n 17 w lOHlttll westeinde ziekenhuis Hoofd afdeling chirurgie (m/v) Ipeirsi St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: soneel 1 person VASTE NACHTDIENST sociaal raadsvrouw/man stichting centrum st.bavo noordwijkerhout assistent paviljoenshoofd m/v ■üüD EEN HOOFDLEIDSTER SCHOLIEREN INPAKSTERS ri ri BOOT EXPORT B.V. VERPLEEGKUNDIGE Cvrl.) Of DOKTERS ASSISTENTE ONDERHOUDS MONTEUR m/v wijkverpleegkundige m/v Vereniging Gezondheidszorg Bollenstreek f medewerker (m/v) secretaresse (m/v) doktersassistente «••""WPBGCTEa petscreé PSYCHIATRISCH ZIEKENHUB VOGELENZANG»™ Op het opname paviljoen Duinoord van het psychogeria trisch blok (onderverdeeld in drie units van 24 opnameplaat sen elk) kan geplaatst worden een op 80% basis. Globale informatie Er wordt gewerkt met 8 vaste nachtdiensten in wisseldienst, 7 nachten op en 7 nachten af. Drie van de vier wachten zijn aan units verbonden, de vierde assisteert waar nodig. Eenmaal per maand komen de wachten bijeen voor een werk bespreking, waarin de relatie met Duinoord als geheel cen traal staat. Vereisten Gezien de aard van de proble matiek van de opgenomen pa- tienten is een A, B, HBO-V of MBO-V diploma vereist, alsmede inzicht in de problematiek van de psychogeriatrische patiënt. Salaris en rang afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer B. Berend sen, koördinator van paviljoen Duinoord, telefoon 02502-2390. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Opname 2 van de Stichting Centrum Su Havo te Noordwjjkerhout is een open afdeling voor 30 klienten, zowel mannen als vrouwen. Deze afdeling zorgt voor opname, probleeminventarisatie en eventuele doorverwijzing naar andere hulpverleningsinstanties. Daarnaast verzorgt opname 2 kortdurende klinische behandeling. Het konlakt met familie en andere relaties vormt een belangrijk onderdeel van de behandeling. De werkzaamheden worden door een multi-disciplinair team verricht. Met ingang van 15 augustus a.s. hebben wij lot 1 juli 1983 een tijdelijke vakaturc vooreen (voor 20 uur per week) De specifieke taak van deze funktionaris is in samenspraak met de maatschappelijk werkster: samen met klient inventariseren en regelen van praktische zaken m.b.t. financien, wonen en werk onderhouden van kontakten met hierbij betrokken instanties afspraken maken met de verwijzers m.b.t. nazorg. Vereist is minimaal het diploma MBO-SD, terwijl ervaring in de psychiatrie zeerop prijs wordt gesteld. Verder is het bezit van rijbewijs-B gewenst. Salaris bedraagt 12 M15 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling pc met vermelding van vakaturenummcr K2.22.42 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwi|kerhout 0 htm In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduin een woon/werkgemeenschap voor zwakzin nigen en werkers. Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norseduin hebben een leeftijd van gemiddeld 56 jaar Wij proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werk gemeenschap. Wij zoeken kandidaten voor de funktie van Aanstelling zal geschieden voor een periode van 2 jaar. De aan te stellen funktionaris maakt als adviserend lid deel uit van het beleidsteam. Van hem/haar worden in het kader van de beleidsvoorbereiding, middels geregeld overleg, informaties en ideeén verwacht. Daarnaast heeft hij/zij uitvoerende taken, waarvan de volgende onderwerpen deel uitmaken: -geven van werkbegeleiding aan de groepsleiding -projekt vrijwilligersbezoek/familieparticipatie -rekreatie bewoonsters -personeelsbeoordeling -onderhouden van kontakten met een deel van de units onder verantwoordelijkheid van het beleidsteam. Het assistent paviljoenshoofd vervangt het paviljoenshoofd bij diens afwezigheid met betrekking tot diverse bureau werkzaamheden. Voor deze interessante funktie zoeken wij gegadigden, bij voorkeur -in het bezit van het diploma Z-verpleegkundige. aangevuld met M.B.O.