onroerendgoed Qwxfmd goed bmidde&t»g Michel b.v. 3 ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed jr onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U H,,,np ÉL, 's ZATERDAGS GEOPEND VAN 11.00-16.00 UUR Rente zit in stijgende lijn Koop nu, voordat de rente weer hoger wordt Per 100.000,- hyp., nu nog een netto maandlast van 550,- Lelden, Zijlsingel 27. Hoek- stadswoning aan singel met mooi uitzicht op park. L-woon- kamer, woon- c.q. slaapkamer 4,3x3,1 m., ruime keuken 3,20x2,5, incl. app., toilet. 1e etage: 1 douchekamer, zeer grote zolder 10x7. Vraagprijs: f 84.000,- k.k. Lelden, Ververstraat 30. In ruwbouw af te leveren stads woning met grote tuin 15 m aan doorgaand watertje t.o. toekomstig park. Royale woonkamer 9x4/3 m, keuken met plavuizen vloer. Bijz.: Me- ranti kozijnen voor 1e etage worden los erbij geleverd. Voorzijde opnieuw gevoegd en nieuwe riolering. Vraagprijs: f 85.000,- k.k. Lelden, Mozartstraat 107. Ruime 3/4-kamer topflat met groot zonnig balkon op het Westen. Indeling: grote woon kamer 8x3.60 m, 2e hal. 2 slaapkamers, douchekamer met wastafel. Zeer laag gestelde vraag prijs: f 87.000,- k.k. 100% hypotheek mogelijk. Lelden, Brahmslaan 113. Goed onderhouden 3-kmr.flat op de 1 e woonlaag met c v. en blijvend vrij uitzicht, nabij win kels en scholen. Ind.: royale woonkamer met parketvloer, deur naar balkon, moderne keuken, balkon, 2 slaapka mers met douche. Vraagprijs: f88.000,- k.k Lelden, Oranjestraat 37. G.o.h. woonhuis met plaats en in de toekomst een tuin met schuur. Entree: woonkamer, open grenen houten keuken, 1e etage: overloop met dou- che-kabine, 2 slaapkamers n.l.: L-vormige 4,5x4/2,4 m en 4,5x2 m met dakkapel. Bijz.: betonnen vloer, alle leidingen goed c.q. vernieuwd. Vraagprijs: f 89.000,- k.k. Lelden, v.d. Spleghelstraat 26. Ruime parterrewoning met zonnige tuin Z. (plm. 12 m) en nieuwe schuur. Prachtige ka mer en suite 9,5x3,5 m, mo derne keuken met mooi hou ten plafond, 1 slaapkamer van 3,5x2,20 m. Vraagprijs: f 89.000,- k.k. Lelden, Corantljnstraat. Div. luxe 3/4-kamerflats met c.v., 2 balkons, woonkamer met open haard en parketvloer, badka mer met ligbad, aparte douche en wastafel, 2/3 slaapkamers. Vraagprijs: v.a. t 89.500,- k.k. Lelden, Van Vollenhoven- plein 69. Unieke ruime 3/4- kmr. flat met magnifiek uitzicht over Roomburgerpark. Woon kamer met massieve parket vloer, 2 slaapkamers, moder ne keuken, badkamer. Bijz.. grotendeels dubbele begla zing. Vraagprijs: n.o.t.k. Lelden, Prins Hendrikstraat 7. Geheel opgeknapt woon huis met c.v. en zonnige plaats op Z., stenen schuur. Woonka mer 8,15x3,80/2,75 m met ged. essen parket- en tegel vloer, antieke betegelde schouw. Moderne keuken v.z.v. app. 1e et.: 3 slaapka mers met div. kasten, badka mer met ligbad, douche en wastafel. Bijz elektra, gas, water en riolering zijn nieuw. Vraagprijs: f 109.000,- k.k. Lelden, Jan Vossensteeg 25. Centrum Leiden gelegen sfeervolle stadswoning met flinke (8x8) zonnige tuin en c.v., prachtige woonkamer met marmeren vloer, badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, grote zolder. Vraagprijs: f 110.000,- k.k. Lelden, Leliestraat 104. G.o.h. woonhuis met v. en flin ke a. tuin in zeer aantrekkelijke woonwijk nabij Lammen- schansweg. Vestibule, gang. kamer en suite 9,5x3,10 m., keuken, 1e etage: overloop. 