FIDES (Dn/ioeiend goed bemiddeQwg COLLECTIEF Huizen CIJFERS TEL. 071-140745 LEIDEN RIJn8burger8inge! 83 Goed onderhouden bovenwoning. Ind.: hal, L-vormige woonkamer, achterkamer, keuken, douche en toilet, 2e et.: L-vormi ge kamer, 2e keuken, douche en slaap kamer. Nieuw dak, gas en licht Vr.pr.: f78.000,- Lange Scheistraat 6 Zeer leuke stadswoning, ind.: woonka mer, keuken, toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, het pand is goed onderhouden. Vr.pr.f 83.000,- Andrles Schotkade Woonboot Carpe Dlëm Op één van de mooiste plekjes van Lei den gelegen woonboot met tuin, beton nen bak met dubbelwandige opbouw, to taal 17x4m. Ind.: hal. grote woonkamer met houten plafond, 3 slaapkamers met alle schuiframen en dubbel glas, ruime luxe toilet met douche, balkon met schuur. Grote tuin ca. 19x6m. De woon boot is zeer goed onderhouden en is ge heel onderkelderd (1,60 hoog). Vr.pr.: f 85.000,- Da Costastraat 6/6a Bovenwoning met verhuurde beneden woning. Ind. benedenwoning: kamer en suite, serre, keuken en tuin. Ind. boven woning: entree, toilet, voorkamer van 6,12x3,50m, keuken, badkamer met lig bad, slaapkamer met openslaande deu ren naar groot balkon, bergruimte. Riool, gas, elektra nieuw. Goed onderhouden en zeer geschikt voor bewoning door 1 of 2 mensen. Vr.pr.: 187.000,- Sumatrastraat 42a Zeer goed onderhouden grote bovenwo ning met balkon. Ind.: gang, toilet, woon kamer 9,30 m. lang, zijkamer, keuken, 2e et.: 3 slaapkamers, badkamer met dou che en 2e toilet, 3e et.: grote zolder met mogelijkheden. Vr.pr.: 189.000,- Morsslngel 237 Mooi gelegen 2-kmr. hoekappartement op 3e woonl. met blijvend vrij uitzicht naar 2 zijden balkon op het westen. Ind.: hal met toilet, werkkast en c.v.-ruimte, royale woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met douche, w.c., en aansl. w.a. Vr.pr.: f 110.000,- De Sltterlaan 40a (Prof.wljk) Zeer mooie bovenwoning met extra groot balkon, ind.: grote woonkamer met deur naar balkon, overloop met toilet, nieuwe keuken, et.: 3 royale slaapkamers, dou che, zolderkamer en grote bergzolder. Het pand is in zeet goede staat van on derhoud. 118.000,- Tialkenwerf 26 (Merenwlik) Ruime eengezinswoning, vrij aan plant soen gelegen, met achterom. Ind.: hal met toilet, L-vormige woonkamer met massief eiken parket, halfopen keuken, ruime tuin, 1e verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: grote zolderkamer met wastafel 158.000,- Nleuwsteeg 12/12a/12b In hartje stad (Pieterswijk) gelegen, 90 m2 bedrijfsruimte met c.v.-gas, geschikt voor div. doeleinden, o.a. bistro, antie kwinkel, klein kantoor o.i.d. Vraagprijs: f 90.000,- Nleuwsteeg 12b Mooie ruime 2-kamerapp. (1e verd.) met dakterras, keuken, toilet en douche, c.v.- gas. Vraagprijs 75.000,- '■S'iW8NSa% ONDERSTAAND EEN TERUGBLIK OP 1981 en 1982 Ontwikkeling van de werkelijke verkoopprijzen (be staande, leeg te aanvaarden woonhuizen) volgens ge gevens ontleend aan het NBM-uitwisselingssysteem. Gemiddelde verkoopprijs per kwartaal: Voortschrijdend driemaands gemiddelde (1981/1982). maart-mei 1981159.900,- april-juni 1981158.800,- mei-juli 1981f 156.600,- juni-augustus 1981154.300,- juli-september1981151.800,- augustus-oktober1981 146.500,- september-november 1981142.900,- oktober-december1981139.700,- november-januari 1981/1982138.800,- december-februari 1981/1982f 137.400,- januari-maarl 1982136.000,- februari-april 1982136.000,- maart-mei 1982136.500,-* De prijzen in 1982 zijn gestabiliseerd en stijgen weer enigzins. Volgens de uitwisselingsgegevens van de N.B.M. zijn er dit jaar bijna 2x zoveel huizen