TELEVISIE ZATERDAG TELEVISIE ZONDAG PAGINA 4 Radio - tv - kunst ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1982 NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor slechthorenden 18.58 Journaal AVRO 19.00 Plons 750. Feestelijk programma n.a.v. het feit dat Roermond 750 jaar geleden stadsrechten heeft gekreger). M.m.v. de Band van de Royal Airforce, het Afcent-Parachutistenteam, Ballet Nautique, een vlootshow van circa 250 schepen, de Rainbow Dancers, het Ko ninklijk Roermonds Mannekoor met de Roermondse comedianten, Thérèse Steinmetz, Babe en Massada. 20.40 Angelique et le Sultan. Frans-Ita liaanse speelfilm van Bernard Brode rie, met Michèle Mercier als Angeli que. Vervolg op „De ontembare Ange lique": Escrainville en zijn helper Co- riano zijn erin geslaagd Angelique ge vangen te nemen. Het schip van Pey- rac is zodanig beschadigd, dat een ach tervolging als onmogelijk moet wor den beschouwd. Wanneer Peyrac er eindelijk in slaagt het schip van Es crainville te enteren, verneemt hij dat Angelique in Algiers van boord is ge zet en in de harem van een sultan zit. NOS 21.30 Journaal AVRO 21.55 Angelique et le Sultan. Vervolg. 22.35 Avro's Sportpanorama. Actuele sportinformatie uit binnen- en buiten land. NOS 23.35 Journaal AVRO 23.45 tot 01.15 Wanted: The Sundance Woman. Amerikaanse film (1979) van Lee Philip, met Katherine Ross, Steve Forrest, Stella Stevens, e.a.: Deze film gaat verder waar het verhaal van de le gendarische misdadigers Butch Cassi- dy en The Sundance Kid is geëindigd: Nadat deze twee outlaws in Bolivia tij dens een vuurgevecht om het leven zijn gekomen, keert Etta Place, de ge liefde van de Sundance Kid, terug naar de verenigde Staten. Ze staat ech ter op de lijst van meest gezochte per sonen en spoorwegdetective Charlie Siringo heeft gezworen haar voor het gerecht te brengen... NEDERLAND 2 18.15 Studio Sport-Extra. Atletiek: Ver slag van de Nederlandse kampioen schappen vanuit het Ookmeerstadioi te Amsterdam. 18.45 Toeristische tips 18.54 Bereboot NCRV 18.59 Alfons. Zweedse animatieseric Afl. 8: ..Ben je laf, Alfons?". 19.10 Zo vader, zo zoon. Spelprogram ma o.l.v. Gerard van den Berg. Riei Poortvliet, Nen van Ramshorst, Dicl Passchier en Anne van Egmond pro beren erachter te komen wie de „ech te" vader van Harry is. 19.35 Verhalen uit de bijbel. „Jozef d» dromer". Aflevering uit de Ameri kaanse serie „The Genesis Project" een zo authentiek mogelijke verfil ming van het eerste bijbelboek. NOS 20.00 Journaal NCRV 20.27 De schrik van Scotland Yard Britse filmkomedie (z-w) uit 1962, mei Norman Wisdom, Jennifer Jayne Raymond Huntley: Norman heefl maar één grote droom: politiemar worden. Maar Scotland Yard denkl daar heel anders over... totdat blijkl dat Norman als twee druppels watei lijkt op de Italiaanse juwelendief Giu- lio Napolitani. 22.00 Kerkepad '82. Route Drente: Hoo- geveen, Coevorden, Veenhuizen, Hij- kersmilde. "Gezocht: de vrouw van Sundance", vanavond op de AVRO- 22.25 Wereldkampioenschappen vier spannen. Vier paarden, een koets, een koetsier, een portie lef, vakmanschap en een beetje geluk. Henk van der Horst maakte een filmimpressie van de training van de Nederlandse deel nemers aan het wereldkampioenschap vierspannen dat van 11 t.m. 15 augus tus a.s. op de terreinen van paleis 't Loo wordt gehouden. 