Woonerf blijft voorlopig nog 'racebaan' 'Verkeerssituatie in Westeinde gevaarlijk' Voorstel Warmundastraat afgewezen Scoutinggroep in Wassenaar ontevreden over subsidie Commissie wil maatregelen Gezinszorg "Midden-Rijnland" hoeft geen mensen te ontslaan Voorschoten: twee centra woonwagens snel gereed [Le/efee agenda WARMOND - De Warmondse commissie voor ruimtelijke ordening heeft gisteravond twee uur nodig gehad om het college van B en W duidelijk te maken dat hun voorstel om de Warmundastraat verkeersveiliger te maken niet deugt. Na twee rondgangen van de grote klokwijzer luidde de conclusie dat B en W alle aangedragen toevoegingen en verbeteringen in een nieuw advies moeten verwerken. Als alles een beetje tegen loopt, vallen pas in september echte beslissingen. Tot die tijd kan de Warmundastraat nog worden misbruikt als racebaan. VRIJDAG 4 JUNI 1982 Alle voorstellen over de Warmundastraat in Warmond kunnen tot sep- tember de ijskast in. Volgens het bord aan de ingang is de Warmundastraat een woonerf. In de praktijk echter functio neert de straat als doorgangsrou te voor het verkeer dat vanaf de Dorpsstraat de Herenweg wil be reiken. Het Dorpsstraatverkeer wordt weliswaar door een bord 'doorgaand verkeer' gemaand via de verderop gelegen Juliana- straat de Herenweg in te slaan maar de automobilisten trekken zich hiervan niets aan. Bewoners van de Warmundastraat komen al geruime tijd in geweer tegen de zo ontstane verkeerssituatie die vooral voor hun kinderen le vensgevaarlijk is. Een brief van bewoner mevrouw van Diest vormde de directe aanleiding voor B en W zich te buigen over deze problematiek. Zij stelden de raadscommissie en de in grote getale opgekomen Warmundastraatbewoners voor op tal van plaatsen obstakels zo als plantenbakken, bielzen en troittoirbanden aan te brengen, zodat het verkeer zich zigzag gend een doorgang moet ver schaffen. Deze maatregel werkt snelheidsverminderend en maakt de Warmundastraat min der aantrekkelijk als verbin dingsweg met de Herenweg, zo stellen B en W. Veel bewoners, onder wie WD- raadslid mevrouw Van Cleef die woonachtig is op de hoek Burge meester Ketelaarstraat-Warmun- dastraat maar geen lid is van de raadscommissie, weten een veel "eenvoudigere" oplossing. Hun advies is het verkeer dat uit de Dorpsstraat komt te verbieden linksaf de Warmundastraat in te slaan. Burgemeester Hendrickx wees er op dat de Warmundastraat een woonerf is wat inhoudt dat alle verkeersdeelnemers evenveel rechten hebben en dat met de in voering van eenrichtingsverkeer inbreuk wordt gemaakt op die gelijkwaardigheid. Bovendien sluit eenrichtingsverkeer tegen liggers uit en dat zijn nu juist de obstakels waaraan geen cent te pas hoeft te komen. Volgens Hendricks is de Warmundastraat thans te overzichtelijk waardoor de automoblist ertoe wordt ver leid zijn gaspedaal diep in te drukken. "Door het aanbrengen van obstakels kunnen we auto mobilisten het gewenste ver keersgedrag afdwingen", aldus Warmonds eerste burger. Als het aan het scheidend raadslid Van der Zalm (PW) ligt dan moe ten B en W zelfs een algehele vi sie op de verkeerssituatie van Plan Oost opstellen. "Met al dat kunst- en vliegwerk in de War mundastraat pikken B en W slechts één straat uit heel plan Oost. Verkeersobstakels in de Warmundastraat zijn niet meer dan een verlegging van het pro bleem naar de Julianastraat", vreesde hij. Drempels Burgerlid mevrouw Bolhuis prefe reerde verkeersdrempels boven obstakels omdat spelende kinde ren zich graag ophouden achter plantenbakken en dergelijke en vanuit die positie volkomen on verwacht het rijgedeelte van de Warmundastraat op schieten. Van Leeuwen (CDA) op zijn beurt pleitte voor verplaatsing van het bord 'doorgaand verkeer' naar een plek waar het verkeer er béter zicht op heeft. Volgens de christen-democraat staat het bord thans verdekt opgesteld. Corijn (WD) had weer een ande re oplossing bedacht. "Laten we een proef nemen met eenrich tingsverkeer", luidde zijn vondst. "Dat is veel goedkoper en kan snel en eenvoudig wor den uitgevoerd". Met al deze zeer uiteenlopende ad viezen op zak toog burgemeester Hendrickx