"Babe vlotter is stukken geworden' Het andere gezicht van Sjef van Oekel RADIO TELEVISIE Rita van Rooy betreurt vertrek Gemma niet: 'Snel eerlijker zendtijdverdeling' Cao-overleg omroep weer vastgelopen J2 DONDERDAG 27 MEI 1982 UTRECHT (GPD) - Sinds Gemma van Eek weg is uit Babe, heeft deze populaire meis- jesgroep een nogal spectaculaire gedaanteverwisseling ondergaan. „Minder tuttig en klassiek", vertelt de 28-jarige Rita van Rooy, die nu nog het enige echte Babe-meisje is. „Gemma was altijd wat gereserveerd en wij pasten daar als achtergrondzangeressen niet zo best tussen. Dat neemt niet weg dat we altijd prima met elkaar hebben gewerkt en dat we veel plezier hebben gehad". De Enschedese Marga Bult is er dan nu voor in de plaats geko men en meteen is Babe veran derd van een wat afstandelijke groep met een lead-zangeres in een wilder-ogend meidentrio. Rita van Rooy woont tegenwoor- I dig in Utrecht („ik zeg liever niet waar", is haar mening „want ik ben bang dat de rondvaartboten dan voor mijn huis stoppen en de touringcars er speciaal langs gaan rijden") I Die ochtend, tijdens het gesprek, is ze al zwaar opgemaakt omdat ze die dag nog een heel programma heeft af te werken dat varieert van het openen van een winkel in Eindhoven tot een optreden 's avonds laat in het noorden van het land. „Om er niet onderdoor te gaan", zegt ze dan, „zorg ik ervoor elke dag goed te eten, geen alcohol te drinken en aan acht volle uren slaap toe te komen. Het afschrik kende voorbeeld van onze vorige zangeres, Monique Hagemeier, heeft me geleerd op die dingen te letten. Zij is op een middag, vlak voordat we de bühne op moes ten, bewusteloos op een toilet in elkaar gezakt en moest per am bulance naar het ziekenhuis wor den vervoerd. De oorzaak was pure uitputting en haar huisarts heeft haar twee maanden be- drust voorgeschreven. Monique is naderhand met Babe gestopt, want zij kon dit leven niet vol houden. Het werk dat hoort bij een topgroep in Nederland heeft dus ook zijn minder leuke kan ten, hoewel ik er nooit spijt van heb gehad dat ik als zangeres hieraan ben begonnen". Ze glimlacht timide: „Het is een groot toeval geweest dat ik nu bij Babe zit, omdat ik bezig was met een totaal andere carrière. Nadat ik in Eindhoven een opleiding voor onderwijzeres heb gevolgd, ben ik naar Utrecht gegaan om aan de universiteit pedagogie te studeren. Eerlijk gezegd heb ik nooit veel zin gehad om voor de klas te staan, want het leek me leuker om door te gaan in mijn vak". Ze greep het aanbod van Peter Koelewijn, om mee te werken aan "Babe", dan ook met beide handen aan. Spijt heeft ze er niet van gekregen, ondanks het druk ke leven waarin ze verzeilde. Publiciteit „Die publiciteit en aandacht vind ik best leuk, hoewel ik nadruk kelijk probeer mijn privéleven buiten het Babe-gebeuren te houden. Ik woon in een groot huis met een aantal vriendinnen en als ik thuis ben, zijn de ande ren net zo belangrijk als ik. Daar mee wil ik zeggen dat iedereen in ons huis evenveel aandacht krijgt en dat niet alleen mijn ver halen bijvoorbeeld met open mond moeten worden aange hoord". „En dan in Utrecht, kreten als: „Heei, dat daar is er een van Beeb, kom je vandaag bij me op de koffie", krijg ik zo vaak te ho ren dat ik het al niet meer op merk. Veel mensen zeggen me ook gedag hier, alsof ze me per soonlijk kennen. Anderen smie spelen of stoten elkaar aan". Ze tipt de as van haar sigaret, houdt haar benen elegant over elkaar opgeslagen, met enigszins