23.15 Tot Besluit. Hoe christen te zijn in de huidige sociale en economische si tuatie. In deze vierde aflevering spreekt ds. T. Harder uit Amersfoort over „lijden en leren". NOS 23.25 Journaal 23.30 Nieuws voor slechthorenden 17.15 Belgische atletiekkampioen- schappen. Verslag vanuit het Heizel- stadion te Brussel. 18.05 Emilie. Belgische kinderserie: „Emilie onder een paraplu". 18.10 Leven op aarde. „Life on Earth". 13-delige serie van David Attenbo- rough over „leven" vanaf de eerste pri mitieve cellen tot de planten en dieren die nu leven. Afl. 10: „Thema en varia ties". Deze aflevering toont ons de meest opmerkelijke verschillen op het gebied van voedselvergaring bij zoog dieren. 19.00 Duel in de diepte. Nederlands jeugdfeuilleton. Met Lidy Sluyter, Pe ter Faber, Lex Schoorel en Ronald Ca- rilho. Afl. 10: „Een man een man, een woord een woord". Als tegenprestatie voor het redden van zijn leven ver strekt Feliciano aan El Loco informa tie over de man, die naar Bonaire zal komen als de bewijzen niet door het syndicaat worden geaccepteerd. 19.30 Tiercé, Lotto, mededelingen en programma-overzicht. 19.45 Journaal 20.10 Home sweet home. Australische komische tv-serie over de belevenis sen van de familie Pacelli. Met John Bluthal, Arianthe Galani, Christopher Bell en Carmen Tanti. Afl. 4: „Een ere zaak". Tony krijgt van een van de jon gens op school een pak slaag. Enzo gaat de vader van Tony's belager op zoeken, en daagt de man uit voor een gevecht... 20.35 Terloops. Nieuws in de marge. 21.20 „Wanted: the Sundance woman". Amerikaanse speelfilm (1979) van Lee Philips, met Katharine Ross, Steve Forrest en Stella Stevens: Deze film gaat verder waar het verhaal van Butch Cassidy and The Sundance Kid is geëindigd. Nadat deze twee legenda rische outlaws bij een vuurgevecht met het Boliviaanse leger om het leven zijn gekomen, keert de knappe onder wijzeres Etta Place, de geliefde van de Sundance Kid, terug naar de Verenig de Staten. Zij wordt opgejaagd door spoorwegdetective Charlie Siringo, die heeft gezworen haar voor het ge recht te brengen... 22.50 Journaal. Voorafgegaan door Tier cé. DUITSLAND 1 WDR 17.30 Hier und Heute unterwegs. Regio nale actualiteiten. 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Blickpunkt Dusseldorf 19.22 Benny Hill. Britse humoristische show. 20.00 Journaal 20.15 Eine Frau fur den Klabauter- mann. Toneelstuk van Christof Weh- king, opgenomen in het Ohnsorg-thea- ter te Hamburg: Drie broers erven een café-restaurantbedrijf. Terwijl de twee oudste broers de zaak in het honderd laten lopen, doet de jongste al het mo gelijke de zaak draaiende te houden. Hij plaatst daartoe zelfs een huwelijk sadvertentie want een vrouw in het be drijf is toch wel dringend gewenst... 21.55 Lotto en Journaal. Aansluitend „das Wort zum Sonntag". 22.15 Mann ohne Ausweg. Speelfilm uit Hongkong (1981) geregiseerd door Kwok-Ming Cheung. Een jonge po litieagent uit Hongkong tracht door te dringen in de onderwereld om zo de georganiseerd misdaad beter te kun nen bestrijden. Uiteindelijk kost het hem zijn vriendin, zijn baan en zijn le- 23.55 Journaal DUITSLAND 2 18.00 Telemotor. Automagazine met Harry Valérien: „Autodiefstal". 