Ervaren draaiers bij DMN te Noordwijkerhout personeelsftmctionaris (m/v) Hoogheemraadschap van Rijnland EE? GEBR. DE JONG B.V. AMBULANCE VERPLEEGKUNDIGE mm DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: technicus (m/v) DIACONESSENHUIS LEIDEN 03 verpleegkundige a en/of b stichting centrum st.bavo noordwijkerhout medewerker stafbureau juridisch-administratieve zaken (m/v) I FYSIOTHERAPEUT(E) RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100 000 ha. mei ruim 1 milioen inwoners, heeft hel Ie Leiden gevestigde Hoogheemraadschap van Rijnland laken op hel terrein van onder meer water kering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap beslaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren le Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e d„ verspreid over het gehele gebied. Hel cenlraal laboratorium van de technische dienst le Leiden heeft als taak het controleren van de kwaliteit van het oppervlaktewater, hel industrieel afvalwater en de werking van de atvalwaterzuivermgsinrichtingen. Bij dit laboratorium bestaat de vacature van Plaatsvervangend Ira hoofd van het laboratorium Taak - het geven van leiding aan een 18 tal mede- werk(st)ers; - het stimuleren van de automatisering van analyse-apparaluur en analyse-technieken; - coördineren van de te verrichten onderzoeken. Vereist: - opleiding op minimaal HBO-B-niveau chemische richting; - ervaring in het hanteren van instrumentele analyse-technieken zoals gaschromatogratie, atoomabsorptie-spectrofotometrie en aulo- analyzers; - goede contactuele- en leidinggevende eigen schappen; - Ieelti|d minimaal 30 iaar; - ervaring met chemisch onderzoek van water strekt lol aanbeveling Aanstelling: Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 13.298.- mei een uitloop- mogeli|kheid lot maximaal 14.893.- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D. van Dam, hootd van hel cenlraal laboratorium, telefoon 071-211711. toestel 280 Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dil blad richlen aan de ingenieur-directeur van de technische diensl van Rijnland, Postbus 156,2300 AD Leiden, met vermelding van vacaturenummer 82-11 Ambulance- en trouwbedrljf vraagt voor haar ambulancedienst Onze ambulancedienst verzorgt met zes ambulances in Leiden, Leiderdorp, Voorschoten, Alkemade en Zoeterwoude het opna me-, ontslag-, poliklinisch- en interklinlsch vervoer en daarnaast mede het Interlokale ambulancevervoer. Funktie eisen. Ri|bewi|s B-E Diploma verpleegkundige A Bereid om in teamverband te tunktioneren Goede korrtaktuele eigenschappen In een goede konditie verkeren om dit lichamelijk zware werk te kunnen verrichten Diensttijden (40-urige werfcweek) zijn onregelmatig volgens een vast dienstrooster Salaris maximaal f 3350,- per maand CAO rijdend ambulancepersoneel is van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan gebr. de jong leiden b v. Hogewoerd 160, 2311 HW Leiden Het Elektriciteitsbedrijf Delfland en hel Gasbedrijf Delfland - beide gevestigd te Delft - zijn distributiebedrijven waarin resp. 9 en 6 gemeenten deelnemen. Beide bedrijven hebben een en dezelfde directie. Verder verzorgt het Gasbedrijf Delfland de distributie van water binnen de gemeente Delft. Het totale personeelsbestand omvat thans ca. 550 medewerkers. Daar de huidige chef personeelszaken de dienst, met de voor onze bedrijven geldende VUT-regeling, gaat veriaten en hij opgevolgd wordt door de plaatsvervangend chef is .er door deze interne verschuiving bij deze afdeling een vacature ontstaan voor een Functie-informatie: - het leveren van bijdragen tot verdere ontwikkeling en instandhouding van het personeelsbeleid bij onze bedrijven; - het mede activeren en begeleiden van de bestaande overleg structuren, alsmede het ontwikkelen van het werkoverleg binnen de bedrijven; - het ontwikkelen en uitwerken van initiatieven met betrekking tot opleidings-, scholings- en trainingsactiviteiten; - het met raad en daad terzijde staan van collega's binnen de eigen afdeling, alsmede op die plaatsen in het bedrijf waar dit nodig is; - zonodig, als naaste medewerker van de afdelingschef, coördinerend optreden bij diens afwezigheid. Verlangd wordt: - een H.B.O.-opleiding personeelswerk en ervaring hebben opgedaan in een aantal facetten van het personeelswerk, bij voorkeur in de overheidssfeer; - goede theoretische kennis en/of ruime practische ervaring op het gebied van de, bij de overheid gangbare rechts toestandregelingen. Aanstelling: Deze kan plaats vinden in één van de rangen van hoofd commies of hoofdcommies B, voor welke rangen als salaris maxima gelden resp. f 4.409,- en 4.893,- per maand. Voor de ziektekostenverzekering zijn onze bedrijven aan gesloten bij het IZA-Zuid-Holland. De arbeidsvoorwaarden zoals die gelden voor het overheidspersoneel zijn ook voor ons van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de Directeur van het Elektriciteitsbedrijf Elektriciteitsbedrijf Delfland, postbus 516,2600 AM Delft. Delfland Voor eventuele verdere informatie kunt u zich telefonisch Gasbedrijf Delfland richten tot de chef van de afdeling Personeelszaken Gemeentebedrijven Delft 015 - 569333 toest. 219 of 221. Delfland Talenlaboratorium van de Faculteit der Letteren vacaturenummer: 2-242/ 1158 Taak - Het assisteren van de hoofdtechnicus bij het kopiëren van geluidsbanden en -cassettes, - het verhelpen van storingen en het verrichten van onderhoud aan de geluidsapparatuur, - het geven van bedieningsinstructie aan zowel Nederlandse als buitenlandse studenten en docenten. Vereist: LTS-electrotechniek of Mavo-4. mits men beschikt overeen goed technisch inzicht. Het wordt op prijs gesteld als de gezochte medewerk(ster) zich redelijk in het Engels kan uitdrukken Leeftijd, tussen 20 en 30 jaar Salaris: maximaal 2774,bruto per maand De Rijksuniversiteit te Leiden wil rr dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit. Stationsweg 46. 