"PSV kan trots zijn" FC Porto heeft ons gewoon weggespeeld <z D DIOK in Hilversum onderuit •>v Tafeltennisteam maar net langs België: 4—3 Piet Huyg in conflict Noordwijk en UVS op schot in zaal: 7-6 DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1982 Sport HAARLEM (GPD) - Hoewel Haarlem voor het eerst in dit seizoen in eigen huis wist te scoren, overheerste na afloop van de met 2-1 gewonnen UEF A-Cup wedstrijd tegen AA Gent toch de te leurstelling. DUNDEE - We hebben het hier kunnen redden, doordat er keihard is gewerkt. De in stelling van de ploeg was klasse. Alle spelers hebben voor elkaar gewerkt. Ze zijn tot op de bodem gegaan". PSV-trainer Thijs Libregts was na het UEFA Cupduel van zijn ploeg bij Dundee United uitermate tevreden. Logisch ook. PSV immers legde gis teravond in Schotland een goede basis voor het berei ken van de tweede ronde. Voor 13.000 toeschouwers in het Tannadice Park werd Dundee United in de eerste wedstrijd met 1-1 bedwon gen. Een zeer redelijke uitgangspo sitie, maar het Eindhovense team dient wel te waken voor al te groot optimisme. Het vasthouden van het zelfver trouwen is niet het sterkste punt van de Brabanders. Dat i het verleden, ook m Eu ropa Cup-voetbal, al meer dan eens aangetoond Leken destijds in het UEFA Cup toernooi tegenstanders als Hamburger SV en Rapid Wien na de eerste wedstrijd al vrijwel uitgeschakeld, toen veertien dagen later de ba lans werd opgemaakt, bleken de buitenlandse clubs een ronde verder te zijn. Een zeer positief punt was gis teravond dat de defensie van PSV zich onder uitermate moeilijke omstandigheden staande wist te houden. Di rect na het begin ontwikkel den de Schotten een storm achtig offensief, waarin erva ren ploegen als Borussia MönchenGladbach en Win- terslag vorig seizoen genade loos ten onder gingen. Beide teams verloren met 5-0 in Dundee, waarna ze verder be keren wel konden vergeten Voor PSV bleef de schade be perkt tot één treffer, waar voor Dundee dan ook nog de medewerking van de West- duitse grensrechter Wetz- mann nodig had. Zeven mi nuten voor de pauze vuurde Bannon door een melee van spelers een schot af. Zijn col lega Dodds stond op dat mo ment ruim achter Ernie Brandts, bijna op dezelfde hoogte als doelman Pim Doesburg. Dodds veranderde de bal zodanig van richting dat de Eindhovense sluitpost kansloos was. Een duidelijk buitenspelgeval. waarbij Wetzmann op één lyn stond met de overtreder. De lyn- man bleef echter passief, ook toen PSV heftig protesteer de. De woede leverde niet meer op dan een gele kaart voor LokhofT. Dundee had in de eerste helft erg veel energie gebruikt, dat bood de overijverige tegen stander de kans na de rust te rug te komen. Het duo Kool- hof/Willy v.d. Kerkhof zorgde ervoor dat de ontmoeting een voor PSV gunstige wending kreeg. Op aangeven van de eerste speelde de jarige V.d. Kerkhof (hij werd gisteren 31) heel simpel Gough uit en op de lob die volgde was doelman McAlpine kansloos; 1-1 in de 68ste minuut De Brabanders, voor wie een gelijkspel 'winst' betekende, hadden daarna als