HU Amro Bank, want banken verschillen. Veelzeggende naam: GAZELLE Lage woningprijzen, lage rente en de Rente-Rust Hypotheek met WoonWaarborg: waar wacht u nog op? Rente-Rust Hypotheek GARAGE H. HUISMAN b.v. Amro maakt zich sterk voor startende ondernemers. Laat u bewijzen dat u bij Amro beter af bent. (£mmwi Michel tferheïi b.v. de rente gekooid 't Komt steeds vaker voor dat ondernemers hun bestaande machines laten automatiseren. Lantink(nu nog ergens verkoopleider) en Visser (nu nog ergens wetenschappelijk medewerker) zien wel brood in die ontwikkeling. Gezamenlijk willen ze de stap zetten naar het ondernemerschap Ze stellen zich voor de nodige componenten te importeren en ze zelf aan te passen voor de Nederlandse markt. Na enkele proefprojecten zetten ze hun ideeën tot in de details op papier. Alleen de financiering van de aanloopfase dreigt een ernstig knelpunt te vormen. Want Lantink en Visser hebben nauwelijks eigen vermogen en ze kunnen geen 'zekerheden' bieden. Op aanraden van een bevriende relatie gaan ze 'ns praten met de Amro Bank De Amro Bank voelt zich bepaald niet te groot voor een relatie met beginnende ondernemers die serieuze plannen hebben. Ook voor die ondernemers staat Amro klaar met een compleet aanbod van diensten. En met de wil een persoonlijk partnership aan te gaan. De specifieke situatie van de cliënt dient daarbij als basis. Vandaar ook dat de contacten tussen bank en on dernemer bij de Amro Bank steeds via één persoon lopen. Hij kan dus ook het aanbod haarfijn op diens plannen afstemmen. Ook Lantink en Visser horen dus van 'hun man bij Amro' geen algemeen verhaal over wat de bank kan doen voor begin nende ondernemers. Nee, ze krijgen een complete, zakelijke begeleiding die past bij hun plannen en hün financiële situatie. Hun zorgvuldig uitgewerkte plannen geven voldoende ver trouwen om te denken aan een door de overheid gegarandeerd krediet. Bij het aanvragen van dat krediet verleent Amro alle medewerking, o.a. door te helpen bij het opstellen van het daarvoor nood zakelijke bedrijfsplan. Lantink en Visser krijgen van Amro bovendien alvast een voorfinanciering, vooruitlopend op de verwachte toekenning van het garantiekrediet door de overheid. De Amro Bank wil zich positief onderscheiden van andere banken. Door de kwaliteit en de omvang van haar diensten. En door de mentaliteit waarmee die.- diensten worden verleend. Een en ander doet Amro u graag nader uit de doeken. Bij voorkeur in een persoonlijk gesprek. Dan is ook 'hard te maken' dat u als ondernemer bij de Amro Bank aan het goede adres bent. Want 't is waar dat banken verschillen. Maar ook dat uw bedrijf het _.ir**s andere niet is. BURO J. SPLINTER architekt H.B.O. B.N.A. te Leiden vraagt op zeer korte termijn op de tekenkamer een 1e TEKENAAR Hij moet beschikken over: diploma HTS-Bouwkunde of gelijkwaardig ruime ervaring op de tekenkamer Aangeboden op caravanpark "Vlsotter" nog 2 seizoenplaatsen toercaravans gelegen nabij Nieuwkoopse Plassen bij ideaal viswater. Inl. Van den Akker, 01714-8254. Uitweg 30, Wöerdense Verlaat. j Voor eigen grond onder eigen huis? Ja. q Tegen vorderen van woningen? Ja. V Stem dan M. A. Laken. D VVD - lijst, voorkeurstem nr. 13. TE KOOP MOZARTSTRAAT 281 Afm. 5,40 x 3 meter. Water aanwezig. Koopsom 10.000,- k.k. Zeg "Gazelle" en iedereen denkt onmiddellijk aan topkwaliteit, betrouwbaarheid, veel fiets- plezier. Want Gazelle betekent al 90 jaar lang kan niet beter, kan niet mooier. Wij als vakmensen kunnen erover meepraten. En we hebben ze staan: de nieuwste Gazelle-modellen om te toeren, te trimmen, te racen. Kom eens langs. Voor 'n gedegen advies. Of voor een kleuren- folder. Voel ons maar meteen aan de tand wat betreft onze service. Die is G azelle-waardig. Gegarandeerd! Rijwiel- en bromfietsenhandel Levendaal 80, Leiden Tel. 131515. I GAZELLE fietsen rijden op I VREDESTEIN banden.^ Het prijsniveau van woningen is sinds jaren niet zo laag geweest. En de rentestand is gedurende de afgelopen maanden aanzienlijk gedaald. Is het dan niet verstandig om nu te beslissen met als extra zekerheden de Rente-Rust Hypotheek en de WoonWaarborg van het Bouwfonds? De Rente-Rust Hypotheek kooit de rente Juist nu de rente aanzienlijk ge daald is, biedt de Rente-Rust Hypo theek u extra zekerheid. Niemand kan voorspellen of de rente over een jaar - laat staan over vijf jaar - nog zo aantrekkelijk zal zijn. Wel weten we uit ervaring dat er na een daling altijd weer een stijging op treedt. De Rente-Rust Hypotheek vangt die stijgingen op. Grote rente verhogingen die bij gewone hypo theken voorkomen zijn onmogelijk. Overigens: de Rente-Rust Hypo theek is er voor alle huizen. Een rustige rente, een rustig gevoel. De WoonWaarborg beschermt het wonen De tweede extra zekerheid van het Bouwfonds is de nieuwe Woon Waarborg. Een verzekering die er voor zorgt dat u bij onvrijwillige werkloosheid een tijdlang een be lastingvrije uitkering van 500,- per maand krijgt om uw woonlasten te verlichten. Een unieke zekerheid die u voor een gering bedrag kunt koppelen aan de Rente-Rust Hypo theek. Het Bouwfonds biedt extra zekerheid Als u een huis wilt kopen of als u uw hypotheek vóór de herzienings datum wilt omzetten, is het ver standig om de uitgebreide informa tie aan te vragen bij een Bouw fonds-infocentrum of bij uw make laar. De bon opsturen kan ook. Bouwfonds-infocentra vindt u in: Leiden Botermarkt 2. (071) 13 43 43 Haarlem Anegang 29. (023) 31 38 52 Den Haag Nassauplein 13, (070) 65 08 00 Bouwfonds Coupon Ja, ik heb belangstelling voor de Rente-Rust Hypotheek met WoonWaarborg. Naam Adres Postcode Plaats Telefoon Bon in envelop zonder postzegel aan: Bouwfonds, Antwoordnummer 10306 2300 WB Leiden

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28