Zoeterwoude brouwt groots feest c "Ik heb respect voor het geduld van de bevolking" 0=>e/cfee agenda Muzenhof: Toneel, muziek film en tentoonstellingen Vanwege opening rondweg Stad en rand Gedeputeerde Jansen verrichtte gisteren de officiële opening van provinciale weg 17. Hij bleek vaker met dat bijltje te hebben gehakt. ZOETERWOUDE "Zoeterwou- de heefl recht op deze weg. Ik heb respect voor het geduld van de bevolking en het gemeentebe stuur, die 35 jaar op de PW 17 hebben moeten wachten". Dit zijn de woorden van het lid van Gedeputeerde Staten, Th. Jan sen, bij de officiële opening van de Burgemeester Detmersweg. Hij sprak gisteren in een volle raadszaal van het Zoeterwoudse gemeentehuis voor het publiek dat betrokken was (geweest) bij de totstandkoming van de om'.ei- dingsweg. In zijn toespraak ging de gedepu teerde in op de verkeerstech nisch lastige positie waarin Zoe- terwoude zich bevindt. "Liggen de tussen twee kernen van hon derdduizend inwoners, te weten Leiden en Zoetermeer (dat dit aantal bereikt wanneer de wo ningbouw voltooid is. red.), is de verkeersveiligheid ermee ge diend dat dit verkeer niet door een dorpskom moet gaan", zo zei Th. Jansen. Een ander voordeel van de aanleg van de PW17 noemde de gedeputeerde de werkverschaffing die ermee ge paard gaat. In de weg zitten na melijk 65 mensjaren aan werk. Volgens Jansen wordt het steeds moeilijker dit soort projecten van de grond te krijgen. "De fi nanciën worden krapper en de procedures moeilijker", aldus het statenlid. Burgemeester Houdijk van Zoeter- woude noemde de komst van de weg 'geen uur te vroeg maar ja ren te laat'. De dag dat de rond weg opengesteld werd (10 juni van dit jaar) karakteriseerde hij als "bevrijdingsdag". Verder sprak de eerste burger van Zoe- terwoude de hoop uit dat een an dere weg die Zoeterwoude van veel verkeersoverlast kan bevrij den, rijksweg II, er snel komt. De man naar wie de weg genoemd is, oud-burgemeester Detmers van Zoeterwoude, kreeg van het gemeentebestuur een foto waar op de weg en het straatnaambord in beeld zijn gebracht. In de ambtsperiode van Detmers zijn ZOETERWOUDE Kan het mooi er? Een sterrenhemel, volle maan, vrolijke gezichten een snel stromende tap en zuurkool met worst. Dit alles was gisteravond te zien op de Dorpsstraat in Zoe terwoude. Jong en oud, ras-Zoe- terwoudenaren en "import", het was broederlijk bijeen. De sfeer was volgens Jan van der Geest, lid van het feestcomité Ver keersweg, "helemaal te gek". "Het feest deed denken aan de viering van 700 jaar Zoeterwou de, enkele jaren geleden. Toen liet Zoeterwoude al zien dat het van een feestje brouwen houdt en dat dan ook DOET. De om standigheden waren ideaal. Feestelijke verlichting op de hui zen van de Dorpsstraat, de mu ziektent zorgde voor stemmige muziek. Disco afgewisseld met klanken van koperblazers, werd op de in grote aantallen opgeko men feestnummers losgelaten. De leden van het feestcomité ke ken dan ook blij uit hun ogen. De hele week hadden ze hun hart vastgehouden omdat de regen het feest waar zo lang naar uitge keken was kon bederven. Ieder een liep echter in zomerkleding rond. Groepen jongeren die zich zingend te goed doen aan het brouwsel dat op de Hoge Rijn dijk in de grootste fabriek van Zoeterwoude wordt geprodu ceerd zie je nu eenmaal niet snel wanneer de regen valt. De openluchtmaaltijd ging gretig naar binnen. De zuurkool met wordt bleek een goede zet van het feestcomité. Een kleine vier honderd porties werden opge schept. Dit is veel meer dan de organisatoren hadden verwacht, bijna het dubbele zelfs. Tot in de kleine uurtjes duurde de feest vreugde voort. Het is te hopen