eerste doel het handhaven van de score. Veelvuldig werd op Does burg teruggespeeld en daar bij kwam nog dat de West- duitse arbiter Roth, die ook Wildschut nog van geel voor zag. allerminst tegen PSV floot. De ploeg kreeg zelfs nog uitzicht op de winst, maar twaalf minuten voor tijd mikte Thoresen in het zij net. Libregts, die in de slotfase aan valler Koolhof inruilde voor verdediger Landsbergen, maalde er niet om. Hij was te vreden. "Hier gelijkspelen is een prima resultaat en als je dan ook nog scoort als bezoe ker is het een extra goede uit slag. De hele ploeg kan trots zyn op dit gelijke spel". In het Haarlem-kamp raakte men niet uitgesproken over de be wuste en door Tokodi benutte penalty. De Deense scheidsrech ter lb Nielsen wees negen minu ten voor tijd bij de stand 2-0 naar de 11-meterstip, toen René Mu- cher zich vol overgave tegen de grasmat liet vallen. „Ik werd aangetikt op het moment dat ik wilde uithalen. Sommige arbiters geven in zo'n geval wel een penalty, anderen juist niet. Het was fifty-fifty", meende de Nederlandse Gentenaar. Haar lem bestreed die mening uiter aard. Trainer Hans van Doorne- veld: „Waarschijnlijk was dit een speciale Deense strafschop. 2-0 was voor ons een mooie uitslag geweest, nu werd het 2-1 op een manier die maar moeilijk te ac cepteren valt". Van Doornevelds Belgische colle ga, Robert Goethals, moest bea men, dat zijn team de handen mocht dichtknijpen. „We heb ben het erg warm gehad", zei hij. „En we zijn er tamelijk goed koop van af gekomen. Die straf schop was een appreciatie van de scheidsrechter". Haarlem voelde zich erg te kort ge daan door Nielsen, omdat het de riante kansen op het behalen van de tweede ronde zag gemini- seerd door de Deen. Kleton: We hebben er kans genoeg voor gehad. Met 3-0 of 4-0 win nen van Gent is een enorme pres tatie. Als Standard Luik of An- derlecht met 2-0 van Gent wint, zijn ze dik tevreden. Wij waren zo dicht bij een grote overwin ning...", verzuchtte hij. Gents middenvelder Aad Koudij- zer was het niet eens met Kleton. „De 2-1 was een juiste uitslag. We hebben in de eerste helft kansen op een voorsprong laten liggen. Hadden wij toen gescoord, dan had Haarlem niets meer te vertel len gehad. Bovendien, die doel punten van Haarlem waren frommelgoals". Haarlem mocht inderdaad meer dan content zijn dat het de eerste dertig minuten ongeschonden doorkwam. In die periode kwam er. niets van alle goedbedoelde aanvalspatronen terecht. De treffer van de jarige Gerrie Kle ton, die knap werd vrijgespeeld door Verkaik, in de 36e minuut kwam dan ook als een bevrij ding. Chris Verkaik, die was be last met de bewaking van Aad Koudijzer, kopte even later via de grond tegen de lat. Haarlem putte uit die situaties de moed om AA Gent, dat Cees Schapen- don^ vlak voor rust de „misser van de maand" zag maken, in de tweede helft onder druk te zet ten. Kleton (hij wachtte te lang), Kris- tiansen (twee maal via doelman Daenen naast) en Leysner (te ge haast) waren dicht bij het tweede Haarlemse doelpunt, dat in de 74e minuut toch werd