opge trokken schouders en een glim lach: „Als een soort erkenning vind ik dat, tenslotte werk je er zelf het hardst aan om eruit te springen in dit vak." Wat is het dat een onderwijzeres zich doet storten in het wankele leven van een popzangeres. De spanning, de sensatie, de roem, het geld? Rita peinst even, verwisselt de overelkaargeslagen benen, zegt dan droogjes: „In het pedago- genvak is een hoge werkloos heid, daar begin je al mee. De kans op een leuke baan is gering. En dan vind ik van het geld dat ik nu verdien: zeker, dat is veel meer dan het salaris van een on derwijzeres. Maar ik ben realist genoeg om te beseffen dat het met Babe elke dag afgelopen kan zijn. Dus daar houd ik nu al fi nancieel rekening mee". t Rooy blijft het leuk vinden. een toernee naar Indonesië en daar verheug ik me op. omdat het een prachtig land is waar ik zeker óók de tijd heb om van te genieten. Op die manier krijg je weer een shot energie en kun je je des te gemotiveerder inzetten, zodra je thuisbent. Bovendien ben ik iemand die nu leeft en het dus op dit moment zo leuk moge lijk wil hebben. En zolang ik Ba be nog leuk vind, blijf ik ermee doorgaan". „Ik zal bijvoorbeeld nooit plannen maken voor mijn toekomst, om dat ik vind dat die toekomst niet is te voorspellen. Maar mocht het ooit verkeerd uitpakken met Ba be. of zou ik er geen zin meer in hebben, dan kan ik altijd nog voor de klas. En, wie weet. vind ik dat dan weer stukken boeien der dan het reizen, poseren, zin gen, dansen en optreden met een populaire groep. Ik ben altijd gek op kinderen geweest en het werk met die kleintjes. Ja. dat mis ik wel eens een beetje." HILVERSUM (GPD) - Dolf Brou wers was de zestig al gepasseerd, toen hij eindelijk zijn plekje in de vaderlandse showbusiness kreeg Met zijn Sjef van Oekel- creatie mag hij zich tot op de dag van vandaag verheugen in een trouwe aanhang Een vermoede lijk zeker zo groot aantal landge noten keert zich daarentegen vol walging af. zodra Van Oekel zgn opwachting maakt. Toen bekend werd dat Dolf Brouwers een hoofdrol zou gaan spelen in het radioprogramma De Nachtspie gel van de KRO. zegden een stuk ol" tien mensen prompt hun lid maatschap van die omroep op. Zij konden het niet verkroppen dat na de VPRO nu ook al hun KRO in zee ging met de man die nationale faam verwierf door voor het front van televisiecame ra's enkele fietstassen vol te kot- Het ledental van de KRO kan wel licht weer op de oorspronkelijke sterkte worden gebracht als dat tiental zich vannacht de moeite getroost te luisteren naar De Nachtspiegel. Vanaf midder nacht is daar een uur lang Dolf Brouwers te horen, zoals maar weinigen hem kennen Programmamakers Charley van Leeuwen en Bert Bakker hebben Brouwers en zijn echtgenote meegenomen naar Wenen, waar zij een langgekoesterde wens in vervulling lieten gaan. In zijn Energie „En misschien heb je als onderwij zeres een rustiger leven met een verschrikkelijke hoop vrije tijd, vergeleken bij die vrije tijd van ons. Maar anderzijds vertrek ik volgende maand met Babe voor DEN HAAG (GPD) - Met een eer lijker verdeling van zendtijd tus sen de omroeporganisaties met een A-status en die met een C- status moet haast worden ge maakt. Er moet niet mee ge wacht worden tot een algehele herziening van het omroepbestel HILVERSUM (GPD) - De nu al maanden lang slepen de onderhandelingen over de omroep-cao voor 1982 zijn gisteren opnieuw vastgelopen. De werkgevers hebben weer laten weten geen kans te zien de eisen van de