NRC F/DES dvd Hypotheek? Een kwestie van goed overleg. BAR DANCING van't hof Den Haan ril/Cd COLLECTIEF TEL 071'140745 Oiiwjw! cfxd hmMênq Michel verhei 'J. b.v. hazerswoude-rijndijk TE KOOP PROPER BI PROPER G08NVV lVVIOHdS Rabobank S LEIDEN menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Huizen ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed E f\n nnmril nnrtm flllinnrnr 1 450 000.- lig KANAALWEG 49 Vri|itaanfJe bungalow met rondom tuin, moe ging en vri| uitzicht, grote inpandige garage met aansl wasopp flinke hobbyruimte met veel kast, extra kamer L vormige woonkamer met witte plavu'/en, in open ver binding met luxe en uitgebr keuken (ink l app), 3 slaap kamers, badkamer, C V gas (nwe ketel). Grondopp. 525 m2 f Te koop of te pacht in het centrum van Leiden Br.ond.nr. 5634 bur. v.d. blad. OUDE VEST 3 LEIDEN Prachtig grachtenpand gelegen aan de Oude Vest in het centrum van Leiden. Indeling: Entree, hal, woon kamer, werkruimte, kantoortje, keukentje, toilet. 1e Etage: Overloop, lekkere grote woonkamer met uit zicht over de Beestenmarkt, toilet, keuken, bijkeuken, badkamer met douche, terras. 2e Etage: Overloop. 3 slaapkamers, toilet. Grote tussenruimte met veel ber ging en twee fijne slaapkamers. CV-gas en de kap is geïsoleerd. Direct te aanvaarden. Vraagprijs: 260.000,- k.k. lept Doezastraat 15, Leiden - tel. 071-133222 J. Reviusstraat 46 Vraagprijs: f 139.000,- kk. RUIME NAOORLOGSE MIDDENWONING door omstandigheden uniek aanbod! Rustig gelegen nabij scholen, winkels en sport- accomodatie met voor- en achtertuin en grote schuur Ruime woonkamer met parketvloer en dubbele beglazing, moderne open keuken met appara tuur. Boven 3 slaapkamers, zeer fraaie bad kamer met ligbad Zolder met grote kamer en berging. Geheel v.v hete-lucht CV. Goede stand PRIMA HUIS voor mensen die weten wanneer iets echt goed is! Informatie bij van 't Hof Makelaardij te Alphen aan den Rijn 01720-03743 of Makelaarskantoor Deerenberg en van Leeuwen te Alphen aan den Rijn 01720-94041 Uitsluitend aan diegenen, die in het bezit zijn van een geldig registratiebewijs afgegeven door of namens Burgemeester en Wethouders van Hazerswoude, zal een woonvergunning worden verstrekt. makelaardij bv - alphen a/d rijn stadhoudersplein telefoon 01720-93743 OEGSTGEEST Pres. Kennedylaan 601 2-kamerllat In de toren f 138.000,- k.k. Het gebouw is gunstig gelegen nabij winkels, uitvalswe gen, openbaar vervoersdiensten e.d. Het uitzicht is goed. Het pand is voorzien van c v., heeft een liftinstalla- tie en biedt verschillende faciliteiten. Mocht u belangstelling hebben een flat te bezichtigen, kunt u overigens geheel vrijblijvend hiervoor een af spraak maken; wij kunnen u dan eveneens informeren over de service e.d Oegatgeest, Prinses Beatrlxlaan 22. Hoekherenhuis met garage er schuur, voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c v.-gas. Beg. grond: L-vormige woonkamer met mogelijkheid voor een open haard, keu ken, entree, gang, toilet en kelderkast, 1e etage 3 slaap kamers, badkamer met zitbad, wastafel, overloop, bal kon achterzijde, 2e etage: 2 kamers, zolderberging Aan vaarding in overleg Elk redelijk bod wordt In overweging genomen. Oegstgeest, Terweeweg 1b. Middenhuis met voor- en achtertuin op het westen. Houten schuur, c.v.