verzoroing van psychiatrische patiënten: moeilijk maar mooi werk! I <=o lekten x V l~ Kii' *T Secretaresse - administratief medewerkster PERSONEEL pmjONEElp*rson««l erso "eel /ICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN soneel direktie-sekretaris (m/v) Verpleegkundige (m/v) meet-en regeltechnicus (m/v] Energiebedrijf Rijnland Offsetdrukker m/v een enthousiast onderwijzeres DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ICCJ -■personeelpersonER personeel PERSONEEL P»™*** persone Verpleegkundige Akademie Vronestein verzorgt zowel een beroepsvoorbereidende opleiding tot verpleegkunoige (H.B O -V.) als parttime voortgezette opleidingen en kursussen (V O Vronestein is een instituut met een inter confessionele signatuur. In 1984 wordt de vestigingsplaats Leiden. Binnenkort ontstaat de vakature van voor minimaal 30 uur per week. Taken: - het verzorgen van korrespondentie. - het voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen, - het bijhouden van het direktie-archief; - overige sekretariaatswerkzaamheden De gedachten gaan uit naar iemand met de volgende kwaliteiten: - vooropleiding van HAVO/VWO; - een sekretaresse-opleiding, dan wel in het bezit van een typediploma en het diploma Nederlandse Handelskorrespondentie, - ervaring in een soortgelijke funktie; - uitstekende typevaardigheid; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - akkuratesse, - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, - in staat zijn initiatieven te nemen en verantwoor delijkheid te dragen. De werktijden zullen in overleg worden vastge steld De datum van indiensttreding is in principe 1 september 1982 of eerder. Met gemaakte vakantie-afspraken zal rekening worden ge houden. Salaris, uitgaande van een 40-urige werkweek, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, volgens schaal 43 BBBRA van f 2 009,- tot f2 735.- Telefonische inlichtingen over de funktie zijn te verkrijgen bij dhr A J Ouwerkerk, direkteur, of mw. N Koijmans, sekretaresse, onder nummer 070-69 40 81. Sollicitaties, onder vermelding van personalia, opleiding en ervaring, binnen 14 dagen na ver schijnen van dit blad te richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oosteinde 14, 2271 EH Voorburg, met vermelding van 'vakature direktie-sekretariaat' in de linker- bovenhoek van de enveloppe Samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden. Wij zoeken vaste invalkrachten m/v die op "afroep" bereid en in staat zijn om in voorkomende gevallen, zonodig ook s' avonds en op zaterdag, werkzaamheden te verrichten voor het secretariaat of het informatie- en documentatiecentrum. Wij vragen voor het secretariaat: - een opleiding tot c.q. ruime ervanng als secretaresse - een gedegen kennis van de medische terminologie Diploma van de cursus "Medische Registratie" strekt tot aanbeveling - ervaring in het voorbereiden en het notuleren van vergaderingen en het verzorgen van de hieruit voortkomende correspondentie. voor het informatie- en documentatiecentrum: - een afgeronde opleiding in de gezondheidszorg of in het maatschappelijke vlak met een gedegen kennis van de medische terminologie - ervaring in het omgaan met kankerpatiënten - ervaring in het geven van voorlichting aan zowel groepen als individuen - administratieve vaardighedea Kandidaten die geïnteresseerd zijn te worden geplaatst op een zo te noemen "oproeplijst" worden uitgenodigd te reageren. Voor het informatie- en documentatiecentrum is een dienstverband van 8 a 16 uur per week niet uitgesloten. Op een eventueel (tijdelijk) dienstverband is de CAO-Ziekenhuiswezen van toepassing. Voor meer informatie kunt U bellen naar de heer A.G. Standhart, Coördinator Interne Zaken, tel. 071-769359. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het I JC.W. Integraal Kankercentrum West Vondellaan 47.2332 AA Leiden, 1tel. 071-769359 Voor de kursus "opleiding ziekenverzorgende", die begin september 1982 begint, kunnen wij een aantal jonge mensen van min. 17 jaar plaatsen, die een minimum opleiding hebben van 3 jaar voltooid voortgezet onderwijs b.v. diploma Mavo 3 of LHNO-T stroom, Inas, O.V.B. of B.V.B. -IDe opleiding duurt 2 jaar en wordt afgerond met het examen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorgende. Als je een brief met je persoonlijke gegevens vooropleiding aan ons stuurt (t.a.v. hoofd personeelszaken) ontvang je een sollicitatie formulier. Telefonische informatie is ook mogelijk: 02523-8244, toestel 511 of 521. sancta maria Langevelderiaan 1 2204 BA Noo»dwi|k (Z H Tel 02523-8244 Polikliniek Psychiatrie Bij deze afdeling is een vacature ont staan van afdelingssecretaresse voor 32 uur per week vac.nr. 549 A.10.19.LD Taak: - ontvangen en te woord staan van patiënten; - het maken van afspraken en de coördi natie hiervan; - typen van brieven en verslagen; - verschillende administratieve- en archieveringstaken. Gevraagd: MAVO/HAVO. goede typevaardigheid alsmede administratieve ervaring, bij voorkeur in soortgelijke sector. Voorts zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie belangrijk. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Salaris: max f 2517 bruto per maand bij een 40-urige werkweek. Klinische Neurofysiologie Op deze afdeling is plaats voor een E.E.G.-laborant m/v vac.nr. 520.K.67.19.LD Taak: - ontvangen van patiënten; - opnemen van de E E G. onder de vast gestelde voorschriften; - deelnemen aan de patiëntenbespre king in verband met de beoordeling van de curves. Verlangd: diploma E.E.G.