agenda 1) 66 komt met verkeersnota jll^fk Zonnig vier-korenconcert [[Le/tfse Bezwaar werf tegen woonwagens ongegrond' PPC wijst bezwaren tegen woningbouw in Oranjeboomstraat af -c 3 Leiden geeft geen 'trouwadvies' meer Slotmanifestatie PPR goed bezocht Vluchtpoging eindigt met duik in het Maredijkje Voorschoten wil scholen beter gaan beveiligen Inbraak in universiteit Provinciale Commissie: VOORSCHOTEN - De Provincia le Planologische Commissie is van mening dat de belangen van huisvesting van kleine huishou dens moet gaan boven de belan gen van bezwarenmakers die door woningbouw in de Oranje boomstraat in Voorschoten hun privacy aangetast zien. Zo'n 39 mensen hebben bezwaar gemaakt tegen de bouw die deel uitmaakt van de bestemmings plannen 'Centrum' en 'Voor straat'. Zij vinden dat de massale opzet van de bouw verstikkend is, het uitzicht belemmert is en dat hun privacy wordt aangetast. Verder denken zij dat met de bouw het schaarse groen nog verder zal worden terugge bracht. Zij betwijfelen trouwens de noodzaak van de voorgeno men bebouwing en vinden dat deze geen goede overgang vormt tussen de oude dorpskern en de rest van de bebouwing. De PPC antwoordt daarop dat men in het algemeen geen rechten op uitzicht kan laten meespelen en zeker niet in een stedelijk ge Stad en rand DINSDAG 1 JUNI 1982 bied. De Commissie vindt de aantasting van de belangen van de bezwarenmakers zeker niet ontoelaatbaar. Verder merkt men op dat rond de groenvoor zieningen geen onaanvaardbare situatie zal ontstaan. In totaal zijn er tegen de plannen 12 bezwaarschriften binnen ge komen, waarvan de helft komen de donderdag in een vergadering van een commissie uit Gedepu teerde Staten verder wordt be handeld. De resterende bezwa ren kwamen officieel te laat of richten zich helemaal niet tot de gemeenteraad. Een inwoner van de Voorstraat maakt bezwaar tegen het par keerterrein dat op een deel van zijn perceel ligt. De PPC geeft aan dat dit terrein vrij klein is en dat het noodzakelijk is voor het functioneren van het Voorscho- tense centrum en dat het belang van de bezwarenmaker moet wij ken tegen het openbare belang. Een andere Voorstraatbewoner is tegen de bestemming openbare weg over zijn erf omdat er nog geen overeenstemming over de grondtransactie is. Volgens hem brengt een voetpad schade aan de bedrijfsvoering. De PPC vindt dat een voetgangersroute geen schade van betekenis zal berokkenen aan de bedrijfsvoe ring en dat het voetpad gunstig is gelegen tussen het parkeerter rein en de Voorstraat. Rond dit voetpad is nog een be zwaarschrift ingediend wat zich richt tegen het verdwijnen van een bezineverkooppunt. De be zwarenmaker wijst erop dat hij al meer dan 50 jaar een rijwielhan del en reparatiewerkplaats heeft en dat er al jaren een bezinever kooppunt bij aanwezig is. De PPC acht dit bezwaar gegrond. Een derde bezwarenmaker vindt dat door doortrekken van het voetpad vanaf het rioolgemaal naar de Koninklijke Marinelaan het nauwelijks meer mogelijk zal zijn gebruik te maken van het pad voor zijn bedrijfsauto's, om dat de weg dan te smal zou zijn voor vrachtauto's. Volgens de PPC ondervindt het bedrijf geen nadeel van de verandering om dat de maten van het pad onge wijzigd blijven en hij daarvan ge woon gebruik kan blijven ma ken. WASSENAAR - Zonlicht en koorzang mengden zich zondagmiddag ruim twee uur lang door elkaar en brachten een unieke sfeer teweeg in de goed bezette Dorpskerk. Vier koren zongen elk een eigen program ma: Het Voorburgs Jongerenkoor, zijn Franse gast Cassiopeia uit Rouen, Wassenaar Vocaliter en zijn Franse gast La Lyriade de Versail les. Van deze vier koren viel