c "De WD mist realiteitszin" Geen grote bezuiniging op peuterspeelzalen E2iESZ219 Weidse agenda Jongerenproblemen verdelen jongeren 3- CDA ers HeijlVan Leeuwen en Van der Geest bij afscheid van raad: D'66 houdt open huis Grote manifestatie in Voorschoten Stad en rand VRIJDAG 21 MEI 1982 WARMOND - In het huidige Warmondse raadselftal is sprake van een gigantische leegloop. De WD-fractie, be staande uit drie leden, stapt in haar geheel op, Van der Zalm (Progressief Warmond) doet afstand van zijn stek als linksbuiten aan de raadstafel en op het politieke mid denveld van het CDA zullen na de raadsverkiezingen ook drie opvolgers de plaatsen moeten innemen van fractie leider Heijl (39), Van Leeuwen (61) en Van der Geest (56), alle drie goed voor acht jaar raadswerk. In een lang gesprek doet dit trio uit de doeken waarom het opstapt en geeft het een terugblik op acht jaar Warmondse dorpspoli tiek. Over het besluit op te stappen doet Van Leeuwen als eerste het woord: "Ik word dit jaar 62. Ik ben altijd een organisatieman netje geweest. Ik heb toen ik nog boer was meegedraaid in land bouworganisaties. in het kerkbe stuur en in de vrijwillige brand weer en als voorzitter in de Ver eniging tot Viering van War mondse Feesten. Ik wil nu wat rustiger naar mijn oude dag toe leven, jongeren moeten mijn piaats innemen. En moeder de vrouw heeft me al zoveel avond en moeten missen. Daarom zet ik nu een punt achter mijn werk voor de raad". Van der Geest (56) vertelt een soortgelijk verhaal. Ook zijn naam stond lange tijd achter tal van functies bij onder meer de LTB en Kring Meerlanden. Zijn vokale gaven viert hij bot op zijn hobby, het zangkoor, dat ook een flink deel van zijn tijd in beslag neemt. "Ik ben de enige verte genwoordiger in de raad van het lage land. Van de overzeese ge bieden zoals men in Warmond zegt", vertelt Van der Geest, doe lend op zijn aan de overkant van de Leede gelegen boerenbedrijf. "Daar heb ik zeven dagen per week mijn handen vol aan". Ook zijn echtgenote wenst hem in de toekomst wat meer over de vloer te hebben. Scheidend fractieleider Heyl (39) vertelt dat hij zich genoodzaakt zag "iets af te stoten". "En ik heb besloten met mijn werk voor de raad te stoppen. Een come-back acht ik echter niet uitgesloten. Nu is het zo dat ik te weinig tijd kan vrijmaken voor mijn op groeiende kinderen. Dekker Hout (bedrijf waarvan Heyl de directeur is) slokt een erg groot deel van mijn tijd op. Dat is altijd al zo geweest. Ik heb eigenlijk al tijd tijdgebrek had. Niet voor niets zat ik gedurende deze raad speriode in geen enkele commis- Onafhankelijk Van Leeuwen, Van der Geest en Heyl kijkens allen met voldoe ning terug op hun bestuurlijke loopbaan. Heyl: "We hebben de ze periode een onvolstelbaar goe de fractie gehad. We vertegen woordigden weliswaar het CDA maar er is bij ons altijd en voor iedereen alle ruimte geweest zijn eigen zegje te doen. Het is bij het CDA toegestaan onafhankelijk te opereren al bleef ons voornaam ste streven als een eenheid naar buiten te treden. Het CDA heeft het ook nooit op een confrontatie met de andere partijen laten aan komen. We hebben de grootste fractie maar dat gegeven hebben we nooit uitgespeeld om een be sluit door te drukken. Wel heb ben we altijd een sterke gebon denheid aan het collegeprogram ma tentoongespreid. En dat is volgens mij niet meer dan het na komen van afspraken die van te voren zijn gemaakt. Dat is een goede zaak dunkt me, zowel in het maatschappelijk verkeer als in de politiek". Desgevraagd geeft het drietal zijn visie op het functioneren van de overige fracties in de Warmond se gemeenteraad. De