3 slaapkamers. Vraagprijs: f 130.000,- k.k. Lelden, Gerrlt Doustraat 69. Fantastisch gelegen modern woonhuis met c.v. en zeer diepe tuin (±20 mtr) op Z met schuur. Bijzonder mooie woonkamer 8,80x4,25/3 m, moderne open keuken. Gehe le part. v.z.v. plavuizen, 1e en 2e et.: 3 slaapkamers en een prachtige badkamer met lig bad. aparte douche, toilet, "^Vraagprijs: f 145.000,- k.k. Lelden, v.d. Waalsstr. (Prof.- wljk). Geheel gemoderni seerd woonhuis met tuin. Woonkamer 9,5x5/4, keuken 3x2, 1e et.: 3 slaapk luxe badk. met ligbad, toilet, wasta fel, 2e et., grote zolder ge schikt voor 2 kamers. Vraagprijs: f 145.000,- k.k. Leiderdorp, Heemraadlaan 37. In staat van nieuw verke rend woonhuis met v. en a. tuin ZW, stenen schuur, achterom. Gang met lambrize- ring, woonkamer met open haardpartij, moderne inbouw- keuken met app., 1e en 2e et. 4 ruime slaapkamers, moder ne badkamer. Bijz.: dak gëso- Vraagprljs: f 169.000,- k.k. Lelden, Oude Singel 130/ 130a. Schitterend intern ver bouwd woonhuis met c.v 1750 met achterhuis en plaats, met verhuurde bovenwoning. Entree, v.kamer 5x4,30 m. met originele balkenplafond, a.ka mer 5,20x6 m. met nog een echte bedstee, nieuw opge bouwd achterhuis. Grote woon/eetkeuken 6x3,5 m in oud-Hollandse stijl, badk. met toilet, 1e et.: slp.kmr. 7x3,4/2 m bevl. vliering. 130a.: 1e et.: voorkamer, al koof, achterkamer, 2e et gro te keuken en 2 slaapkmrs. Vraagprijs: f 175.000,- k.k. Sassenhelm, Apollostraat 32. Ruim, fijn leefbaar hoekhe- renhuis met voor- en achter tuin, zijpad en achterom, c.v., ramen, dak en muren geïso leerd, inh. 350 m2, totaal 268 m2 grond. Ind.: magnifie ke living 10x5/3 m. met open haard, massief luxe eikenhou ten open inbouwkeuken met bar en krukken, 1e et.: over loop, 2/3 grote slaapkamers, moderne lichtbruin/beige, kompl. badkamer, 2e et.: over loop met slaapkamer 4x3 m. Bijz.: parterre v.z.v. steenbok- plavuizenvloer, eigen plaats voor 2 auto's. Geheel thermo pane. Iets geweldigs voor de laag ste prijs: f 180.000,- k.k. Leiderdorp, Frederlk Hen driklaan 92. Hoekherenhuis met c.v., garage, grote zij-, voor- en achtertuin op totaal 270 m2. Woonkamer met open haard en openslaande deuren naar terras ZW. Nieuwe mo derne keuken, 1e en 2e et.: 4 ruime slaapkamers, badkmr. met 2e toilet. Vraagprijs: f 185.000,- k.k. Lelden, Lijsterstraat 34. In staat van nieuw verkerend groot herenhuis met c.v. en zonnige tuin. Inhoud plm. 500 m3. Hal met parketvloer, sa lonkamer met serre, prachtige openhaardpartij v.z.v. eiken houten balken en Kerkdrielse plavuizen, parketvloer, 2e woon-zitkamer 5,2x4 m. met plavuizenvloer en houten pla fond. Semi eiken inbouw open keuken met r.v.s.-aanrecht v.z.v. app., wanden afgewerkt met "Antieke" makkumse blauwe betegeling. 1e Et.: 2 mooie grote slaapk. 