-gas. Rus tig gelegen in het oude gedeelte van Oegstgeest, nabij gezellige winkelstraat. Beg. grond grote woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, gang, toilet, 1e etage 3 kamers, badkamer met ligbad en toilet, balkon, 2e etage: 1 kamer, zolderberging met grote dakkapel, te bereiken met vaste trap. Spoedig leeg te aanvaarden. f 265.000,- k.k. Oegstgeest, Rljnzlchtweg 54. Middenhuis met voor- en achtertuin, c v geheel gemoderniseerd. Ind.: woonka mer met parketvloer en open haard, open keuken, gang, toilet, 4 kamers, luxe bad/douchekamer, toilet, grote zol der n.o.t.k. Oegstgeest, Oudenhoflaan 16. Middenhuis met voor- en achtertuin op het oosten, schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt verwarmd d.m.v een c.v.-gasinstallatie. Beg grond: woonkamer met open haard, keuken, hal, toilet en trapkast, 1e etage 3 slaapkamers, douchekamer met douche, overloop. 2e etage: 1 kamer met dakkapel, zol derberging. Aanvaarding in overleg f 175.000,- k.k. Lelden, Hoge Rijndijk 103a. Bovenwoning gelegen op de 1e en 2e etage. Het pand verkeert in een redelijke staat van onderhoud. Indeling 1e etage: 2 kamers en suite, zijkamer, toilet, keuken, overloop, gangkast, bal kon aan de achterzijde. 2e etage voorkamer, achterka mer. zijkamer, badkamer met ligbad, apart toilet, over loop en een balkon aan de achterzijde. Aanvaarding in overleg, evt spoedig f 75.000,- k.k. Lelden, Vreewijkstraat 10. In leuke woonomgeving ge legen karakteristiek herenhuis met ruime tuin (ZW). De indeling van dit grotendeels gerenoveerde pand is: beg. grond: entree, hal. toilet, kelder, moderne keuken, riante kamer en suite met parketvloer en open haard, uitge bouwde serre, 1e etage 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en aparte douche, 2e etage 3 slaap kamers, stookkamer met c.v.-gas, douchekamer met douche en 3e toilet Aanvaarding in overleg f258.000,- k.k. Lelden, Rljnsburgerweg 154. Zeer groot middenhuis met voor- en diepe achtertuin op het westen. Het pand verkeert in een redelijke staat van onderhoud. Beg grond kamer en suite met serre, keuken, entree, gang, bergkast. kelderkast en toilet, 1e etage voorkamer over de hele breedte met diepe inloopkast, tussenkamer met daklicht, achterkamer met mogelijkheid voor balkon bo ven serre, badkamer met ligbad, wastafel, apart toilet, 2e etage: voorkamer, achterkamer, zolderruimte 1345.000,- k.k. Lelden, Rljnsburgerweg 80. Vrijstaande villa met grote tuin rondom, dubbele garage, c.v. Ruime kamerafmetin gen. Ind.: woonkamer, eetkamer, woonkeuken, bijkeu ken, hal met garderobe en toilet, stook- en provisiekel der, 6 kamers, badkamer, douchekamer, 2 toiletten, gro te zolder n.o.t.k. Lelden, Rapenburg 106-108/Herensteeg 41 Monumen taal grachtenpand, magnifiek gelegen met uitzicht over Rapenburg en De Vliet. Goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Het pand heeft thans een kantoorfunktie maar is voor meerdere doeleinden geschikt, zeer grote beslo ten achtertuin en ruime parkeermogelijkheid aanwezig. Beg grond 5 kamers (ca. 260 m2). 1e etage 6 kamers (ca. 150 m2), 2e etage 7 kamers (ca. 150 m2). Aanvaar ding in overleg f 850.