bv korthofah IOHIoii VAKANTIE KRACHTEN (M/V) 3 Telefonische verkoopsters assistente van het hoofd huishouding assistent-materiaalverzameling typist(e) - manuscriptvoorbereid(st)er Een meisje dat eens wat anders wil kan bij Korthofah terecht... ADM. MEDEWERK(ST)ER Trendsetters in automatisering ziekenverzorgende m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout WAARNEMEND HOOFD Onderhouds medewerker Hoogheemraadschap van Rijnland B DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretariaats medewerker (m/v) tijdelijk medewerker (m/v) Zj psychiatrisch centrum voor bejaarden, uitgaande van "De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg", vraagt een Van kandidaten verwachten wij onder meer: goede kontaktuele eigenschappen, zelfstandig en in teamverband te kunnen werken, leiding te geven aan huishoudelijk personeel van diverse afdelingen, ervaring in een soortgelijke functie, leeftijd omstreeks 30 jaar, instemming met onze evangelische signatuur Ceboden wordt: gevarieerd werk in een goede sfeer, een goede salarisregeling, opneming in het pensioenfonds P C C M voor de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de geneesheer directeur van "Overduin", Nachtegaallaan 5,2225 SX Katwijk (ZH). De Stichting Instituut voor Nederlandse Lexicológie vraagt t.b.v. de Afdeling Woordenboek der Nederland- sche Taal (WNT) een (mnl./vrl.) FUNCTIE-INFORMATIE: fotokopiëren van vindplaatsen uit het bronnenmateriaal van het woordenboek en verwerken en alfabetiseren daarvan. VEREIST: Middelbare opleiding. Taalkundige belangstelling. STANDPLAATS: Leiden. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2371,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. TAAK: tikken en persklaar maken van wetenschappelijke artikelen t.b.v. het WNT met behulp van tekstverwerkingsapparatuur; de artikelen bevatten taalmateriaal vanaf 1500 en worden gedeeltelijk in handschrift aangeboden. Daarnaast het uitwerken en tikken van brieven, rapporten, verslagen enz. voor de afdeling. VEREIST: middelbare opleiding (talenpakket), bij voorkeur met een secretaresse-oplei ding. Kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal en ervaring met tekstverwerkings apparatuur strekken tot aanbeveling. STANDPLAATS: Leiden. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2371,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De Stichting is een z.g. B 3 stichting met een rechtspositie die analoog is aan die van het Rijk. Schriftelijke sollicitaties inzenden voor 3 augustus 1982 aan: INSTITUUT VOOR NEDERLANDSE LEXICOLOGIE, t.a.v. Lie. W. de Clerck, hoofdredacteur WNT, Postbus 132, 2300 AC Leiden. Wie is Korthofah? Een bedrijf dat aktief is in kantoorartikelen, codeer- apparatuur, verpakkings- en produktiemateriaal en gespecialiseerde gereedschappen. Wij zoeken voor de afdeling codeer- en verpakkings- apparatuur een meisje* van ongeveer 20 jaar dat er voor voelt om fotografisch zetwerk te maken, donkere- kamer-werk te doen en heel eenvoudig tekenwerk te verzorgen. een jongen mag ook). Daarvoor krijg je natuurlijk een opleiding Voor dat werk moet je wel nauwkeurig zijn en een type diploma bezitten. Mavo-opleiding is gewenst Part-time kan ook. Stel, dat je liever halve dagen werkt en het samen met een ander meisje wilt doen, kan dat ook. Je zou dan goed op elkaar moeten inspelen, (twee vriendinnen bijvoorbeeld). Schrijf een brief of bel om een afspraak (vragen naar Mej. E. L de Zee) CODEER- EN MERKSPECIALISTEN Lageweg 39. Postbus 14 2220 AA Katwi|k tel 01718-29201* pfjJjJjLC. GOLFSLAGBAD 6 6 jeieitute sauna 6 snelbruinbank Rijnsburg Valkenburg "HET WATERBOS" zoekt voor haar kassa/receptie 2 MEDEWERK(ST)ERS M/V Van de gegadigden verwachten wij passende opleiding en ervaring administratieve vaardigheid (typen) grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel en goede team-geest. De rechtspositieregeling van de gemeente Rijnsburg is hier van toepassing. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een 20-urige werkweek met avond-, dag- en weekeind diensten. Wij hebben nog plaats voor enkele Leeftijd 15 jaar en ouder. Chrysanten stekbedrijf van der Meij bv Voorschoterweg 9, Valkenburg ZH. Telefoon overdag 01718 - 13259 's avonds 01718 -20159/13236 Olivetti Nederland B. V. is een van de 30 zelfstandige vestigingen van Olivetti Italië. Vanuit een aantal verkoopkantoren, verspreid over geheel Nederland, levert zij zeer geavanceerde apparatuur voor de automatisering van het bedrijfsleven. Op ons Hoofdkantoor, dat momenteel nog in Den Haag is gevestigd maar begin 1983 naar een nieuwbouw pand in Leiden verhuist, is een vacature ontstaan. Voor de geautomatiseerde administratie van onze afdeling Centrale Boekhouding zoeken wij op korte termijn een Wij denken aan een jonge man of -vrouw, in de leeftijd van 20-25 jaar, met een opleiding op MAVO/MEAO-niveau, aangevuld met het praktijkdiploma Boekhouden en eventueel studerend voor het MBA-diploma. Als u naast deze opleiding beschikt over organisatietalent, gevoel voor accuratesse en een systematisch/analytisch denkvermogen, bent u de medewerk(st)er die wij zoeken en kunnen wij u met deze job uitstekende carrièremogelijkheden in het vooruitzicht stellen. Interesse? Bel of schrijf dan naar onze afdeling Personeelszaken voor een sollicitatiegesprek. Olivetti Nederland B.V. afd. Personeelszaken, Lange Voorhout 86, 2514 EJ 's-Gravenhage Telefoon (070) 6143 61. Afdeling Beatrix is de opname- en screeningafdeling van de sektor Geriatrie. Op de afdeling verblijven 27 mannelijke en vrouwelijke bejaarden voorde gemiddelde duur van 3 maanden. Op korte termijn vragen wij een Wij hechten veel belang aan het werken in een multidisciplinair team. Salarisgrenzen: 2.051.99-/2.503.76 bruto per maand. exkl. onregelmatigheidstoeslag. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de afdeling Beatrix, toestel 2037. iar de afdeling personeelszaken. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Stichting Huisvesting Gehandicapten Bollenstreek Hoofdstraat 303, 2171 BG Sassenhelm. zoekt voor G.V.T. Huize Vredesteyn te Sassenheim een: Gezien de personeelsbezetting gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kracht. In huize Vredesteyn wonen 26 dames en heren (gemiddelde leeftijd 52 jaar) die voor het overgrote deel werkzaam zijn in W.S.W. verband. Vereisten: Leeftijd: 25 jaar of ouder opleiding O.P M./Z./+V S.I.D./G.V T./M.B.O /I.W. en tevens voldoende ervaringsjaren, woonachtig binnen een straal van 10 km van Sassenheim Een psychologisch- c.q. grafologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor dagverblijven en tehuizen voor gehandi capten. Sollicitaties binnen 10 dagen aan het bestuur van de stichting, Hoofdstraat 303,2171 BG Sassenheim. Inlichtingen bij dhr. A.J.Westra Hoekzema. coordinator, tel.02522-13586 DE BEZOE&ea In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. mei ruim 1 miljoen inwoners, heeft het Ie Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Bij de sectie zuiveringsbeheer van de technische dienst kan ten behoeve van de atvalwaterzuivermgsinrichting Leiden-noord worden geplaatst een Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaam heden. Vereist: technisch inzicht. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal f 1.925,- en maximaal f 2.735,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zi|n van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Riinland, Postbus 156,2300 AD Leiden, met vermelding van vacature-nummer 82-7. Biochemie (0.5 dagtaak in de MIDDAGUREN) vacaturenummer 2-191/1158 Taak Algemene secretariële werkzaamheden o.a. - typen van brieven, verslagen, rapporten etc. bediening telefoon; maken van afspraken. Vereist: middelbare schoolopleiding en enige jaren ervaring: redelijke kennis van de Engelse taal; - typediploma en typevaardigheid: leeftijd maximaal 30 jaar. Salaris maximaal 1185,50 bruto per maand. Centraal Rekeninstituut, afdeling Gebruikersondersteuning Voorlichting eei vacaturenummer 2-198/1158 Voor het samenstellen van één of r handleidingen voor gebruikers var opgestelde computerapparatuur. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden„mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De oplage-afdeling van het Leidsch Dagblad houdt zich o.a. bezig met het verkopen van abonnementen aan de consument. Wegens uitbreiding van de afdeling Telefonische Verkoop hebben wij plaats voor twee De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer L. Bekooij, telefoon 071- 144941 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Uitg. Mij. Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1,2311 BG Leiden t.a.v. de heer J.P. Warnars. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad b.v.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18