verkocht als vorig jaar. Het aantal in verkoop zijnde woningen neemt af, hetgeen te gevolge kan hebben, dat de prij zen verder zullen stijgen. U kunt natuurlijk wachten tot Uw huis meer waard is geworden. U zult dan waar schijnlijk ook weer meer voor Uw nieuwe huis moeten betalen, terwijl U nu nog goedkoop kan kopen. TE KOOP GEVRAAGD Heeft U een eigen huis en wilt U het verkopen????? Gaat u dan zorgvuldig te werk, want een huis goed verkopen is moeilijker dan U denkt. Wees zuinig op Uw bezit en neem een deskundige in de arm. FIDES heeft heel wat huizen verkocht en wij kennen dus de markt. Ook heeft FIDES veel ads. kopers ingeschreven, die wij zeer regelmatig van de huizenmarkt op de hoogte houden. Daarom heeft FIDES voortdurend behoefte aan nieuwe opdrachten. MAAKT U EENS EEN AFSPRAAK OF KOM EENS LANGS. (VRIJBLIJVEND NATUURLIJK) Wij kunnen U dan uitvoerig vertellen wat FIDES voor U kan doen. MAKELAAR ASSURANTIE rapp. 2e vera, met keuken uuuche, toilet en balkon. Vraagprijs55.000,- Deze 3 objekten zijn ook in onderlinge combinatie te koop. Prijs: n.o.t.k. Rijn- en Schlekade 116 Groot herenhuis met voor- en diepe ach tertuin (22 m lang), vrij uitzicht op open te graven water. Ind.: gang, toilet, grote woonkamer met erker en semi open keu ken, 1e et.: 3 slaapkamers, 2e toilet, luxe badkamer met ligbad, 2e et.: grote zolder met 2 slaapkamers, vliering. Het pand is v.z.v. c.v., ged. thermopane en hardhout. Vraagprijs: f 198.000,- Akkerhoornbloem 20 (Merenwljk) Luxe woning met voor- en achtertuin, c.v.-gas en garage. Ind.: hal met toilet, grote woonkamer met verlaagd zitge deelte met open haard, openslaande deuren naar tuin, berging, semi open keuken, 1e et.: 3 ruime sl.kamers, waar van 1 met balkon, badkamer met ligbad en aparte douche, toilet. 2e et.: zeer gro te zolder met veel bergruimte. Vr.pr. f 232.000,- Telderskade 24 Schitterend verbouwd hoekherenhuis met aparte garage, c.v., achtertuin. Ind.: hal, toilet, grote woonkamer met half open keuken, keuken met div. app., open haard, plavuizen, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, aparte douche, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Ge hele huis thermopane beglazing. Vraagprijs: f 249.000,- Hooigracht 48a Zeer groot en sfeervol in 1976 geheel in stijl gerestaureerd monumentenpand met grote achtertuin tot aan de Middel weg, c.v.-gas. Dit pand is geschikt als praktijk/woonhuis of voor dubbele bewo ning. Ind.: hal, praktijk/studeerkamer, toi let, zeer ruime woon/eetkeuken met ser re 7x5,5. 1e et.: grote living, L-vprmig, 13,5x6,5 met open haard, balkenplafond, keukentje, geheel in wit schuurwerk uit gevoerd, toilet, ruim terras, 2e et.: 3 slaapkamers waarvan 2 met vide. badka mer met ligbad, dubbele v.w., toilet, 3e Nieuwe Rijn 17 In 't hart van Leiden gelegen zeer groot representatief monumentaal grachten pand met achtertuin, uitkomende op de Burcht.- Het object bestaat uit een voor- en achterhuis en heeft historische waar de, hetgeen uitkomt in div. plafondbewer kingen, schouwen, trappen enz. Dit pand (momenteel in gebruik als kantoor) is bij uitstek geschikt voor een kantoor of com binatie met woonhuis, winkelwoonhuis of praktijk woonhuis. Het kan ook door meerdere gezinnen worden bewoond. Het pand bestaat uit 15 vertrekken (waarvan enkele zeer grote), kelder, keu ken, zolder, binnenplaats en tuin. Teke ningen en fotomateriaal e.d. liggen ter in zage op ons kantoor. Vr.pr.: f 575.000,- VOORSCHOTEN Leldseweg 107 Zeer mooi gelegen herenhuis met diepe achtertuin en vrij uitzicht. Ind.: hal en gang met eiken lambrizering, royale ka mer en suite, zeer mooie open haard, grote erker en opensl. deuren naar terras en tuin, keuken en bijkeuken, 1e et.: 4 slaapkamers, 3 met wastafel, groot bal kon, douche. Het pand is voorzien van c.v. en is zeer stijlvol, met veel glas in lood, eikenhouten luiken enz. In de tuin is een atoomvrije betonkelder. Vraagprijs: f 175.000,- ZOETERWOUDE Nassaulaan 10 Hustig gelegen en goed onderhouden hoek/herenhuis met tuin op Z. C.v.