vakbonden binnen de huidige financiële mo gelijkheden in te willigen. De belangrijkste eisen zijn: volledige prijscompensatie en werktijdverkor ting waardoor een uitbreiding van de werkgelegen heid binnen de omroep gerealiseerd zou kunnen worden. Ook het voorstel van de bonden om derden te laten bemiddelen in het conflict is woensdag na een uitvoerige discussie hierover afgewezen. De acties die door de bonden in het vooruitzicht zijn gesteld lijken door het opnieuw mislukken van de onderhandelingen dichterbij te zijn gekomen. Voor dat daarover definitieve beslissingen vallen, zal nog maals een gesprek tussen beide partijen plaatsvin den op 2 juni. aan de orde komt, want de reali sering daarvan is - optimistisch berekend - pas over 5 jaar tege moet te zien. Dit is het oordeel van D'66-om- roepspecialist drs. Wil Wilbers, neergelegd in een schriftelijke reactie op vragen uit de Tweede Kamer over zijn wetsvoorstel voor een andere sleutel voor de verdeling van zendtijd, namelijk 3:2:1 in plaats van de huidige ver houding 5:3:1 Wilbers vindt dat de C-omroepen in vergelijking tot de A-omroe pen onrechtvaardig weinig zend tijd hebben, wat nog eens extra tot uiting komt bij de tv-zendtijd- uitbreiding per 3 oktober van dit jaar Het voorstel van Wilbers heeft de steun van de kleine kamerfrac ties en D'66 zelf. maar CDA. PvdA en WD voelen er weinig voor. Het bezwaar dat wordt aan gevoerd. geldt voornamelgk het tijdstip van indiening van het wetsontwerp. Omdat bij het tot stand komen van een gewijzigd en aan de nieuwe technologische ontwikkelingen aangepast om roepbeleid vrijwel zeker ook de zendtijdverdeling aan de orde komt. willen de meeste omroep- deskundigen in de Kamer liever wachten tot de discussies hier over op gang komen. Wilbers wgst dit echter krachtig van de hand. Hij gebruikt daarbij het argument dat aan een on rechtvaardige situatie zo snel mogelijk een eind dient te ko- jeugdjaren droomde Brouwers al van een carrière als operettezan ger. Het is er nooit van gekomen. Ook op andere fronten moest Dolf Brouwers zich tevreden stellen met een uiterst beschei den plaatsje in dat deel van de showbusiness waar de schaduw zijde overheerst. Slechts kleine rolletjes vielen hem ten deel tot dat aan het begin van de jaren '70 in één klap de nationale bekend heid een feit was De Van Oekel-creatie, uitgedacht door de ingenieuze Wim Schip pers, bleek Brouwers op het Üjf geschreven. Tijdens die Nacht spiegel-trip naar Wenen blijkt ook dat Brouwers zich praktisch niet meer kan losmaken van Van Oekel Hij zegt daarover zelf „Het is jammer dat veel mensen mij met serieus nemen. Het is al leen wel zo dat ik door Van Oekel de mogelijkheid heb gekregen dingen te zeggen die ik als Dolf Brouwers nooit gedurfd zou heb ben Als ik iemand een rare vent vond durfde ik dat vroeger met te zeggen Via Van Oekel raak ik dat soort dingen nu wel gemak kelijker kwijt Ik durf mg via hem beter te uiten". Tijdens de radioreportage blijkt dat Brouwers geen „nee" wil ver kopen, als een Nederlands reis gezelschap van hem een Van Oe- kel-optreden verlangt „Ik kan niet weigeren. Ik wil de mensen niet teleurstellen. Ik ben bang om tegen te vallen. Ik heb graag dat de mensen mg aardig vin den". Deze aflevering van De Nachtspiegel telt toch veel op vallend serieuze momenten. Programmamaker Charley van Leeuwen: „Brouwers hebben wg leren kennen als een gevoelig man die heel snel ontroerd kan raken. Het is een man die zijn he le leven lang geknokt heeft om als mens erkend te worden. Hg heeft zich willen ontworstelen aan de armoede waarin hij is op gegroeid. En als je dan eindelgk na je 60e door één keer in een fietstas te kotsen toch nog be kendheid krijgt, heeft dat na tuurlijk iets tragisch. Wg hebben in het programma geprobeerd die strijd centraal te stellen. (De Nachtspiegel wordt uitgezonden tussen middernacht en 01.00 uur op Hilversum I.) DONDERDAG 27 MEI HILVERSUM I lB.Uö Hier en nu-magazine ïy.UZ De wereld zingt Gods lof. 19.45 Leger des Heilskwartier. 