dat de feestgangers nog fit ge noeg zijn om aan de verschillen de festiviteiten deel te nemen. Alleen de beddenrace die om half twee plaatsvindt is voor hen die een roes hebben misschien een welkom onderdeel van het feestprogramma. Het succes van het openluchtfeest op de Dorpsstraat was niet on verwacht omdat de optocht die 's middags gehouden werd insloeg als een Exocet. De schattingen over de belangstelling voor de aan de optocht voorafgaande opening van de Burgemeester Detmersweg lopen uiteen van twee- tot drieduizend mensen. Hoeveel het er ook geweest zijn, de menigte was enorm. Dit tot grote vreugde van het feestcomi té dat de oproep had gedaan de feestweek van t begin tot het ein de mee te maken. Onder een blauwe hemel en de daarbij behorende stralende zon zag Zoeterwoude vijf parachutis ten landen op een nabij de Det mersweg gelegen weiland. De kinderen die zich op het gras hadden verzameld begroetten de valschermspringers als ware hel den. Het was inderdaad een im ponerend gezicht om de leden van het Rotterdamse para-cen trum The Flying Dutchman met de Nederlandse, Zuid-Hollandse en Zoeterwoudse vlag capriolen te zien maken. Eén van de sprin gers bood het lid van Gedepu teerde Staten, Th. Jansen, die de rondweg opende, de bijl aan waarmee de officiële handeling verricht werd. Toen was het moment daar dat de optocht aan zijn rondgang over de route die van het doorgaand verkeer verlost is kon beginnen. Het Zoeterwoudse verenigings leven presenteerde zich van hun beste kant. Erg veel werk was er in het maken van de voertuigen gestoken. Zo had de carnavals vereniging "De Hangkonten" een reusachtige bezem gemaakt. Deze bezem (symbolisch voor het schoonvegen van de straten van Zoeterwoude) veegde een over de kop geslagen auto voor zich uit Voor dit voertuig werd nog meegedeeld dat het hier om 'de laatste wagen' ging. In de stoet was verder de Miening met drie wagens vertegenwoordigd. Deze straat heeft van het door gaand verkeer (zo'n 10.00 per dag) waarschijnlijk de meeste hinder ondervonden. In het verleden hebben de bewoners van deze straat veel en op vaak ludieke wijze geprotesteerd te gen de gevaarlijke situatie ter plekke. Morgen staat Zoeterwoude in het teken van de fiets. Rondom de kerk worden drie wielerronden verreden. De aanvang is kwart over twaalf. De start is bij 't Cen trum. DIRK-JAN ROELEVEN LEIDERDORP - In de "Muzen- hor' in Leiderdorp worden vanaf half september weer vele ver schillende activiteiten georgani seerd. Het is tevens het begin van het "eerste officiële" seizoen. Toneel, muziek, film en tentoon- stelligen zullen er plaats vinden. Op negen oktober van het vorig jaar werd "Muzenhof' met veel bombarie geopend. Het gebouw herbergde zowel de muziek school als de bibliotheek. In het pand was meer mogelijk. Een prachtige concertzaal, bar en een paar kleine ruimtes waren uiter mate geschikt voor culturele ac tiviteiten. De toentertijd opgerichte "activi teitencommissie Muzenhof' plaatste in het huis—aan—huis blad een oproep voor vrijwilli gers. In totaal zijn er nu zo'n 35 vrijwilligers die verantwoorde lijk zijn voor een groot hoeveel heid evenementen. Er zijn zeven werkgroepen geformeerd, te we ten: toneel, film, muziek, ten toonstelling, bibliotheek, publi citeit en algemeen. Getracht is om in elke groep representanten van plaatselijke verenigingen op te nemen. Boven de werkgroe pen staat een dagelijks bestuur. De werkgroepen maken ieder een jaarprogramma, welke uiteraard een voorlopig karakter heeft. De groepen moeten zorg dragen dat de te organiseren activiteit een succes wordt. In het afgelopen (proef) seizoen waren er dertig