nu volgen de citaten zijn niet aan één van de drie toe te schrijven. De heren vullen elkaar aan en brengen waar nodig verbeteringen aan. De WD is niet altyd eerlijk ge weest. Toen bleek dat Kouden- hoorn financieel gezien alleen met een brug met Warmond kon worden verbonden bleef ze ha meren op de twee veel te dure al ternatieven, een tunnel of een pont. De VVD heeft trouwens in veel meer gevallen gepleit voor de aanschaf van populaire zaken. Daarbij werd dikwijls vergeten dat elk voorstel vergezeld dient te gaan van een fiancièle para graaf. Dat is een gemis aan reali teitsbesef. De oorzaak daarvan is, denken we, dat de WD in te genstelling tot de andere twee fracties niet is vertegenwoordigd in het college van B en W. Daar door missen de liberalen een fee ling met de wethouders. De WD kan zich natuurlijk veel gemak kelijker manifesteren als opposi tiepartij. In de politiek gaat het echter niet om stunten maar om het opkomen voor de gemeen schap". Van Leeuwen: "Ik heb me dan ook géergerd aan Saris' (WD-lijst- trekker, red.) uitspraken in uw krant. Vooral aan wat ze heeft ge zegd over Koudenhoorn. Hoe is het mogelijk dat de WD wéér begint te zeuren over een pont". Van Leeuwen deelt zijn ergenis als het om Koudenhoorn gaat met zowel Heyl als Van der Geest. Al le drie beschouwen ze het feit dat de brugverbinding Warmond- Koudenhoorn er nog altijd niet is als hun grootste ongenoegen. Voor de opstelling van Konink lijke Watersportvereniging 'De Kaag' in deze zaak hebben ze dan ook geen goed woord over. Van Leeuwen: "Er zijn Warmonders die nog nooit 't Joppe hebben ge zien. Alleen omdat ze geen boot hebben. Ik vind het absurd dat 'De Kaag' de bouw van die brug probeert te verhinderen. Ik ben ervan overtuigd dat die brug voor 'De Kaag' een prestigezaak is geworden, dat ze haar gezicht niet wil verliezen. Echte motie ven zijn er niet. Dat men straks de Leede niet meer kan bezeilen is allang opgevangen door de verbreding van de Groote Sloot". Van der Geest: "Een bijkomend voordeel van die brug is dat er straks een spreiding optreedt van de waterrecreanten. Boten die door een motor worden aan gedreven kunnen er wel onder door, zeilers niet. Beiden nemen zodoende een andere route naar de Kagerplassen waardoor ze el kaar niet meer lastig hoeven te vallen". Supermarkt Terug naar de raadszaal want de heren hebben nog niets gezegd over Progressief Warmond. Heyl: "Ik zie veel overeenkom sten tussen het CDA en PW. Vooral op het gebied van welzijn. Het CDA is geboren uit drie ker ken wat tot gevolg had dat er evenveel stromingen binnen het CDA ontstonden. Vandaar dat je in onze partij veel discussies VOORSCHOTEN - "We zijn het lang niet altijd eens met de ouderen maar we krijgen wel de kans ons zegje te doen", zei Frank ten Have (CDA) woensdagavond tij dens een forumavond geor ganiseerd door de CDJA. Ten Have constateerde dat alleen de WD en zijn partij een jon gerenafdeling hebben. Ten Have is volgens het CDA na de verkiezingen het jongste raadslid (22) van Nederland. De jongerenproblematiek in Voorscho(en stond ter dis cussie tijdens de forum avond. Slechts vier partijen deden er aan mee. Sjef van de Poel (elfde op de lijst) verte genwoordigde de WD, Frank Pardaan de PvdA (lid van het jongerenbestuur), Frank ten Have het CDA (met zijn vierde plaats op de lijst zeker van een zetel) en Paul van der Burg de PSP, die dit jaar voor het eerst meedoet aan de gemeente raadsverkiezingen. Een goed gevulde zaal (met zeer veel ouderen) volgde met plezier de discussies tus sen de vier jongeren, die wei nig elegant tegenover elkaar voor een sprankelijk politiek avondje