5,5x4 m„ luxe badk. 3,5x3 m., v.z.v. ligbad, douchekabine, 2e toi let, wastafel, 2e et.: 2 grote slaapk. Bijz. dak goed geïso leerd. Dit moet u zien. Vraagprijs slechts: f198.000,- k.k. ruime slaapkamers, 2 grote badkamers, één met ligbad, douche, toilet en dubbele was tafel en één met douche, was tafel en toilet. Bijz.: Zeer goed geïsoleerd. Extra inbraak be veiligingen aangebracht. Vraagprijs: f 270.000,- k.k. Lelden, Krefeldlaan 18. Aan de Rijn gelegen schakel villa. Type B met eigen patio. Totaal 260 m2 grondopper- vl. Indeling: hal met garderobe. grote woonkamer, eetkeuken met voll. app., hardhouten open trap, 1e etage: 4 slaap kamers, waarvan één met bal kon, luxe badkamer en aparte douchekamer, 2e toilet. Bijz.: thermopane beglazing en to taal v.z.v. 1e klasse parket vloeren. Vraagprijs voor deze unieke woning: f 299.000,- k.k. Lelden, Rljnsburgerweg 165. Uniek groot herenhuis, c.v. en v.- diepe achtertuin (27 m.), schuur, achterom. Vesti bule, gang, keuken, kamer en suite met serre 14x4 m., 1e et. grote overloop met toilet, 3 grote kamers, prachtige bad kamer met ligbad, aparte dou che, 2e et.: 3 kamers, daar naast een grote doka. Vraagprijs: n.o.t.k. Lelden, Oxfordlaan 12. Ide aal gelegen hoekschakel villa op 420 m2 eigen grond, gele gen aan open water met dub bele garage. Part.: ruime woonkmr. open haard en v.z.v. Kerkdriel plavuizen, luxe woon-eetkeuken, 1e et.: stu deerkamer vide, 3 ruime slaapkmrs. Zeer luxe afge werkte grote badkmr. Bijz.: ge hele huis voorzien van thermo pane beglazing. Vraagprijs: f 447.500,- k.k. BOVENSTAANDE WONINGEN ZIJN EEN GREEP UIT ONS WONING-BESTAND VRAAG ONZE TOTALE DOCUMENTATIE vrije vestiging Wilt U verkopen??? Oegstgeest, Cartesluslaan 19. Groot herenhuis met c.v., v. en a.tuin op Z. 18 m., achterom, stenen schuur. Woonkamer 9,5x3,40 m. met parketvl., woon-eetkeuken 6,5x2,5 m., 1e et.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer, 2e et.: 2 royale slaapkamers, groot zonneterras 6x3 m. op Z. Bijz.: buitenzijde geheel ge schilderd. Vraagprijs slechts: f 240.000,- k.k. Lelden, Schaepmanpleln 27 (Waardeiland). Onder Amerikaanse architectuur ge bouwde luxe afgewerkte 4-ka- mer parterre appartement. Garderobe, grote woonkamer met open haard, schuifpui naar terras. Moderne luxe open keuken met app., 3 zeer jf" Havenplein 2 Lelden. Tel. 071-212141 b.g.g. 120787. 892435 Wij hebben de kopers!!!!! Wist U dat wij de laatste 2 maanden zeer vele woningen verkocht hebben???? Dit is mede te danken aan onze snelle service, deskun dige begeleiding Daarom zoeken wij nieuwe opdrachten voor wo ningen van f 100 000.- tot f 250.000.- VRIJBUJVEND TAXATIE ZONDER KOSTEN. Kantoor Lelden LEIDEN VLISTSTRAAT 7 Moderrie hoekwoning aan de rand van de stad met blijvend vrij uitzicht. De woning is gele gen in een ivstige kinderrijke buurt. Indeling: entree, hal met toilet, grote open woonkamer (35 m2) met open haard en open keuken Woonkamer met parketvloer Grote achtertuin. Vanuit de woonkamer met een open trap naar de eerste ver dieping waar zich bevinden 2 slaapkamers. 2e toilet en een zeer fraaie badkamer met een dubbele wastafel, aparte dou che, ligbad en a s wasmachi ne, 2e etage 2 slaapkamers, c.v -gas-ruimte. Dak geïso leerd. Oplevering In overleg en overname van roerende goe deren mogelijk Vraagprijs1189.000,- k.k. JACOB VAN CAM PEN LAAN 74 Zeer gezellig, vier-kamer hoek appartement op de vi/fde etage van de middelste witte flat waar u langs rijdt richting Voorscho ten. Indeling: entree, hal, mo derne keuken, slaapkamer, toi let. badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede grote slaapkamer, grote L-vormige woonkamer met fijn uitzicht. Vanwege het feit dat dit appar tement een hoek appartement