'Doden van je Oliede-mens geen medaille waard' RADIO TELEVISIE Russische tv mag wanneer autoriteiten akkoord gaan VRIJDAG 30 JULI I3o2 Vredesapostel Joan Baez krijgt plaat niet uitgebracht -O SEATTLE (GPD) Nog altijd ziet men in haar het madonna-achtige, meestal blootvoets opereren de zangeresje, de belangrijke vertegenwoordigster van de „folk revival" in de jaren '60, de met bloemen getooide sopraan die vredesbewegingen stimuleerde met haar „strijd'-liederen. Maar m tegelijkertijd zijn grammfoonplatenmaatschappijen van oordeel dat zij te oud is geworden om nog een rol van betekenis te kunnen spelen in dit tijdperk van door merg en been gaande rock- produkties. het symbool van vrede op haar jurk gespeld", zegt ze lachend over zichzelf. „Dat is het stereo type beeld van de geweldloze ac tivist, waar ik jaren achtereen vorm aan heb gegeven". Toch is zij nu in moeilijkheden met dat deel van de zakenwereld dat haar destijds naar de top heeft geholpen. Na tientallen platen te hebben gemaakt, heeft zij nu een probleem met het vinden van een grammofoonplatenmaat- Het gaat om Joan Baez. Ze is 41 jaar, werkt maand na maand een drukke concertagenda af en staat nog steeds op de bres voor paci fisme en anti-militarisme. Ze zegt dat ze op een „lastige" leef tijd is gekomen. „Sommige mensen beschouwen mij nog altijd als de vredesa postel, die het „geloof' verbreidt onder de mensen, zittend op spoorbanen, met een potje na- tuur-honing in haar handen en De Frans mode-ontwerper Pierre Cardin is voor de derde maal verblijd met de Gouden Vingerhoed. Deze onderscheiding wordt jaarlijks toege kend aan de couturierdie de meest creatieve collectie tot stand heeft weten te brengen. Op de foto Pierre Cardin met één van zijn manne quins. schappij die haar „Children of the 80's" wil uitbrengen. Het is het eerste gevecht dat zij op dit gebied moet leveren. „Misschien denken ze dat ik te oud ben om nog in trek te kunnen raken bij liefhebbers van de „hard metal'- klanken van groepen als AC-DC. Platenfirma's vragen zich af: wat wil die vrouw? Ze is een paar jaar „weg geweest". En bovendien moeten jongeren anno niks meer hebben van boodschappen..." Maar Joan Baez, die zichzelf be schrijft als volwassen en in het bezit van geld („klasse"), gelooft daar niet in. „Ik wil niemand voor de gek houden met loze kre ten of boodschappen. Ik ben nu ook zo ver dat ik van de goede dingen van het leven houd. Ik doe boodschappen in dure za ken, omdat ik wil kopen wat ik graag wil hebben". Terwijl ze dit zegt, haalt ze haar vingers door haar korte, ge stroomlijnde haar. Ze woont in een fraai huis in de bosachtige omgeving van Woodside, Califor- nie, ten zuiden van San Francis co. Buren zien haar regelmatig .joggen". Drie jaar lang heeft ze zangles genomen, omdat ze bang was dat haar ongeschoolde stem het op een bepaald ogenblik zou begeven. Zij is de vastberaden presidente van de Diamonds and Rust Productions, een maat schappij die de commerciële kant van haar bestaan regelt, en van Humanitas International, een niet op winst gerichte orga nisatie voor de rechten van de mens die armoede en oorlog af wijst. Tournees Haar concerttournees vullen nog steeds een belangrijk deel van haar dagelijks leven. Vaak doet zij twee shows op een avond en bijna altijd zijn de zalen waar zij optreedt uitverkocht. Kan zij haar leven wel verdelen tussen „commercie" (showbusiness) en „humanitas"? Ze zegt: „Lange Joan Baez: 'Ik ben houd'. tijd heb ik me schuldig gevoeld. Maar nu weet ik dat het de hon- gerigen in Afrika en Cambodja niet helpt of ik in een hutje of een grote villa woon. Mijn muziek probeer ik overigens altijd wel gescheiden te houden van com- Helemaal