-I.W. of H.B.O.-I.W -interesse voor organisatorische- en beleidsvraagstukken -zelfstandigheid in optreden -minimale leeftijd van 23 jaar. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1 e verpleegkundige. Overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informaties zijn te verkrijgen bij dhr. R. Beemsterboer, paviljoenshoofd, toestel 317. Schriftelijke sollicitaties kunt U, tot 14 dagen na psych.amsch *.ekenhuis deze publikatie, richten aan de heer SdHCtd m3N3 Laogevelderlaan 1. 2204 BA NoordwiikfZ H Tel 02523-8244 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de onder haar bestuur staande R.K. Basis school Heilig Hart per 23 augustus 1982 voor de kleuterafdeling i een experimentele basisschool in Inlichtingen en sollicitaties binnen 10 dagen bij het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Boerhaav- elaan 12, 2334 EN Leiden, telefoon 071-155540 Gevraagd voor inpak- werkzaamheden van bloembollen: v.a. 15 jaar voor de avonduren. Werktijden: overdag van 8.00-17.00 uur, 's-avonds 18.30-21.30 uur. Aanmelden tel. 02522 - 19039, na kan toortijd: Hr. Verwer, 01719 - 11616 of aan het bedrijf. Loosterweg 18 Voorhout Tel. 02522-19039 PART-TIME FUNCTIE: gevraagd VOOR PARTICULIERE MEDISCHE PRAKTIJK TE LEIDEN Taak: Zelfstandige werkzaamheden, waaronder klaarmaken van infusen, bloedprikken, aanleggen van infuus, bloeddrukmetingen en overige verrichtin gen. (o.a.) ECG. Patiënten supervisie tijdens infuus, etc. De persoon: goede contactuele eigen schappen, leeftijd tussen 24-34 jaar. Prikervaring noodzakelijk. Werkmilieu: Modern, rustig. Werktijden nader overeen te komen. Salaris afhankelijk van ervaring, diploma etc. nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties Na tel. afspraak 071-172458. technische dienst Voor de afdeling Onderhoud Werktuig kundige Installaties van onze Technische Dienst vragen wij een De werkzaamheden bestaan uit het plegen van onderhoud aan stoomketels, stoom- vormers, boilers, ventilatoren, roosters, appendages, filterinstallaties, leidingwerk etc. De werktijden liggen van maandag t/m vrijdag van 08.00-16.30 met een naif uur pauze. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 25 tot 35 ïaar, die in het bezit zijn van een LTS-diploma machine bankwerker aangevuld met het Bemetel- diploma onderhoudsmonteur of een gelijk waardige opleiding. Het salaris bedraagt max. f 2715,53 bruto per maand, met na 8 jaar een uitloop tot f 2880,61 bruto per maand. Voor informatie over deze funktie kunt u zich wenden tot J. Nijhuis, chef algemeen technisch onderhoud, tel. 070-889393, toestel 2705. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen zieken huis met 440 bedden. De functie van hoofd van één der chirurgische afdelingen is momenteel vacant. De afde ling heeft 36 bedden. Naast arts-assistenten in opleiding zijn er ook co-assistenten werkzaam. Gevraagd wordt: - een ervaren verpleegkundi ge; - bezit van kaderdiploma; - goed organisatievermogen; - ervaring in leidinggeven. Geboden wordt: - aanstelling in de rang van hoofd verpik, max. sal. 3974,21 bruto per maand; - toepassing CAO-zieken huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door me vrouw A.J.M. Vollebregt, adj.dir./hoofd verpik.dienst, tel 071 899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 25/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De Vereniging Gezondheidszorg Bollenstreek is een regionale kruisvereniging waarin tien