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Beate S. TV-serie van Eva Mieke met Susanne von Borsody. Afl. 3: „In de secte". Beate S. heeft sedert ze het ouderlijk huis heeft verlaten al heel wat teleurstellingen moeten verwer ken. Nu is ze lid van een godsdienstige sekte geworden en voelt zich als her boren. 20.15 The prince and the showgirl. En-" gelse speelfilm 1957 van Laurence Oli vier met Marilyn Monroe en Laurence Olivier: Groothertog Karl, regent van Karpathië, is in Londen voor de kro ning van George V. Tijdens een revue voorstelling raakt hij zeer onder de in druk van de danseres Elsie Marina. 22.05 Journaal 22.10 Das Aktuelle Sport-Studio. Re portages, interviews en lottotrekking. 23.25 Der Kommissar. Duitse politiese rie met Erik Ode en Gunther Schramm: Apotheker Ernst Lahuser gaat met 400.000 DM op stap om zijn ontvoerde vrouw vrij te kopen. Hij wordt later vermoord aangetroffen, terwijl zijn vrouw weer veilig thuis zit. Commissaris Keiler staat voor een raadsel. 00.25 Journaal DUITSLAND 3 18.00 weites Rockfestival Berlin. Het tweede Berlijnse Rockfestival. Met o.a.: Neonbabies, Morgenrot, Ulla Mei- necke. Rechtstreekse uitzending van uit de Waldbuhne te Berlijn. 20.00 Journaal 20.15 Rockfestival. Vervolg. 23.00 Journaal NEDERLAND 1 NOS 13.00 - 13.05 Nieuws voor slechthoren den 18.20 - 18.25 Nieuws voor slechthoren den 19.00 Journaal VARA 19.05 Arthur Rubinstein in Deauville. Laatste aflevering van een vijfdelige serie films die de Franse cineast Fran cois Reichenbach samen met Arthur Rubinstaan maakte over zijn leven, zijn werk, zijn reizen, zijn ontmoetin gen met andere kunstenaars en na tuurlijk over zijn muziek. 19.55 McCloud. „Vuur". Amerikaanse politieserie met Dennis Weaver, J. D. Cannon e.a.: Chris Coughlin, McCloud's vriendin, is blij als haar neef Mark, voordat hij naar college gaat, even bij haar aanwipt. Maar de vreugde is niet van lange duur. In de flat waar Chris woont, breekt brand uit en Mark komt daarbij om het le ven. Was de brand het gevolg van een ongeluk of was hij aangestoken? McCloud heeft zo zijn vermoedens. 21.25 De onderste steen. „Selling Time" Film van Amos Gitai: Een punk- modeontwerpster, een model, Jane Fonda, een televisiebons, twee vrou wen uit ,de tegencultuur en een lifter geven stukjes van een kaleidoscopisch beeld van de cultuur van Amerika. 22.15 Sorry. „Weet je moeder eigenlijk wel waar je uithangt?". Britse komi sche serie over de belevenissen van een vrijgezel met Ronnie Corbett e.a.: Het is Tims grootste wens om de film „Gejaagd door de wind" eens te zien. Maar of het nu „het noodlot", moeder of gewoon zijn eigen gestuntel is, ie dere keer komt er weer iets tussen. NOS 22.45 Journaal 22.50 Nieuws voor slechthorenden NOS 13.00 - 13.05 Nieuws voor slechthoren den 15.30 Journaal NCRV 15.35 Rollebol. Franse poppenserie voor kleuters over de belevenissen van twee dikke vrienden, die in een heel groot bed wonen. 