alleen voedt zij haar zoon Gabriel (12) op. Het kind werd geboren uit een verbintenis met David Harris, een romanschrij ver. Het huwelijk hield stand van 1968 tot 1973. Harris woont 20 minuten bij zijn ex-vrouw van daan en past op de jongen als Joan weg is. Joan heeft haar zoon gewezen op de gevaarlijke wereld waarin wij leven. Maar het is niet haar be doeling de jongen vol te stoppen met allerlei ideeën en dogma's over vrede, veiligheid en ontwa pening. „Daar is hij nog te jong voor. Hij moet een goede jeugd hebben. Hoe de wereld in elkaar zit, daar komt hij gauw genoeg misschien veel te snel - achter. Laat hij nu nog maar genieten. Ik neem hem ook nooit mee op tournee", aldus Joan Baez. De scheiding van haar man heeft haar een aantal zeer ongelukkige jaren gegeven. „Het zou allemaal nog erger zijn geweest, als hij niet zo'n goede vader was ge weest. Tenslotte kwamen we tot de conclusie dat we niet langer met onszelf maar met Gaby bezig moesten zijn", zegt ze. De jaren '60 waren niet zo schitte rend voor Joan Baez als sommi gen wel denken. „Het waren ac tieve jaren, dat wel. Vietnam en rassenintegratie hielpen mij mijn gedachten over het leven en de wereld te ordenen. Het was ei genlijk heel eenvoudig. Want wat kon men eigenlijk meer doen dan - met Martin Luther King - zo ver dat ik van de goede dingen van het leven roepen: je bent nodig. En aan de andere kant was het een gruwe lijke tijd: miljoenen Vietname- zen en duizenden Amerikanen sneuvelden in een waanzinnige oorlog. Een 18-jarige jongen zei laatst tegen me: ik wou dat ik in die penode had geleefd en in die vredesoptochten had kunnen meelopen. Ik zei hem dat hij waarschijnlijk op die leeftijd de beslissing van zijn leven had moeten Voor Humanitas reist zij vele tien duizenden kilometers per jaar. Toen haar commerciële concer ten in Argentinië, China en Bra zilië niet mochten doorgaan, liet zy zich horen in de sloppenwij ken van de grote steden in die landen. „Ik zie het nog steeds als een opgave dat ik jongeren over haal de kant van de vrede te kie zen. Ik moet ze duidelijk maken dat er geen geweld moet worden gebruikt. Ik ben geen utopische gek, die niet ziet wat voor leed de mensen elkaar aandoen. Maar toch, ik moet blijven zeggen in mijn liederen dat je voor het do den van een mede-mens geen medaille behoort te krijgen". Gin-tonic Joan Baez vindt overigens dat de tijd voor haar is aangebroken om zich meer op de gemiddelde Amerikaan te richten, waar zij vroeger laatdunkend over placht te spreken. „Ik ben wat rustiger, wat geduldiger geworden. Ver dovende middelen bijvoorbeeld, waar Jimi Hendrix, Jams Joplin en John Belushi aan overleden (zonde!), gebruik ik niet, omdat ik genoeg heb aan een gin-tonic. Ik ben niet overdreven braaf. Ik ben gewoon gelukkig en heb geen drugs nodig". DEN HAAG (ANP) - Beheerders van kabelnetten die beschikken over de schriftelijke toestem ming van de Russische regering, mede namens de Russische PTT en de betrokken omroeporgani satie. mogen televisie-beelden doorgeven die via de Gorizon-sa- telliet worden uitgezonden. Dat blijkt uit het antwoord van mi nister De Boer van crm op vra gen van de WD-kamerleden Ke- ja en Hermans. De bedoelde beelden werden on der meer opgegeven en aan het kabelnet doorgegeven door de gemeente Hellendoorn. Die ge meente is daarmee gestopt op last van het ministerie van crm, omdat de gemeente niet beschik te over de bedoelde schriftelijke toestemming. Hellendoorn heeft in Rusland wel een vergunning aangevraagd voor het verspreiden van de door de satelliet uitgezonden televi siebeelden. Maar op die aanvraag is volgens een woordvoerder van de gemeente nooit gereageerd. De gemeenteraad