het Voorburgs Jongerenkoor bijzonder gunstig op. Dit koor, dat geleid wordt door Ad de Groot, heeft een prachtig gepolijste klank, vooral bij de tenoren, en zet de muziek in vloeiende pasteltinten neer. La Lyriade de Versailles, o.l.v. Florence Cats zong het sterk atwisseienae programma vrijwel geheel uit het hoofd. Naast Renaissancewerken zong dit koor ook eigentijdse muziek zoals het nostalgische "T en sou- viens-tu la Seine" (Anne Sylvestre) en het gecompliceerde Geuzenkyrië van J. Chailley. Florence Cats, die elk werk in het Nederlands inleidde, bracht vele dynamische schakeringen aan; in de fortes werd echter met name door de tenoren geforceerd ten koste van bovenklank. Dat een gebrekkige koorklank een muzikale uitvoering niet in de weg hoeft te staan bewees het koor uit Rouen, Cassiopeia, o.l.v. Jean Claude Flahaut. Want bijzonder verzorgd werd er, vooral in de zachtere passa ges, genuanceerd. "Gastheer" Wassenaar Vocaliter zong, aan het orgel begeleid door Marij ke van Klaveren, het Te Deum van Mozart en Psalm 117 van Teleman. Het is waarschijnlijk deels te wijten aan de plaats van het koor (achter in de kerk) bij deze werken, dat het geluid wat diffuus was, niet helder; vooral de sopranen waren, hoewel lenig, niet stevig genoeg. ELLEN LOOYESTIJN. DINSDAG In Leiderdorp LEIDERDORP Een betere verdeling van de busverbin dingen en het streven naar grotere verkeersveiligheid in Leiderdorp, dat zijn twee the ma's die centraal staan in een door D'66 samengestelde no ta. De party haakt zo kort voor de verkiezingen handig in op de gevoelens bij vele Leiderdorpers die momen teel actie voeren voor beter openbaar vervoer. D'66 wijst er in haar stuk nog eens op dat de vele busver bindingen die er zijn niet zo best verdeeld zijn over het dorp. Zelf heeft men daarom een analyse gemaakt van het openbaar vervoer. De partij geeft zelf al toe dat het hierbij gaat om een mini-onderzoek- je. Daarin wordt uiteraard niet vergeten de verbinding tus sen het oude en het nieuwe gedeelte van Leiderdorp. Evenals de andere politieke partijen spreekt men de voor keur uit voor een verbinding tussen het oude dorp en Win kelhof. Verder staat nog bus vervoer tussen het oude deel en het Elisabethziekenhuis, het industrieterrein en van het nieuwe deel van het dorp naar het zwembad op het ver langlijstje. Naast dit alles zou er nog een snellere verbin ding met het Diaconessenzie- kenhuis en de Merenwijk moeten komen. Als oplossing voor de bestaan de knelpunten ziet de partij het doortrekken van lijn 48 zodat meer straten in Leider dorp bereikt worden en er be tere verbindingen ontstaan met andere delen van het dorp en met het NS-station in Leiden. Verder denkt men er aan om buslijn WN 6 en CN 101 langs station Lammen schans te laten lopen en moet bekeken worden of de bus sen 40 en 42 niet beter aan kunnen sluiten op de treinen, met name 's avonds. Met deze maatregel zou er een betere verbinding zijn met het een- CPN Leiden: stem op klein links in regio LEIDEN - Het afdelingsbe stuur van de CPN afdeling Leiden vindt dat haar kiezers en sympathisanten van de communisten in de gemeen ten van de Leidse regio waar de CPN niet zelf deelneemt aan de gemeenteraadsverkie zingen wel van het stemrecht gebruik moeten maken. Het bestuur raadt haar kiezers aan bij voorkeur op gezamen lijke lijsten te stemmen, bij voorbeeld op de PSP/PPR in Katwijk en in andere geval len op de PSP, bijvoorbeeld in Voorschoten en Leider dorp. trum van Leiden en met het station Lammenschans. Bus 40 zou naar de mening van D'66 langs het Elisabethzie kenhuis moeten lopen, om een betere verbinding vanuit Leiden en vanuit het