20.03 Vierkant. 21.02 Op de vrije toer. 21.53 Schoffe len in de wijngaard. 22.02 NCRV- Donderdag-Sport. 22.50 Politiek be keken. NOS: 23.02-24.00 Met het oog op morgen. KRO: 0.02 De Nacht spiegel. 1.02 Niemandsland. HILVERSUM II 18.00 Nws. 18.10 AVRO's Radiojour naal P.P.: 18.20 Uitz. van de RPF. IKON: 18.30 Kleur. AVRO: 19.00 Zo hoor je nog eens wat. 19.20 Richting. 19.30 (S) Lichte orgelmuz. 20.00 Nws. 20.03 Oorlog en vrede, hoor spelserie. 20.57 (S) Muziek van Ser gei Prokofieff. 21.15 Spel met poe- zie. TELEAC: 21.30 Micro electroni- ca in bedrijf (3). 22.00 Algemeen voorlichtingsprogramma. AVRO: HILVERSUM III NOS: 18.04 De Avondspijs. TROS: 19.02 Poster. 20.02 Soul Show. 22.02 Sesiun. 23.00-24.00 LP-Werk. HILVERSUM IV 20.00 De Kamermuziek van Arnold Schoenberg (slot). 21.15 Het zout in de pap. 21.50 Het museum van de mens, hoorspel. VRIJDAG 28 MEI HILVERSUM I Ieder heel uur nws. KRO 0.02 De Nachtspiegel. 1.02 Niemandsland 6.20 Van 6en klaar wakker 6.30 Elke maand een ander. 6.50 Het levende- woord. 7.02 en 8.06 Echo. 7 35 Socia le informatie. 9.03 Mensen en me deklinkers. 12.03 Tussen de middag- ..tussen de mensen 13.06 Echo. 13.16 Kruis of munt. 14.03 The com plet. 16.02 Op de valreep. 17.53 Marktberichten. 17.55 Mededelinge- HILVERSUM II VPRO 7.00 Nws. 7.10 Ochtend gymnastiek 7.20 Radio Nieuws dienst VPRO (7.30. 800 en 8.30 Nws.) NOS 9.05 Gymnastiek voor de vrouw. 9.15 De Werekbank. 9.24 Wa terstanden. 9 30 Nws 9.33 Expres vpro. 10.30 Nws. 10.33 Democriet. AVRO 11.05 De Nederlandse school radio. 11.19 Switch on. 11.30 Nws. TROS 11.33 Week in week uit. 12.20 Agraria. NOS 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. TROS Aktua 13.00 Nws. 13 10 In kijk met Inbar. NOS 13.30 Nws. 13.33 Meer over minder 14.30 Nws. TELEAC 14.33 Gemeentewijzer NOS 15.03 Spiegel van Belgie 15 30 Nws. 15.32 Het gesprek van de dag. HILVERSUM III Ieder heel uur nieuws EU. 7.UZ Ronduit op drie. 8.03 Tijdsein. 8 57 EO-Metterdaad-Memo. 9.03 De Mu zikale fruitmand. 10.03 Muziek mo tief. 10.45 Goed nieuws in Berber NCRV 11 03 Pop non stop. 12.03 Goeimiddag. VOO 14 02 Tipparade. 15.20 Popjournaal. 15.30 Top-40. HILVERSUM IV NUS 7.00 Nws. 7.02 Vroeg Klassiek 8.00 Nws. 9.00 Muziek uit de Midde leeuwen en Renaissance 9.30 Vrij dagmorgenconcert. VOO 11.00 Mu ziek voor miljoenen 11.30 NCRV Journaal voor de scholen. 12.15 Nieuwe Muzikale meesterwerken. NEDERLAND 1 18.20 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 18.28 Parlons-en. Franse les. NOS 18.58 Journaal VARA 19.00 Nieuwtjs uit Uhlenbusch. TV-se- rie voor de kleintjes: „Christians op lossing". Christian's „grote vriendin" is Renate. Hij mag bij haar op de boer derij spelen en haar helpen bij het werk. Maar Renate gaat weg uit Uh lenbusch: ze gaat naar de stad om aan de Universiteit te gaan studeren. Daar begrijpt Christian helemaal niets van. Hoe moet dat dan met de boerderij? En waar moet hij dan spelen? 