van Hellen doorn heeft daarom vorige maand een punt gezet achter dit extra dienstbetoon aan de abon nees van de kabeltelevisie in de ze gemeente. Bij het nemen van dat besluit speelde ook mee. dat er voor de Russische televisie niet zo veel interesse bestaat in Hellendoorn. EO distantieert zich van anti- discriminatie bepaling in cao HILVERSUM (ANP) - Het be- stuur van de Evangelische Om roep heeft zich blijkens een in legvel in het boekje met de om- roep-cao over 1981 gedistan tieerd van de anti-discnminatie- bepaling in artikel 32. waarin de werkgevers zich verbinden geen onderscheid te maken naar ge loof, geslacht, huidskleur, ras, nationaliteit of seksuele geaard heid. Het artikel erkent wel de bevoegd heid van de werkgever om van de werknemer te verlangen dat hij de doelstellingen van de be treffende organisaties onder schrijft. Volgens het bestuur van de Evangelische Omroep is het beleid van deze stichting er op gericht om vanuit en binnen de doelstellingen van deze organisa tie discriminatie tegen te gaan. De anti-discriminatiebepaling in de omroep-cao volgt in grote lij nen de tekst van het vooront werp wet gelijke behandeling, waartegen in sommige christelij ke kringen al bezwaren zyn geuit. VRIJDAG 30 JUU HILVERSl'M I KRO 18 06 Echo 18 20 Punt uit 19 55 Overweging 20 03 Country Ti me. 21.02 Nine OCIock Jan 22 02 Zomcrgoal NOS 23 00 Nwi en m- ded. 23 07-24.00 Met het oog op gen KRO - - -- mandsla HILVERSl'M II VOO: 18.00 Nws en vervolg Info ma- gaz (OVERHEIDSVOORL 18 30 Onder anderen 20 00 Nws VOO 20 03 Mono NOS 21.00 Suara Malu ku U-NOS 22.10 Islam (5) 22 30 Nws. NOS 2240 NOS-Cultuur 23 55- 24 00 Nws HILVERSUM III NOS: 18 04 De avondspits. 19.02 De Rock en Roll Methode VPRO 10 02 Ook zo. 20.30 Radio nomo 21.45 Ba jes-berichten 22.02 De Radiola lm provisatie Salon. 22.30-24.00 De Wil de Wereld. HILVERSL'M IV NOS 20.00 Europees concertpo dium Klass kamermuz. 22 15-23 00 NOS-Jazz ZATERDAG 31 JULI HILVERSL'M I Ieder heel uur nws VARA 7 02 Hal lo hier Hilversum' 8 06 Dingen van de dag. 10 30 Z.I. 12 03 Grammo- foonmuz. 12.15 'n Nieuwe wereld dragen wij. 13 06 Grammofoonmuz 14.03 Wie in 't Nederlands wil zin gen 15.03 Muziek uit Studio I. 16.02 De Speeldoos 17 55 Mededel HILVERSUM II 7.20 Nws. 7.35 Aktua 8 00 Nws 8.10 Sport na Sport. 8.30 Nws. 8 33 Toe- raktua. 9 05 Gymnastiek voor de vrouw. NOS: 9 15 Voor blinden en slechtzienden 9 24 Waterstanden. 9 20 Nws TROS 9 33 Bosboom Bekooy. (10 30 en 11.30 Nws.) 1200 Documentaire. 12 26 Mededel. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.36 Aktua. 13.00 Nws. 13.10 Werk in uit voering 13 30 Nws 13 33 Werk in uitvoering, vervolg. 14 00 Coulissen (14.30 Nws 15.00 Han en alleman op pad (15 30 en 16 30 Nws.) 17 00 Borrelnoten Licht klass. muziek. 17 30 Nws. 17.36 Aktua HILVERSUM 111 Ieder heel u frisser. 8.30 Gospel-rock. 10 03 Popstation. 12.03 Los Vast' ronde door Nederland. 14 03 Tusscn-uur 1503 Disco- Expres 16.03 Peter Blom Show. 17 03 NCRV Zaterdag-Sport HII.VF.R.SITM IV AVRO 7.00 Nws 7 02 's Morgens in de vroegte 8 00 Nws. 8.05 Station ty- delyk gesloten 9 00 Piani-an 10 00 Concerto Mattinale 11 45 "Die Fo- relle" - licht klass 13 00 Nws 13 05 Luigi Cherubim. 15.00 Op 't Schil- linkje. 16.00 Klass. met Caroline. NEDERLAND 1 18.20 - 18.25 Nieuws voor slechthoren den 18.58 Journaal NCRV 19.00 Alfons. „Alfons en het monster" (6). Tekenfilmserie. 19.10 Swiebertje. „Kleren maken de man". Vijfde aflevering uit de serie avonturen voor de jeugd. 20.05 NCRV-Springtrofee '82. Klassiek springconcours, onderdeel van het concours hippique dat op 2 en 3 juli te Dronten werd gehouden. 