gemaakt, door Martin Haar. Dat Haarlem niet voor niets debu tant is in het Europa-Cupvoetbal leerde het laatste kwartier. De ploeg gaf het initiatief toen te ge makkelijk uit handen en pro beerde met man en macht de kansrijke 2-0 vast te houden. De door Haarlem gesloten deur werd even later echter door scheidsrechter Nielsen geopend, toen hij in de valpartij van Mu- cher een penalty zag: 2-1. Edward Metgod probeerde er na de wedstrijd de moed in te hou den bij zijn collega's. De Haar lem-keeper stelde vol optimisme vast: „Gent is mii tegengevallen. en tegen Gent luk- GRONINGEN (GPD) Voetballers relativeren niet vaak, maar Gerard Tervoort zei na FC Utrechts 1—0-nederlaag tegen FC Porto: "Wie na het zien van deze wedstrijd niet wil erkennen da we kansloos zijn weggespeeld, is een super-clubman. De enige hoop die ik koester is, dat de Portugezen over veertien dagen net zo weinig aanvalsdrift tonen. Dan hebben we een kansje. GRONINGEN - Om uit de kosten te komen had FC Utrecht woensdag 8000 betalende toeschouwers in het Groningse Oosterpark moeten trekken. Er kochten slechts 3712 geinteresseerden een entreebewijs, waardoor een schade van ongeveer 86.000 gulden werd geleden. Het wangedrag van aanhangers tijdens de vorig jaar in Arnhem ge speelde wedstrijd FC Utrecht-Hamburger Sportverein was de aanlei ding dat de Utrechters een andere speelgelegenheid moesten zoeken. Dat een enkeling uit die verbanning nog niets heeft geleerd, bleek voor de aanvang, toen een beschonken Utrechter de spelers Rietveld en Carbo te lijf wilde. Hij werd door de Groningse politie wat laat, maar wel vakkundig het stadion uitgewerkt. Zelden is echter een Nederlandse deelnemer aan Europees voetbal zo vernederd als FC Utrecht. De ruim 3700 betalende kijkers, waaronder het merendeel Utrechters, dropen vol ontzag af. Trainer Han Berger had de Portu gezen een oorlog tegen rivaal Sporting zien opvoeren, maar van enig fysiek geweld was in het Groningse Oosterpark geen sprake. Via een gave techniek verwierven de gasten zich een gi gantisch overwicht, dat slechts her en der door een amechtig hij gende Utrechter kon worden on derbroken, maar iets construc tiefs kwam er totaal niet uit. Haarscherp contrasteerde het spel SPORTTOTO Toto 36a van gisteravond. Celtic-Ajax 2-2 Monaco-CSKA Sofia 0-0 Limerick—AZ'67 1—1 Torpedo Moskou-Bayern München 1-1 FC Utrecht-FC Porto 0-1 Haarlem—AA Gent 2-1 Dundee United-PSV. 1-1 Manchester United-Valencia 0-0 Carl Zeiss Jena—Girondins Bordeaux 3-1 Spartak Moskou-Arsenal 3-2 Borussia-Do.-Glasgow R. 0-0 Dinamo Tiblissi-AC Napoli 2-1 van de Portugezen, die na 32 mi nuten hun overwicht ook in de score tot uitdrukking brachten. Vleugelverdediger Teixeira om zeilde na een korte combinatie vakkundig de buitenspelval en toen Gomez de Utrechtse defen sie via een simpel overstapje bleek te kunnen verlinken, rond de Sousa de zaak vakkundig af. Berger repte over de vorm van de dag en de spelstijl die zijn ploeg niet ligt, maar de reden dat Utrecht in zijn zevende UEFA- Cupwedstrijd vol bewondering moest toekijken