zorgden. Sjef van de Poel betreurde het dat jongeren zo weinig poli tiek bewust zijn en ook zo weinig actief waardoor zij veelal niet in aanmerking ko men voor een verkiesbare plaats op een kandidatenlijst voor de gemeenteraadsver kiezingen. Na de constate ring van Frank ten Have dat alleen jongeren in het CDA en de WD een eigen clubje hebben, waarin zij hun zegje kunnen doen, reageerde Frank Pardaan (PvdA) met een kort overzicht van alle veranderingen in Voorscho ten, die volgens hem door links tot stand zijn gekomen. Dat werd hem niet in dank af genomen. Zijn collega-fo rumlid ter "linkerzijde", Paul van der Burg, betoogde dat de vier grote politieke partij en (PvdA. D'66, WD en CDA) één "grote familie" vor men, waardoor er geen goed beleid wordt gevoerd. "De PSP in Voorschoten", aldus Paul van der Burg, is een partij met vrijwel uitsluitend jongeren die graag het totale beleid wil veranderen". Een duidelijk verschil was er tussen het CDA en de WD enerzijds en de PvdA en de PSP anderzijds over de aanpak van het jeugdvanda- lisme. Met name Paul van der Burg (PSP) betoogde dat vandalisme ontstaat door verveling. Hij pleitte dan ook voor meer buurtactiviteiten. De andere partijen willen naast een vergroting van het aantal buurtactiviteiten ook dat de politie beter optreedt. In Wassenaar WASSENAAR - D'66 Wassenaar houdt aanstaande maandag open huis. D'66 heeft alle lijsttrekkers van de andere politieke partijen die meedoen aan de verkiezingen uitgenodigd de be langrijkste onderdelen van hun programma toe te lichten. Alle politieke partijen zijn door D'66 uitgenodigd om hun standpun ten toe te lichten. Suzanne Bischoff van Heemskerck (Eerste Kamerlid D'66) en Ed dy Schuyer (Statenlid D'66) zetten de avond luister bij. Het open huis van D'66 wordt gehouden in het Jeroenhuis aan de Van Heeckerenstraat in Wassenaar. De avond begint om acht LEIDERDORP - Er zal zeer waarschijnlijk niet zo drastisch worden bezuinigd op de peuterspeelzalen in Leiderdorp. Wethouder en VVD-lijsttrekker Irma Gehner zei dit op een forumavond in de Sjelter woensdagavond, die werd georganiseerd door het Vrouwencafé. VOORSCHOTEN - De werkgroep Politiek Café Voorschoten houdt morgen een grote politieke manifestatie. Het geheel be gint met een rondgang van de partijen door het dorp. Ze worden voorafgegaan door de drumfanfare Laurentius. Voor de Dorps kerk in de Schoolstraat begint omstreeks kwart voor drie het eerste politieke deel Daar zullen de diverse lijsttrekkers tien minuten spreken. Verder zijn er informatiestandjes van de par tijen 's Avonds gaat de manifestatie verder in de Lindehoeve aan het Van der Haarplein. In de Lindehoeve zullen vanaf acht uur twee debatten plaatsvinden tussen de lijstrekkers van de partijen. Een debat gaat over huisvesting en verkeer, het andere is een confrontatie tussen de lijsttrekkers onderling en het publiek. De Socialistische Partij doet niet mee aan de "Amerikaanse" op tocht door het dorp. De SP vindt het "een bedenkelijk zaak dat nu er weer verkiezingen op komst zijn de Voorschotense bevol king door middel van deze optocht als kiesvee naar de stembus sen gelokt worden", aldus de SP in een verklaring. Wel zal de SP gebruik maken van de spreektijd in de Schoolstraat en de Lin- dehoeve. Gehner betoogde dat je "geen bestaande goede zaken moet afbreken" als je niet weet wat je ervoor terugkrijgt. "Ik ben het niet eens met de plannen om het kinderspeelzaalwerk terug te brengen. Ik moet de helft van de mensen ont slaan. die goed werk doen. Ik zie dat niet zitten", aldus Gehner. Het advies van de so ciaal-culturele werkgroep be helst onder meer