21.05 Cum Laude. Kwisprogramma ge presenteerd door Eddy Becker. NOS 21.30 Journaal NCRV 21.55 Kerkepad '82. Route Utrechtse Heuvelrug: Rhenen, Amerongen, Kas teel Amerongen, Renswoude. 22.20 Maggie Forbes. „Alias...". Afleve ring uit de Britse politieserie met Jil Gascoine, William Marlowe, Rosalind Ayres e.a.: De Londense binnenstad wordt opgeschrikt door een serie roof overvallen gepleegd door een vrouw in een steeds andere gedaante. Deze vrouw heeft ook allerlei bijnamen, waarvan één haar fataal wordt... NOS 23.15 Journaal 23.20 Nieuws voor slechthorenden ZATERDAG NOS 13.00 -13.05 Nieuws voor slechthoren den 15.30 Journaal NCRV 15.32 Roby en Boby. Tsjechische teken filmserie over twee dikke vrienden, de jongen Roby en het hondje Boby. 15.45 Het goud van de Rraaienberg. Zweedse jeugdserie in zés delen: Afl. 5: De kinderen zijn er nog steeds van overtuigd dat Lagerstrom. de kruide nier, het goud heeft gestolen. Om dit te kunnen bewijzen bedenken ze een plan. 16.15 De tweeling van Immenhof. Duit se jeugdfilm met in de hoofdrollen Heidi Bruhl en Horst Janson: Een 12- jarige tweeling woont op het grote landgoed Immenhof. De zaken staan er niet zo best voor en het ziet er naar uit dat de hele familie moet verhuizen. En juist in die tijd komt er ook nog een vreemde dame logeren. 18.54 Bereboot. Kinderserie. TROS 18.59 De merkwaardige dierenshow. Derde aflevering uit een serie korte programma's waarin dieren een opval lende rol spelen. 19.15 De eerste de beste - Internatio naal. Derde van de serie zomeruitzen- dingen, gebaserd op het Amerikaanse tv-programma „Games People Play", waarin aandacht voor rare recordpo gingen, curieuze competities en vreemdsoortige vrijetijdsbestedingen. Vanavond: rollerskate: een uiterst ge waagde speedbootsprong van Leo nard Steinbach en wildwatervaren in Canada. NOS 20.00 Journaal TROS 20.27 Tatort. „Een zaak voor commissa ris Schafermann". Duitse misdaadse rie met Manfred Heidmann, Rudiger Weigang, Dirk Galuba e.a.: Manfred Ottmann werkt in de fabriek waarvan zijn vrouw de eigenares is. Hij heeft - ondanks het feit dat hij bedrijfsleider is - niets te vertellen. Hij gaat daarom zo vaak mogelijk naar zijn Franse vriendin Christine. Deze verhouding kost hem nogal wat geld dat hij zich uit de kas van de firma verschaft. Als zijn vrouw dat ontdekt draait zij de geldkraan dicht. Samen met Christine smeedt Manfred een plan... 22.10 Aktua TV. Actualiteitenrubriek. De actualiteitenrubriek van de TROS schenkt vanavond o.m. aandacht aan de situatie van de PLO in Libanon, aan de maatregelen van minister Rood ten aanzien van de politie en aan de daling van de koopkracht en de con sequenties daarvan voor het winkelbe- drijf 22.45 Zomer 1982 (5). Folkloristisch fes tival vanuit het Noordgroningse Warf- fum. NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor slechthorenden ZATERDAG 13.00-13.05 Nieuws voor slechthoren den 18.00 Emilie. „Emilie op het platteland". Belgische tekenfilmserie. 18.05 Sesamstraat 18.20 Klein, klein kleutertje. „Timo slikt de tandarts in". Eerste van een vijfdelige serie verhalen van Mariette Vanhalewijn, verteld door Francis Verdoodt en uitgebeeld door het Me- chels Stadspoppentheater 18.35 Een nacht in Junisia. Experimen teel filmpje. 18.40 Timm Thaler. Negende aflevering uit de dertiendelige Westduitse jeugd serie van Sigi Rothemund naar een verhaal van James Kruss: Timm Tha ler, nu de rijkste jongen ter wereld, is erin geslaagd uit de klauwen van de invloedrijke Baron te vluchten. Op de ze manier slaagt hij erin de plannen en de belangen van de Baron te doorkrui sen. De trawanten van de Baron gaan hem achterna en Timm wordt weer ge grepen. Timm is geschokt wanneer hij ziet hoe de Baron zijn lach gebruikt om een handelspartner te manipule ren en is er meer dan ooit van over tuigd dat hy zijn lach moet terugwin nen... 19.07 Bezielde gitaren. Showprogramma van Clive Woods met de beste gitaris ten van deze tijd op pop- en jazzge- bied. Met: John McLaughlin en Larry Corryell. 