oude dorp naar het ziekenhuis te bewerkstelligen. De frequen tie van buslijn 64/65 zou ook opgevoerd moeten worden, over een andere route door Leiderdorp gaan lopen en eventueel over Leidschen- dam rijden, om al met al een snellere busverbinding met Den Haag te creëeren. "Kleine wensjes" van D'66 zijn het langer laten doorgaan van de kwartierdienst van bus 48 in de avonduren en ook in de vakantie. Verder zou deze bus op de laatste trein moe ten aansluiten en 's avonds zou ook bus 65 een half uur langer moeten rijden. Puur op verkeersgebied heeft D'66 ook een aantal knelpun ten gevonden. Volgens de partij moet de Hoogmadese- weg eenrichtingsverkeer worden voor auto's. Evenals de andere partijen vraagt D'66 om een oversteeklicht bij de fietsoversteek over de Persant Snoepweg en om een reconstructie van de kruising Laan van Ouderzorg/Van der Valk Boumanweg. De ver keerssituatie op de Span- jaardsbrug moet ook worden aangepakt en wel zodanig dat er een aparte oversteekruim- te komt voor fietsers, zo stelt de partij. Verkeersdrempels in de Buitenhoflaan, een be tere oversteek van de Voor hoflaan en versmalling van de gehele Heinsiuslaan zijn verdere punten die men in de nota tegenkomt. D'66 wil bij Albert's Corner nog verkeerslichten geplaatst zien op de kruising. Ook wordt weer het bruggetje vanuit de Bloemerd nabij de Vossiuslaan naar voren ge haald. In commissievergade ringen is al eerder naar voren gekomen dat dit een te kost bare aangelegenheid zou worden. D'66 is van mening dat de En- gelendaal versmald moet worden door een eenvoudige rijbaanversmalling. Verho ging van het viaduct in de provinciale weg 6 zou Leider dorp volgens de partij kun nen ontlasten van vrachtver keer. Op het eerste gezicht aardige maatregelen. Toch is de nota nog niet meer dan een lucht ballon die behoort tot de ge bruikelijke verkiezingspro paganda. Zij zou wat comple ter zijn geweest als er ook in opgenomen was hoeveel alles moet kosten en waar dat geld daarvoor vandaan moet ko men. Beloften doen en nood zakelijke maatregelen opnoe men is makkelijk, maar in de politieke praktijk is daar geld voor nodig. Met geen woord rept D'66 over de financiële kant van de voorstellen. En juist daarom gaat het in deze LEIDEN - Ongehuwde ouders zullen voortaan niet meer door de gemeente worden aangeraden om 'in het belang van het kind' te trouwen. Dat antwoorden B en W op vragen van PSP-raadslid Van der Putten. Het was het raadslid opgevallen dat van de kant van de directie burgerzaken van het stadhuis bij herhaling zulke opmerkingen werden gemaakt. Dat zou gebeu ren wanneer een ongehuwde man door middel van een akte van erkenning wettelijk laat vastleggen dat hij de vader is. Er zouden volgens Van der Putten opmerkingen zijn gemaakt in de trant van "Het is zeker in het be lang van het kind, met het oog op tijd bij alles wat men wil uit voeren in een gemeente. CHARLES LENNARTZ LEIDERDORP - De slotmanifestatie van de PPR in Leiderdorp op de boerderij van Cees Bos aan de Achthovenerweg is een groot succes geworden. Ruim honderd mensen bezochten vee houder Bos, die zijn boerderij energiebewust laat draaien. De bezoekers konden onder een stralend zonnetje onder andere gadeslaan hoe Cees Bos twee schapen scheerde. Hij gaf ook een rondleiding over zijn boerderij (zie foto). Verder was het mogelijk simultaan te spelen tegen de Leiderdorp- se schaker Sjoerd Ketel. Van de vijftien mensen die dat deden won alleen PPR-lijsttrekker Hein van der Zande. Fancy Fair zijn toekomst, wel raadzaam om te trouwen". B en W zeggen dat één geval be kend is waarbij een dergelijke opmerking door een ambtenaar van de