evenementen, voor het komend jaar staan er 47 en nog eens 40 tentoonstellingen op stapel. Voor de verschillende activiteiten is een vast schema opgesteld. Zo is er elke tweede zondag van de maand een koffieconcert, de der de vrijdag volksdansen en de in stuif voor ouderen de laatste dinsdag van de maand De ten toonstelling worden altijd voor één maand georganiseerd. Op- mcrkelyk is dat er vooralsnog geen volwassenenfilms gedraaid worden. De belangstelling hier voor bleek in het verleden mini maal te zijn. Nu worden er alleen films voor kinderen vertoond. De gemeente Leiderdorp blijkt zeer tevreden te zijn over deze or ganisatiestructuur. Het geheel wordt nog wel begeleid door ambtenaren. Het nieuwe pro gramma in de Muzenhof begint op elf september. Op die dag worden er 's middags voor de kinderen films gedraaid. Op vrij dag 17 september is er 's avonds de volksdansinstuif zowel voor kinderen als ouderen. Een dag later treedt de cabaretgroep "Purper" op om 20.15 uur. De zondagmiddag is speciaal voor de buitenlandse Leiderdorpers. Daarna is het een aantal dagen rustig tot het weekend van 25 en 26 september. Die staat in het te ken van een muziek—instuif. Op zaterdagmiddag treden 'pop-- rock'-groepen op, terwijl 's avonds de jazz-liefhebbers aan hun trekken komen. De zondag middag is ingericht voor de klas sieke muziek beoefenaars. Ver schillende ensembles zullen dan optreden. In de verschillende ruimten in de Muzenhof wordt werk van Do Bosch-Bronkorst tentoonge steld. Daarmee is de eerste maand van het eerste seizoen ge vuld. Een seizoen wat door de ac tiviteitencommissie met vol goe de moed tegemoet wordt gezien. Informatiemarkt in Sjelter LEIDERDORP - Het sociaal cultureel centrum Sjelter in Leiderdorp houdt zondagmiddag een informatiemarkt. Vanaf twee uur kunnen de Leiderdorpers kennis maken met de verschillende activiteiten en cur sussen die het komend seizoen door de Sjelter worden georganiseerd. Naast de presentatie kunnen de bezoekers ook die middag meedoen aan onder meer handenarbeid en glimmeren. Verder is er een ballonen wedstrijd en een sqaure dance demonstratie. De informatiemarkt bete kent tevens de eerste dag dat Leiderdorpers zich kunnen inschrijven voor de verschillende activiteiten. In het verleden is het voorgekomen dat dat snel moet gebeuren, omdat een cursus anders al 'vol' zit. Voor kinderen is er onder meer een kookgroep, volksdansen, timmerclub en handenarbeidgroepen. Voor volwassenen zijn er cursussen, klaver- jasavonden, en op de woensdag speciale vrouwenavond. Op de dinsdag is er taal- en naailes voor buitenlanders. Tieners en jongeren kunnen meedoen aan de discoavond en verschillende clubactiviteiten. Brand in Zoeterwoudse Klaverhal ZOETERWOUDE - De Klaverhal in Zoeterwoude is gistermorgen in brand gevlogen. Door adekwaat ingrijpen van het personeel dat de laatste hand aan de hal legt kon een catastrofe worden voorkomen. De schade bleef nu beperkt tot ongeveer 12.000 gulden. De brand brak om kwart voor tien uit toen het isolatiemateriaal onder de dakpannen vlam vatte. Met een gasbrander moest het dak namelijk voorzien worden van een waterdichte teerlaag. De Leidse brandweer was snel ter plekke met twee wagens. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Volgende week zaterdag wordt de hal geopend. Bijna vierhonderd porties zuurkool met worst werden door de feestvierders verorberd. (Foto Jan Holvast) Expositie (1) In het Oude Raadhuis van War mond exposeert deze maand Li- dy van Winsen. Zij heeft zich ge specialiseerd in mode tekenen en illustreren. Met gekleurde inkt en kleurpotlood en haar ei gen techniek, lukt het haar zeer romantische effecten op het doek te brengen. Expositie (2) In het Leiderdorp se gemeentehuis exposeert deze maand Annie Gordijn. Veel van haar werk is geïnspireerd door de natuur, vooral duinlandschap. Ten- toonsgesteld worden etsen van vorig jaar. Pomp in Warmond. Dit maal geen tekeningen op het witte doek, maar foto's van natuur, rust en stilte. Expositie (4) Expositie (3) Figuratief werk van Do Bronk- horst kan men bezichtigen in de Leiderdorp se Muzenhof. Do be gon pas op latere leeftijd met te kenen, daarna met olieverf en aquarellen. Zij heeft onder meer les gehad van Anton Bol- leurs. Kerstmis Het Oude Raadhuis in Warmond wil rond de kerst een tentoon stelling organiseren van kerst stallen. Warmonders worden i Ma- M.G. Steenvoorden en C.H. van Nieuwenho- ven, H.M. de Burlet en J.M. Scheepers, F.M.M. van der Ploeg en T.H.A.M. Cor- nelisse, J. Hartman en J.M.P. Funcke, P. Giezen en G. Pohl, R. Abspoel en Y.V. Brandt, G.C. Elsenaar en M.J. Ha genaars, J.W. Ochman en LA. Debnicka, L. Zwart, V.J.J. Bom en E.M. Diel- dv. A. Kaddouri en H. Ouraghi, jonk vrouw Charlotte Marion dv. jhr. J.L. van Wijkerslooth de Weerdesteyn en E.E. Vinke, Germaine Wilhelmina Hendrika dv. R.C. Teske en A. Wansink, Patricia Catharina dv. I. Bavelaar en C. Ruis, Dirk Willem zv. R. Herrlinger en A. van de Plas, Marianne Elizabeth dv. H.A. Schaper en V B. Voss, Ellen Bregtje dv. nemiek dv. J. Duinkerken en G.W. Dok ter, Debbie dv. G.J.W. Wijnands en M. Broer, Stefanie Louise dv. R.M. Stam en W.J. van der Kloot Meyburg, Machiel Corstiaan Adriaan zv. M van der Schoot en A. van den Bosch, Michiel zv. A.G.J. Wouters en H.J. van Beelen, Anita Nala- ni dv. W.H. Bharos en N. Pahladsingh, Burgerlijke stand i P. Brandhorst, Kim Laila dv. J.C. vain Gunst en C. Rozema, Annemarie dv. G. Bieringa en H.M.H. van der Meer, Marjolein dv. G. Bieringa en H.M.H. van der Meer, Bart Cornelis Pieter zv. A.P.J. Spaan en M.C.C. Broekhof, Tanja dv. J. van Loon en G.M. Stam, Michael Ray mond zv. C. Roels en S.R. Sianturi, In- grid dv. J.D. Hijneman en J. Korenhof, Nicolette Joann dv. Th.J.M. Wassenaar en M. van der Wal, Bastiaan Marinus Casper zv. C Paauw en P.M. Lindhout, Jessica dv. H. van Willegen en C. van Tuyl, Aaron Albert Owen zv. B.G. Coff en C. Roest, Trijntje Gilda dv. J.J. van Duyvenbode en C. Ros, Maarten Lucas Adrianus zv W.T. van Vessem en J.C. Heemskerk, Myke Meryntje dv. A.P.G. Zuydwyk en C.E.M. Schelvis. Helen Frances dv. P.M. Tibboel en M.M.B. van der Meij, Goran zv. D. Dobrnjac en M. Sokéevié, Gülsen dv. E. Akbulak en J.L. Disseveld, Daisy Jacoba Francisca dv. J.J. van den Eykel en F.M. Groene- woud. Michaèl zv. A.G.A. Koot en Th.J.H. Gruben, Richard Marius Corne lls zv. C.J.M. van der Meer en J. Kaap- aan, Femke Lokke dv. J.W. Groeneweg en M. Bokma, Valerie dv. A. de Jeu en J. ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1982 de meeste hindemissen geno men die de aanleg van de weg ophielden. In het dankwoord van de voormali ge burgemeester van Zoeterwou de noemde hij zijn werk meer af brekend dan opbouwend. Hij doelde hiermee op de twee wei geringen van Zoeterwoude ten aanzien van de provinciale plan nen voor het tracé. De eerste wei gering was toen de provincie met een oplossing voor het verkeers probleem kwam door alleen de Miening af te sluiten. De tweede afwijzing van een provinciaal voorstel was toen de provincie de rondweg op de Dr. Kortmann- straat wilde laten aansluiten. opgeroepen om de kerststal dit jaar niet in de kamer te zetten onder de denneboom, maar in het Oude Raadhuis. Voor vijf tien september moeten de 'kerststallen' opgegeven zijn bij Clara Sikking, Dorpsstraat 38, Warmond, telefoon 