19.37 Mededelingen en Morgen 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Festival. Joegoslavische teken film als parodie op de „Gouden Roos van Montreux" 20.45 The Premature Burial. „Levend begraven". Amerikaanse horrorfilm uit 1962 onder regie van Roger Cor- man met Ray Milland, Hazel Court e.a.: Londen 1860. Op een kerkhof gra ven twee grafdelvers een lijk op dat voor studiedoeleinden gebruikt zal worden. Wanneer de lijkkist wordt ge opend blijkt dat het een man betreft die levend werd begraven. Guy Carre- let, een medisch student wordt door het gebeuren danig geschokt. Hij geeft zijn studies op en verbreekt zelfs zijn verloving met Emily Gaunt. Zij gaat op zoek naar de reden van het eige naardige gedrag van Guy. Guy neemt haar mee naar de familiecrypte en ver telt haar dat hij vermoedt dat ook zijn vader levend werd begraven. Guy vreest hetzelfde lot te ondergaan en wil om die reden niet met haar trou wen. Emily weet Guy toch tot een hu welijk over te halen, maar kort daarna begint Guy zich vreemd te gedragen. De angst levend te worden begraven brengt hem er zelfs toe een grafkelder te bouwen waaruit hij toch nog zou kunnen ontsnappen. Om Guy van zijn obsessie af te helpen wordt de grafkel der van zijn vader geopend en blijkt zijn vader inderdaad levend te zijn be graven. Dit wordt Guy te veel: hij valt dood neer en wordt op zijn beurt be graven. Doch ook hij blijkt slechts schijndood te zijn. 22.05 Festival van Avignon 1982. Re portage van Annie Declerck en Fred dy Coppens over dit theaterfestival dat van 9 juli tot 8 augustus belangrij ke strekkingen van het hedendaags to neel aan bod laat komen. Belangrijke namen zijn o.a. Ariane Mnouchkine, Vittorio Gassman, Andrei Serban, Trisha Brown, Jérome Savary en Jozef van den Berg. 22.55 Journaal DUITSLAND 1 WDR 18.00 Strichweise Heiter. „Bezoek uit het heelal". 18.10 Die Laurents. De geschiedenis van een Berlijnse Hugenotenfamilie 19.15 Hier und Heute. Regionale actuali teiten. 20.00 Journaal 20.15 Bell, book and candle. Ameri kaanse speelfilm uit 1958 onder regie van Richard Quine met James Ste wart, Kim Novak, Jack Lemmon e.a.: Gillian Holroyd is niet alleen beeld schoon, maar is ook bedreven in de magie. Dat komt de vrijgezel Shep Henderson, wiens gedrag onberispe lijk is, gauw genoeg aan de weet. Gil lian heeft een oogje op hem en wendt haar tovertrucs aan om hem voor zich te winnen. De gevolgen laten niet lang op zich wachten... 21.55 Plusminus. Economisch magazi- 22.30 Thema's van de dag. 23.00 Der Wohltater. TV-film van Kathe Braun onder regie van Wolf Dietrich met Gustl Bayrhammer. Franziska Stommer. Gerhard Acktun en ande ren: Een herbergier en burgemeester van een Beiers dorpje raakt door een door zijn dochter veroorzaakt ongeval in een moeilijke positie. Om zijn repu tatie niet te schaden en de mogelijk heid opnieuw tot burgemeester geko zen te worden niet in gevaar te bren gen, verzwijgt hij het feit dat zijn doch ter na de aanrijding met dodelijke af loop is doorgereden. Om zyn geweten te sussen neemt Hij de kinderen van het verongelukte echtpaar in huis en geldt in het dorp als grote weldoener. Het dochtcrjc van de verongelukten gaat zelfstandig op zoek naar de dader, komt achter de ware toedracht, maar vernietigt onbedoeld het bewijsmate riaal... 00.30 Journaal ZATERDAG 10.00 Journaal en Tagesthemen 10.23 Bell, book and candle. Ameri kaanse speelfilm van Richard Quine met James Stewart en Kim Novak. 