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 CU3 TEL 071-170741" l'"J LEIDEN MOSROOS B Uitstekend onderhouden, modem en ruim herenhuis (6 30 m' breed) met zonnige achtertuin (W). stenen ber ging en c v -gas Ind woon kamer met open haard, keu ken, hal en toilet, 1e verd 3 ruime slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, ler- ras aan de voorkant en groot balkon aan de achterkant het huis, 2e verd 1 gro- >te slaapkamer, zolder met mogelijkheden, aparte c.v - Van Beukering Makelaardij 4 071-214S21 IIBUéllll Te koop gevraagd in voorjaar 1983, SEMI BUNGALOW met 5 slp.kmrs of mogelijk heden daarvoor. Grondop- pervlakte min. 600 m2 Prijs rond f 400.000,-. In Oegstgeest, Sassen- helm of Warmond. Tele foon 071-155037. iiiviiv»fr LEIDEN DONSVLINDER 30 Perfekt onderhouden split-le- vel herenhuis met inpandige garage, c.v -gas, mooie tuin op het westen Ind part en tree. garage, berging en groot souterrain Split-level hal. toilet, luxe woonkeuken met balkon, living met open haard en schuifpui (thermo pane) naar terras Verd ou derslaapkamer met eigen badkamer (ligbadToilet/was-1 tafel). 3 slaapkamers, dou che. toilet, aparte waskamer 1 Vrije vestiging 1 Vraagprijs: f 245.000,- k.k.1 Van Beukering Makelaardij 9' naas lüSïJ 071-21 071-214521 UI4HBI Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden Tel. 071-143043 (ERKENDE VERHUIZERS IMIIIMIVl LEIDEN WAGNERPLEIN 10 4 Mooie 3-/4-kamer hoekflat op 4 de 5e etage Gunstige ligging 4 nabij winkelcentrum Ind rui- 4 me woonkamer, studeerka- 4 mer, 2 slaapkamers, keuken, toilet, badkamer met ligbad Vraagprijs: f 93.000,- k.k. Van Beukering Makelaardij Zonnebloem 72 a— 071-214521 i il itltaiaii SPECIAAL AANBOD o TE KOOP Lelden, Paramarlbostraat 81. In goede staat van onderhoud verkerend 4-kamer appartement met uitzicht over de Zijl, gelegen op de 4e eta ge, voor- en achterzijde balkon, c.v.-gas. Inde ling: entree, hal, woonkamer (ca. 25 m2) met open keuken, 3 slaapkamers, douchekamer met douche, wastafel, apart toilet Aanvaarding in overleg nu f79.000,- k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 EH TEL. 071-170741 Bi] een hypotheek heb je een duidelijk advies nodig. Over rente, aflossing, betalen, reserveren en de nodige verzekeringen. Bij de Rabobank hebben ze alles keurig op een rijtje gezet. Zodat je precies weet waar je aan toe bent als je je handtekening zet. Maatwerk in hypotheken. NOORDWIJKERHOUT Aan de 's-Gravendamseweg no. 22b, bieden wij te koop aan, een in goede staat van onderhoud verkerend hoek-herenhuis met garage en blijvend vrij uitzicht Deze centraal verwarmde woning bevat: entree, toilet, doorzonkamer met open haard en parketvloer, woon keuken, c.v.-afdelmg; 1e verd.: overloop, kleine slaapka mer, twee grote slaapkamers, waarvan één met balkon, badkamer met ligbad, dubbele wastafel en 2e toilet. Vraagprijs: f 260.000,- k.k. Makelaars - O.G. en assurantiekantoor 01719-19206 ff® Postbus 1502, 2200 BE Noordwijk (ZH) ludNeuj RECTIFICATIE LEIDEN Kennedylaan 64. In de Componistenbuurt gesitueerd van oorsprong 4-kamer appartement met balkon op het zuiden Ligging op de 3e etage. Lift aanwezig Voorzien van centrale verwarming. In goede staat van onderhoud. Maandlast bij 100% financiering na belastingvoordeel f 890,- inkl. onderhouds- en verwarmingskosten Inde ling: woonkamer (10 40x4.00/2.80 m). 