19.30 De natuur en de mens. In deze Spaanse natuurserie vanavond het vierde en laatste deel over het Natio nale Park van Donana: „De bronst van de herten". De herfst breekt aan in het park van Donana: het moeras is veran derd in een onafzienbare steppe. Voor damherten en edelherten breekt de bronsttijd weer aan. Ze trekken naar de steppe want in deze tijd van het jaar hebben de mannetjes ruimte nodig om de hindes na te kunnen lopen en hun onderlinge gevechten te kunnen leve- 20.00 Geraldine Fitzgerald at Reno Sweeney. In het Reno Sweeney Caba ret zingt de 64-jarige Geraldine Fitzge rald o.a. Danny Boy, Saturday Night at the Rose and Crown, Pack up your troubles, Smile, Side by Side en When you Smile. 20.50 Kijk Haar. Vrouwenmagazine Macht, geweld en sexualiteit. Dat wordt zichtbaar in verschijnselen als aanranding, verkrachting, vrouwen mishandeling. porno, etc. Cijfers leren dat dit schrikbarend veel voorkomt. Hoogste tijd dat dit probleem ook bui ten de vrouwenbeweging boven tafel komt. NOS 21.37 Journaal 21.55 Den Haag vandaag. Politieke ac tualiteiten. 22.10 Discussie gemeenteraadsverkie zingen. „Wat is de zin van gemeente raadsverkiezingen?". In dit program ma wordt het belang van verkiezingen op lokaal niveau toegelicht aan de hand van drie vragen: heeft het zin om bij gemeenteraadsverkiezingen te gaan stemmen; wat gebeurt er met je stem; en ben je als kiezer na de verkie zingen voor vier jaar uitgepraat7 23.15 Journaal 23.20 Nieuws voor slechthorenden VRIJDAG NOS 10.30 Schooltelevisie: VO-Magazine; 11.00 Weekjournaal. 13.00 - 13.05 Nieuws voor slechthoren den 18.35 Sesamstraat 18.50 Jeugdjournaal KRO 18.59 Popi. „De wezen". Vrolijke serie waarin vader Popi zijn handen vol heeft aan twee boefjes van zonen en drie baantjes. 19.25 De Sullivans. TV-serie rond een Australische familie. In de hoofdrol len: Paul Cronin, Lorraine Bayly, And rew McFarlane e.a. NOS 20.00 Journaal KRO 20.27Lou Grant. Amerikaanse TV-Serie met Ed Asner, Mason Adams e.a. Afl 12: „Schandaal". Belevenissen op de stadsredactie van de Los Angeles Tri bune. 21.20 Brandpunt In Brandpunt een reportage over de be veiliging van voetbalwedstrijden als de Europa-Cupfinale Aandacht ver der voor het codiciel dat een miljoen Nederlanders bij zich dragen en voor de kabinetsformatie. 21.55 Onder vaders vleugels. Britse tv- serie met Robert Gillespie, Pauline Yates. 22.20 Het hart van Engeland. Naar aan leiding van het a s. pauselijk bezoek aan Groot-Brittannië en het onlangs gepubliceerde eindrapport over een mogelijke hereniging van de Angli caanse en de Rooms-Katholieke kerk. maakten Marinus Huijbregts en Fred Brinkman in het oude Oxford een im pressie van de Anglicaanse kerk. NOS 22.50 Journaal 23.00 Voetbal Een samenvatting van de voetbalwed- 18.55 Voetbal. Rechtstreekse reportage uit Kopenhagen van de vriendschap pelijke interland Denemarken-Belgie Commentaar Rik De Saedeleer 20.45 Rapport '82. „Krijg de k'lere" Een bloemlezing over het uniform. Com mentaar en impressies van mode-jour nalisten, mode-ontwerpers, muziek- impressario's, de groep Venus en het kunstfenomeen Fabiola 21.30 Premiere-Extra. Nieuws over films en filmmanifestaties. Presenta tie: Jo Ropcke 22.20 Popfestival Werchter '81. Tweede deel met: Robert Palmer Can't we still be friends? - John and Mary - Sulky Girl - Jealous - Dire Straits: Tunnel of Love - Expresso Love Sultans of Swing. DUITSLAND 1 WDR: 18.05 Francis Durbridge presen teert: „Noch ein Fall". 19.15 Hier und Heute. Actualiteiten. 