het terug brengen van de subsidie van de kinderspeelzalen van 105.000 gulden nu naar ruim 40.000 gulden in 1986. Dat lijkt nu van de baan. Met uitzondering van de PvdA waren alle partijen het erover eens dat er niet op het kinder speelzaalwerk bezuinigd moet worden. Mieke Holier- hoek, tweede op de kandida tenlijst van de PvdA, stelde echter voor het inschakelen van vrijwilligers. Ook zou er met grotere groepen gewerkt moeten worden. Het hierdoor vrijkomende personeel bij de kinderspeelzalen zou inge schakeld moeten worden bij een kinderdagverblijf. Behalve de VVD vonden alle partijen dat er onderzocht moet worden of er behoefte is aan een kinderdagverblijf. Bestaat er werkelijk behoefte dan zou zo'n kinderdagver blijf er moeten komen Nico- lien van der Fluit (PSP), Jan- neke Houdijk (PPR) en Mie ke Holierhoek gingen er van uit dat die behoefte wel zou bestaan. Windy Smit (D'66) hield nog een slag om de arm. Dat deed niet Irma Gehner, die ronduit stelde dat een kinderdagverblijf teveel geld zou kosten en dat het oprich ten daarom de komende vier jaar niet mogelijk zou zijn. Volgens de linkse partijen moet er echter geld voor ko men, desnoods uit een ander potje. Alle partijen waren het erover eens dat een goede kinderop vang een eerste voorwaarde is voor emancipatie. Gepleit werd dan ook voor buiten schoolse opvang en goede overblijfmogelijkheden op de scholen. Tijdens de discussie over het tweede thema, vrijwilligers werk, tekende zich duidelijk twee kampen af. De linkse partijen (PPR, PSP en PvdA) zette grote vraagtekens bij het huidige vrijwilligers werk, omdat vooral vrouwen daarbij worden ingescha keld. Nicolien van der Fluit stelde dat vrijwilligerswerk als de gemeenschap vindt dat het moet gebeuren ook be taald moet worden. U'ö6 en de WD bleken meer voorstander van vrijwilligers werk. "Vrijwilligers zijn no dig", aldus Irma Gehner, "omdat het te duur is met al leen maar beroepskrachten". D'66 en de WD vonden dat het vrijwilligerswerk "posi tiever" benaderd moest wor den. Via vrijwilligerswerk kunnen vrouwen zich ont plooien en sociale contacten leggen. Windy Smit pleitte wel voor een soort arbeids contract voor vrijwilligers, waarin de rechten en plich ten zijn vastgelegd. De grote afwezige tijdens de fo rumavond was het CDA. Twee vrouwen die wel eens spreken voor het CDA waren net die avond op vakantie ge gaan. En een mannelijke spreker was niet gewenst. Voor Irma Gehner was de af wezigheid reden om uit te ha len naar het CDA. Zij noem de de afwezigheid "sympto matisch" voor de manier waarop het CDA met de vrouwen in de partij omgaat. krijgt. Een van die stromingen, de meest linkse, is nauw verwant aan PW. Op de middenstand na heb ik nooit onoverbrugbare ver schillen met PW kunnen bespeu ren. PW wil in geen enkel geval een grootgrutter, het CDA daar entegen denkt dat een super markt met een goede prijsstel ling de Warmondse middenstand alleen maar ten goede kan ko men. Nu is het zo dat de overgro te meerderheid van de War mondse boodschappen elders wordt gedaan. Met een super markt hopen we het besteedbare inkomen in Warmond te houden. Bovendien vergrijst Warmond hevig. En het is voor al die 65- plussers geen lolletje om hun brood hier en andere boodschap pen daar te halen. Die mensen moeten ook gemakkelijk in War mond kunnen winkelen". Het is Heyl die het woord wil doen over burgemeester Hendrickx- Vlaar: "Ik heb indertijd zware kritiek gehad op de aanstellings procedure. Ik heb de commissa ris van de koningin te verstaan gegeven dat ik fel tegen een PvdA-burgemeester was, dat ze ongewenst was. Warmond had altijd een KVP-er gehad en nu