sekretaresse pens* —CEDONA^ I BUREAU VAN DE KIEFT 6 filiaalleiders PHILIPS twee leidinggevende funktionarissen (m/v) op HTS-niveau E person 'EL Sekretaresse voor de personeelchef commercie, marketing-services en export schoonmakers m/v PHILIPS'TELECOMMUNICATIE INDUSTRIE B.V. COÖRDINATOR (m/v) onderwijzer/ onderwijzeres Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe-het-zelf-markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging te Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en indus triële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het centraal research-laboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Voor de afdeling Personeelszaken zoeken wij een sekretaresse t.b.v. de personeelchef commercie, marketing-services en export. Naast administratieve en sekretariaatswerk- zaamheden gaat zij zelfstandig werkzaam heden verrichten op het gebied van perso neelsbeheer, binnen het kader van de door de personeelchef gegeven richtlijnen. In haar funktie zal zij met veel vertrouwe lijke gegevens moeten weten om te gaan. Zij onderhoudt regelmatig kontakt met diverse funktionarissen en diensten, zowel in- als extern. Andere taken binnen deze veelzijdige funktie zijn o.a.: introduceren van nieuwe medewerkers bij diverse afdelingen; bewaken van selektie- procedures, waaronder bijhouden van personeelsaanvraagformulieren, maken van afspraken en beheren van de agenda van de personeelchef, archiveren enz. Funktie-eisen: Opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een sekretaresse-opleiding. Goede contactuele vaardigheden. Enkele jaren ervaring in een sekretaresse-funktie. Wij zoeken iemand die affiniteit heeft tot personeelswerk en die zelfstandig kan optreden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.P.G. Muller van de afdeling Personeelszaken Sikkens b.v.. Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Telefoon (01711) 8 22 59. Schriftelijke sollicitaties eveneens aan hem te richten. marketing-team plaats voor een Wij zijn een zelfstandig nederlands bedrijf met 65 medewerkers dat geneesmiddelen produceert en verkoopt in zowel binnenland als buitenland Zij dient een aktieve ondersteuning te zijn voor onze product managers cardiologie en gastro-enterologie In de praktijk komt dit neer op - verzorgen van korrespondentie, uitwerken van rapporten, voorbereiden en notuleren van vergaderingen - na inwerken zelfstandig bijhouden van het werk-archief w.o. marketing en konkurrentie gegevens - het als schakel funktioneren in de kontakten met zowel de afdelingen binnen het bedrijf als naar buiten. Als serieuze kandidate beschikt u over. - tenminste een HAVO-opleiding - een sekretaresse-opleiding - ervaring in een soortgelijke funktie - systematisch, organisatorisch inzicht en eigen initiatief - grote mate van zelfstandigheid en akkuratesse - een leeftijd van 25-30 jaar Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is een goede beheersing van de engelse en duitse taal vereist Kennis van de medisch/farmaceutische terminologie kan een pré zijn maar is niet noodzakelijk. Als u belangstelling heeft voor deze afwisselende funktie. kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan onderstaand adres onder vermelding van ref/MO Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de sollicitatieprocedure PHARMACÉUTIC4LS ge B-verpleegkundigen tv*5* ge*ta' B-verpleegkundigen Aan de Louise de Coligny Scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kager- straat 7, worden met ingang van het schooljaar 1982-1983 gevraagd: part-time diensten De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onder wijs is van toepassing; bruto aanvangsalaris f 1.727, dit kan uitlopen afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 1.937,— bruto per maand bij een volledige weektaak. Inlichtingen worden verstrekt door: - de rector, de heer dr. G.A. Steffens, tel. 071- 153647 (school) en 071-149651 (huis) en - *de heer C.R. van Lawick van de Directie Onder wijs der gemeente, tel. 071-254324. Sollicitaties binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer OND 756. te zenden aan de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. REKRUTERING VAN TOPMANAGEMENT, HOGER-EN MIDDENKADER Een onzer relaties Is een zeer expansief filiaalbedrijf in vrljetijdskieding. In ver band met nieuwe vestigingen In Amersfoort, Arnhem, leiden, Roermond en Tilburg ;oeken wij Ondersteund door de regioleider is de filiaalleider met een grote mate van zelfstandigheid verantwoordelijk voor omzet en groei. De gedachten gaan uit naar kandida ten, die aan de volgende verlangens voldoen: leeftijd tot max. 30 jaar; uitstekende eigen verkoopkapaci- telten; zelf goed gemotiveerd en in staat ook anderen te motiveren; bekendheid met deze of aanver wante branche en de detailhandel; inventief, flexibel, harde werker; duidelijk en stevig in leiding geven; gesteld op orde en netheid. Op de salariëring en overige voorzie ningen valt niets