Is heeft u aan drie zi/den ra men Aan voor- en achterkant een ruim en zonnig balkon Al gemeen het geheel is voorzien i zeer goed SITTERLAAN 79 Grote vooroorlogse woning aan de rand van de stad in de Professorenwi/k zeer centraal gelegen Indeling entree, hal letje, gang met toilet, keuken twee kleinere slaapkamers, overloop 2e etage 2 grote vol waardige zolderkamers met dakkapel. Badkamer met dou che en vaste wastafel Daarbo ven bevindt zich eon grote vlie ring. Het gehele huis is voor zien van c.v gas Oplevenng in overleg Vraagprijs: 1 198.000.- k.k. ment op eerste woonlaag. In deling: entree, hal. slaapka mer. toilet, bergkast, grote slaapkamer, keuken, zeer luxe ingericht en geheel verbouwd, badkamer met a s wasauto maat. vsate wastafel en dou che. achterkamer en ruime voor/woonkamer Het apparte ment heeft aan de achterkant een balkon over de gehele breedte. Service kosten 192.- p m. Overname roerende goe deren mogelijk en oplevenng in Vraag prils: 198.000.- k.k. DIEFSTEEG 17 Uniek woon-winkelpand in het hartje van het centrum Deze woning met op de begane vloer een winkelmimte met achter huis is volledig gerenoveerd op vakkundige wijze. Begane grond: winkelgedeelte van 10 meter diep en achterhuis met binnenplaats Vanuit de winkel gaat u naar de eerste verdie ping en komt u in de woonka mer met hardhouten open keu ken (eiken) Woonkamer is 10 meter diep en heeft een dakter ras en oen voorzet open haard Met een spiltrap komt u vanuit de woonkamer op de tweede verdieping waar zich 1 grote en 2 kleinere slaapkamers bevin den. Badkamer met ligbad en vaste wastafel Daarboven be vindt zich een vliering (sta- hoogte). Het pand is voorzien van c v-gas en thermopane beglazing Tekeningen ter in zage Vraagprijs: 1176.000,- k.k. HAAGWEG 22 Groot woonhuis met front breedte van 10 meter en 11 meter diep en met tuin van 80- m2 op het zuid-oosten Inde ling: entree, grote hal, zijkamer, voorkamer, keuken, achterka mer met uitgebouwde serre met schuifpui naar de tuin, toi let. Grote ouderwetse trap naar de 1e etage: grote woonkamer met open luxe keuken, twee slaapkamers beiden met was tafel en een met luxe, moderne douche. Ruime overloop en naar de 2e etage overloop, grote achterkamer met keuken ging. Verwarming van het pand d m v. gaskachels. Elektra en riool in goede staat. Oplevering in overleg Vraagprijs: f 225.000 - k.k. RAPENBURG 89 Monument. Gezellig grachtenpand met zonnige patiotuin (11 meter) en vele extra 's, volledig onder ar chitectuur gerenoveerd, en ge legen in het hart/e van de stad nabij de Hortus Botanicus In deling: (Parterre) entree, hal met garderobe, fietsenberging Luxe woon* eetkeuken met dubbele beglazing aan de straatzijde, tussenkamer met kelder en bergkast. Woonka mer met antieke schouw en open haard, grenen houten vloeren Achterhuis met toilet en ruimte voor wasmachine en C. V./warm water installatie Op de patio tuin een schouw voor barbecue en een mime schuur 1e etage overloop, toilet, luxe te wastafel. 2 slaaokamers. ori ginele dakconstructie. Dak en wanden van het gehele huis zijn goed geïsoleerd, waardoor lage energiekosten. Oplevering Vraagprijs f 349.000.- k.k. Vrije vestiging Paramarlbostraat 67 Uitstekend onderhouden 4 ka mer appartement op de tweede etage, voorzien van C.V.