in eens een sociaal-democraat, dat was een te plotselinge omme zwaai. Maar toen haar benoe ming rond was heb ik als eerste tegen haar gezegd dat ik haar zou beoordelen op haar daden en niet op haar politieke kleur. Op de vraag of hij die beoordeling wil geven antwoordt Heyl: "Hen- drickx maakt erg veel werk van haar taak. Ze bereidt haar zaken goed voor. Ik heb geen proble men met haar. Ik heb er ook nog nooit kunnen betrappen op een gebondenheid met welke partij dan ook, nee ook niet op die met de PvdA. Ze staat echt boven alle partijen en zo hoort het ook. Al weet je natuurlijk nooit hoe het er in de vergaderingen van het college aan toe gaat. Wel vind ik dat ze wat al te strak vasthoudt aan de eerste en tweede termijn tijdens een raadsvergadering. Ik vind dat ze ons best wel eens mag laten zwemmen. Aan de an dere kant ben ik blij dat de ver gaderingen nooit zo lang duren. Toch hoop ik dat ze de touwtjes ook eens zal laten vieren", aldus Heyl. WIM KOEVOET Tentoonstelling (1) De PvdA in Wassenaar is het ge lukt de tentoonstelling "Ver keersveilig wonen" naar het vil ladorp te halen. De tentoonstel ling in het UW-gebouw in de Kerkstraat geeft een beeld hoe verkeersproblemen op simpele wijze kunnen worden opgelost. PvdA-lijsttrekker Jan Greep zal vanavond om half negen de ten toonstelling openen. Vanavond kan de tentoonstelling dan tot elf uur worden bekeken en ook morgen van tien uur tot vijf Tentoonstelling (2) De stichting Historisch Centrum Wassenaar stelt tot en met aan staande zondag vondsten die zijn gedaan in de Oude Pastorie ten toon. De expositie is ge opend vanavond van zeven uur tot tien uur, morgen van half elf tot vijf uur en zondag van twee uur tot vier uur. Verder is er zondag een rondleiding door het centrum van Wassenaar. De rondleiding begint om twee uur op het Dorpsplein. Modeshow In het Leiderdorpse winkelcen trum 'Winkelhor wordt morgen een modeshow gehouden. De show begint om twaalf uur. Open huis De stichting "Oud Woelwijck" houdt morgen open huis (Essen- laan 5 Voorschoten). Er zal een overzicht worden gegeven van het werk van de cursisten en het is mogelijk zich op te geven voor de nieuwe cursussen in september. Het open huis be gint om tien uur en duurt tot Film In het videocafé van de Lindehoe ve wordt zondag de film "In de ban van de ring" vertoond. Soos De Stichting Jeugd- en Jongeren werk Oegstgeest begint mor genavond met een soos, die voortaan elke zaterdag zal wor den gehouden. De soos begint om negen uur in Taberna aan de Julianalaan. VRIJDAG Leiden - Filmhuis LVC, film 'Canterbu ry Tales'-Pier Paolo Pasolini, vr en za om 21.15 uur Grote zaal Leidse Volkshuis - discussie avond met als thema: Parkeren, buurt vereniging Maredorp, 20 uur. Caeciliastraat 18 - filmavond Lesbiese Vrouwen Leiden. 20.30 uur. LVC - optreden de popgroep Dog Com pany. 21 uur. Rapenburg 48 - NVSH-trefcentrum, open soos. 22 uur, tel. 149987. Dierbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Wassenaar - UVV-gebouw, Kerkstraat, opening tentoonstelling Verkeersveilig wonen. 20.30 uur. ZATERDAG Leiden - Vijf Meihal, showavond Fourty Four Degrees, 20 uur. LVC - Theatre of Hate en Munk, 21 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt. 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, jongerencafé voor jon gens en meiden tot ongeveer 20 jaar, 14- 17 uur: om 22 uur disco. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Advies centrum - Caecilia straat 67. 