-gas. Ind.: hal, toilet, doorgang naar aangeb. schuur, grote eetkeuken, ruime woonka mer, L-vormig met open haard, 1e et.: grote sl.kamer met berging, 2 sl.kamers achterzijde, badkamer met douche en 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer, aparte c.v.-ruimte en vliering. Vr.pr.: f 175.000,- OUDE VEST 55 LEIDEN Kantoor Leiden LEIDEN VALKENBURGSEWEG 1. Woonboot "Acritarch". Vrije vestiging Fraaie woonboot op een leuke plek gelegen in rus- tig vaarwater De boot is voor zien van een houten opbouw en heeft een stalen casco. In deling: entree, halletje, toilet, woonkamer met gaskachel, en aan de voorkant, 2 slaapka mers. In de woonkamer een half open keuken voorzien van aardgas Naast keuken een klein afgescheiden bad. Aan de achterkant van het schip heeft U de derde slaapkamer, welke ook is voorzien van een gaska chel en een aanrecht Zowel aan de voor- als achterkant kunt U onder in het schip ko men. De boot is 20 meter lang en 4 meter breed. Naast de boot heeft U een tuin welke taps toeloopt Deze is geen el- gendom. De tuin heeft een schuur. Voorwaarden voor aankoop bespreekbaar Vraag pril af 55.000- k.k. VUSTSTRAAT 7 Moderne hoekwoning aan de zand van de stad met blijvend vrij uitzicht. De woning is gele gen in een rustige kindernjke buurt Indeling: entree, hal met toilet, grote open woonkamer (35 m2) mot open haard en open keuken. Woonkamer met parketvloer. Grote achtertuin. Vanuit de woonkamer met een open trap naar de eerste ver dieping waar zich bevinden: 2 slaapkamers, 2e toilet en een zeer fraaie badkamer met een dubbele wastafel, aparte dou che, ligbad en a s wasmachi ne 2e etage 2 slaapkamers, c.v.-gasruimte. Dak gesoleerd Oplevering in overleg err over name van roerende goederen mogelijk. Vraagprl/a 1189.000.- k.k. HAAGWEG 22 Groot woonhuis met front- m2 op het zuid-oosten Inde ling: entree, grote hal, zijkamer, voorkamer, keuken, achterka mer met uitgebouwde serre met schuifpui naar de tuin, toi let. Grote ouderwetse trap naar de: Ie etage: grote woonkamer met open luxo keuken, twee slaapkamers beide met wasta fel en een met luxe, moderne douche. Ruime overloop en naar de 2e etage overloop, grote achterkamer met keuken BEVRIJDINGSPLEIN 20 Een goed onderhouden 4 ka- merappartement met open haard en V.C.-gas op de eerste woonlaag met uitzicht over het plein. Indeling: entree, hal, toi let, bergkast, twee slaapka mers, woonkamer met open haard en schoonmetselwerk- wand. Aan de achterkant over de gehele breedte een balkon. Ouderslaapkamer, douche ruimte met vaste wastafel en a.s. wasautomaat, keuken ook met doorgang naar het balkon. Douche en keuken opnieuw betegeld. Eén slaapkamer aan de voorzijde is ook voorzien van een balkon. Overname roerende goederen mogelijk en oplevering direkt. Servicekos ten f 100.- p.m. Vraagprijs f 105.000.