-gas en 2 balkons. Indeling: entree, hal, keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aan- sl. wasmachine. 3 fi/ne slaap kamers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vrij uit zicht over de Zijl en balkon. Berging op de begane grond. Eigen C.V ketel en warmwa tervoorziening. Servicekosten: f 80 - per maand incl. verzeke ring. Oplevering in overleg. Vraagprijs 105.000.- k.k. VAN VOLLENHOVENPLEIN 26 3-Kamer appartement op de 2e woonlaag, met een zeer fraai uitzicht. Het appartement heeft dubbele ramen met aan de zonzijde luxaflex. Indeling: en tree, hal, toilet, keuken, met droogruimte en ingebouwde koelkast, douche met vaste wastafel en slaapkamer met parket en balkon, woonkamer met kastenwand welke ook weer uitkomt in de tweede slaapkamer Beneden in het gebouw bevindt zich een ber ging. Ook is er bij dit apparte ment een garage welke apart of in samenhang met het ap partement gekocht kan wor den. Oplevering spoedig Koops garage: 115.000,-k.k. Vraagprijs flat: f90.000.- fc.fr. VAN DER WAALSS TRAA T 50 Leuke e eengezinswoning in de Profes- sorenwijk. Indeling: entree, hal met toilet, grote woonkamer met open keuken met diverse apparatuur, waaronder vaat- wasmachine en veel bergruim te Zonnige betegelde achter tuin met achterom. Aange bouwde schuur. 1e etage: overloop en deur naar het dak terras. badkamer met ligbad, vaste wastafel en aparte dou che, 1 grote en 1 iets kleinere slaapkamer Op de overloop een brandvrije deur naar de 2e etage met een grote zolderka mer met 2 dakkapellen en veel bergnjimle. Dak is geïsoleerd. Algemeen c.v -gas. vernieuw de dakgoten, gedeeltelijk dub bel beglaasd, elektra en riool vernieuwd en zeer goed onder houden. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 1 144.000,- fc.fr. SCHOLTENSTRAA T 30 Ruim 3-4 kamerapp op 3e woonlaag, met d de gehele opp mets, water en elektra aanwe zig. Ind entree, hal, keuken met klein balkon. 2 slaapka mers, woonk met zijkamer en balkon. In de woonk gaat u \rdezol- derverd. Servicekosten f 70.- p. mnd Onder in het ge bouw is een ruime berging. (3x4 m) aanwezig. Vraagprl/s: 125.000 - k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN LEEUWENBURG 61 Uitstekend onderhouden nieu we ééngezinswoning gebouwd in een arena Indeling: entree, hal, grote woonkamer (6.20- x5,40mooie keuken, tussen- hal met toilet, kast en trap 1e etage overloop, twee ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede toilet. 2e Etage: over loop:. 1 grote en 1 kleine slaap kamer met dakvensters. CV- ruimte. Onder de woning is een berging van 1,75x4,50. Er is een parkeerplaats aanwezig. Woning is voorzien van een tuin/terras. Vrije vestiging! Vraagprijs: 139.000.- k.k. ZOETERWOUDE WEIPOORTSEWEG 103 Vrije vestiging. Gezellige een gezinswoning midden in het polderlandschap, met voor en zeer grote achtertuin, tot aan de dijk met een totaal opper vlak van 515 m2. Het huis heeft ook een garage met oprijpad. naast het huis Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, keuken en woonkamer In de tuin staat een schuur. 1e Etage: 3 slaap kamers en een badkamer met douche en vaste wastafel Daarboven bevindt zich een vliering. Algemeen: het huis is voorzien van C.Vdubbel glas en is zeer goed onderhouden. Vraagprijs: 198.000.