15.40 Pantanal. „De moerassige prai rie". Dit uitgestrekte overstromings gebied in het hartje van Zuid-Amerika is vroeger een zee geweest en heeft een oppervlakte die driemaal zo groot is als Nederland. Aan het einde van het droge jaargetijde is het land volkomen dor en wordt de hitte haast ondraag lijk. Met het aanbreken van de regen tijd verandert het karakter van dit ge bied totaal. De Pantanal begint nu zijn naam eer aan te doen en wordt een moerassige prairie. 16.30 Op zoek naar de Luthéal. Verslag van een speurtocht naar een uniek muziekinstrument, dat eerder werd uitgezonden in maart 1980. Zestig jaar geleden - in 1922 - construeerde de Belg Cloetens een vleugel met heel aparte klankmogelijkheden. Hoewel iedereen dacht dat de Luthéal niet meer bestond, wist Theo Olof na veel naspeuringen er nog één te ontdekken (ingebouwd in een Pleyel vleugel) in de opslagplaats voor muziekinstru menten van het Brusselse conservato rium en liet het restaureren. Ravel schreef speciaal voor de Luthéal zijn Tzigane, dat in zijn oorspronkelijke versie voor viool en Luthéal ten geho re wordt gebracht door Theo Olof en Daniël Wayenberg. NOS 18.35 Ti-Ta Tovenaar 19.00 Studio Sport 19.55 Trekking van de lottogetallen 20.00 Journaal 20.10 Humanistisch Verbond. Vijf mi nuten bedenktijd. VPRO 20.15 Solaris. Russische science-fiction- film uit 1972 onder regie van Andrei Tarkowsky naar het gelijknamige boek van Stanislav Lem met Donatas Banionis, Anatoli Solinstsin, Natalia Bondarchuk e.a.: Astronaut-psycho loog Chris Keivin stelt een onderzoek in naar mysterieuze gebeurtenissen in een ruimtestation dat een baan be schrijft rond de planeet Solaris. De ge hele oppervlakte van Solaris is bedekt De cultuur van Amerika in al haar facetten wordt geportretteerd in de film 'Selling time', die zondagavond op het VARA-scherm komt. De actrice en activiste Jane Fonda ontbreekt niet in dit Amerikaanse cultuurportret. met een giftige vloeibare stof en de at mosfeer heeft helle verontrustende kleuren. De planeet stimuleert proces sen die herinneringen en verborgen angsten oproepen; deze opgewekte emoties nemen steeds tastbaarder vor men aan. Voor Keivin komt dit tot uit drukking als hij opnieuw wordt ge confronteerd met de zelfmoord van zijn vrouw Hari. NOS 23.00 Journaal 23.05 Nieuws voor slechthorenden 10.00 Eucharistieviering. Vanuit de St. Kwintinuskerk te Hasselt. 14.45 Nieuwsoverzicht voor slechtho renden 15.15 Virga Jesse-stoet. Rechtstreekse uitzending van de stoet die eens in de zeven jaar in Hasselt wordt georgani seerd en dit jaar in het teken staat van de viering van 750 jaar stadsrecht van Hasselt. 16.45 Van straten en pleinen. „Zigeu ners onderweg" (Gypsy Sound). Zesde aflevering van een serie programma's over straatliedjes in de wereld: Zigeu ners, Bohemers, Gipsy's, Tsiganes: verschillende namen voor één grote verspreide familie. Een volk dat voort durend in beweging is en het contact met de wereld onderhoudt via gitaren en violen... een traditie die voortgaat op de wegen van Hongarije, Spanje en Zuid-Frankrijk. 17.40 Belgische atletiekkampioen- schappen. Verslag vanuit het Heizel- stadion te Brussel. 18.35 Emilie. „Emilie en de appeloogst" Belgische tekenfilmserie. 