hoe Zuideuro peanen een bal behandelen, vloeit mede voort uit het wegval len van routiniers als Hans van Breukelen en Leo van Veen en het ontbreken van de technisch boven de middelmaat acterende Jan Monster en Jan Wouters. De eerste keek geblesseerd toe, de ander zat zijn zonden na een rode kaart tegen Hamburger SV te overdenken. Wat nu resteerde was een heterogene groep die het niet aan inzet ontbrak, maar aan pure klasse. Toen al heel snel bleek dat ook de tactische vondst - Van Tamelen en Verrips als vleugelverdedi gers en Flight op het middenveld - niet naar wens verliep, scha kelde Berger terug, maar alleen Flight kon zich aardig staande houden, terwijl de 20-jarige net met een contract vereerde Ver rips later ook een redelijke libero bleek te zijn. Door het ontbreken van enige lijn, in voorgaande sei zoenen de kracht van Utrecht, bleven de plaatswisselingen el kaar even frequent opvolgen als het balverlies. Niemand was in staat orde in de chaos te schep pen. In de rust offerde Berger eerst libe ro Jan van de Akker op, daarmee hopend dat een extra middenvel der de oplossing zou brengen. Dat bleek een misrekening. Het één-op-één spelen in de defensie hield risico in. Een andere keus was er niet, maar het zette geen zoden aan de dijk en doordat Porto zich beperkte tot het laten circuleren van de bal ontstond een kat-en-muisspelletje, dat door de Portugezen werd verhe ven tot doel en niet, tot middel om de score op te voeren. Zij vonden het allang best. FC Utrecht, dat de voorgaande twee jaren in eigen huis voor pressie had kunnen zorgen, vluchtte in een opportunistisch spelletje, gericht op de hoofden van Carbo, De Kruyk en de voor Du Chatinier ingebrachte Riet veld. De enige vrucht was een vrije schop, die de ook al onzicht bare Gerard van der Lem boven het hoofd van doelman Amaral tegen de kruising uiteen liet spatten. Met een zucht van teleurstelling complimenteerde Han Berger de gasten, die over veertien dagen in Lissabon - het eigen stadion is verboden gebied vanwege vo- HAARLEM (GPD) - Er is een con flict gerezen tussen Haarlem- trainer Hans van Doorneveld en stopper Piet Huyg. die er bijna dertien dienstjaren bij Haarlem op heeft zitten. Huyg kreeg via een persbijeenkomst vóór de wedstrijd tegen AA Gent te ho ren dat hij op de reservebank moest plaatsnemen. Dit was voor Huyg aanleiding het bestuur mee te delen dat hij niet meer voor Haarlem wil uitkomen. Na de wedstryd - Huyg was onmid dellijk richting huis gegaan - ver klaarde Van Doorneveld dat het probleem inmiddels via een ge sprek is opgelost Dit is echter in tegenspraak met de bewering van Huyg „dat er eerst een defi nitief gesprek komt en dat hij woensdag niet op zijn besluit is teruggekomen". FC Köln moet op herhaling ZURICH (ANP) - Het UEFA-Cup- duel tussen AEK Athene en FC Kóln wordt overgespeeld. Dit be sluit nam de UEFA (Europese Voetbal Unie) gisteren in Zurich. De wedstrijd werd dinsdag avond in de slotminuut op de stand 3-3 afgebroken, omdat het licht uitviel en reparatie ter plaatse niet mogelijk bleek. Het