- k.k. Kantoor Leiderdorp LEIDERDORP SOEVEREIN 17 In het "Winkelhof", nabij win kels, scholen, recreatie gele gen 2 kamer-appartement op de 1e woonlaag (loopstraat). Indeling: entree, hal, woonka mer met groot dakterras en berging, open keuken Daai- achter gelegen hal met toilet en badkamer met ligbad, vaste wastafel en wasmachine aan sluiting, 1 royale slaapkamer. In de onderbouw is een ruime fietsenberging. Vraagprijs: 119.000.- k.k. FLUITEKRUIDZOOM 38 Prachtige semi-bungatow (b.j. 1979) met achtertuin gelegen aan het water Indeling: entree, hal. inpandige garage, schitte rende complete eikenhouten keuken, gezellige ruime woon kamer met open haard, entree naar brede en zonnige tuin aan het water Naast de woonka mer is gelegen een patio met open haard. Verdiept bevindt zich de ouderslaapkamer met badkamer met ligbad, douche, toilet en vaste wastafel, daar boven 2 slaapkamers met bad kamer Onder de woning bevin den zich 2 grote kelderruimten, geschikt voor opslag en wijn kelder. Royale bijkeuken met CV ketel, gasboiler en water harder Het geheel is zeer lu xueus, goed onderhouden en wordt volledig gestoffeerd op geleverd Vraagprijs: f 460.000 - k.k. v.d. VALK BOUMANWEG 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW. CV-gas en goed onderhouden. Inde ling: entree, hal, ruime woonka mer, zeer luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast 1e Etage: overloop, badkamer met vaste wastafel, twee grote slaapkamers en 1 iets kleinere. 2e Etage lekkere grote zolderkamer met dakka pel. bergruimte en aansl. was machine. De woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd in overleg. Vraagprijs: 229.000.- fc.fr. KAMPERFOELIZOOM 11 Modern, zeer fraai gesitueerd verhoogd woonhuis in de wijk "Voorhof". Indeling: beg. grond met berging, trap-opgang, en tree, hal met toilet, gezellige woonkamer met open keuken en eetbar, enige apparatuur, groot balkon 2e verdover loop. 3 slaapkamers, badka mer met douche, toilet en was tafel. 3e verd overloop, 4e slaapkamer met dakraam. Mo gelijkheid voor dakkapellen. SCHEPENSTRAAT 5 Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* Goed onderhouden tussenwo ning gelegen in een rustige achtertuin. CV-gas. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met half open keuken en diver se app. In de tuin een stenen schuur en een achterom 1e Etage overloop, 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en wastafel. 2e Etage: grote zol derkamer met berging en dak terras. CV-ruimte op de zolder. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 169.000.- fc.fr. DOTTERBLOEMKREEK 46 In de wijk Voorhofgelegen hoekwoning met carport, zeer zonnige achtertuin Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, gezellige tuinkamer met open keuken, kastruimte. Ie verd overloop. 3 slaapka mers. badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, was machine aansluiting. 2e verd overloop. 3 slaapkamers, bad kamer met douche, toilet en vaste wastafel, wasmachine aansluiting. 2e verd. grote zol der, en mogelijk om aldaar een 4e slaapkamer te maken CV gas. enorgie-vriendelijke bad- gei/ser De woning is gebouwd in 1978, heeft een mstige lig ging. plavuizen vloer en een berging Vraagprijs: 179.000.- fc.fr.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 32