aan te merken. Belangstellenden wordt verzocht zich, bij voorkeur schriftelijk, te wenden tot me vrouw H.A.M. van Swoll, Bureau Van de Kieft B.V., Herengracht 414, Postbus 19751, 1000 GT Amsterdam. Tel.: 020-266838. Volledige dlskretie wordt gegarandeerd. [philips] Telecommunicatie t.b.v. tabrikage en material management voor onze vestiging te Den Haag. Philips' Telecommunicatie Industrie B.V. speelt internationaal een toonaangevende rol opTiet gebied van telecommunicatie. Zij heeft in Nederland een 5-tal vestigingen De vestiging in Den Haag is de hoofdfabriek voor de artikelgroep openbare telefonie systemen De organisatie telt ruim 800 medewerk(st)ers. In de komende laren zal deze hoofdfabriek steeds nadrukkeli|ker te maken krijgen met het in produktie nemen van een uiterst moderne en professionele nieuwe digitale openbare telefoniecentrale (PRX-D). DE FUNKTIES In verband met bovengenoemde ontwikkelingen wil PT I. B.V. in contact komen met kandidaten voor de navolgende funkties: -leidinggevende funktionaris t.b.v. de Produktie Deze funktionaris zal leiding gaan geven aan een labrikagegroep van 50 tot 100 medewerk(st|ers, verdeeld in een aantal zelfstandige produktiegroepen. Deze produktie- groepen staan onder direkte verantwoordelijkheid van groeps leiders, welke rechtstreeks rapporteren aan de genoemde funktionaris. Naast het leidinggeven aan de produktiemedewerk(st)ers, is het van groot belang dat hij/zij zelfstandig kontakten met hulp- en stafafdelingen onderhoudt. funktie-eisen Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding H.T.S.- Bedrijfskunde, Werktuigbouwkunde dan wel Electronica, alsmede over enige jaren bedri|fservaring bi| voorkeur in een leidinggevende funktie. -leidinggevende funktionaris t.b.v. Material Management Deze funktionaris is verantwoordelijk voor en geeft leiding aan de aktiviteiten planning en orderacceptatie en aan de fabrikageplanning van bouwstenen en metaalwaren. funktie-eisen Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op H.T.S.- Bedrijfskunde of Werktuigbouw kunde, alsmede enige jaren relevante bedrijfservaring en dienen bereid te zijn een verdere opleiding in het vakgebied te volgen. SOLLICITATIE Bovenstaande informatie is beknopt. Daarom kunnen kandidaten, die aan boven genoemde eisen voldoen, tijdens een oriënterend gesprek meer informatie verkrijgen over de funktie en de verdere opleidings- en loopbaanmogelijkheden. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich richten tot: Drs. C. Montagne Personeel en Organisatie Philips' Telecommunicatie Industrie B V Postbus 32 1200 JD Hilversum lel. 035-891141 of 02155 - 11590 (na 19.00 uur). De Stichting Gastouderprojekt Leiden bemid delt sinds 1977 bij de opvang van kinderen van 0-12 jaar in gastoudergezinnen. Zij zoekt voor zo spoedig mogelijke in diensttreding een voor 20 uur/week, eventueel te verdelen over 2 kandidaten met ieder 10 uur. De taak van de coördinator omvat: - het "registreren" van vraag (ouders) en aanbod (gastouders) - het voeren van zgn.'koppelingsgesprekken - het zonodig adviseren van ouders en gastouders m.b.t. gastouderopvang - het participeren in gemeentelijk en landelijk over leg t.b.v. de verdere ontwikkeling van gast ouderopvang. - het begeleiden van bij het projekt betrokken vrij willigers - het voeren van de administratie Functie eisen: - minimaal 25 jaar - diploma Sociale Academie of vergelijkbare oplei ding of studerende hiervoor - belangstelling voor de kinderopvangproblematiek Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C. Wijkhuizen, tel. 071-215333 (na 20.00 uur). Schriftelij ke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan P.R.R. Venhulzen, Donsvllnder 12, 2317 KE Lelden. Chr. Technische School Vijf Meilaan 137 2324 W LEIDEN Tel. 071 -760200 In verband met het vertrek van een leraar zoeken wij per 1 augustus of later een LERAAR (m/v) motorvoertuigentechniek Positief chr. levensovertuiging. Sollicitaties z.s.m. aan het adres van de school. Aan de Prof. Vliegenthartschool, samenwerkings school voor voortgezet buitengewoon onderwijs aan leerlingen met leer- en ontwikkelingsmoeilijk heden, Zuidsingel 8, wordt met ingang van het schooljaar 1982-1983 gevraagd een: Van de kandidaat wordt gevraagd onderwijs en be geleiding te bieden aan een twaalftal leerlingen. Vanuit deze taakstelling is ruime ervaring in de eind groep Basisonderwijs en/of beginklasse Voortgezet onderwijs vereist. Vakinhoudelijk is het bezit van één of meerdere L.O. akten gewenst (Handelskennis, Moderne talen. Wiskunde). Naast genoemde eisen zal hierbij gevraagd worden, de verantwoordelijkheid van een mentoraat op zich te nemen. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de school, de heer A.D.A. Blom, tel. 071-121712 (school) en 071-141501 (huis). Sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer OND 754 omgaand te zenden aan de Directie On derwijs der Gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20