duel wordt "herhaald" op woens dag 29 september. De return volgt op 6 oktober in Keulen. LEIDEN - In de hoofdklasse van het zaalvoetbal haalde Bax gisteravond vernieti gend uit tegen Van Gerven: 10-2. Landwer en Inter Ju hielden elkaar met een 3-3 uitslag goed in evenwicht, en Noorwijk won het treffen te gen UVS op het nippertje met 7-6. Landwer Inter Ju 3-3 Het nieuw geformeerde team van Inter Ju (ex EKL) is er niet in geslaagd om de winst mee naar Leiden te nemen. Wel kwam de ploeg van coach Cor van der Reyden driemaal op voorsprong door Robert de Roo (2x) en Peter Gijsman. De Sassenheimers kwamen door Jos Witteman, Piet Ruygrok en Peter van der Vlugt echter steeds weer langszij, zodat dit pittige duel de juiste uitslag kreeg. Van Gerven - Bax 2-10 Een gehavend Van Gerven kwam er niet aan te pas tegen het produktieve Bax. John van Dijk was met vijf doelpunten erg op schot. Jos van der Lans had met drie ra ken schoten ook zijn avond. Cees van der Lans en debu tant Jan Homan troffen elk nog éénmaal de roos. Noordwijk - UVS 7-6 Een doclpuntenfestival van twee knap spelende ploegen. Noordwijk leek in de tweede helft een 7-2 voorsprong te gaan verspelen. Dat Noord wijk toch de punten in eigen hal hield kwam door Mario Faber (UVS) die tien seconde voor het eindsignaal een strafschop niet wist te benut ten. Daarvoor scoorde Mario Faber vier doelpunten voor zyn team. Leo Holl en Maar ten Blonk maakten de zes vol. Bij Noordwyk was René van Hensbergen het productiefst: hij scoorde viermaal. Geert- jan Bakker (2x) en John Ma- rijt zorgden voor de overige doelpunten. Eerste nederlaag Leidse rugbyers: 17~9 Porto-verdediger Teixeira wint een hoogstaand duel van Utrechts Willy Carbo. rig jaar ontstane wantoestanden tegen Standard Luik - met dit FC Utrecht niet al te veel proble men zullen hebben. HILVERSUM - Het is aan geen twijfel onderhevig, de nieuwe rugbycompetitie in ons land zal zeker verrassende uitslagen te zien gaan geven. Afgelopen zondag verloor dc huidige landskampioen Hilver sum nog met grote cijfers van Den Haag. Maar gis teravond moest DIOK onder een dichte neveldeken tegen de Gooise ploeg het onderspit delven met 17-9. Na drie competitiewedstrijden staan maar liefst zes teams gelijk met vier punten uit drie mat ches. Reeds in de negende minuut keken de Leidenaars te gen een 3—0 achterstand aan toen Johan Vermeulen een penalty benutte. Maar DIOK liet zich niet weg spelen en Gideon van den Born wist in de dertigste minuut zijn team zelfs op voorsprong te zetten met een uitstekende try: (3-4). Ab Huisman verzilverde de conversie (3-6) en geelblauw leek op rozen te zitten, toen vlak na rust diezelfde Huisman een strafschop vanaf het middenveld raak schopte (3-9). Het toch al veel sterkere Hilversumse voorwaartsen- pack kreeg echter steeds meer greep op het spel. terwijl ook de Leidse driekwart lyn niet bepaald zijn beste dag bij de balbehandeling had en de verwach te agressie in het spel uitbleef De beide backs-lijnen hielden elkaar nog wat in even wicht maar uiteindelijk gaf het