plaatselijke kruisverenigingen met tezamen 25.000 leden participeren. In het werkgebied zijn ten behoeve van de ruim 117.000 inwoners 3 hoofdwijkverpleegkundigen, 37 wijkverpleegkundigen en 7 wijkziekenverzorgenden verdeeld over 10 plaatselijke teams. Tevens zijn part-time 14 CB-ertsen, 3 pedagogen en 6 docenten zwangerschapsgymnasbek werkzaam. De vereniging kenmerkt zich door een vooruitstrevend beleid. De regionale kruisve eniging Vereniging Gezondheidszorg Bollen streek vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. de standplaats In Noordwijk wordt huisartspraktijkgebonden gewerkt. Er zijn 2 samenwerkingsverbanden en een gezondheidscentrum gevormd. Het interdisciplinair overleg vindt plaats via de home-teams waar van er 4 zijn gevormd. Hij/zij zal zijn/haar werk vinden binnen het patientenbestand van een samenwerkingsverband. Het team bestaat uit 7 wijkverpleegkundigen en 2 wijkziekenver zorgenden. U zult samen met 2 wijkverpleegkundigen en 1 wijk ziekenverzorgende uw werk vooral hebben in de samenwerkings verbanden. Het werk bestaat uit een groot deel jeugdgezondheidszorg. Sollicitanten dienen i diploma. het bezit te zijn van het MGZ- of HBOV- Salar tering en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Kruiswerk en de T uberculosebestrijding. Salariëring Kruiswerk 6 n rechtspositie zijn overeenkomstig de CAO voor het i de Tuberculosebestrijding. Bent u geïnteresseerd, belt u dan eens met één van de wijkverpleeg kundigen, telefoon 01719 - 10202, tussen 12.00 en 13.00 uur U kunt natuurlijk ook direkt uw schriftelijke sollicitatie richten aan het bestuur van de Heereweg 304, 2161 BV Lisse, telefoon (02521) 1.90.08. (0.5 dagtaak, middaguren) vacaturenummer: 2-218/1158 De faculteit heeft de beschikking over geavanceerde apparatuur op het gebied van tekstverwerking (Systeem 6 en MK 82 IBM) Daar de aan te stellen medewerk(st)er een goede instructie krijgt is ervaring geen vereiste, maar wel wenselijk. Wel vereist: ervaring in het werken op een electrische schrijf machine, alsmede een opleiding op HAVO/Atheneum niveau. Aan degenen die voor een gesprek zullen worden uitgenodigd zal vooraf een functiebeschrijving alsmede enige informatie over de faculteit worden toegezonden Salaris maximaal f 1258.50 bruto per maand Bedrijfsgeneeskundige dienst en de afdeling Stralingshygiëne van het Bureau van de Universiteit (0.5 dagtaak) vacaturenummer 2-180/1158 Taak - het typen van korrespondentie rapporten e d - het verzorgen van het dokumentatie- en archief systeem: - het maken van afspraken: - het verrichten van organisatorische werkzaam heden tbv onderzoeksactiviteiten. Vereist MAVO/HAVO-n.veau - secretaresse opleiding alsmede goede typevaar digheid. i vergelijkbare funktie strekt tot Ervaring in ee aanbeveling Salaris maximaal f 2517,bruto per maand bij een volledige dagtaak Aanstelling geschiedt tlv subsidiegelden voorlopig voor de duur van 4 maanden, waarna verlenging niet uitgesloten is vacaturenummer 2-221/1158 Taak In samenwerking met de eerste doktersassistente e de secretaresses het medisch en administratief assisteren van de 3 artsen bij hun bedrijfs geneeskundige werkzaamheden ten behoeve van het Universiteitspersoneel. zoals spreekuren, keuringen, periodiek geneeskundig onderzoek E C G róntgenborstonderzoek laboratorium onderzoek Vereist - doktersassistente opleiding - vooropleiding op HAVO-niveau enige jaren ervaring. - goede contactuele eigenschappen - leeftijd 25 jaar Salaris maximaal 2517,bruto per maand Inlichtingen worden verstrekt door de Bedrijfs geneeskundige Dienst, dhr F Dijkstra tel 071-148333 tst 5108/5107 De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 16