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, hal en toilet. Berging op de begane grond Vraagprijs: f96.000,- k.k. mi, VERHOEVEN Makelaardij BV Stationsplein 22, Leiden, tel. 071-143441 BRAHMSLAAN 269 Op 2e etage gelegen 4 kamer appartement i der het gebouw Ind. entree, gang. vei lonkamer met balkon, keuken, badkarr en aansl wasapp.. 3 slaapkam kst f 197.- p/m inkl verwar 210 M2 WINKELRUIMTE HILLEGOM, HOOFDSTRAAT 97 Dit hoekpand is gesitueerd op het beste punt van het winkelcentrum, met een front van 7 meter en een geheel glazen zijpui, direkt naast de nieuwe Blokker-vestiging. Huurprijs per jaar: f 42.000,-. breestraat 106 2311 c Goed onderhouden boven woning. Ind.: hal, L-vormi ge woonkamer, achterka mer, keuken, douche en toilet. 2e et.L-vormige ka mer, 2e keuken, douche en slaapkamer. Nieuw dak, gas en licht. Vr.pr.: f78.000,- Lange Schelstraat 6 Zeer leuke stadswoning, ind.: woonkamer, keuken, toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, het pand is goed onderhouden. Vr.pr.: f83.000,- Andrlea Schotkade Woonboot Carpe Dlëm Op één van de mooiste plekjes van Leiden gelegen woonboot met tuin, beton nen bak met dubbelwandi ge opbouw, totaal 17x4m. Ind.: hal. grote woonkamer met houten plafond, 3 slaapkamers met alle schuiframen en dubbel glas, ruime luxe toilet met douche, balkon met schuur. Grote tuin ca. 19- x6m. De woonboot is zeer goed onderhouden en is geheel onderkelderd (1,60 hoog) Vr.pr.: 185.000,- Munnlkenstraat 20 Zeer mooie bovenwoning, c.v.-gas. balkon op zonzij de Ind gang. woonk, eetkamer met doorgang naar moderne keuken, toi let. 2e et. 2 ruime slaapka mers, badkamer met dou che. grote vliering met c.v.- ketel. Aparte schuur Vraagprijs: f 92.500,- Morsslngel 237 met blijvend vrij uitzicht naar 2 zijden balkon op het westen. Ind.: hal met toilet, werkkast en c.v.-ruimte, royale woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met douche, w.c., en aansl. w.a. Vr.pr.: f 110.000,- De Sltterlaan 40a (Profwljk) Zeer mooie bovenwoning met extra groot balkon, ind.: grote woonkamer met deur naar balkon, overloop met toilet, nieuwe keuken, et.: 3 royale slaapkamers, douche, zolderkamer en grote bergzolder. Het pand is in zeet goede staat van onderhoud. 118.000,- Taamanstraat 52 Rustig gelegen en goed verbouwde hoekwoning met garage en zeer grote achtertuin, c.v. gas. Goed geïsoleerd, grondopp. 155 m2. Ind.: gang, toilet, ruime woonk. met open trap, mo derne keuken, plavuizen. 1 e et 3 slaapkdouche en balkon. 2e et.: vliering. Vr.pr.: 129.000,- k.k. Luxe woning met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. hal met toilet, grote woon kamer met verlaagd zitge deelte met open haard, openslaande deuren naar tuin, berging, semi open keuken, 1e et.: 3 ruime sl.kamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met lig bad en aparte douche, toi let, 2e et zeer grote zolder met veel bergruimte. Vr.pr. f 232.000,- Telderskade 24 Schitterend verbouwd hoekherenhuis met aparte garage, c.v., achtertuin. Ind.: hal, toilet, grote woon kamer met