-laborant(e)- A c.q. B B-gediplomeerden genieten de voorkeur. Leeftijd maximaal 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, diplo mering en ervaring max. f 2735 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevr M L. Vogelaar (071 -14 72 22, toestel 2195). Bi| indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Ri|nsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Psychiatrisch Ziekenhuis "Endegeest" c.a. Oegstgeest Jelgersmakliniek is een behandelinstituut voor 72 patiënten, en bestaat uit 5 units. Er wordt gewerkt in 5 multi-disciplinaire teams. Wij zoeken voor het OPNAME TEAM een Op de afdeling wordt gewerkt met technieken uit de crisisinterventie, gedragstherapie, directieve therapie. Een deel van de behandeling is medicamenteus. Functie-informatie Wij verwachten van onze nieuwe collega goede contactuele en leidinggevende capacitei ten; een actieve bijdrage bij de behandeling van de patiënten; meewerken aan het creëeren van een optimaal behandelklimaat; participatie in het voeren van het beleid op de afdeling. Functie-eisen B-diploma, A B - diploma, H.B.O.V. Inlichtingen mw. J. Vandenbussche, hoofdverpleegkundige, tel. 071-148333, toestel 3956. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Postbus 1250, 2340 BG Oegst geest, binnen 14 dagen na het verschijnen van de ze advertentie. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de Meet- en Regeldienst, ressorterend onder de hoofd afdeling Werktuigbouw- en bouwkunde, is op korte termijn plaats voor een Taken: Onderhoud, controle, afregeling en ijking van de meet-, regel en beveiligingsapparatuur in de centrale t.b.v. de stoomverkoop, verwarmingsinstallaties in diverse gebouwen e.d. Functie-eisen: diploma MTS-E, aangevuld met een cursus Meet- en Regel techniek en kennis van instrumentmaken; kennis van hydraulische en pneumatische technieken; goede contactuele eigenschappen; ervaring in een soortgelijke functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.327,-- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie onder vermelding van nummer ER/82006/01 gezonden worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leidea Een offsetdrukkerij in het hartje van de stad. Dat is Beugelsdijk Leiden B.V. Een reputatie op het gebied van korte levertijden en kwaliteit. Die heeft Beugelsdijk Leiden B.V. De wil dat te bestendigen Ook die heeft Beugelsdijk Leiden B.V. Reden waarom wij sollicitanten oproepen voor de funktie van: Voor een ervaren vakman garanderen wij beslist afwisselende opdrachten, zowel in meerkleuren- werk als in zwart/wit, uit te voeren op verschil lende persen. Maakt u een een afspraak met dhr. Beugels dijk jr. Hij zal u graag het bedrijf laten zien en u de arbeidsvoorwaarden vertellen. Aarzelt u niet te lang! BEUGELSDIJK LEIDEN B.V. HOOIGRACHT 69-77 - 2312 KP LEIDEN TEL. 071-134419/134420 ZOETERWOUDE-dorp Het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Zoeter- woude vraagt m.i.v. 23 augustus 1982 voor de basis school "Klaverweide", Westeindseweg 1e, Zoeterwoude voor de vierde klas Wij vinden een katholieke levenshouding goed samenwerken in teamverband inzet, ook buiten de normale schooluren belangrijke punten. Sollicitaties met uitgebreide inlichtingen en opgave van referenties binnen 7 dagen zenden aan de secretaris van het bestuur; mevr. L. G. M. Smlt-Meljer, J. A. de Gravenlaan 1, 2381 TA Zoeterwoude. Afdeling Pathologie Geneeskunde llOOfd van het groot-secretariaat jm/vj vacaturenummer: 2-102/1158 De taak omvat de dagelijkse leiding van het Groot- Secretariaat. Deze afd. is belast met de verwerking van de uitslagen van patiëntenonderzoek, het verzorgen van correspondentie van de stafleden, het uittypen van manuscripten van wetenschappelijke publicaties en het uitvoeren van receptionele taken. Vereist: - Havo opleiding. - secretaresse opleiding; - ervaring en leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele vaardigheden en accuratesse; - kennis van de medische terminologie en ervaring met het gebruik van tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 3022,- bruto'per maand De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, heeft ten behoeve van de in Alphen aan den Rijn gevestigde concernonderdelen in deze plaats een Interne Controle-afdeling. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een part-time secretaresse-administratief mede werkster. Van de aan te stellen medewerkster wordt verwacht, dat zij de gebruikelijke secretaresse-werkzaam heden met grote accuratesse vervult. Daarnaast dient zij bereid te zijn ook andere, overwegend administratieve taken te vervullen. Ook mannen kunnen, mits zij aan de functie-eisen voldoen, solliciteren. Geïnteresseerden voor deze functie, die meer willen weten, kunnen de chef van de afdeling bellen, de heer J.H Flierman, die te bereiken is onder nummer (01720) 6 22 89. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken van Samsom Data Systemen b.v., t.a.v. mevrouw M. Loopstra-Volders, Wilhelminalaan 1Postbus 180, 2400 AD Alphen aan den Rijn. nv ICU Informatie en Communicatie Unie v ICU, Informatie en Communicatie Unie zijn opgenomen viteiten van Samsom-Sijthoff, Wolters-Noordhoff en e bedrijven. In het buitenland is de nv ICU actief in Belgie, Groot-Brittannie en de Verenigde Staten De produkten en diensten van de werk maatschappijen zijn o a leerpakketten, opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften, kantoor- en efficiency systemen, formulieren. automatiseringsdiensten en grafische acti In totaal telt de nv ICU momenteel 2700 waarvan er ongeveer 800 werkzaam zijn in he Te Zwolle zijn gevestigd de Raad van Bestuur Concernstafdiensten ICU Informatie en Communicatie Unie

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 9