- k.k. PIETERSKERKHOF 22 Monument, ,,'t Huys in den Houck". Vrije vestiging Momu- mentaal op het Pieterskerkhof recht tegenover de Pieterskerk. Het pand is een bednjf&'woon- pand en is vijfjaar geleden in zijn geheel gerestaureerd. Bal- kenlagen, ramen en venster banken zijn van eikehout. Hou ten vloeren. Indeling: souter rain met apparte ingang en toi let met een totale oppervlakte van 60 m2, en bevloerd met antieke plavuizen. Met een ei ken spiltrap gaat U naar de be gane grond verdieping, welke een grote open ruimte is van 60 m2 Grenen spiltrap naar de eerste verdieping, woonkamer 60 m2 met open keuken Door lopende grenen spiltrap naar de tweede etage waar zich be vinden 1 grote voorslaapka mer, 2e slaapkamer met vide, 3e en 4e slaapkamer Badka mer met douche en 2 vaste Vraagprijs f375.000.- k.k. VAN VOLLENHOVENPLEIN 26 3-Kamer appartement op de 2e woonlaag, met een zeer fraai uitzicht. Het appartement heeft dubbele ramen met aan de zonzijde luxaflex. Indeling: koelkast, douche met wastafel en slaapkamer met parket en balkon, woonkamer met kastenwand welke ook weer uitkomt in de tweede slaapkamer. Beneden in het gebouw bevindt zich een ber ging Ook is er bij dit apparte ment een garage welke apart of in samenhang met het ap partement gekocht kan wor den. Oplevering spoedig. Koopsom garage: f 15.000.- k.k. Vraagprijs Hat 180.000 - VONDELLAAN 50 Goed onderhouden groot he renhuis voorzien van voor- en achtertuin, stenen schuur gara ge. c.v.-gas. Ligging direct bij station en snelwegen Ind.: en tree. ruime hal, toilet, kelder kast, keuken, woonkamer (10- x4 m) met open haard. 1e eta ge: overloop, 2 forse slaapka mers en 1 iets kleinere, badka mer met dubbele wastafel en ligbad, berging. 2e etage: over loop. 2 grote zolderkamers bei de met dakkapel. berghok, c.v.- ruimte, hierboven een vliering. Oplevering in overleg. Vraagprijs 1229.000 k.k. RAAMSTRAAT 11 Leuk woonhuis in verkeers-ar- me straat en in goede staat van onderhoud. Indeling: entree, hal, woonkamer (10x3.70), open keuken met afzuigkap, daarachter het toilet, badkamer met douche, wastafel en aan sluiting wasmachine. Plaatsje (2x2,5), 1e etage: overloop, aan de voorkant een grote slaapkamer 4,50x4en aan de achterzijde 2 kleinere slaapka mers (2.50x3,50) en (1,75- x3,50). met geheel vernieuwde dakkapel. Daarboven een vlie ring. Algemeen: elektra en riool vernieuwd, oplevering in over leg. Gunstige hypotheekvoor- waarden mogelijk. Vraagprijs 195.000.- k.k. VIJF MEIPLEIN 138 Zeer fraai 4-kamer apparte ment op eerste woonlaag. In deling: entree, hal, slaapka mer, toilet, bergkast, grote slaapkamer, keuken, zeer luxe ingericht en geheel verbouwd, badkamer met a.s. wasauto maat, vaste wastafel en dou che, achterkamer en ruime voor/woonkamer. Het apparte ment heeft aan de achterkant een balkon over de gehele breedte. Servicekosten f92,- p m. Overname roerende goe deren mogelijk en oplevering in overleg. Vraagprl/a 198.000.- k.k. PARAMARIBOSTRAAT 67 Uitstekend onderhouden 4-ka mer appartement op de tweede etage, voorzien van c.v.-gas en 2 balkons. Indeling: entree, hal. keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aansl. wasmachine, 3 fijne slaapka mers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vrij uit zicht over de Zijl en balkon. Berging op de begane grond. Eigen c.v-ketel en warmwater voorziening. Servicekosten: f 80,- per maand ind. verzeke ring. Oplevering in overleg. Vr. vestiging! Vraagprijs 1105.000.