vervolgens zelf naar de Warmundastraat ("Het is nu nog licht"), daarbij vergezeld door alle belangstellenden. Of dit onaangekondigde bezoek iets heeft uitgehaald, is nog maar de vraag want de kans is groot dat zij en haar wethouders van voren af aan moeten beginnen. WASSENAAR De raadscommis sie voor financién stond gister avond in het teken van de laks heid na verkiezingen. De verga dering begon al met al een uur te laat omdat toen het quorum van aanwezigen net gehaald was. De commissieleden druppelden daarna nog binnen en in een uur tijd werden twaalf agendapunten afgehandeld. De scoutinggroep 'Van Woesik' maakte gisteravond nog bekend dat zij met de haar toegezegde subsidie "erg teleurgesteld" is. Zij moet nieuwbouw gaan plan nen en heeft daarvoor 150.000 gulden nodig. Momenteel is de groep in een noodvoorziening gehuisvest. De gemeente had deze grond toen nodig voor woningbouw. Wet houder Barning deed wel de toe zegging in het college te pleiten voor zesduizend gulden extra. Er is al een bedrag van bijna 53.000 gulden uit de saldi-reserve be schikbaar, met daarop een garan tie voor een lening van ruim 60.000 gulden. "Verder kunt u in de toekomst een grotere subsidie verwachten (17.650 in plaats van 6200) waarmee extra kan worden gefinancierd" zo zei Barning te gen de vertegenwoordigers van de scoutinggroep. Uoulooze vond het aanbod teleur stellend. Hij bepleitte een extra uitkering aan de Van Woesik- groep. Het CDA voegde hij toe zich na de verkiezingen niet aan de beloften te houden, omdat de christen-democraat Schelhaas instemmend had gereageerd op het voorstel. Raadslid Speelman (CDA) ontkende dit: "Wij blijven op hetzelfde standpunt staan. Het is juist dat deze bijdrage ma ximaal is". De Zwaan in Westeinde. Mogelijk moet een parkeerverbod het verkeersprobleem hier oplossen. Scouting Om de nieuwbouw van het scou- tinggebouw te bewerkstelligen komt de Zoeterwoudse jeugdbe weging met allerlei initiatieven om geld in het laatje te brengen, Na de verkoop van symbolische baaltjes cement heeft men nu de verkoop van leesplankjes voor op de flets ter hand genomen. Voor de start van de 'Sterrit' die zondag wordt gehouden zal de fletser de kans krijgen zo'n plankjes aan te schaffen. Koren De jeugdkoren 'de Alouettes' en 'de Lenteklokjes' geven morgen hun jaarlijkse uitvoering in het Cultureel Centrum in Voorscho ten. De koren zullen optreden onder leiding van Rita Eriks. De kinderen zullen onder andere de musical 'Meester Vosch' opvoe ren. Joop Brons zal voor de pia nobegeleiding zorgen. Begon nen wordt om half acht. Het Cultureel Centrum ligt aan de Prinses Marijkelaan. Fietsen (1) Bij de Grote Molen aan de Omme- dijksweg in Zoeterwoude be gint morgenmiddag om half twee een verkenningstocht per fiets. De stichting 'Oud Zoeter woude' heeft deze tocht georga niseerd om het eigen dorp beter te leren kennen. Zo zal er ook een bezoek aan de molen zelf ge bracht worden. Vandaaruit gaat men naar e firma Elders- hout in Zoeterwoude dorp, waar toren-uurwerken worden vervaardigd en gerestaureerd. Fietsen (2) Fietsliefhebbers hebben zondag de keuze tussen de 'Sterrit' in Zoeterwoude waar van de week al over werd bericht en een fietstocht in Warmond. De orga nisatie is in handen van de werkgroep Missie en Ontwikke ling. De financiële opbrengst van de tocht is bestemd voor pa ter Van Beek die werkzaam is in het Afrikaanse land Gabon en zal geheel ten goede komen aan een onderwijsproject in het ge bied van Bissok-Medune. De fietstocht voert de fietsers over zo'n 45 kilometer door het polderlandschap. Men kan star ten tussen tien uur en één uur vanaf de lagere school 'de Leer- hoeve', Endepoellaan 2 in War mond. Disco In 'de Lindehoeve' in Voorschoten is vanavond vanaf negen uur weer een zogenaamde swing avond. Morgenavond en zon dagmiddag vanaf twee uur kun nen discoliefhebbers terecht in deze jongerensociëteit. Zondag avond wordt in het videocafé de film 'Montenegro' van Dusan Makavejev vertoond. Paarden In manege 'De Bloemerd' in Lei derdorp is zondagmiddag vanaf twee uur een demonstratie in het springen met paarden. Postzegels In het Dorpshuis