Ooit geproefd, dat verrukkelijke franse brood? U ziet 't zó uit de oven komen: Geurig, knapperwarm stokbrood. Knapperklaar terwijl u wacht. We laten 't u puur proeven Echt frans stokbrood, zo uit de oven, 400 gram 3 Croissants Brie van de mat, 100 gram Tr6*7' Port Salut, 100 gram Duitsland produceert een groot aantal zalige worstsoorten. Hebben wc. Op z'n Duits, dat wil zeggen dat u geen heel of half ons van één soort hoeft te kopen, maar naar smaak een paar plakken per soort kunt kiezen. Tot de 100 of 200 gram ofzo vol is. per 100 gram 1UU ui Ook in onze duitse kraam: De verfrissende Keiler Geister wijn, per doos met 6 flessen Enkele bijzondere duitse broodsoor ten voor een lekker kennismakingsprijsje Slank-in Oberlander >45" Mosselen gebakken en gekookt, sausje zus, sausje zo. De chefkok van AC Restaurant Leiderdorp laat u zien hoe de verschillende gerechten bereid worden en laat u proeven hoe dat smaakt. Verrukkelijk. Vandaar tijdens de maandmarkt: 2 kilo Puntjes zacht, bruine of witte bollen. Naar keuze tien stuks nu Asterix Obelix van AC Restaurants zijn zaterdag bij Albert Heijn. Tussen 9.00 en 16.00 uur kunnen uw kinderen deze helden regelmatig tegenkomen In onze mosselkraam vindt u ook een grote baal mosselen. Aan u om te raden hoeveel mosselen die baal bevat. Wie er het dichtst bij zit wint een menu voor één gezin (max. 4 personen) bij AC Restaurant Leiderdorp Mamma Mia die italiaanse wijnen. De witte Frizzello, de rode Lam- brusco. Eerst proeven, dan profiteren Drie flessen a 0.75 liter nu 12 - Ook kunt u in onze italiaanse kraam (nader) kennismaken met onze Pizza en Tortellini. In onze fruitkraam: gulle en gezonde hollandse appelen james Grieve. 5 kilo nu Met een zachte èn met een hoofd letter G. En een bekwame limburgsc bakker versiert uw vlaai met slag waar u bijstaat. Kom kijken, kiezen, keuren, Gesorteerde fruit-vlaai, middel (bespoten met slag) Je ziet ze in New York en Chicago. En nu ook even bij AH in de Winkelhof. Een heus popcorn- bakkerijtje. Komt dat zien en snoepen. We schen ken u er gratis een glas Echt-is-Echt, Coke-is-Coke bij. Royal Mail Popcorn, zak 225 gram Coca Cola, fles 1 liter

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 33