14-17 uur. LVC - Breestraat 66, filmmiddag, 14-17 Plein achter Stadhuis - Radio-Freedom, 12 tot 16 uur Leidse Volkshuis - ENFB-Leiden orga niseert dicussie tussen vertegenwoordi gers van politieke partijen over de Leid se verkeersproblematiek, 14 uur. Op Eigen Wieken - Merenwijk, soos- avond voor volwassenen, min. leeftijd 18 jaar, 20 uur. Oegstgeest - Taberna, Julianalaan, soos Stichting Jeugd- en Jongerenwerk, 21 Leiderdorp - Winkelhof, modeshow, 12 ZONDAG Leiden - LAK-theater, LAK-salon, kin dervoorstelling, 15 uur, doorlopend theater, 19.30 uur. In de Bierdeghel II - Nieuwe Rijn 52, inleiding over de toekomst van de Jo den in Nederland, 20 uur. Museum voor Volkenkunde - Steen- straat, serie vrouwenarbeid in derde we reldlanden, 14.30 uur. Volkshuis - Ratel-fietspuzzeltocht, start 9.15-10 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - 'De roze salon', 14-18 jaar. Middelweg 19c - kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Vijfhovenhuis - Hoflaan, dansavond voor boven de 21 jaar, 19.30 uur. Wassenaar - Dorpskerk, Koorconcert, 13.30 uur. Voorschoten - Videocafé Lindehoeve, film 'In de ban van de ring'. Oegstgeest - Taberna, concert Het Lotti- may Jeugd Orkest, 12.30 uur. Leiderdorp - Sjelter, koffie-ochtend 'Vrouwen voor vrede', ma 10 uur. ARTSEN Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 24 uur: J.E.C. Crul-Kel- derhuis, Noordeindsplein 8a, tel. 142888. spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur: E.K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877, spreekuur: 12 en 17 uur. zo 8 uur tot 24 uur: J. van Gent, Zoeter- woudsesingel 28, tel. 122538, spreekuur: vlgs. afspraak. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid- za 8 uur tot zo 8 uur: F. Lahr, Zoeter- woudsesingelll, tel. 120347, spreekuur: vlgs. afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: F. Egberts, Bevry- dmgsplein 60, tel. 212955, spreekuur: 12 en 17 uur.- Voor de praktijk van- Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwijnenburg: za. R. v. Leeuwen, Hooigracht 48a, tel. 133824, spreekuur: 11-11.30 uur in Ge zondheidscentrum Merenwijk, Rosmo len 2. zo, J. Verhage, Pluimzeggekreek 3, Lei derdorp, tel. 133834, spreekuur 11-11.30 uur in gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - O. du Ry van Beest Holle en R.W.M. v. Velzen, Vlaskamp 16, tel. 891100, spreekuur za en zo van 12.30 tot 13 uur, tel. 891100. Oegstgeest - D. Held, Marelaan 36, tel. 152255. Voorschoten - za, B. Schotanus, Leidse- weg 305, tel. 071-766462; zo. W van Dam. Palestrinalaan 29, tel. 01717-3960. Wassenaar - noord: E. Op 't Landt, tel. 13056; zuid: K. de Wit, tel. 12460. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van vr 21 tot 28 mei door: Haven Apotheek, Haven 18, tel. 120085; Apotheek Linnaeus, Kempenaerstraat lb, tel. 153274. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Voorschoten - C.P. van Oostrom, Veur- seweg 36. tel. 01717-2317 TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waargenomen door: L. v. Broekhuysen, Donizettilaan 23, Leiden, tel. 768019. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Ryn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezond v.d. Waalslaan, tel. 4641. LE1DSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 it ontvangen; Geen k tel 071-123143 tussen 10 00-19 30 uur (nab^zorging na 19 30 uur), zaterdag van vooruitbetaling te voldoen Bi| automatische overschn|ving geen administratie- en abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 57,35 Per post 79.70 Directie G Koopman Aangesloten bi| de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a. in: Bonn, Brussel, Londen. Parijs. Washington. Cairo, Rome. Madnd. Stockholm en Djakarta Commentator I 071-144941 1st 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2