in Leiderdorp is maandagavond een postzegel- ruilavond. Begonnen wordt om zeven uur. Het Dorpshuis ligt in de Hoofdstraat. ZOETERWOUDE De vorig jaar september gereedgekomen nieuwbouwwijk Westeinde II in Zoeterwoude kampt nog met wat kinderziektes. Zo is vooral de verkeerssituatie in de wijk waar veel jonge gezinnen met kinderen wonen niet optimaal. In de gisteravond gehouden verga dering van de raadscommissie voor openbare werken en ruim telijke ordening werd de ver keerssituatie zelfs "ontzettend gevaarlijk" genoemd. Met name het ontbreken van een trottoir is een probleem, omdat de kinde ren daarom over de openbare weg naar het speelterreintje in Westeinde II moeten lopen. Verder is in de Zwaan een zoge naamde 'bottleneck', een ver smalling tussen de nummers 9 en 27 waar ernstige parkeerpro blemen zijn ontstaan. Het voor stel werd gisteren gedaan om op dit gedeelte van deze straat aan beide zijden een parkeerverbod in te stellen. Het merendeel van de raadscom missie wilde het hier echter niet bij laten. Een totale herbezinning op de verkeerssituatie in We steinde II is volgens hem ge wenst. Ook het terugdringen van de hoge snelheid die auto's in de wijk - vooral op de Gans - voeren staat bij een dergelijke recon structie hoog op het verlanglijst je. Het christen-democratische com missielid Minnekus wilde de ver keersveiligheid vergroten door bijvoorbeeld verkeersdrempels aan te leggen. Hij is fel tegen één richtingsverkeer. Zijn progres sieve mede-raadslid mevrouw Kolff-Haantjes zag in éénrich tingsverkeer met obstakels wél heil. Zij zei: "Eerst moeten we dat parkeerverbod instellen. Daar houdt het echter niet mee op. Om de veiligheid te vergro ten moeten er verkeersremmen- de maatregelen worden getrof fen. Hierbij denk ik aan meer Zij pleitte evenals JCremer (WD) en mevrouw Van der Poel voor het houden van een hoorzitting waar de buurtbewoners hun zeg je kunnen doen. Kremer hief gis teravond het waarschuwende vingertje door te stellen dat "we uit deze situatie lering moeten trekken". "Ik denk dan met na me aan de invulling van het plan Hoge Rijndijk West". Hiermee doelde hij op de discussie die tij dens de afgelopen raadsvergade ring werd gevoerd. Toen was er erg veel kritiek vanuit de raad over dit plan, vooral wat de par keervoorzieningen betreft. LEIDERDORP Bij de foto van de lachende WD-wethouder Ir ma Gehner op deze pagina in de krant van gisteren stond een fou tief onderschrift. Het moest na tuurlijk niet "afgetreden", maar "tevreden" zijn. Voeding Een voorlichtingsavond over voe ding en natuurgeneeswijzen wordt maandagavond gehou den in het Cultureel Centrum in Voorschoten. De bijeenkomst wordt georganiseerd door het natuurgeneeskundig adviesbu reau SVH uit Schiedam. Deze avond is bedoeld om kritiek te genover alternatieve geneeswij zen weg te nemen. Spreker op deze avond is de natuurgenezer Aad Bijkerk. Hij zal diverse as pecten van de natuurgeneeswij ze belichten waarbij de wel- vaartsziekten zoals reuma, hoge bloeddruk, migraine en kanker besproken zullen worden. Aanvang acht uur. Het Cultureel Centrum ligt aan de Prinses Ma rijkelaan. VOORSCHOTEN - Het ziet er naar uit dat Voorschoten nog dit jaar twee van de drie geplande woonwagenkampjes kan realise ren. Deze mededeling deed wet houder Van Leeuwen gister avond tijdens de raadscommis sie voor openbare werken Het woonwagenkampje bij de Noord-Hofland brug heeft de goedkeuring verkregen van de provincie en ook het woonwa genkampje bij Allemansgeest zal die goedkeuring wel verkrijgen, zo wordt althans verwacht. Ten aanzien van het derde kampje op het tracé rijksweg 11 wordt nog overleg gepleegd. Gisteravond werd ook duidelijk dat met de PTT overeenstem ming is bereikt rond de aanleg van éen parkeerterrein voor be voorrading van het postkantoor aan de achterzijde van het ge- bouw. Door deze mogelijkheid wordt de Voorstraat ontlast. Het eerdere plan tot een grote ver bouwing van het postkantoor, waardoor de hoofdingang aan de huidige achterzijde zou komen, vindt in het kader van de rijksbe- zuinigingen geen doorgang. Een andere punt wat nog behan deld werd was de