Ziekenhuis Informatie Systeem. PERS personeel peuterleidster soneel PI PERSOWEELPERSONEa ASSISTENT voor de CONTROLLER-OFFICE MANAGER ervaren en actieve part-time verkoper/ster een mnl. ot vr. filiaalbeheerder(ster) leerkrachten een leraar/lerares SERVICE-TECHNIKUS randstad EEN STAMGROEPLEIDER BOLLENPELLERS/STERS "DE TAMBOERIJN" ziekenverzorgende m/v ziekenverzorgende m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN typiste leerling-operator m/v pwsoneelpERSO€a personeel REED ROCK BIT COMPANY OF NEDERLAND B.V. Rooseveltstraat 6, 2321 BM Leiden. Telefoon 071-765900 vraagt een full-time administratieve kracht (MA/) als Funktie-lnformatle: Reed is een wereldbekende producent van boorbeitels voor de olie- en gasindustrie en maakt deel uit van een Amerikaans concern De Nederlandse vestiging telt ongeveer 200 medewerkers. Door de expansieve groei is in ons bedrijf wegens verbreding van het werkgebied op de afdeling Administratie plaats voor een administratieve medewerker. Na een inwerkperiode zal hij/zij belast worden met het zelfstandig voeren van de administratie, welke momenteel met behulp van een IBM S34 systeem wordt geautomatiseerd. Funktle-«lsen: Onze gedachten gaan uit naar candidaten met een leeftijd tot 30 jaar, die: - een middelbare of hogere administratieve opleiding hebben genoten - beschikken over ervaring bij voorkeur opgedaan in een internationaal produktiebedrijf - in staat zijn zich, zowel mondeling als schriftelijk in de Engelse taal uit te drukken. Voor het vervullen van deze funktie is een behoorlijke inzet noodzakelijk. Daar tegenover staat een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Indien u geïnteresseerd bent en meent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, kunt u nadere inlichtingen vragen bij de Controller/Office Manager, de heer L.B. Uljee. Sollicitaties: U kunt zowel schriftelijk als telefonisch contact opnemen met de heer F.W. Biegstraaten, afdeling Personeelszaken. BOLLENPELLERS EN PELSTERS gevraagd voor direkt Geerlings - Bergamo BV, Bergamo 29, Voorhout. Telefoon 02522 - 11156 of 10707. Voor onze bloemen- en plantenshop in Lei den zoeken wij een Dit zal zijn voor 1 iv2 dag in de week. Voor inlichtingen kunt u bellen tijdens kan tooruren telefoon: 01748-6511 of tussen 19.00 en 20.00 uur: 02975-66253. Ervaring in bloemen en plantenverkoop is wel vereist. Gert Kas Woubrugge BV Postbus 518, 2690 BA 's Gravenzande. GEVRAAGD VOOR: Autorama-slijterij, Zeilmakerstraat te Katwijk in het bezit van het slijtersdiploma. Schriftelijke sollicitaties te zenden naar het hoofd kantoor, t.a.v. de heer T. van der Velde, Anna Pau- lownastraat 58, 2518 BG 'a-Gravenhage. Algemene Technische School Haagweg 4, Leiden Voor het a.s. cursusjaar worden m/v gevraagd voor de vakken: Engels 15 uur; Duits 2 uur; Machineschrijven 2 uur; Ook zij die nog studeren kunnen re flecteren. Voor het maken van een afspraak of nadere inlichtingen kunt u de school opbellen 071-124931. chr Mavo "Bestevaer" Rijnsoever 293, 2221 W KATWIJK ZH Het bestuur van de Prot. Chr. Vereniging voor Basis- en Voortgezet Onderwijs te Katwijk vraagt voor haar "Bes- stevaer"-school voor mavo met ingang van 1 oktober 1982 of zo mogelijk eerder e te benoemen docent zal worden belast met 29 uur WISKUNDE. De school telt ongeveer 400 leerlingen en is gehuisvest in een modern gebouw. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Prot. Chr. onderwijs uit overtuiging dienen en kerkelijk meelevend zijn. Inlichtingen bij de adj. directeur, de Heer B. de Bruijn (01718-27093 huis/21224 school) en bij de directeur, de Heer J. van der Klis (01718-16979 huis/21224 school). Een flatwoning is voor de te benoemen docent beschik baar. Sollicitanten wordt gevraagd vóór 2 lull te reflecte ren l.v.m de naderende zomervakantie, brieven ge richt aan het bestuur, p/a RIJnaoever 293, 2221 W Katwijk Zh. BENELUX B.V. Compudata is een dynamische en suksesvolle Nederlandse onderneming met 153 medewerkers, die kwaliteit en degelijkheid hoog in het vaandel houden. Compudata is toekomstgericht en geavanceerd in moderne chipgestuurde elektronische automatisering en installeerde reeds meer dan 6.000 computersystemen. Deze worden in de eigen fabriek in Den Bosch geproduceerd. Voor onze service-afdeling zoeken wij op korte termijn een: opererend vanuit ons kantoor te Leiden, die in staat is zelfstandig de service-werkzaamheden te verrichten en in een later stadium een Rayon Service-Centre te leiden. Van onze kandidaten verwachten wij: - Opleiding HTS/MTS-elektronika nivo, met aanvullende opleiding van digitale technieken Goede kennis van technisch Engels - Goede kontaktuele eigenschappen Rijbewijs BE Ervaring in het service verlenen van dergelijke apparatuur is gewenst, doch niet noodzakelijk. Naast een goede salariëring en een dienstauto die ook voor privé-doeleinden gebruikt mag worden, dragen wij zorg voor een goede gedegen opleiding op ons hoofdkantoor te Den Bosch. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige levensbeschrijving en recente pasfoto kunt U richten aan: COMPUDATA Benelux B.V. Tinnegieterstraat 14,5232 BM 's-Hertogenbosch T.a.v. deDirektie Voor relaties in Hazerswoude- Rijndijk en Bodegraven zoe ken wij met spoed ervaren TELEFONISTES die met een grote installatie 25 lijnen) kunnen werken. De ene baan is voor halve dagen en duurt 1 maand, de ande re baan duurt 2 weken en is full-time. Heb je interesse en wil je meer informatie, kom even langs of bel even met uitzendbureau Alphen a/d Rijn. Julianastraat 94-96 01720-9 14 42 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor de Katholieke Ba sisschool "DE ZONNEWIJ ZER", Zonlichtpad 1 te Leiden (MA/) Per 1 augustus a.s. wordt onze Jenaplanschool uitge breid met één stamgroep. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de schoolleider, de heer Th. v. Everdinck, tel. 071-210975 (school). gevraagd voor vervoer vanaf station Leiden wordt gezorgd. fa. Jac. Uittenbogaard en zonen b.v. BUURTCLUBHUIS te LEIDEN Uitgaande van de Stichting Clubhuis Zuid-West. Onze stichting houdt het buurt/klubhuis in stand, een instelling voor sociaal-cultureel werk in een gedeelte van Leiden Zuid-West (grotendeels flatwijk). Wij richten ons op de volgende werksoorten: peuter-, kinder-, tiener-, jongeren- en volwassenenwerk (w.o. vrouwenwerk, ouderenwerk en het werken met culturele minderheden). Peuterspeelzaal "Pluizebol" maakt deel uit van het totale klubhuisgebeuren. Wegens het vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij per 1 september a.s. een voor 25 uur per week Wij vragen: ervaring in het werken met peuters. leeftijd tenminste 18 jaar. akte kleuterleidster A of K.V.J.V., vermogen om samen te werken met buurthuisteam en oudercommissie. De peuterspeelzaal is iedere ochtend geopend van 8.45 uur tot 11.45 uur. De overige uren zullen worden gevuld met voorbereidend werk, samenwerking oudercommissie en contacten met de Werkgemeenschap Kindercentra Leiden. De oudercommissie van de peuterspeelzaal zal zitting hebben in de sollicitatie-commissie. Salaris en rechtspositie volgens CAO Welzijnswerk, functiecode Pil A (schaal 4-18 afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring). Sollicitaties binnen één week aan het secretariaat, Wasstraat 48, 2313 JK Lel den. Tel. Inlichtingen bl| Helma Faber (071-760315) of Ruud van der Krogt (071-123312, na 18.00 uur). Afdeling Sproklenburg is een vervolgafdelingpsychogeriatrie