- fr.fr. NIEUWSTEEG 37 Vrije vestiging. Woon/winkel pand met originele klokgevel aan de rand van de Pieters kerkhof. Winkelruimte van 35 m2 met toilet en wasmachine aansluiting. Woonhuis en win kel zijn afzonderlijk van elkaar te bereiken. Met de originele trap naar de eerste verdieping. Woonkamer met open haard, open keuken met diverse ap paratuur, elektrische oven ke ramische kookplaat dubbele spoelbak, oppervlakte 45 m2. Platje 1,5x1,52e etage: 3 slaapkamers, 'badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafl 3e etage: zolderetage met wastafel in gebruik als volwaar dige kamer Deze kamer heeft twee daklichten. Achterruimte voor c.v-gas. Pand is geheel gerestaureerd. Oplevering in overleg en overname roerende goederen mogelijk. Vraagprijs: 1249.000,- fr.fr. hartje van het centrum. Deze woning met op de begane vloer een winkelruimte met achter huis is volledig gerenoveerd op vakkundige wijze. Begane grond: winkelgedeelte van IC meter diep en achterhuis met binnenplaats. Vanuit de winkel gaat u naar de eerste verdie ping en komt u in de woonka mer met hardhouten open keu ken (eiken). Woonkamer is 10 meter diep en heeft een dakter ras en een voorzet open haard. Met een spiltrap komt u vanuit de woonkamer op de tweede verdieping waar zich 1 grote en 2 kleinere slaapkamers bevin den. Badkamer met ligbad en vaste wastafel. Daarboven be vindt zich een vliering (sta- hoogte). Het pand is voorzien van c.v.-gas en thermopane beglazing. Tekeningen ter in zage. Vraagprijs: 1176.000,- k.k. deling: entree, halletje, gang met toilet, keuken met bijkeu ken, woonkamer, zeer diepe betegelde tuin van 20 meter met schuur. 1ste etage: grote voorslaapkamer en twee klei nere slaapkamers, overloop. 2e etage: 2 grote volwaardige zolderkamers met dakkapel. Badkamer met douche en vas te wastafel. Daarboven bevindt zich een grote vlierinn hete huis is voomen van M/ gas. Oplevering in overleg. Vraagprijs 1198.000.- fr.fr. HAAGWEG 94 it parket- e: over- 1 kleine n 1 met bal slaapkamer kon, badkamer tafel en zitbad. Vrije vestiging. Riant gelegen 3/4 kamer ap partement. met vrij uitzicht, voorzien van een balkon op het zuid-westen. Indeling: entree, hal, mooie keuken met appara tuur, toilet, badkamer met lig bad. vaste wastafel en aansl. wasmachine. 2 fijne slaapka mers en een ruime woon/eet kamer. Vanuit de woonkamer komt U op het balkon. Berging onder het gebouw. Servicekos ten 110.- per maand. Opleve ring in overleg. Vraagprijs 1127.000.- k.k. Kantoor Leiderdorp MAURITSSINGEL 158 Rustig gelegen tussenwoning voorzien van voor- en achter tuin (ZW) en stenen schuur. In deling: entree, hal. toilet, berg kast. woonkamer met pi vloer, keuken, ie etage: loop, twee grote Oplevering direkt. Vraagprijs: 1139.000,- k.k. Ingezetenen en economisch gebondenen van Leiderdorp, genieten de voorkeur hoekwoning met carport, zeer zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, gezellige tuinkamer met open keuken, kastruimte, Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, was machine aansluiting, 2e verd.: grote zolder, en mogelijk om al daar een 4e slaapkamer te ma ken, c.v.-gss. energie-vriende lijke badgeiser. De woning is gebouwd in 1978. heeft een rustige ligging, plavuizen vloer, en een berging Vraagprijs: 1179.000,- k.k. SCHELLING 1 In het plan Winkelhofgele gen hoekwoning (bouwjaar 1979) die onder binnenhuis-ar chitectuur ingericht en bijzon der fantasierijk verbouwd is, (zie blad: Eigen Huis en Inte rieur, februari 1980). Indeling: entree, hal met toilet, zeer speelse woonkamer met open haard, verlaagd plafond, pla vuizen vloer, luxe, half open keuken met apparatuur. 1e verd.: 2 slaapkamers (1 met vaste wastafel), badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wastafel. 2e verd.: overloop mei wasm. aansl.. 2 slaapka mers met berging. Zonnige achtertuin met gösoleerde ber ging. Uitgebreide documentatie en fotoreportage op kantoor. Richtprijs: 1199.000.