KKF personeel perso ïeel chef disttiktsadiriinistratie im/v> Stoffeerder St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp K de stichting sekretariaat arbeidsvoorwaarden welzijnswerk gediplomeerde verpleegkdndigen z, b Of a COÖRDINATOR PERSONEEL""**®1 HAVÖ-niveau en diploma MBA klimaraam M.T.S.-er (bouwk. oi w.t.b.) ASSISTENT-ACCOUNTANT vink accountancy ASSISTENT-STAFFUNKTIONARIS ARBEIDSVOORWAARDEN docent(e) menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv swetterhage OLYMPUS COLLEGA FRANS/NEDERLANDS TEAMLEIDER (m/V) (30 uur) personeel pERSOEH. personeel Noord-Zuid-Hollandse VervoerMaatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord- en Zuid-Holland. Daarnaast verzorgt zij het stads vervoer in de steden Haarlem. Leiden en Alkmaar. Het bedrijf telt ca. 2(XX) medewerkers en beschikt over ca. 600 autobussen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem. Op het distriktskantoor te Leiden vragen wij een Leeftijd 28-35 jaar. Funktie-informatie: De chef distriktsadministratie is verantwoor delijk voor het tijdig verstrekken van gegevens'. voor de berekening van de salarissen/toeslagen van het personeel voor het onderhoud van het materieel van de verkoop en opbrengst van plaatsbewijzen. Hij/zij geeft leiding aan 5 medewerksters die bovengenoemde werkzaamheden uitvoeren. Uit hoofde van zijn/haar funktie is hij/zij lid van het distriktsmanagementteam en neemt deel aan werkbesprekingen binnen de admini stratieve dienst van de NZH. Funktie-eisen: Naast de gestelde opleidingseisen (HAVO- niveau en diploma MBA) verwachten wij van de kandidaat kritisch-analytische kijk op de ter verwerking verstrekte en geproduceerde gegevens enige kennis van geautomatiseerde informatieverwerking goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid leidinggevende kapaciteiten. Het aanvangssalaris voor deze funktie ligt. afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen minimaal f 2517.- en maximaal f 3327.- bruto per maand (overeenkomstig de salarisschalen BBRA). Naast goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen genieten alle medewerkers bij de NZH vrij vervoer op het gehele lijnennet Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer W. Holtrop, tel. 023-3192 27, toestel 236 Belangstellenden voor deze funktie. die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollici tatie binnen 14 dagen richten aan het Hoofd Personeelzaken. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V Postbus 514. 2003 RM Haarlem. In verband met de pensione ring van de huidige medewer ker ontstaat de vacature voor een all-round stoffeerder. De stoffeerder verzorgt de totale stoffering van het ziekenhuis. Onze gedachten gaan uit naar een stoffeerder die, zoals moet blijken uit vakdiploma's en/of werkervaring, in staat is deze zelfstandige functie te kunnen uitvoeren. Het salaris en de overige ar beidsvoorwaarden zijn con form de CAO-ziekenhuis- wezen. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H .P Levy, hoofd Civiele Dienst, tel.:071-899250, toestel 7139 Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de dienst Perso neelszaken, onder vermelding van nr. 22/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De Katwijkse Klimaraam Fabriek is een sectie van K.K.F. BEDRIJVEN B.V. en fabriceert kunststoframen, -deuren en -puien volgns het Trocal-systeem v Dynamit Nobel. Voor onze afdeling assemblage van kunststoframen zoeken wij een Onze kandidaat i§ tussen de 30 en 40 jaar oud, heeft zijn sporen in de bouw verdiend, is kwaliteitsbewust en kan aan een kleine ploeg enthousiaste medewerkers leiding geven. Een goede honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaar den kunnen in het vooruitzicht worden gesteld. Geïnteresseerden wordt verzocht te schrijven aan: Katwijkse Klimaraam Fabriek Sandlaan 36 2223 GG Katwijk ZH Ook kan telefonisch kontakt worden opgenomen met de heer D.W.K. Vring, tel. 