burgerlijke stand is ge maakt. In dat geval is, aldus B en W, door het hoofd van de directie burgerzaken een gesprek met de ouders geweest en zijn excuses aangeboden en geaccepteerd. De ambtenaar van de burgerlijke stand is verzocht om dergelijke opmerkingen voortaan achter wege te laten. Het college is het met het PSP-raadslid eens, dat dergelijke opmerkingen in strijd zijn met maatschappelijke ont wikkelingen in het algemeen en het gemeentelij emancipatiebe leid in het bijzonder. De hockeyclub 'De Kieviten' uit Wassenaar houdt zaterdag een fancy-fair in het clubhuis. De opbrengst van de verkoop is be doeld om de versterkerinstalla tie te vervangen die begin mei werd gestolen uit het clubhuis. Voor de fancy-fair zijn een hele boel spulletjes nodig die vanaf vandaag tot en met vrijdag tus sen tien uur en twaalf uur 's ochtends en vrijdagavond tus sen zeven uur en negen uur naar het clubhuis gebracht kunnen worden. Zelfverdediging In 'Sjelter' aan de Heemraadlaan in Leiderdorp zijn twee proef lessen zelfverdediging voor vrouwen. Komen er veel be langstellenden dan zal na de zo mervakantie een cursus volgen. De eerste proefles is morgen avond vanaf half negen en de tweede is waarschijnlijk vol gende week woensdag, afhanke lijk van de belangstelling. Vierdaagse De Avondvierdaagse van Voor schoten staat weer voor de deur. Vanaf morgen tot en met vrijdag kan men zich inschrij ven voor deelname in de kanti ne van de voetbalvereniging SVLV aan de Juliana van Stoi- berlaan, 's avonds tussen zeven en negen uur. De Avondvierdaagse begint vol gende week dinsdag en wordt dit jaar voor de twintigste keer gehouden. Politiek (1) In gebouw 'Taberna' organiseert de SJJO morgenavond een ver kiezingsbijeenkomst waar de uitslagen gevolgd zullen wor den. De politieke partijen zijn ook vertegenwoordigd. Begon nen wordt om negen uur. Politiek (2) In Leiderdorp vindt de verkie zingsavond morgen plaats in het gemeentehuis. Ook hier uit slagen en commentaren vanaf half negen. Feest De schoolteams van 'de Regen boog', 'Elckerlyc' en 'de Vogel- weid' in Leiderdorp organise ren morgen een feest waarbij zo'n zevenhonderd kinderen be trokken zijn. Deze drie scholen uit de wijk 'Voorhof hebben dit initiatief genomen om als wel komstgeschenk dierenverblij ven voor de tuin van het tehuis 'Buitenzorg' voor dubbel-ge- handicapte kinderen aan te kunnen bieden. Vanavond is er al een voertuigen- tocht. Morgenmiddag is er een prestatieloop over 5 kilometer. LEIDEN - Twee jongens, die za terdagnacht door de politie ach terna werden gezeten, zijn in hun haast om weg te komen in het water van het Groene Maredijkje gesprongen. Hun vluchtpoging slaagde, terwijl een derde jon gen, die een droog pak prefereer de, door de agenten kon worden gepakt. Toen bleek dat het 'mis drijf van de drie had bestaan uit het rommelen in een glasbak. Mensen die de politie hadden ge waarschuwd dachten uit het glasgerinkel op te maken dat er ingebroken werd in de St. Pan- crasschool aan de Boerhaave- laan. VOORSCHOTEN - De gemeente Voorschoten wil 123.000 gulden uittrekken om de scholèn beter te beveiligen tegen vandalisme en inbraken. Een werkgroep be staande uit gemeentelijke verte genwoordigers en plaatselijke schoolbesturen heeft wat maat regelen op een rijtje gezet die vernielingen en diefstallen in de toekomst tot een minimum moe ten beperken. Als een van de belangrijkste onder delen van het plan zal iedere school inbraakvrije kasten krij gen waarin waardevolle spullen kunnen worden opgeborgen. Aan de hoofden en schoolbestu ren wordt dan de voorwaarde ge steld dat leer- en hulpmiddelen die worden ontvreemd en rede lijkerwijze