opportunistische voorwaartsen-spel van Hilversum toch de doorslag. Rob Boske en Johan Vermeulen wisten met dne try's en een conversie de overwinning (17-9) voor de Gooilanders veilig te stellen. MECHELEN - Het Nederlands ta feltennisteam, met Henk van Spanje, Han Gootzen, Mirjam Kloppenburg en Anne Vlieg, heeft gisteravond in Mechelen een wedstrijd in de eerste divisie van de Europese liga tegen Bel gië met 4-3 gewonnen. Na vier partijen stond Nederland nog met 1-3 achter. Alleen Han Gootzen had, direct in de eerste partij tegen Cabrera, gewonnen. Nationaal kampioen Henk van Spanje verloor van de Prophetis, en Miijam Kloppenburg was dui delijk te zwak voor Barbara Lip pens, Ook het herendubbel, met Van Spanje en Vlieg, verloor. Het gemengd dubbel luidde de ommekeer in. Kloppenburg en Vlieg verloren weliswaar de eer ste game, in de tweede en de der de gingen ze met zelfvertrouwen op de winst af. Toen daarna ook Van Spanje en Gootzen hun en kelspelen wonnen, was de stem ming een stuk beter dan enkele uren daarvoor bij de 1-3 achter stand in het team van Milan Stencel, die zijn contract met de NTTB voor 2 jaar heeft verlengd. De gedetailleerde uitslagen (Belgen eerst) Cabrera-Han Gootzen 10-21, 16-21; De Prophetis-Henk van Spanje 14-21, 21-19, 21—9; Barbara Lippens-- Mirjam Kloppenburg 21-12, 21-17; Ca- brera/De Prophetis-Van Spanje/Anne Vlieg 21-19, 12-21. 23-21; Lippens/Le- roy-Kloppenburg/Vlieg 21-12, 15-21, '14-21; Cabrera-Van Spanje 16-21, 21-8, 12—21; De Prophetis-Gootzen 21-11, 15-21, 17—21 In de superdivisie van de Europese tafeltennis liga werden gisteren drie wedstrijden gespeeld. Enge land verloor in Bath met 2-5 van Hongarije, waarbij vice-Euro- pees kampioene Jill Hammers- ley van Edit Urban met 16-21, 11-21 verloor. Tsjechoslowakije versloeg West-Duitsland met 4-3, Zweden behaalde een over tuigende zege op Denemarken 6-1 Europa Cup II Lokomotiv (Bul)-Paris St. Ger main (Fra) 1-0 (1-0). 15. Milanov 1—0. Scheidsrechter: Redelfs (Wdl). Toechouwers: 25.000. Lilleström (Noo)-Rode Ster Bel grado (Joel 0-4 (0-1). 40. Savic 0-1, 57. Jonjanin 0-2, 61. Jovin 0-3, 71. Savic 0-4. Scheidsrechter: Olsen (IJsl). Toeschouwers 4900. 1FK Gothenburg (Zwe)-Ujpest Dosza (Hon) 1-1 (0-1). 37 Kovacs 0-1, 65. Strömberg 1-1. Scheids rechter: Peschel (Odl). Toeschou wers: 10.170 Limerick (Ier)-AZ'67 (Ned) 1-1 (1-1). 28. Jonker 0—1, 40. Nolan 1-1. Scheidsrechter: Schoeters (Bel) Toeschouwers: 3000 Austria Wien (Oos)-Panalhinaikos (Gri) 2-0 (2-0). 6 Polster 1-0, 10 Steinkogler 2-0. Scheidsrechter Glavina (Joe) Toeschouwers 12.000. Baia Mare (Roe)-Real Madrid (Spa) 0-1. Scheidsrechter Wóhrer (Oos). Toeschouwers 20 000 Torpedo Moskou (Sow)-Bavern Munchen (Wdl) 1-1 (1-0). 39 Petra kov 1—0, 61. Breitner 1-1 Scheids rechter: Encsson (Zwe). Toeschou wers: 31 750 Galatasaray (Tur)-Kuusysi Lahti (fin) 2-1 (2-1). 20 Rasit 1 -0. 23. An nunen 1—1, 29 Mustafa 2-1 Scheidsrechter Kuka (Alb). Toe schouwers: 17.500. Coleraine (N-Ier)-Tottenham Hot spur (Eng) 0-3 (0-1). 12 Archibald 0-1. 