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Op het pathologisch anatomisch laboratorium van het Diaconessenhuis te Leiden ontstaat een vacature voor een secretaresse m/v Functieinformatie Het typen van verschillende verslagen, het bijhouden van het archief, het verzorgen van bestellingen, agenda. Een uitgebreide taakomschrijving kan worden aangevraagd. Functie-eisen Voor deze functie is het secretaresse diploma vereist alsmede goede kennis van de medische terminologie. Ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden De salariëring geschiedt naar leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer M.B.C. Gorsira, patholoog anatoom, toestel 390, tel. 071-155960. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 72-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. De Machinefabriek Noordwykerhout is een modern bedrijf waar ca. 115 vakmensen werkzaam zijn. Wij maken en bewerken produkten zoals lieren, vliegwielen, cilinderkoppen en sluizen voor de scheepsbouw-, motoren- en procesindustrie. Aan de kwaliteit, nauwkeurigheid en uitwisselbaarheid worden hoge eisen gesteld. De toleranties zijn daarom nauwkeurig. Werk voor u om trots op te kunnen zijn. Voor de draaierij zoeken wij ervaren vaklieden. Nieuwe collega's die. na een inwerkperiode, zelfstandig volgens tekening in- en uitwendig draaien middelgrote werkstukken in enkelstuks en kleinserie fabricage. Een LTS- en Bemetelopleiding en/of ruime praktijkervaring spreekt voor zich. Wij bieden een goed salaris, vakantietoeslag en een jaarlijkse bonus. De overige arbeidsvoorwaarden zoals vakantiedagen, opname in het bedrijfspensioenfonds voorde metaalindustrie etc. zijn beslist goed. Ook zijn er prima verbindingen met de omliggende plaatsen. Wilt u meer weten? Kom dan eens langs of bel op. Ook een afspraak voor 's avonds is mogelijk. Afdeling personeelszaken. 's-Gravendamseweg 16, Noordwijkerhout. Telefoon 02523-3941. Vraag naar de heer A. Roels. De Machinefabriek Noordwykerhout (DMN) maakt deel uit van IHC HOLLAND Een industnële groep die werkzaamheden verricht op het gebied van de baggerbouw, de olie-industrie op zee, de alluviale mijnbouw en het massa-transport. De afdeling Interne Geneeskunde van de Stichting Centrum Sl Bavo te Noordwijkerhout heeft een vakature voor een Op deze afdeling worden bewoners vanuit het Centrum opgenomen voor observatie, screening en behandeling op somatisch gebied. Kandidaten dienen rekening te houden met een onregelmatig dienstrooster. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige. Inlichtingen omtrent deze vakature worden verstrekt door de heer A.G. Knippers, toestel 2088. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakature nummer 82.31.50 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst is de functie vacant van: (voor 20 uur per week) Deze functionaris zal worden belast met: - de behandeling van bezwaar- en beroepschriften; - de vertegenwoordiging van de dienst dan wel de gemeen te bij de behandeling van bezwaar- en beroepschriften; - het opstellen van adviezen met betrekking tot aanvragen van cliënten bij het College van Gedeputeerde Staten om toepassing van artikel 45 van de Algemene Bijstandswet; - het zonodig zelfstandig dan wel in overleg met de beslis singsafdeling opstellen van adviezen inzake het uitkerin- genbeleid en het als zodanig zorgdragen voor het bijwer ken van interne instructies en richtlijnen dienaangaande. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: - een op de aard van de functie afgestemde hogere be roepsopleiding; - ervaring met de uitvoering van de aan de Gemeentelijke Sociale Dienst opgedragen regelingen dan wel met verge lijkbare werkzaamheden; - redactionele vaardigheden; - goede contactuele eigenschappen en het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. Het salaris zal, bij een 40-urige werkweek, maximaal f 4832,- bruto per maand bedragen (salarispeil per 01-01-1982). Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Het rapport kan desgewenst tevoren met het bu reau worden besproken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de chef van het stafbureau, de heer Mr. A.L. van Leeuwen, tel.: 071 - 254827 of 254828. Sollicitaties kunnen met vermelding van het vacaturenummer 82.032 binnen 2 weken worden gezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Zuid Holland beheert een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen, met een afdeling voor poliklinische hartrevalidatie. Tevens een voorzieningen centrum voor 100 motorisch gehandicapte kinderen en jongeren. Aan de instelling is een Mythylschool verbonden. Het Rijnlands Zeehospitium omvat o.m. een woon- leefgemeenschap voor 100 ernstig lichamelijk gehandicapte mensen met een gemiddelde leeftijd van 29 jaar. In de loop van 1983 zal totale nieuwbouw worden gerealiseerd. De afdeling fysiotherapie houdt zich, naast het behandelen van de bewoners, bezig mei aktivifeiten als paardrijden, zwemmen en sport en spel. Voor deze afdeling zoeken wij een partime voor 20 uur nor week, die bereid is in een multidisciplinair verband een bijdrage te leveren aan hel welzijn van de bewoners. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan dedirektie van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17,2225 JJ Katwijk, Zuid-Holland.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22