18.40 Leven in het koraalrif. Documen taire uit de serie „Geheimen der zee" van Jacques Cousteau. De grootste ko raalriffen in de Caraibische Zee liggen in de buurt van het eiland Jamaica. De levende riffen zijn altijd een gelief koosd studie-object van zeebiologen geweest, want ze leveren uiterst be langwekkend materiaal voor het on derzoek van de evolutie op. Met de ca mera onthult Cousteau miljoenen ja ren geschiedenis van de evolutie. 19.30 Lieve plantjes. Scindapsus. 19.40 Medelingen 19.45 Journaal 20.00 Sportweekend 20.30 „Dwellers in dark waters". „Be woners van de diepte". Britse docu mentaire over het leven op de oceaan bodem in de serie „Het geheime leven der dieren". 20.55 De Holvaks. „Nachtridders". Ze vende aflevering uit de tiendelige Amerikaanse tv-serie rond de beleve nissen van dominee Holvak en zijn ge zin. Met: Glenn Ford, Julie Harris, Lance Kerwin, Elisabeth Cheshire e.a.: Het dak van dominee Holvaks kerk wordt door een storm verwoest. Leden van een gemaskerde „clan" bie den hun diensten aan, die door Holvak wordt geweigerd. Dat wordt door de „ridders" niet in dank afgenomen. Ze verstoren de kerkdiensten en ver plichten de houthakker Skinner deel te nemen aan een van hun nachtelijke terreuracties. Ramey is toevallig getui ge van het gebeuren. De „ridders" merken hem op en verplichten hem geheimhouding te zweren. 21.45 Hommage. „Homage - A musical Heritage". Hommage aan Denemar ken door twee van Denemarkens meest vooraanstaande jazzmusici, de bassist Niels Henning Orsted Peder- sen en de componist-trompettist Palle Mikkelborg. Zij brengen Deense mu ziek, van volksmuziek tot jazz, rock en hedendaagse poëzie. De musici wor den bijgestaan door de Big Band van de Deense Radio, String Group 80 en het koor Tritonus. Gast is de Canadese pianist Oscar Peterson. De titelcompo- sitie „Hommage" wordt gedanst door Linda Hindberg en Johnny Eliasen van het Koninklijk Deens Ballet. 22.25 Journaal DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 Tausend Jahre Byzanz. „De on dergang van het Westromeinse Rijk". Eerste aflevering uit een documentai reserie waarin mosaieken en fresken getuigen van de geschiedenis van het Byzantijnse Rijk. 10.30 Antiquitaten - (Ver)Fuhrer. „Klei ne meubels". Eerste aflevering uit een nieuwe documentaireserie met Gregor von Rezzori over antiquiteiten. 10.45 Het programma met de muis. Kin derserie. 11.15 Jugend unter Hitier. „Was het werkelijk zo?". Discussieprogramma over de Hitlerjeugd naar aanleiding van de vierde aflevering uit de serie „Blut und Ehre". 12.00 Der Internationale Fruhschop- pen. Zes journalisten uit vijf landen geven hun visie op gebeurtenissen in de wereld. 12.45 Journaal 13.15 Magazin der Woche. Regionaal nieuws. 13.50 Mann uber Bord. „De touwen los voor David". Kinderspeelfilm. 15.15 Am grunen Strand der Spree. „De generaal" (2). Zomertheater van Fritz Umgelter en Reinhart Muller-Freien fels naar een boek van Hans Scholz Met: Wolfgang Buttner, Werner Hes senland, Hans Possenbacher en ande ren: Hesselbarth vertelt over een zo mer in 1944 in Noord-Noorwegen Daar heeft hij in zijn divisiecomman dant baron Johann Beatus Freiherr von Hach und zu Malserhaiden het prototype van een altijd vechtlustige Pruis leren kennen. 