49 Crooks 0-2, 84. Crooks 0-3 Scheidsrechter Bastian (Lux). Toe schouwers: 12.000. Dynamo Dresden (Odl)-BK Ko penhagen (Den) 3-2 (2-0). 8. Traut mann 1-0 15 Trautmann 2-0 (strafschop). 49 Franckner 2-1, 80 Pilz 3-1 (strafschop), 90. Madsen 3-2. Scheidsrechter King (Wal) Toeschouwers 26 000. 1-B. Vestmanneyjar (IJs)-Lech Poznan (Pol) 0-1 (0-1). 23 Tartyns ky 0-1. Toeschouwers. 3000 Swansea City (Wal)-Sliema Wan derers (Mal) 12-0 (4-0). 16 Charles I-0, 19 Lovendge 2-0, 22 Irwin 3-0, 42. Latch ford 4-0. 50 Charles 5-0, 54. Lovendge 6-0. 60. Hadziab- jic 7-0, 62 Walsh 8-0, 68 Walsh 9-0. 75 Riykovic 10-0, 79 Walsh II—0, 85 Stevenson 12-0. Scheids rechter: Biquet (fra). Toeschouwers 5100 Aberdeen (Sch)-Dinamo Tirana (Alb) 1-0 (1-0). B Hewitt 1-0 Scheidsrechter Delsemme (bel) Toeschouwers 14.500 Barcelona (Spa)-Apollon Limas sol (Cyp) 8-0 (3-0). 34. Schuster 1-0, 44 Victor 2-0, 45. Maradona 3-0, 49. Urbano 4-0. 60. Maradona 5-0, 63. Maradona 6-0, 70 Schuster 7-0. 80. Alesanco 8-0. Scheidsrech ter: Bindels (Lux). Toeschouwers 40.000 Inter Milan (Ita)-Slovan Bratisla va (Tsj) 2-0 (0-0). 78 Aitobelli 1-0. 83. Sabado 2-0 Scheidsrechter Graca Oliva (Por). Toeschouwers 38.000 Het duel Waterschei (Bel)-Red Boys (Lux) wordt 22/9 gespeeld UEFA Cup Bohemians Praag (Tsp-Admira Wacker (Oos) 5—0 (3—0) Carl Zeiss Jena (Odl)-Girondins Bordeaux (Fra) 3-1 (1-0). Pezoporikos Larnaca (Cvp)-FC Zurich (Zwi) 2-2 (2-1). Dynamo Tiflis (Sow)-Ac Napoli (Ita) 2-1 (2-1). Frankfurt Oder (ODI)-Werder Bre men (Wdl) 1-3 (0-1). Ferencvaros (Hom-Atletico Bil bao (Spa) 2-1 (2-0). Viking Stavanger (Noo)-Lokomo- tiv Leipzig (Odl) 1-0 (0-0). Borussia Dortmund (Wdl)-Glas- gow Rangers (Sch) 0-0. Graxer ASK (Oos)-Corvinil Hune- doara (Roe) 1-1 (0-1). 1. FC Kaiserslautern (Wdl)-Trab zonspor (Tur) 3-0 (1-0). Anderlecht (Bell Kuopio Pallo- seura (Fin) 3-0 (2-0). Paok Saloniki (Grit-FC Sochaux (Fra) 1-0 (0-0). Haarlem (Ned)-AA Gent (Bell 2-1 (1-0). 37 Kleton 1-0. 73 Haar 2-0, 78. Tokodi (strafschop) 2-1 Dundee United (Scb)-PSV' (Ned) 1-1 (1-0). 38 Dodds 1-0. 68 Willy van de Kerkhof 1-1 Scheidsrech ter Roth (Wdl) Toeschouwer* 14 000 Gele kaarten LokhofT en Wildschut (PSV) FC Utrecht (Ned)-FC Porto (Por) 0-1 (0-ll. 30 Susa 0-1 Scheids rechter Steumpf (ODD. Toeschou- AS Roma (Ita)-lpswlch Town (Eng) 3-0 (2-0). AS Saint Etirnne (Fra)-Tataban- hass (llonl 4-1 (1-1). Stal Mielec (Poll-FC Lokeren (Bell 1-1 (•-•). Slaak Wroclaw (Pol)-Dinamo Mos kou (Sow) 2-2 (2-lL Southampton (Engi-IFK Norko- ping (Zwe) 2-2 (•-•). Danek 0-2. 72 Bowers 1-2, Antihk 1-3. Scheidsrechter Weennk (Ned) Toeschouwer* 4000 Manchester United (Eng)-FC Vo- 46 588 Gele kaarten Whitedside (Manchester United), Soura en Car- rette (Valencia) PC Sevilla (Spa)-Spartak Sofia «Bull 3-1 «1 -1». 31 SpassovO—1, 34 Santi (strafschop) 1-1. 64 Montero 2-1, 74 Magdaleno 3-1 Scheids rechter Barbare*co (Ita) Toeschou wers 40 000 Bcnftra (Por)-Betis Sevilla (Spa) 2-1 (1-0). 45 Nene (strafschop) 1-0. 74 Padinna 2-0. 76. Diartr 2-1 Scheidsrechter Cottney(Eng) Toeschouwers 21500

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 15