GETIPT Zanussi voor koelen èn vriezen. Prijs* Primeur' 27.- 29.- KreymborgQ 3750 3750 29.95 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. 05201-371 Damesbikini. Tanga model, zowel halter als strapless te dragen. 29.95 Bijpassend T-shirt. 100% Katoen. In hetzelfde diagonaal streep- dessin. Hemdmodel met afgeronde zij splitten Damesbadpak. Zowel halter als strapless te dragen. Maten: S, M, of L. Bijpassend damesjurkje. 100% polyamide. Met dubbele spaghetti-bandjes en elastische taille Maten: S, M of L. Damesbadpak. Met rechte boven kant en smalle bandjes. Ook strapless te dragen. In wit/ groene streep. Bijpassend T-shirt. 100% Katoen. In dezelfde wit/groene streep. Hemdmodel met afgeronde zijsplitten. 29.95 leenslipper. Modiscn en met elegante sleehak uitgevoerd. In rood,wit of blauw. Maten: 35 t/m 41. 5Q Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt in onderstaand filiaal. LEIDERDORP, Winkelhof 29. "Open weave" shirt met opstaand kraagje en korte mouw. 100% Katoen. Wit, kaki of écru. Normale prijs 32.- t/m a.s. zaterdag Streepshirt met opstaand kraagje en korte mouw. 65% Polyester/35% katoen. Bleu. wit of beige. Normale prijs 35.- t/m a.s. zaterdag Zanussi maakt de meeste koelkasten en diep vriezers van heel Europa. Toeval is dat natuurlijk niet. Het heeft alles te maken met gevoel voor kwaliteit Met handige indeling, volop ruimte en laag energie verbruik. En niet te vergeten: een lange levensduur. Zulke koelkasten bouwt Zanussi. Een royaal assortiment in wit, bruin en beige. Ook voor inbouw. En vanzelfsprekend stuk voor stuk met Kemakeur. Kijk, dat zijn argumenten die de doorslag geven om voor Zanussi te kiezen. Telkens weer opnieuw. Luxe tafelmodellcn. De deur kan zowel naar links als naar rechts draaien. Door middel van 'n dckor- plaat kan het front aangepast worden aan de kleur van uw keuken. Tafel modellen zijn overal verkrijgbaar vanaf f 459,-. Koelers. Dat zijn koelkasten zonder vriesvak, tafel- en kast- modellen. Dat levert u ca. 20 liter méér koelruimte op en 'n lagere energierekening. Ideaal als u al 'n aparte diepvriesruimte heeft. Koelers zijn overal verkrijgbaar vanaf f 589,-. 2-deursmodellen met 4 sterren. Vricsruimte aan boven- of onderzijde? Net wat u gemakkelijker vindt. En vanzelfsprekend zijn er ook koel/vriescombinaties. 2-deurs- modellen zijn overal verkrijgbaar vanaf f729,-. Nieuw: gekleurde koel kasten. Naast bruine heeft Zanussi ook 'n hele serie Savannah-beige koelkasten. Deze kleur is uitstekend te combineren met kookapparatuur. Bij de Zanussi dealer kunt u alles be wonderen. Gekleurde koelkasten zijn overal verkrijgbaar vanaf f599,-. Diepvrieskasten. Vanzelf sprekend heeft Zanussi ook 'n compleet assortiment diepvries- kasten om overal te plaatsen! Van 50 tot maar liefst 370 liter inhoud. Diepvrieskasten zijn overal verkrijg baar vanaf f 529,-. Diepvrieskisten. Maar liefst 7 modellen van 175 tot 610 liter inhoud. Uitgevoerd met het befaamde Roll-bondsysteem. Groot invriesvermogen en laag energie verbruik. Dooiwater afvoer aan de voorzijde. Diepvrieskisten zijn overal verkrijgbaar vanaf f 639,-.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18