TECHNICAL AUTHORS MET ERVARING IN OF VLIEGTUIG INDUSTRIE ITyNNEN BU DAN HUN PEN LANG IS PER )NEEL Doktersassistente soneel ■PERSONEBI per si [a persom :EL Zoetermeer a) een afdelingshoofd (m/v) full-time h) waarnemend afdelingshoofden St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp SERVICE MONTEUR HOLLAND 1ZI SERVICE \öL FOKKER B V. SCHIPHOL PERflmEElpM«onM< PERSC^E£Pr,a^,,, PWWWPERSCrta persona* Het Verpleeghuis Zoetermeer heeft een capaciteit van 305 bedden, verdeeld over vijf somatische en vijf psycho geriatrische afdelingen. Ons huis zal een woon werkgemeenschap worden van 750 mensen Centraal daarin staan de bewoners, die verzorging, verpleging en revalidatie ontvangen van een groep medemensen die ieder op hun eigen vakgebied hierin hun taak vinden Voor spoedige indiensttreding zoeken wij: voor een psycho-geriatrische (begeleidings) afdeling met 30 bedden FUNKTIE INFORMATIE de taak bestaat voornamelijk uit het coördineren van het afdehngsgebeuren; voorts verwachten wij, dat hij of zij zich voelt aangetrokken tot en in staat is mee te helpen aan - de verdere uitbouw van de verplegingsdienst. FUNKTIE-EISEN: bij voorkeur diploma Verpleegkundige A B of Verpleegkundige B, liefst aangevuld met een managementopleiding; ruime ervaring in een leidinggevende funktie, bij voorkeur opgedaan in een verpleeghuis; goede kontaktuele eigenschappen. Voorts zoeken wij voor twee somatische afdelingen, elk met 30 bedden: (m/v) full-time. Voor één afdeling zal aanstelling voorlopig geschieden op tijdelijke basis, voor ongeveer drie maanden; dit in verband met zwangerschap van het huidige subhoofd. FUNKTIE INFORMATIE: het waarnemen van het afdelingshoofd bij diens afwezigheid; mede leiding geven aan de verpleegafdeling, praktisch werkzaam zijn op de afdeling. FUNKTIE-EISEN: het bezit van het diploma Verpleegkundige A; ook HBOV-ers en MBOV-ers die minimaal 1 jaar werkzaam zijn als verpleegkundige, "kunnen reflekteren; ruime leidinggevende ervaring, tenminste als teamleid(st)er, liefst opgedaan in een verpleeghuis; goede kontaktuele eigenschappen. Voor deze funkties geldt, dat wij in ons huis streven naar een goede, open werksfeer, gericht op een therapeutisch woon/leefklimaat en op het zoeken naar een gerichte benaderingswijze van de patiënt/bewoner. De salarisrang voor funktie a) is le verpleegkundige en voor funktie b) verpleegkundige A. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie over deze funkties kan telefonisch worden ingewonnen bij mevrouw S.H M. Lauwerier, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (079) 41.00.11. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan de dienst Personeelszaken, Brechtzijde 45, Postbus 92, 2700 AB Zoetermeer. In het St. Elisabeth-zieken- huis te Leiderdorp kan wor den geplaatst op de gekombi- neerde polikliniek Plastische chirurgie/ Radiotherapie een doktersassistente. De werkzaamheden om vatten o.m.: - spreekuurbegeleiding; - verzorgen van korrespon- dentie; - bijhouden systemen t.b.v. de oncologie-registratie en het verzorgen van gegevens voor de oncologie-commis- sie. Voor deze functie is voorop leiding op middelbaar nivo, alsmede het diploma dokters assistente, vereist. Het salaris bedraagt maximaal f 2706,04 bruto per maand. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Mevrouw J.M.T. Haartsen, hoofd medische Administra tie. toestel 7165. Sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 21/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Holland Drink Service levert professionele warme- en koude drankenautomaten en bi|behorende ingrediënten aan het bedrijfsleven. Voor onze afdeling Service zoeken wij op korte termijn een met buitendienstervaring. Leefti|d 22 tot 30 jaar, voor het rayon Noord-Hollanddie met zeer grote mate van zelfstandigheid het installeren en repareren van warme- en koude drankendispensers aaat verrichten. Verwacht wordt de opleiding LTS elektrotechniek, bezit van ri|bewijs BE en goede omgangsvormen. Holland Drink Service biedteen uitstekend salaris en moderne secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse in deze zelfstandige afwisselende baan? Bel dan naar onze hr. P A. Linssen of schrijf naar Holland Drink Service B V. Leeghwaterstraat 4 3316 EC Dordrecht telefoon: 078-183922 k. Rotterdam - Dordrecht U behoort in Nederland tot een van de weinige technical authors met ervaring in de vliegtuigindustrie Het is daarom waarschijnlijk dat u een uitstekende baan heeft. Als ontwik kelaar en bouwer van vliegtuigen denken wij niettemin u een boeiende baan te kunnen presenteren lang is en blijft u voortdurend op de hoogte met de nieuwste technieken Structures of aircraft systems en power-plants De voortvarendheid