in de kast opgeborgen hadden moeten zijn, niet meer met medewerking van de ge meente zullen worden vervan gen. Verder moet in en om een aantal schoolgebouwen binnen- en bui tenverlichting worden aange bracht en zelfs in verschillende gebouwen wordt gedacht aan elektronische inbraakbeveili ging. Verder denkt de werkgroep dat het zinvol is om de omvang van de schade als gevolg van vandalis me regelmatig te publiceren en daarmee onder het oog van de plaatselijke bevolking te bren ger.. Ook zou daarbij mogelijk vermeld moeten worden wat de gemeente met het geld om de schade te herstellen zoal beter had kunnen doen. Dit wordt gedaan omdat men er van uitgaat dat mededelingen en voorlichting over vandalisme preventief werkt. Voor de voor lichting is ook een werkmap, sa mengesteld door het Landelijk Bureau Voorkoming Misdrijven naar de scholen gestuurd. Leiderdorp, politieke partijen fietsen door gemeente, vanaf gemeentehuis, 18.30 uur. Leiden, avond over bevoogding patiën ten, Augustinus, Rapenburg 24. 20.00 Leiden, film Radio On. Kapelzaal K&0, 20.00 uur. Leiden, film Retour a Marseille? Kyk- huis, 20.00 uur. WOENSDAG Leiden, verkiezingsavond. Stadsge hoorzaal, 20.00 uur. Leiden, avond over dienstplicht, KWJ, Koppenhinksteeg 2, 20.00 uur. Leiden, film Prova d'Orchestra. Film huis. 20.00 en 21.15 uur. Leiderdorp, verkiezingsavond, ge- Taberna, 21 i Leiderdorp, eenakterfestival, 'Muzen- hof. Engelendaal. 20.15 uur. Leiderdorp, zelfverdediging voor vrou wen, Sjelter, Heemraadlaan, 20.15 uur. DONDERDAG Leiden, film Le pont du-Nord, Kijkhuis, 20.00 en 21.15 uur. Leiden, film Prova d'Orchestra, Film huis, 20.00 en 21.15 uur. Voorschoten, commissie openbare werken, gemeentehuis, 20 uur. Warmond, commissie openbare werken, gemeentehuis, 20 uur. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den wordt waargenomen tot 2e pink sterdag 8 uur: Kok, Topaaslaan 15, tel. 763439; Noord Hofland, Thorbeckeweg 3, Voorschoten, tel. 071-762877; 2e pink sterdag v.a. 8 uur; Zuid-West, Brahms- laan 20, tel. 763134; Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Burgerlijke stand LEIDEN Ondertrouwd: H. van Born en J.G. Bavelaar; T. de Roode W.F. de Gïaaff; A. van Zwieten J.C. LEIDEN - In het Centraal Reken Instituut van de universiteit aan de Wassenaarseweg is zaterdag nacht voor enkele tienduizenden guldens schade aangericht. De daders kwamen binnen door het verbreken van enkele ruiten. Wat vermist wordt is nog niet be kend. Zandvoort; M.M. van 't Noordende E.M. Kempinger; J.C.M. van der Zon en J.M. Laman; H.W. van Santen en I. Ris- selada; A.J.B.M. Brandenburg en C.J. Cazander; J.W. van Delft en J.C. Rijs- bergen; R.A.M. Dessens en Y. den Hol lander; A. de Ruiter en M. Brokaar; A.R. Verhoeven en J. Koelewijn; C. Brouwer en M.G. Pijnacker; G.J.C. van den Berg en S. van Maanen. Geboren: Mahishkumar z.v. R. Ramha- rakh en C.G. Khoenkhoen; Michiel Christiaan z.v. M.H.M. Verbrugge en J.E. de Koning; Hesse Richard z.v. S.P. McKechnie en I.B. Ferf; Yasin z.v. A. Ol- gun en N. Aksoy; Maurice z.v. H.J. Prins en J.C. Singerling; Sebastiaan Sjoerd Franciscus Mattheus z.v. S. Keijzer en L.M.C. Kop; Joris David z.v. M.J. Raven en N. Steenkamp; Marisca Alida Wilhel- mina d.v. W.C.M. van Veen en A.M. van der Horst; Caroline d.v. R.M. van Veen en A. van Halen; Eveline d.v. R.M. van Veen en A. van Halen; Nicolaas Willem z.v. W.C. de Mooij en A.C. van Delft; Wendy Maria d.v. J.M.L. Wisse en H.S.M. Caspers; Sibel d.v. H. Yakisir en H. Dur; Irene Linda d.v. F.R.V. Zitter en A.H. de Keizer; Ruth Elizabeth Maria d.v. J.W.J. van der Linden en A.M.C. Heemskerk; Roy z.v F.H. Zijlstra en H. Dykman; Gijsbert