iepenziekte. Voorschoten heeft vorig jaar zo'n dertig iepen moeten rooien in verband met de gevreesde iepe ziekte. Twaalf gemeentelijke bo men en de andere bomen ston den op particulier terrein. De nieuwe aanplant van bomen is inmiddels gebeurd, maar tijde lijk is gekozen voor een ander soort straatboom, omdat de iep wel bijzonder maar ook erg kwetsbaar is. De gemeente Voorschoten blijkt schaderekeningen te hebben ge stuurd aan het bestuur van de PSP en 'De Lindehoeve'. Beide hebben geplakt op openbare ge bouwen en zelfs met verf recla me voor eigen instelling ge maakt Wethouder Van Leeuwen deelde mee dat het aanzienlijke rekeningen zijn, want vrijwel geen openbaar gebouw is ontko men aan de plaklust. HAZERSWOUDE - In tegenstel ling tot andere stichtingen voor maatschappelijke dienstverle ning hoeft de stichting, Midden Rijnland, vooreerst niet te den ken aan de mogelijkheden van gedwongen ontslag. Zorgelijk is wel volgens de stichting het voornemen van het rijk om bui ten de al voorgestelde bezuini gingen nog eens extra financiële inkrimpingen op te leggen. Toch verwacht de stichting Midden Rijnland dat deze nieuwe bezui nigingen nog geen invloed be hoeven te hebben op de werkge legenheid. Dit alles valt op te ma ken uit het onlangs door de stich- tingsraad goedgekeurde jaarver slag van deze instelling. 'Midden Rijnland" draagt zorg voor gezinsverzorging en alge meen maatschappelijk werk in de gemeenten Alphen aan den Rijn, Hazerswoude, Koudekerk, Zoeterwoude en Leiderdorp en overkoepelt daarmee zo'n 100.000 inwoners. Aan het begin van 1981 dreigde een drastische inkrimping van het gezinsverzorgingswerk. Toch slaagde de stichting er door twee omstandigheden in de hulpverle ning op peil te houden. In de eer ste plaats kreeg de stichting een aantal extra arbeidsplaatsen toe gewezen uit het arbeidsplaatsen plan. Ten tweede heeft de stich ting de zogenaamde alpha-hulp uitgebreid. Bij de alpha-hulp is de bejaardenhelpster niet in dienst van de stichting maar van het gezin zelf. Wanneer op niet meer dan twee dagen per week wordt gewerkt hoeft men geen sociale lasten te betalen. De be sparingen die dit oplevert bete kenen extra hulp-uren. De stich ting zegt ondanks de bezwaren die aan alpha-hulp kleven toch daarvoor te kiezen, omdat zij het handhaven van de hulpverlening op de eerste plaats stellen. Ook in de sector van de leiding en administratie werden aan de stichting extra bezuinigingen op gelegd, die voor 1981 65.000 gul den, voor dit jaar het dubbele en voor 1983 zelfs het viervoudige bedragen. Om het verlies voor dit jaar en 1983 gedeeltelijk op te vangen heeft de stichting in 1981 al toegwerkt naar een overschot. Hierdoor komen nu nog geen van de ongeveer 500 arbeids plaatsen bij "Midden Rijnland" in gevaar. Over het maatschappelijk werk dat de stichting verleent bestaat on zekerheid door de toekomstige decentralisatie, zo wordt gemeld. Met een beperkte bezetting van tien mensen is in 1981 door 'Mid den Rijnland' aan duizend men sen hulp verleend. De decentrali satie zou gaan betekenen dat in plaats van het rijk de vijf ge meenten waarin de stichting werkt, het maatschappelijk werk moeten gaan subsidiëren. De maatschappelijke hulpverlening moet op die manier gaan concu- reren met allerlei andere ge meentelijke taken. VRIJDAG Leiden - Kijkhuis, Vrouwenkerkkoor- straat 17, film La Pont de Nord van Jac ques Rivette.'vr en za om 20 en 22 15 Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Tommy' - Ken Russell, vr en za 21.15 uur. Scarabee - Pieterskerkchoorsteeg, op treden de Leidse Caboodleband, 21 uur. LVC - Breestraat 66, optreden The Visi tor, 22 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum, open soos, 22 uur. tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L., 21 uur.t el. 764236. ZATERDAG Leiden - Leidse Werkgroep Homosek sualiteit, jongerencafé tot ongeveer 20 jaar, 14-17 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homeseksualiteit - disco, vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, swing straat 67. van 14-17 t Scarabee - Scarabee Jazz Band, 21 uur. Buurthuis 't Spoortje - Bernhardkade, rommelmarkt, 