19.45 Postkartenreise. Von der Donau zum weissen Nil: Ontvangst bij de God-Koning van de Shilluk. TV-sene 20.00 Journaal 20.15 Pro und Contra. Discussiepro gramma o.l.v Emil Obermann 21.15 Wissen Sie es besser? Spelpro- gramma m.m.v. Edith Hancke, Klaus Sonnenschein en Horst Pinow. 22.30 Tagesthemen 23.00 Theodor Chindler. Serie met Hans Christian Blech. Katharina Thalbach e.a. (Afl.6) Berlijn 1917. Hongersnood en rantsoenering van levensnoodzake lijke grondstoffen bepalen het gezicht van het derde oorlogsjaar. Na haar vrijlating neemt Maggie Chindler haar intrek bij de arbeidersfamilie Ritter 00.00 Journaal VRIJDAG 10.00 Journaal 10.03 Mit Musik geht alles besser. Pro gramma met Lou van Burg. 11.35 Ein Tag im Leben eines Schich- tarbeiters 11.40 Menschenkinder. Huizen op hun kop gezet. 12.10 Kenteken D 12.55 Persoverzicht 13.00 - 13.15 Journaal 16.00 Journaal 16.05 Der susse Klang der Freiheit. Op 2 juni a s is het honderd jaar geleden dat de Italiaanse vrijheidsheld Gari baldi stierf 17.05 Joker '82. „En wanneer heb je nou eens vrij?". Jeugdfilm Beide ouders van Monika werken Na school moet zg het huishouden doen. Zo houdt ze bijna geen tijd voor zichzelf over. Op een dag heeft ze geen zin om haar moe der te helpen 17.35 Die Klicke. Kinderfilmpje. 17.50 Journaal DUITSLAND 2 17.50 Billy. „Het geheim van de oude da me". Britse tv-serie met Paul Rogers en Brigitte Horney. Billy vliegt naar NEDERLAND 2 Munchen om de dame te bezoeken van wie hg de ring heeft gekregen die van zijn ouders afkomstig moet zgn. 18.20 Ach du lieber Vater. „Oude vriendschap roest niet". Serie met Danny Thomas en Diana Canova. De belevenissen van tandarts Fred, doch ter Diana en kleindochter Sabine. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Mit Musik geht alles besser. Mu ziek-show-programma gepresenteerd door Lou van Burg. M.m.v Imca Ma nna. Ralf Paulsen. Lys Assia, Chns Howland, Heidi Bruhl, Gerhard Wend land en Lonny Keiler. 21.00 Journaal 21.20 Kennzeichen D. Nieuws uit Oost en West-Duitsland 22.05 Hysterie. Een dramatische con cert collage van Jacobo Rumano en Jorge Zulueta door de Argentgnse theatergroep „Gerupo Accion Instru mental Buenos Aires De Franse zenuwarts Charcot, die in de 19e eeuw verschijnselen van hysterie onder zocht en een leraar was van Sigmund Freud, wordt in zgn kabinet gadege slagen, terwgl hg een patient aan het VRIJDAG 10.00 - 13.15 Programm Duitsland 1 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Die Pinnwand. Manifestaties de maand juni. 16.20 PfifT. Sport voor de jeugd 17.00 Journaal 17.08 Tele-Illustrierte. Gevarieerd gazine met speciale gasten Schwar/walder Stockmihli Musikan ten. de DUITSLAND 3 18.00 Het programma met de muis 18.30 Telecollege II. Natuurkundige technologie. 19.00 Jugend forscht. 19.45 Journal 3. Regionaal nieuws. 20.00 Journaal 20.15 Le Feu Follet. Franse speelfilm (1963) van Louis Malle met Maurice Ronet. Lena Skerla en Yvonne Cle< k Alcoholist Alain Leroy volgt een ont wenningskuur in een sanatorium Op de spiegel in zgn kamer staat de da tum 23 juli. de dag waarop hg zelf moord wil plegen. In een terugblik op zgn leven praat Alain met vrienden Hg was playboy in Pargs, liet zich door vrouwen onderouden, trouwde met een rgke Amerikaanse en raakte aan de drank 22.00 Hilferufe 22.45 Portrait 23.00 Hinter den Schlagzeilen. Het da gelijks leven in Duitsland 23.30 Journaal VRUDAG WDR 08.00 Tele-gyranastirk 08.10 - 12.00 en 17.00: Schooltelevisie

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 5