waarmee HBO-niveau als gesprekspartner funktioneren U bentin staat om de verworven informatie op kritische wijze te beoordelen. Ubent bereid mee te werken aan het ontwikkelen van informatiesystemen t b v. het management. Een grondige kennis van de Engelse taal, een goede Levendige kijk op ontwikkeling enproduktle in nauwe samenwerking met illustratoren gaat u de meest uiteenlopende technische publikaties verzorgen interessant daarbij is dat u volop de gelegenheid krijgt de nodige gegevens in de vliegtuigontwikke- lingsfasete achterhalen U heeft veel vuldig persoonlijke kontakten met de verschillende specialisten op het vlak van ontwerp en konstruktie Ook kunt u de uitwerkingen van uw publikaties aan de produktiepraktijk toetsen Door deze grote betrokkenheid bent u in staat verder te kijken dan uw pen we de nieuwste technieken willen verwerken o a op het gebied van carbon fibres, pneumatics en hydraulics en het doorvoeren van veranderende onderhouds- filosofieèn maken de uitbreiding van twee publikatiegroepen noodzakelijk Die vanstructures" en „aircraft systems en power-plants" Als technical author gaat u van een van deze groepen deel uitmaken De kandidaat U bent een ervaren technical author in de vliegtuig industrie enukunt op schrijfvaardigheid en een analytische geest zijn noodzakelijk om het geheel tot heldere instrukties te verwerken Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u bellen met mevr R Ewalds, Personeelszaken, 020-5443829 Uw schriftelijke reaktie graag zenden aan Fokker BV, Personeelszaken nr. 018/82/LDPostbus 7600, 1117 ZJ Schiphol. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest C.A. Oegstgeest Endegeest is het gemeentelijk psychiatrisch ziekenhuis van Leiden met on geveer 410 bedden. Het is gelegen in de gemeente Oegstgeest. Het zieken huis kent een democratische organisatiestructuur, waarvan de invulling in volle gang is. De basiseenheden worden gevormd door multi-disciplinair samengestelde teams, welke zijn ondergebracht in drie behandelsectoren (Regionale dienstverlening, Specifieke behandeling en Wonen) en in de ondersteunen de diensten. De coördinatie van de drie behandelsectoren en de teams is in handen van verschillende coördinatoren. Naast deze team- en sectorcoördinatie zullen verpleegkundigen de avond-, nacht- en weekendcoördinatie ter hand nemen. Wij zoeken daarom op korte termijn verpleegkun digen m/v (voor de nacht- en weekend coördinatie) Functie-informatie: De verpleegkundigen die belast zijn met de avond-, nacht- en weekendcoördinatie verlenen diensten t.b.v. de drie behandel sectoren. Zij moeten ondersteu ning en begeleiding kunnen bie den aan de medewerkenden bin nen de diverse teams en adequaat kunnen handelen in acute situaties e.e.a. volgens de doelstellingen van de behandelsectoren. Verwachtingen: Verpleegkundigen voor de nacht coördinatie moeten bereid zijn ze ven nachten van 22.00 uur tot 07.00 uur te werken per drie we ken. Verpleegkundigen voor de week endcoördinatie moeten bereid zijn om één vol weekend van 08.30 tot 17.00 uur per veertien dagen te werken en oproepbaar zijn voor inval avond- en nachtcoördinatie. Daarnaast moeten zij bereid zijn in te vallen bij ziekte, vakantie e.d. van de verpleegkundigen uit het team. Functie-eisen: - Diploma verpleegkunde B of A B, diploma M.B.O.-V of H.B.O.-V met een ruime erva ring in de psychiatrie. - Een positieve "kijk" op de nieuwe organisatiestructuur. - Kunnen samenwerken met an deren. - Beschikken over organisatorische vaardigheden. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) - Adequaat kunnen optreden in crisissituaties. Arbeidsvoorwaarden: - Afhankelijk van opleiding en er varing zal de aanstelling geschie den in de rang van 1e verpleeg kundige of 1e verpleegkundige A. - Salariëring en rechtspositie vlg. de regelingen van de gemeente Leiden. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Jannes Geersing, coördinator van dit team. (tst. 212). In de sector Wonen waar bewoners langdurig verblijven 'vragen wij voor het project Verpleging en Be geleid wonen B-verpleeg kundigen m/v Functie-eisen: - Diploma verpleegkunde B of A B, diploma M.B.O.-V of H.B O.-V - Enthousiasme om met elkaar te zorgen voor een warm leefkli maat. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en rechtspositie vlg. de regelingen van de gemeente Lei den. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Hans Blanken, sectorcoördinator Wonen (tst. 346). Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijning, richten aan Frans Schiks, coördinator Personeelszaken, Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a., Post bus 1250, 2340 BG Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22