van de sektor Geriatrie. Op deze afdeling wonen 19 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie. Voor anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaats buiten ons Centrum. Op korte termijn vragen wij een parttime (nachtdienst) In deze funktie ligt het aksent van de werkzaamheden niet zozeerop het verzorgen als wel op het begeleiden van de bewoners. Van onze toekomstige kollega verwachten wij o.a.: 7 nachten werken e.7 nachten vrij de rust op de afdeling te waarborgen te werken in overleg met het team de bestaande (begeleidings) afspraken te hanteren de vaardigheden: observeren, rapporteren en informatie overdragen. Nadere informatie wordt verstrekt door het team, toestel 2030. Salarisgrenzen: 1.615,94-/ 1.971.71 bruto per maand, op basis van een werkweek van 31,5 uur. exklusief onregelmatigheidstoeslag. Schriftelijke sollicitaties kuntu sturen naar de afdelingPersoneelszaken. met vermelding van vakaturenummer 82.36.34. De afdeling Interne Geneeskunde heeft een vakature voor een fulltime Op deze afdeling worden bewoners vanuit het centrum opgenomen voor observatie, screening en behandeling op somatisch gebied. Ervaring in een algemeen ziekenhuis wordt erg op prijs gesteld. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer A.G. Knippers, koördinator, toestel 2088. Salarisgrenzen: 2.051,99 - 2.503,76 bruto per maand, exkl. onregelmatigheids toeslag. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdelingPersoneelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.31.38. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Centrale Dienst Informatie Verwerking. In samenwerking met een aantal Aca demische en Algemene Ziekenhuizen wordt in het Academisch Ziekenhuis Leiden gewerkt aan de automatisering van diverse toepassingen binnen de ge zondheidszorg Door uitbreiding van de werkzaam heden is op het (afdelings) secretariaat plaats voor een (part-time 36 uur per week) vac.nr. 050.R.11.24.LD Naast het typen van brieven, rappor ten, verslagen, dokumentatie e d„ be staan de werkzaamheden in voor komende gevallen uit het bijhouden van het archief, bedienen van de telefoon, -kopiëren e.d. Wij verwachten tenminste een LEAO- opleiding en een goede typevaardig heid. Leeftijd bij voorkeur tussen 18en 22 jaar. De mogelijkheid bestaat dat op korte termijn deze plaats wordt omgezet in een volledige betrekking. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden In het Academisch Ziekenhuis Leiden iseen geïntegreerd Ziekenhuis Informatie Systeem in gebruik. Dit systeem wordt verder ontwikkeld in samenwerking met de centrale ontwikkel-enondersteuningsgroepZiekenhuis Informatie Systeem (BAZIS) en een aantal andere ziekenhuizen In dit systeem moet informatie, zowel van medische aard als op het gebied van de organisatie en administratie, worden verwerkt en geïnterpreteerd. Het systeem is vac.nr. 072.R.41.24.LD die de computer gaat bedienen en het Realtime systeem bewaakt. Voorts assisteert hij bij het testen van programmatuur. Gedurende de werkdagen wordt in twee shifts gewerkt Hiervoor geldt een compensatieregeling. De leeftijd 20 tot 30 jaar. operationeel gedurende 7 dagen per week, 24 uur per dag. Er zijn ca. 260 terminals in het ziekenhuis opgesteld. De apparatuur die hiervoor gebruikt wordt bestaat uit een tweetal PDP 11/70 computers, uitgerust met externe schijvengeheugens, magneetbandgeheugens en regel drukkers. Wij zoeken een Verlangde woonplaats Leiden of zeer directe omgeving Opleiding HAVO of gelijkwaardig Interesse voor computers is vereist. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer P Perweda (071-14 7222. toestel 4314 of 5260). Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18