10-15 uur. Sportveldencomplex - Montgomery- straat, korfbaltoernooi voor lagere scho len. 9-16.30 uur. LVC - Breestraat 66, optreden Tent en Two Supply, 22 uur. Voorschoten - Cultureel centrum, optre den jeugdkoren, 19.30 uur. Zoeterwoude - fietstocht verkenning door Zoeterwoude, start Grote Molen, Ommedijksweg, 13.30 uur. ZONDAG Leiden - Museum voor Volkenkunde, 'Vrouwenarbeid in derde-wereldlan den', 14.30 uur Bootterras Odessa Rood - Hogewoerd 18, optreden saxofonist Hans Dulfer met de Leidse rhytm blues-groep Tilt Team, 16-19 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - 'De Roze Salon', 14-18 uur. Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Zoeterwoude - sterrit fietstocht Don Bosco of Het Centrum, 10 uur. Warmond - De Leerhoeve, Endepoel laan 1, fietstocht, 10 uur. Voorschoten - De Lindehoeve, videoca fé 'Montenegro', 21 uur. Leiderdorp - manege De Bloemerd, de monstratie paardenspringen, 14 uur. MAANDAG Leiden - Stadsgehoorzaal, informatie- en discussiebijeenkomst gemeente over de nota 'Zicht op Werk', 16 uur. Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Jongerencentrum Stats - Haarlemmer straat 73, klachtenspreekuur voor bui tenlandse jongeren, 19-21 uur; speel film. Ver. Ouders van Drugsverslaafden - Lange Mare 45, 20 uur, tel. 130547. Buurtwinkel - Haarlemmerstraat 73b, spreekuur comité Gasprjjsverhoging NEE. di van 10-11 uur. Leiderdorp - raadhuis, corrujiissie eco nomische aangelegenheden, 20 uur. raadhuis - commissie maatschappelijke voorzieningen, 20 uur. Dorpshuis - Hoofdstraat, postzegelruil- avond. 19 uur. Voorschoten - raadhuis, commissie fi- a economische zaken, 20 uur. ARTSEN Leiden - de weekenddienst begint zater dag om 8 uur en eindigt zondag om 24 Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: H.J. Klaassen, tel. 213546, spreekuur vlgs. afspraak; zo 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelste- gracht 131, tel. 132500, spreekuur vlgs. afspraak. Wyk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: E.K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877, spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 3 - lyiors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, Kennedy- laan 46, tel. 310420, spreekuur vlgs. af spraak; zo 8 uur tot 24 uur: H.J. Prince, Vondel laan 58, tel. 761754, spreekuur vlgs. af spraak. Voor de praktijk van Groeneveld, v. Leeuwen. Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwijnenburg: P.L. Tan, Schoenerwal 13, tel. 210890, spreekuur van 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - za, F.O.A.M. Kemme, Gro- tiuslaan 12, tel. 893139; zo, M.B. Lands meer, Drakestein 2, tel. 413913; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest - H.A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - za, F. Koopmans, S.W. Churchilllaan, tel. 6352; zo, A. Meiman, Leidseweg 128a, tel. 2493. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van vr 4 juni tot 11 juni door: Centraal Apotheek, Breestraat 74, tel. 120552; Apotheek v. Breest Smallen- burg, Loevestein 6, tel. 890000. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - C.P. van Oostrom, Veur- seweg 36, tel. 01717-2317. TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, 895980 WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. ir.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappi) Lextech Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Sinqel 1. 2311 BG LEIDEN Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen tel. 07^-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabfzorging na 19 30 uur); zaterdag v vooruitbetaling te voldoen B»j automatische Overschn|ving geen administratie- en incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haartem Kwartaalabonnement 57.35 Per post 79,70 Jaarabonnement 217,90 Per post 307.30 Losse nummers f 0,80 Directie. G Koopman Hoofdredacteur A. A M Schuurmans Aangestoten bi) de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a. in: Bonn. Brussel. Londen. Parijs, Washington, Cairg, Commentator W F J. Wirtz I 071-144941 tst. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2