Dirk z.v. G. van der Wiel en W. van Keekum; Anna Eliza d.v. G.E.M. Willems en E. de Lorm; Femke d.v. J.M.A. van de Grift en E.J.M. Alden- kamp; Joanneke Jacoba d.v. E. Haags man en M.L.T. Munting; Frank Sebas tiaan z.v. C.A. Krijgh en S C. Kleinhorst; Vlaanderen; Tim z.v. A.M. Overvhet en L.Y. Zandbergen; Gijsbert z.v. G. Visser en J. van der Laan; Linda d.v. C.M. Zuij- derduijn en B.J. Meijvogel; Bart z.v. J.A. van Bemmelen en G.J.L. Lensen; Laura d.v. M.L. Koens en A.J. Middel beek; Mike Daniël z.v. J. Rotmensen en M.C.M. Went; Daphne d.v. S. Duindam en A.H. Le Due; Angelique d.v. E.A. van der Linden en R. Möller; Nicoline Quiri- ne d.v. J. de Mooy en A.Q.M. Rooijak- kers; Zakariya z.v. M. Bekkali en H. VOORSCHOTEN - De Provinciale Planologische Commissie (PPC) vindt de bezwaren van Jachtwerf Klaassen en Zonen tegen de vestiging van een woonwagenkampje aan de Korte Vliet in Voor schoten ongegrond. Het protest van de zijde van de jachtwerf wordt donderdagoch tend in Den Haag nog eens be handeld in een vergadering van een commissie van Gedeputeer de Staten (het dagelijks bestuur van de provincie). Klaassen voert aan dat er door de komst van de drie woonwagens een park moet verdwijnen en dat de werkzaamheden in het kamp overlast zullen veroorzaken. Ver der zijn de vertegenwoordigers in feite gericht zijn tegen de be woners en niet tegen de bestem ming op zich vindt de PPC deze opmerking planologisch niet re levant. Verder wijst men erop dat niet overtuigend is aangetoond dat met de komst van het kampje klanten wegblijven bij de werf. van de werf van mening dat de ligging aan de Korte Vliet niet de integratie van de bewoners met andere burgers bevordert. Klaas sen denkt dat klanten van zijn jachtwerf hun boten niet in de Korte Vliet willen afmeren en bovendien meent hij dat een per manente bewaking van de werf noodzakelijk zal zijn, hetgeen het voortbestaan van het bedrijf in gevaar zou brengen. De PPC geeft toe dat met de komst van één van de drie geplande kampjes in Voorschoten naar de Korte Vliet een gedeelte van een parkje wordt opgeofferd, maar voegt daar gelijk aan toe dat het overblijvende deel voor recreatie benut zal worden. Ook stelt de Commissie dat de ligging van het kampje integratie met de burge rij niet in de weg staat. Omdat de bezwaren over mogelijke diefstal Het verweer van de gemeente Voorschoten tegen het bezwaar ging al eerder in gelijke richting als dat van de PPC. Burgemees ter en wethouders hebben laten weten dat niet gevreesd hoeft te worden voor een uitbreiding met meer dan drie standplaatsen. Overlast zou voldoende kunnen worden tegengegaan door be- bouwings- en gebruiksvoor schriften. Het college geeft ver der aan dat de scheepswerf door water en een groenstrook van het kampje is gescheiden, zodat be waking niet nodig zal zijn. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Letdsch Dagblad B v Hoofdkantoor Witte Singel 1, 2311 BG LEIDEN Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen kranl ontvangen tel 07'-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabfzorging na 19 30 uur), zaterdag van 16.30-10 00 uur Abonnementsgelden bt) vooruitbetaling te vokJoen administratie- er incassokosten abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 l.n.v, Damiate Hotding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement f 57.35 Per post 79,70 Losse nummers 0,00 Directie G. Koopman H.,1. J. Veldhuizen (regio) Aangesloten b«| de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a in: Bonn, Brussel. Londen, Panjs, Washington, Cairg, tel 071-144941 tst 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2