01718-12343; 's avonds na 7 uur, tel. 01718-22974. Op on« kantoor mot |onge energieke medewerkers komt door regelmetl- ge uitbreiding ven ons cllèntenbeetand een functie beschlkbaer van: (M/V) Voor deze functie zoeken wij een ambitieuze kracht met goede konlaktuele eigenschappen, studerend voor M B A. die bereid is zich door studie verder te ontplooien De werkzaamheden zullen bestaan uit het volledig verzorgen van administra ties ven een groep cliënten, waaronder de volledige verzorging van de aangif ten loonbelasting en BTW, alsmede voorbereidende balans werkzaamheden. Zij die ervaring hebben op genoemd lerroin, alsmede kennis bezitten van automatisenng, genieten de voorkeur. Leeftijdsindicatie 20-25 jaar. Over de aalartértng en overige arbeidsvoorwaarden worden wij het wel eens. Uw sollicitaties zien wf/ gaarne schriftelijk tegemoet. Lid Nederlands College voor Belaetlngconeulenten Postbus 183 2200 AD Noordwijk iedereen leest de krant altijd en overal. heeft een vakature voor een in een full-time dienstbetrekking. Zijn/haar werkzaamheden zullen voornamelijk omvatten: - Het optreden als uitvoerend sekretaris van een aantal bij de CAO ingestelde kommissies; deze werkzaamheden omvatten in ieder ge val - voorbereiden van en deelnemen aan vergaderingen 1 - verzorgen verslaglegging - het ten uitvoer leggen van de in deze kommissies genomen beslui ten - het voeren van correspondentie Het verrichten van werkzaamheden t.b.v. de Bedrijfscommissie voor de Welzijnssektor. welke is belast met de haar o.g.v. de Wet op de Ondernemingsraden gedragen taken; deze werkzaamheden zullen in ieder geval omvatten: - het beoordelen van voorgelegde reglementen - het voeren van korrespondentie - het verstrekken van telefonische informatie aan ondernemers en ondernemingsraden. - het verrichten van werkzaamheden in het kader van het driepartijen- overleg tussen de werkgevers- en werknemersorganisaties en de mi nisteries van CRM en Justitie. - Het verrichten van ondersteunende werkzaamheden voor het CAO- overleg in het Welzijnswerk. Voor de vervulling van deze funktie gaan de gedachten uit naar een kandidaat met een voltooide opleiding MBO AP/PB of daarmede verge lijkbare opleiding. Redaktionele ervaring wordt op prijs gesteld, alsmede ervaring in schriftelijke verslaglegging. Arbeidsvoorwaarden - een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 3.351,09 tot 4.096,34 per maand (peil 1-1-'82). Bij gebleken geschiktheid is een vadere uitloop niet uitgesloten. de CAO-Welzijnswerk is van toepassing. deelneming in het Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer M. J. C. Janmaat, Koördinator der Stichting, tel. 071-144447. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan het Bestuur der Stichting S. A. W„ Postbus 2125, 2301 CC Leiden. Bij de Stichting S.A.W., gevestigd in het centrum van Leiden, zijn thans 9 medewekers werkzaam. Zij verzorgen het ambtelijk secretariaat van onder meer: - het CAO-overleg tussen partijen bij de CAO Welzijnswerk - de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten - de CAO Openbare Bibliotheken de CAO Schippersinternaten de op grond van de evenvermelde CAO s ingestelde kommissies (w.o. geschillenkommissies) - de Bedrijfskommissie voor de Welzijnssektor. AGNES SCHOLENGEMEENSCHAP voor Atheneum - Havo - Mavo, voor hel vak ENGELS 2e graade ±14 uur. Sollicitaties te richten aan de rector van de school, dhr. A.J.L. Tromm, Bjmerspoelstraat 3, 2334 CV Lelden. Tel.: 071-155740. In ons jonge bedrijf is er plaats voor eon SECRETARESSE in leeftijd van 18 tot 23 jaar. Tot haar werkzaamheden behoren: - Het ontvangen van relaties - het beantwoorden van de telefoon - correspondentie - algemeen secretariaatswerk e.d. Vereisten voor deze functie: - Een goed humeur - minimaal Havo en secretaresseoplelding Sollicitaties richten aan: M. A. J. Smitsloo breestraat 106 2311 cw lelden telex 39302 majsb nl tel.071-1250 Woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicapten te Zoeterwoude. De Stichting Gemiva houdt zich be zig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een cen traal bureau te Gouda een aantal voorzieningen zoals, kinderdagver blijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten en enkele andere projekten. In Swetterhage kunnen op korte termijn, in tijdelijke dienst, worden geplaatst, enige Het gaat hierbij om: - een verpleegkundige voor de wacht (3 7 wachten per 14 dagen). - een verpleegkundige voor alle diensten. - een verpleegkundige voor alle diensten (16 uur per week). Informatie over deze funktles kan worden Ingewonnen bij Anne- marie Straathof, afdeling personeelszaken (tel. 01715-9208) Schrlfteliike sollicitaties te richten aan "Swetterhage" Blan- kaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. importeur van medische in strumenten en laboratorium- apparatuur zoekt een voor de afdeling Inkoop/orderadministratie. Samen met 2 andere medewèrkers zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de Inkoop en verwerking van orders van afnemers. Onze inkoop- en orderadministratie alsmede de voorraadbeheersing zijn volledig geautomatiseerd. Voor de goede vervulling van zijn/haar taak zijn administratief inzicht en vooral organi satievermogen onontbeerlijke eigenschappen. Opleiding: HAVO aangevuld met b.v. PD, of MEAO of een andere middelbare, admi nistratieve opleiding. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Ervaring in soortgelijke funktie en/of geautomatiseerde voor raadbeheersing worden vereisl Uw sollicitatie voor deze vakature kunt u richten aan: GEBR. PAES B.V., Postbus 18. 2380 AA ZOETERWOUDE. Ons adres Is: Industrieweg 12. Zoeterwoude-Rijndijk. Telefoon: 071-899306,1st. 13. Oranje Nassau School voor Chr. Mavo Molenlaan 36, 2181 GE Hillegom Wegens vertrek van een collega naar het buitenland en uitbreiding van het aantal leerlingen vragen wij een Wij zoeken een enthousiaste onderwijsvrouw of -man die bij geble ken geschiktheid een VASTE BENOEMING kan verwachten Ons team bestaat uit 12 fulltimers en 8 docenten in een part-time functie. Van de collega wordt verwacht dat zij/hij op eigentijdse wijze gestalte geeft aan het karakter van de school. Inlichtingen bij S. Oslnga (adj. dir.) 02520-16639 of M. Winkel (dir.) 02520-18534. Sollicitaties a.m. bij de directeur. buurthuis het Mierennest Morsweg 59 2332 EK Leiden 071-760580 Het Mierennest ligt in een oude volksbuurt van Leiden. In de buurt wordt gewerkt aan een verbeteringsplan. Het gebouw van het Mierennest is onlangs ingrijpend ver bouwd. In het centrum worden aktiviteiten georganiseerd voor peuters, kinderen en tieners, er wordt gewerkt voor volwassenen, waaronder buitenlanders, en ouderen. Ook wordt er buurtwerk uitgevoerd. Huisbestuur en team zoeken per 1 september a s. een De teamleider is verantwoordelijk voor de koördinatie van het centrum en het team. Het team bestaat verder uit 3 uitvoerende werkers voor kultureel werk (70 uur), 1 hulpverlener, 1 peuterleidster (20 uur) en 2 huishoudelijk medewerksters (20 uur). Wij zoeken iemand die vanuit een buurtsituatie te maken heeft gehad met welzijnsplan ning. Naast de koördinatie hoort ook het buurtwerk bij de taken van de nieuwe team leider. Ervaring op dit gebied, liefst vanuit een buurthuis, is gewenst. Gevraagd - hbo opleiding kw/ow - minimumleeftijd 25 jaar Geboden - rechtspositie volgens CAO-Welzijn (Ltl- - bereidheid om in Leiden of omgeving te - ondersteuning op gebied van (financiö- le) administratie en beleid. Onze beroepskrachten zijn in dienst van Stichting buurt- en clubhuizen "De Jeugdha- ven" te Leiden. Inlichtingen over de funktie zijn telefonisch te krijgen bij het Mieren nest (Marjo Blok). Sollicitatiebrieven uiterlijk 23 juni binnen bij de sollicitatiekommis sie van het Mierennest op bovenstaand adres.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18