17.00 Lord Peter Wimsey: Arger im Bel- lona Club. „Terechtstelling". Vierde aflevering uit een misdaadserie van Ronald Wilson naar een roman van Dorothy L. Sayers. Met: Ian Carmi- chael, Mark Eden en anderen. 17.45 Bombays neue Sterne. Documen taire van Carsten Diercks over de al ternatieve filmmakers van het Indiase Hollywood. 18.30 Journaal 18.33 Die Sportschau 19.15 Wir uber uns 19.20 Weltspiegel. Buitenlandse corres pondenten berichten. 20.00 Journaal 20.15 Schnitzeljagd. TV-spel van Beren- gar Pfahl met Ulrike Kriener, Verena Plangger, Lisbeth Felder e.a.: De le den van een privé kegelclub besluiten hun gezamenlijke jaarlijkse uitstapje eens op een andere manier door te brengen. Zij organiseren een snipper- tjesjacht: een groep .jagers" krijgt de opdracht om via de papierstrooisels van de „vossen" het einddoel te berei ken. Een buitenstaander leidt hen evenwel om de tuin en een vrolijke dag eindigt met wederzijdse argwaan, nijd, afgunst en haat. 22.10 Hundert Mcisterwerke. „Geboor te van Venus" van Sandro Botticelli. 22.20 Journaal 22.25 Filmprobe. Filmreportage van Mi chael Battenberg over Jaromir Wag ner, die in 1980 staande op een vlieg tuig de Atlantische Oceaan overstak. 23.25 Journaal 10.00 Programma-weekoverzicht 10.30 ZDF-Matinee. „Balzacs Totenkla- ge". Kalendernotitie van Michael Schneider met Mogens von Gadow; „Verlorene Illusionen". Laatste afleve ring uit een vierdelige tv-film van Maurice Cazeneuve naar verhalen van Honoré de Balzac met Yves Renier, Elizabeth Wiener, Anne Vernon e.a.: De kliek rond de markiezin voelt zich bedreigt door de scherpe aanvallen van journalist Lucien. Het lukt hen hem ten val te brengen door hem een betrekking bij een royalistische krant aan te bieden. Gebroken keert Lucien naar Angouleme terug. 12.00 Das Sonntagskonzert. „Grote klei ne mensen". Muziekprogramma ge presenteerd door Rolf Zuckowski met Rolf en zijn vrienden en het Keuls Kinderkoor. 12.45 Freizeit. ...en wat je ermee kunt doen. Vrijetijdstips. 13.15 Chronik der Woche. Actualiteiten rubriek met Fragen zur Zeit. 13.40 Hilfsschuler heute. „Daar kan geen mens wat aan doen" (2). Film van Margaret Ruthmann en Gerd Toekan over kinderen met leermoeilijkheden. 14.10 Ein Junge aus Norwegen. „Een zwarte dag voor Mathis". Kinderserie: Op sommige dagen gaat alles mis: Ma this' ouders verslapen zich, op school plagen de kinderen hem om zijn wa terdichte broek en 's avonds komt va der kwaad van zijn werk thuis. Aan sluitend: Trodel - Trodel. Tekenfilm van Jan W. Habarta. 14.35 Journaal 14.40 De Actie Zorgenkind 14.50 Sport aktuell. Autoraces: de Grote Prijs van Duitsland voor formule 1- wagens te Hockenheim; de Duitse ten niskampioenschappen en WK-zwem- men te Guayaquil. 17.00 Journaal 17.02 Die Sport-Reportage 18.00 Tagebuch. Nieuws uit de katholie ke kerk. 18.15 Gunsmoke. „Een heel rustige dag". Amerikaanse westernserie. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.10 Bonner Perspektiven. Politiek nieuws uit de hoofdstad. 19.30 Bilder aus Amerika. Film van Hanns Joachim Friedrichs en Dieter Kronzucker over Fitness-clubs in New York, een religieuze secte in Pennsyl vania en Amerikaanse zomerkampen. 