12.00 Terugblik 12.25 Aspekte 12.55 Persoverzicht 13.00 -13.15 Journaal 13.40 Programma-weekoverzicht 14.10 Journaal 14.15 Sesamstraat 14.45 ARD-Ratgeber. Informatief pro gramma, vandaag gewijd aan reizen 15.30 Telezirkus. Vanuit het Circus Wil liams Althoff presenteert Peter Rapp een show met Margot Werner. Karl Dall, Ricchi Poveri. Hugh Forgie en Shirley Marry. 17.00 Schule fur Glauben und Leben. Film van Vido Voigt over de Luthe- raanse volkshogeschool in Hessel- berg. 18.00 Tarzan, Herr des Dschungels. „Tarzen en de Apengod". Tekenfilm serie. 18.20 Western von gestern. „In het dal van de regenboog" Westernserie uit de oude doos met John Wayne, Lucille Brown, George Hayes e.a.: In Rain bow Valley saboteren bandieten de bouw van een weg door het gebergte. John Martin, geheimagent van de re gering, wordt er sheriff. Een explosie, die eigenlijk als sabotage bedoeld was, baant de verlangde weg door de ber gen. 19.30 Auslandsjournal. Buitenlandse correspondenten berichten 20.15 Der Alte. „Een vrouw is verdwe nen". Duitse politieserie met Siegfried Lowitz, Michael Ande e.a.: De heer Amon maakt zich zorgen over zijn 33- jarige dochter Waltraud, die sinds dne weken spoorloos is. Volgens haar vriendin heeft ze een man leren ken nen. Deze bfijkt de zakenman Harald Steinhard te zijn, wiens vrouw op mysterieuze wijze dodelijk veronge lukte. 21.15 Das Leben schreibt Inserate. Filmmaker Werner Hildebrand zocht mensen op. die in een krant adverten ties hadden geplaatst onder het kopje „Diversen" 22.00 Journaal 22.20 Aspekte. Cultureel magazine 22.50 Sport am Freitag 23.20 Deliverance. Amerikaanse speel film uit 1971 van John Boorman met Jon Voight, Burt Reynolds. Ned Beat ty e.a.: Vier mannen uit een Ameri kaanse grote stad willen het avontuur van hun leven beginnen: een kano vaart over de wilde rivier Chattooga. Door een dramatisch toeval eindigt de tocht in een ramp. 01.05 Journaal ZATERDAG 12.00 Programma weekoverzicht 12.30 Portugal Minha Terra. Uitzending voor Portugezen 13.15 Cordialmente dallTtalia. Uitzen ding voor Italianen. 14.00 Turkiye Mcktubu. Uitzending voor Turken. 14.45 Journaal 14.47 Sindbad. „Het treurig sprookje" Aflevering uit een tekenfilmserie naar de verhalen van 1001 nacht 15.10 Data, der Rebell. Jeugdserie Afi 5: Data Tutaschkia kan ontsnappen uit de gevangenis. Hij brengt de vrouw van Tschola het bericht over. dat haar man in gestorven is. Tegelyk overhan digt hij haar een brief voor haar zoon. 16.05 Schau zu - mach rait. Informatieve rubriek. 16.15 Ausflug in die Romerzeit. Alterna tieve schoolreis. Tussen Schleswig en Augsburg. Xanten en Bcilim /i|n 1 plaatsen waar archeologische opgra vingen zijn gedaan 16.40 Wayne en Ahuster Show. „De laat ste der Mohikanen" Grappen en slap stick met twee komieken 17.04 DA grosse Preis. De winnaar van de week 17.05 Journaal 17.10 Landerspiegel. Regionaal pro gramma. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Aus der Klamottenkiste. Kinder filmpje 18.15 Lemmi und die Schmoker. „Het spookt - spookt het?" Kinderpro gramma van Fnedrich Arndt en Peter Podehl. Lemmi is een boekenwurm Als hy in griezelverhalen duikt gebeu ren er vreemde dingen. 19.00 Trauminseln. „De njke armen van Corvo" Documentaire van Walter Bit termann over het eiland Corvo. dat deel uitmaakt van de Azoren 19.45 Journal 3. Regionaal nieuws. 20.00 Journaal 20.15 Falstaff. Opera in het kader van de Salzburger Festspiele 1982 van Giu seppe Verdi met G Taddci. Rolando Panerai, Francisco Araiza en anderen met het Wiener Philharmoniker en het koor van de Weense Staatsopera 23.30 Journaal

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 5