half open keu ken. keuken met div. app open haard, plavuizen, 1e et.: 3 slaapkamers, badka mer, 2e toilet, aparte dou che. 2e et grote zolderka mer met dakkapel. Gehele huis thermopane begla zing. Vraagprijs: f 249.000,- OOOOOOOOOöC OVERRUN 12 LEIDEN Mooie vlak bij cen trum gessitueerde 2 kamerllat met balkon, c.v. gas Vrij uitzicht op Zijlpoort. Ind.: gang, grote woonka mer met open keu ken, slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet, eigen c.v. inst. berging onder ge bouw Incl. luxe stof fering. Vraagprijs f 98.000,- k.k. of te huur f 850,- per maand excl. boooooooc« Hooigracht 48a Zeer groot en sfeervol in 1976 geheel in stijl geres taureerd monumentenpand met grote achtertuin tot aan de Middelweg, c.v.-gas. Dit pand is geschikt als prak tijk/woonhuis of voor dub bele bewoning. Ind.: hal, praktijk/studeerkamer, toi let, zeer ruime woon/eet- keuken met serre 7x5,5.1e et.: grote living, L-vormig, 13,5x6,5 met open haard, balkenplafond, keukentje, geheel in wit schuurwerk uitgevoerd, toilet, ruim ter ras, 2e et3 slaapkamers waarvan 2 met vide, bad kamer met ligbad, dubbele v.w., 3e et.: zolderberging, c.v.-ruimte. Vr.pr.: f 395.000,- Nleuwe Rijn 17 In 't hart van Leiden gele gen zeer groot representa tief monumentaal grach tenpand met achtertuin, uit komende op de Burcht- Het object bestaat uit een voor- en achterhuis en heeft historische waarde, hetgeen uitkomt in div. pla fondbewerkingen, schou wen, trappen enz. Dit pand (momenteel in gebruik als kantoor) is bij uitstel ge schikt voor een kantoor of combinatie met woonhuis, winkelwoonhuis ol praktijk woonhuis. Het kan ook door meerdare gezinnen worden bewoond Het pand bestaat uit 15 vertrek ken (waarvan enkele zeer grote), kelder, keuken, zol der. binnenplaats en tuin. Tekeningen en fotomate riaal e.d. liggen ter inzage op ons kantoor Vr.pr.: f 575.000,- KOUDEKERK A/D RIJN Poelgee8ttaan 58. V v, Rustig gelegen en goed onderhouden eengezins woning met voor en achter tuin, c.v. gas. Ind.: hal, toi let, ruime woonkamer met open haard, luxe Bruyn- zeelkeuken, 1 e et 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e et.: grote zol derkamer en berging. Incl. div. roerende goederen. Vr.pr.: f 155.000,- k.k. VOORSCHOTEN Leldseweg 107 Zeer mooi gelegen heren huis met diepe achtertuin en vrij uitzicht. Ind.: hal en gang met eiken lambrize- ring, royale kamer en suite, zeer mooie open haard, grote erker en opensl. deu ren naar terras en tuin, keuken en bijkeuken, 1e et.: 4 slaapkamers, 3 met wastafel, groot balkon, douche. Het pand is voor zien van c.v. en is zeer stijl vol, met veel glas in lood, eikehouten luiken enz. In de tuin is een atoomvrije betonkelder Vraagprijs: f 175.000,- Z0ETERW0UDE Nasaaulaen 10 Rustig gelegen en goed onderhouden hoek/heren huis met tuin op Z. C.v.- gas. Ind.: hal, toilet, door gang naar aangeb. schuur, grote eetkeuken, ruime woonkamer, L-vormig met open haard. 1e etgrote sl.kamer met berging, 2 sl.kamers achterzijde, bad kamer met douche en 2e toilet, 2e et grote zolder kamer, aparte c v -ruimte en vliering. Vr.pr.: f 175.000,- H M ÊÊEÊÊ I MAKELAAR 6 I M I ASSURANTIE OUDL VLST 55 LLIDEN

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30