- k.k. KAMPERFOEUEZOOM 11 Modem, zeer fraai gesitueerd verhoogd woonhuis in de wijk verdieping. Indeling: entree, kon. 3e verd.: 2 slaapkamers met badkamer. In de onder bouw is een berging. Vraagprijs 1175.000.- fr.fr. SOEVEREIN 17 tree. hal met toilet, gezellige woonkamer met open keuken en eetbar, enige apparatuur, groot balkon. 2e verd.: over loop, 3 slaapkamers, badka mer met douche, toilet en was tafel. 3e verd.: overloop, 4e slaapkamer met dakraam. Mo gelijkheid voor dakkapellen. Gelegen nabij scholen en win kels, v.v. CV gas, gasboi/er. Echt iets voor iemand waarvan de tijd ontbreekt voor het bij- HOOFDSTRAAT 186 In goede staat van onderhoud verkerend bedrijfspand met mogelijkheid van zelfbewoning. Indeling: entree, bedrijfsruimte 75 m2. verdeeld over 2 ruimten met achtergelegen opslag, keuken, toilet. 1e verd.: kan toorruimte, 75 m2 verdeeld over 2 mimten met toilet en berging. 2e verd.: grote zolder ruimte. Het pand is v.v. CV- gas, hardhouten kozijnen, veel granolwerk en is modem van opzet Bouwjaar: 1968. Vraagprijs 1239.000.- fr.it FLORIJN 4 Uitstekend onderhouden tus senwoning gelegen in het "Winkelhor te Leiderdorp, voorzien van een fijne achter tuin, stenen schuur en CV-gas. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en entree naar de tuin. Onder dé trap is een kast. Ie etage: overloop, 2 ruime slaapka mers, badkamer met ligbad, 2e etage: zeer grote zolderkamer met dubbele kantelramen en berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs 1189.000.- lek. LAAN V. OUDERZORG 153 Magnifiek verbouwde en sfeervol ingerichte 5-kamer op de 2e- en 3e Michel met keuken, zijkamer en ber ging. Verwarming van het pand dmv gaskachels Elektra en In ovprleg staat opi^nng 0Oezastraat 15 Leiden. Tel. 071-133222* Vraagprijs 1225.000- b.v. In het "Winkelhof", nabij win kels, scholen, recreatie gele gen 2-kamer appartement op de 1e woonlaag (loopstraat). Indeling: entree, hal, woonka mer met groot terras en ber ging. open keuken. Daarachter gelegen hal met toilet en bad kamer met ligbad, vaste wasta fel en wasmachine aansluiting, 1 royale slaapkamer. In de on derbouw is een ruime fietsen- Vraagprljs 1119.000.-k.k. V.d. VALK BOUMANWEG 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW, c.v.-gas en goed onderhouden. Inde ling: entree, hal, ruime woonka mer. zeer luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast. 1e etage: overloop, badkamer met vaste wastafel, twee grote slaapkamers, en 1 iets kleinere, 2e etage: lekkere grote zolderkamer met dakka pel, bergruimte en aansl. was machine. De woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd in overleg. Vraagprijs: 1215.000,- k.k. FRED. HENDRIKLAAN 66 Boven het winkelcentrum gele gen 3-kamer-hoekapparle- ment. Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met plavui zen-vloer, balkon. 2 slaapka mers. douche, ruime keuken. Op de begane grond is een borging aanwezig. De woning is goed onderhouden en heeft een fraaie ligging. Oplevering in overleg. Vraagprijs 1115.000.- WARMOND WATERTUIN 50 In het bungalowpark "de Wa- tertuinen" gelegen vrijstaande recratiewoning op 415 m2 ei gen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen jachthaven Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavui zen vloer, open keuken, badka mermet ligbad en vaste wasta fel. 1e verd. slaapvide en slaapkamer met losse kasten Naast de woning is gelegen een dubbele berging met CV ketel en warmwatervoorzie ning. buiten open haard met terras Vaste lasten: f 825 -per jaar voor onderhoud park en f 50 - huur voor achter de tuin gelegen grond van 75 m2. Vraagprijs 1235.000.- k.k.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 26