20.15 Der beste Freund fur einen Som- mer. Frans tv-spel van Roland Ber nard uit 1980 naar een roman van Mau rice Denuzière. Met: Bernard Lecoq, Evelyne Dandry, Christian Bujeau e.a.: Irma en Henri willen tijdens de vakantie met hun kinderen naar Schotland, maar weten niet waar zij hun hond Nero moeten laten. Felix, een kennis van Henri, laat zich overha len de boxer drie weken bij zich in huis te nemen. Felix raakt zozeer aan het dier gehecht, dat hij hem niet meer kwijt wil. Nero gaat in toenemende mate zijn leven beheersen. 21.45 Journaal en Sport 22.00 Einkehr - Heimkehr. „Nieuwe ca fé-cultuur". Film van Jutta Ahlemann en Ottmar Wunch over wat zich zoal afspeelt in muziek-, kunst-, discussie- of eet- en drinkcafés. 22.30 Weltsprache Musik. „Londen geeft de toon aan". Zesde aflevering uit een serie programma's over en met muziek met Bob van Speren, Han de Vries, James Weaver en anderen. Pre sentatie: James Galway. 23.30 Journaal DUITSLAND 3 WDR 18.00 Eine Hauptrolle fur Rosmaryna. Film over amusante en onplezierige voorvallen tijdens opnamen van een kinderfilm. 19.30 Die Bergpredigt. Tweede afleve ring uit een serie godsdienstige pro gramma's. 20.00 Journaal 20.15 Rudis Tagesshow. Amusements programma met Rudi Carrell, Beatrice Richter, Klaus Havenstein en Diether Krebs. 20.45 Ohne Hass weiterleben. Film van Irmgard Senger over de ervaringen van joodse ex-burgers van Frankfurt bij terugkeer naar hun geboortestad. 21.45 Das susse linke Leben. „Barbara". Derde aflevering uit een serie van Christopher Hampton naar een vertel ling van Malcolm Bradbury. Met: An tony Sher, Geraldine James en ande ren: Barbara heeft haar doel bereikt. Felicity wordt bij de Kirks als babysit ster aangesteld, zodat Barbara haar vriend in Londen kan bezoeken. Ho ward gebruikt de gelegenheid om be vriend te raken met Annie. 22.40 Soap. Amerikaanse komische se rie met de families Tate en Campbell. 23.05 Poetik-Vorlesungen. Poëzievoor- lezingen door Christa Wolf (5). 00.05 Journaal NEDERLAND 1 NOS 13.00 -13.05 Nieuws voor slechthoren den NEDERLAND 2 NOS 13.00 13.05 Nieuws voor slechthorenden DUITSLAND 1 10.00 Journaal 10.03 Schnitzeljagd. TV-spel van Beren- gar Pfahl met Ulrike Kriener en Vere na Plangger. 11.55 Terugblik 12.25 Einkehr - Heimkehr 12.55 Persoverzicht 13.00 - 13.15 Journaal 16.10 Journaal 16.15 MM Montags-Markt. Gevarieerd amusementsprogramma met Petra Schurmann. 17.50 Journaal DUITSLAND 2 10.00 - 13.15 Programma-overname Duitsland 1 14.57 Programma-overzicht 15.00 Journaal 15.03 ZDF-Ferienprogramm fur Kin der: 15.03 Orzowei. „De val" (12). Avonturen- serie naar Alberto Manzi, met Stanley Baker, Doris Kunstmann en anderen: Blanke vrouwen en kinderen verlaten het dorp. Het lukt de boeren meerdere malen de aanvallen van de Hutzi af te slaan. Philips vader wordt echter door een speer gedood. 15.30 Vakantiekalender. Vakantie-acti viteiten in dorp en stad. 15.40 Lassie. „Wees toch verstandig, Mi ke". Amerikaanse jeugdserie. 16.05 Don Quichotte. Tekenfilmserie. 16.30 Un-Ruhestand. „Luise en Nelly". Derde aflevering uit een serie over ou der worden. 17.00 Journaal 17.08 Tele-Illustrierte. Gevarieerd pro gramma met actualiteiten, sport en amusement.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 4