'n wereid,'n land, 'ft STAD (gajülüij Wij kopen niet zómaar een koelkast. LEIDSCH DAGBLAD 1 Verstandig besluit. i Dat is dubbel genieten» Behalve Paarsmerk (6 cent in prijs verlaagd) zijn de andere D.E.-soorten (Roodmerk, Zilvermerk, Goudmerk, Mocca, Espresso en Coffeïnevrij) 12 cent in prijs verlaagd. (m.i.v. woensdag 9 juni) Voor uitvoerige informatie IAZ International Nederland B V, Postbus 120,2400 AC Alphen aan den Rijn Want een koelkast moet lang meegaan. Mooi, betrouwbaar en praktisch zijn. Enje wilt ook niet te veel betalen Voor mensen die zo logisch nadenken maakt Marynen koelkasten. Met de nuchterheid die ons eigen is. Alle modellen hebben Kema-keur en een regelbare thermostaat. Er zijn ook typen met een uitgekiende variabele indeling, links- of rechtsdraaiende deur en automatisch ontdooisysteem. Ook in Bali-bruin of Savannah-beige. Bovendien zijn alle Marynen koelkasten uitgerust met het energiebesparende Roll-Bond koelsysteem. Dat scheelt! Dus: Wie nuchter nadenkt die wil Marynen. Tafelmodellen De Marynen "Special"- serie biedt volop keuze in h 2- en 3-sterrenmodellen en koelers Verkrijgbaar in wit terwijl enkele modellen ook in Savannah-beige verkrijgbaar zijn. Luxe inte rieur en zuinig met energie. Koelers Deze modellen hebben geen vriesvak. Handig als u extra veel koelruimte wenst Zeer zuinig met energie en allen met auto matische ontdooiing Leverbaar in 160-, 180 en 240 liter uitvoering Ook in beige. modellen met links- of rechtsdraaiende deur Ook in Bali-bruin of Savannah-beige.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 8