01711-II109. Talen Spinneweb in Zoeterwoude be gint weer met talencursussen. Engels, Frans en een opstapcur- sus. Begin september vangen ze aan, informatie 01715-2682. Postzegels Rijnstreek houdt maandag weer een ruilavond in de Hoofdstraat in Leiderdorp. Tegen niet al te hoge prijzen worden interessan te zegels geveild vanaf 21.30 uur. De zaal gaat al om 19 uur open. ZATERDAG Leiden. Groenoordhallen: Vebo-ten- toonstelling 7-14 uur. Terrein Morschwyk, Topaaslaan: rrnyo- rettenconcours VVZMG, 10-17 uur. Hooglandse kerk, Hooglandsekerk- gracht: Santenkraam, 10-17 uur. Ars Aemula Naturae, Pieterskerkgracht 9: open huis. 9-17 uur. Filmhuis Leids Vrijetijdscentrum, Breestraat 66: film "Patton" van Franklin Schaffner, 21.15 uur. De Linde, Herenstraat 45: bingo-avond buurtcomité Tuinstad-Staalwijk, 19.30 Scarabee, Pieterskerkchoorsteeg: rock roll-avond met Nico Bill, 20 uur. Nieuwe Mare, hoek Oude Singel: an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Vrouwenhuis, Hooigracht 79: café avond, 21-1 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit, Caeciliastraat 18: jongerencafé, 22 uur. Jongeren Advies Centrum, Caecilia straat 67, 14-17 uur. Leiderdorp. 10 uur Gading spelinstuif. Politiek Café Houtkamp, 14 uur. Zoeterwoude. Doorlopende festivitei ten rond oude dorpskern vanaf 10 uur. ZONDAG Leiden. Terrein Morschwyk, Topaas laan: majorettenconcours VVZMG, 13- 16.30 uur. The Jam, le Binnenvestgracht: optre den groep Next Crisis, 22 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit, Caeciliastraat 18: sociëteit De Roze Sa lon, 14-18 uur. Zoeterwoude. Wielerwedstrijd, 12 uur Schenkelweg. MAANDAG Leiden. Ontmoetingscentrum hoek Boshuizerlaan: bejaardensoos Zuid- West, 14.30 uur. Middelweg 28: lezing Spiritistisch Ge nootschap, 20 uur. Lesbiese Vrouwen Leiden, Caecilia straat 18: introductie-avond, 20 uur. Inde Vroolijcke Arke, Pieterskerk choorsteeg: introductie-avond Engelse les, 20 uur. Kijkhuis, Vrouwenkerkkoorstraat 17: film De Dodende Slinger van Roger Corman naar een verhaal van Edgar Al lan Poe, 20 en 22.15 uur. Stadhuis, afscheid oude gemeenteraad, 19.30 uur. Vereniging Ouders van Drugsverslaaf den, Lange Mare 45, 20 uur, teL 130547. Architectenwinkel Oude Vest 163: gra tis advies, 17-18 uur. ARTSEN LEIDEN. De weekenddienst begint z terdag 24 i i eindigt zondag Pariama, Adriana Elisabeth Victoria dv. J. Zaalberg en T. Houweling, Dirk Jan zv. D. van der Plas en J. Sip, Maarte dv. J. de Vreugd en L. Remmelzwaal, Mark zv. P. Voshol en G. Kersten, Neeltje Ja coba Cora dv. W.M. Boere en J. Guyt, Janme Petronella dv. W.H. Zandbergen en M.J. van der Does, Pieter Antonie Arie zv. A Hertog en A. de Graaff, Deb- LEIDEN - overleden: A P. Kuyl, (1910) man; C.P. Zondag (1899) vrl. echtg. van W.R.A. Zecha, A.J. Nachtegeller, (1909) man; C. Breedyk, (1891) vrl. geh. gew. met J. van den Eykel; A. van Muyen, (1909) vrl. geh. gew. met C. van der Gug- ten; J. van Nood. (1921) man; W.F. van der Kaay, (1959) man; J. Fierloos, (1907) man; J.H. Steevels, (1898) man; M.A.M. van Delft, (1905) vrl. geh. gew. met G. Kradolfer; P W C. Klemans, (1961) man; J.C. van der Klaauw, (1926) man; A.J.P.J. van den Nosterum, (1940) vrl. echtg. van J F M. Winnubst, M L. Voge- lesang, (1980) man; J. Kramer. (1913) man; V. Meyer, (1912) man; J.W. van Laar, (1905) man; M.L.H. Beek, (1914) man; J.M. Link, (1908) vrl. echtg. van M.J. Kouwenberg; H. de Graaf, (1897) man; T.G. Schmidt, (1901) vrl. geh. gew. met W.A. Klein; J.I. Erades. (1917) man; J. Stouten, (1924) man. Wyk I - Boerhaavedistrict, Binnenstad noord, Groenoord, de Kooi, Merenwyk. Zaterdag 8 uur tot zondag 8 uur: F.B. Kruis, Hooigracht 24, tel. 126371; spreekuur 12 uur en 17 uur. Zondag 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelstegracht 131, tel. 132500; spreekuur volgens af spraak. Wijk II - Binnenstad-zuid, Tuinstad- wijk, Professorenwyk, de Waard. Zater dag 8 uur tot zondag 8 uur: R.M.G. Tay- telbaum, Hogewoerd 138, tel. 120266; spreekuur volgens afspraak. Zondag 8 uur tot 24 uur: H. Engel, De Mey van Streefkerkstraat 53, tel. 121334; spreek uur volgens afspraak. Wijk III - Morskwartier, Haagwegkwar- tier en Zuid-West Zaterdag 8 uur tot zondag 8 uur: A.A. van Rijn, Melissetuin 5, tel. 210797; spreekuur volgens af spraak. Zondag 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeterwoudsesingel 11, tel. 120347; spreekuur volgens afspraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. van Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, Van Tol, Verhage en Zwijnenburg: IJ. Groeneveld, Brikkenwal 19, tel. 133834; spreekuur 11.00-11.30 uur in gezond heidscentrum Merenwyk, Rosmolen 2. LEIDERDORP. O. du Ry van Beest Holle en R.W.M. van Velzen, Vlaskamp 16, tel. 891100. Spreekuur zaterdag en zondag van 12.30 tot 13.00 uur. OEGSTGEEST. J.W. de Haan, Orarye- laan 26, tel. 170605, van zaterdag 10 uur tot maandag 7.30 uur. VOORSCHOTEN. Zaterdag S.M. Plat- teel-De Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 01717-5417. Zondag C. Meijer, Rouw- cooppark 11, tel. 01717-2493. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagdienst van de apotheken in de regio Leiden wordt van vrydag 3 september tot 10 septem ber waargenomen door Doeza apo theek, Doezastraat 31, tel. 121313 en door apotheek Boehmer, Florijn 19, Lei derdorp, tel. 894400. DIERENARTSEN LEIDEN - Voor de praktijk van Muur- ling, Helder en Roest: A.W. Helder, Her- melijnvlinder 36, Leiden, tel. 146686. Voor de praktijk van Vestjens en Van der Wouw: E.J.M. van der Wouw, Bos huizerlaan 26, tel. 764058. VOORSCHOTEN. C.P. van Oostrom, Veurseweg 36, tel. 01717-2317. E.J.M. v.d Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door H.C. Teune, Roodenburger- straat 18, Leiden, tel. 124724. WIJKVERPLEGING Interkruis, Middelweg 38, :n noorden van de Rijn: n zuiden van de Rijn; LEIDEN telefoon I 134604; telefoon t 121753. LEIDERDORP. ZOETERWOUDE Rd. Kruisgebouw, Berkenkade 7, telefoon 410131, spreekuur ma tlm do van 13-14 Gezondheidscentrum Florijn 10, tele foon 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. OEGSTGEEST - Interkruis, Lytweg 7, telefoon 154500. VOORSCHOTEN - gezondheidscen trum, Van der Waalslaan, telefoon 01717-4641. LEIDSCH DAGBLAD OAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Latdsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Sinqei t. 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen tel 07M23143 tussen 18 00-19 30 uur (nabfzorging na 19 30 uur), zaterdag van 16.30-18 00 uu. Abonnementsgelden b*| vooruitbetaling le voldoen Bq automatische overschrijving geen administratie- en abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n v Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 57.35 Per post 79.70 irabonnement 217.90 Per post f 307.30 Directie G Koopman Voor betaling v Rubriekchefs J. Kroon (stad) B.W T. Jungman (plv) H. I. J. Veldhuizen (regio) H. v.d. Post (plv) W. F. J Wirtz (binnenland, buitenland, economie) J. Ruygrok-Hoogeveen W C. H. Schrama (nieuwsdienst en leature) P. C Rosier (radio, televisie, kunst) S. J. de Groot (geestelijk leven) Aangesloten b*t de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen oorrespondenten o a in: Bonn. Brussel. Londen, Paris WashirxUoa Cpiro

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2