1.295,- S np.r&0 w de krant is 'n alledagsvriend 1957 25 jaar 1982 AUTO EN TRUCK VERMUUR 071 125709 153627 ST AAGTENSTRAAT 14 LEIOE Videobanden te huur bi) de eerste Katv/ljkse leesportefeuille, f 7,50 per 3 dagen, f 10,- per week. E.K.L's Videotheek, Korte Voorhouterweg 8, Rijnsburg. Telefoon 01718-29218 Bekendmaking Kennisgeving als bedoeld in de artikelen 12 en 13 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne No 4035 DIJKGRAAF EN HOOGHEEMRADEN VAN HET HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND, maken hierbij bekend dat - ter voldoening aan het be paalde in artikel 12 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, met ingang van 7 mei 1982 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ligt de aanvraag van de gemeente Noord- wijk - met bijlagen - om ver gunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlak tewateren tot het in het op pervlaktewater van de Woensdagsche Watering lozen van afvalstoffen door middel van een overstort van het gemeentelijk riole ringsstelsel ter hoogte van de Herenweg te Noordwijk - genoemde aanvraag - met bijlagen - met ingang van 7 mei 1982 tot en met 7 juni 1982 ter inzage ligt a. in de leeszaal van de Openbare Bibliotheek van de gemeente Leiden, Nieuwstraat 4 te Leiden gedurende kantooruren en tevens iedere don derdagavond van 17 30 uur tot 20.30 uur. b. ter secretarie van de ge meente Noordwijk, Voor straat 42 te Noordwijk gedurende kantooruren en tevens iedere don derdagavond van 18 30 uur tot 21 30 uur; - van 7 mei 1982 tot en met 7 juni 1982 door een ieder, overeenkomstig het gestel de in artikel 20, lid 1van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, gemotiveer de bezwaarschriften kun nen worden ingediend te gen het afgeven van de gevraagde beschikking; - genoemde bezwaarschrif ten kunnen worden gezon den aan het college van dijkgraaf en hoogheemra den van Rijnland, Bree- straat 59 te Leiden, - gedurende de termijn van terinzageligging belang stellenden zich in verbin ding kunnen stellen met het hoogheemraadschap van Rijnland te Leiden, telefoon 071-211711. - degene die een bezwaar schrift indient kan verzoe ken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken Een dergelijk verzoek dient afzonderlijk doch tegelij kertijd bij het bezwaar schrift te zijn gevoegd, - naar de mening vanhetcol- lege geen termen aanwezig zijn welke een openbare zitting vereisen. In verband hiermede kunnentegenhet afgeven van de gevraagde beschikking van 7 mei 1982 tot en met 7 juni 1982 ook mondelinge bezwaren bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Rijnland worden inge bracht, - alle op de aanvraag betn king hebbende stukken, het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen h afgeven van de beschi king, kosteloos kunnen worden ingezien ter tarie van het hoogheem raadschap van Rijnland Desgevraagd worden le gen vergoeding copieën verstrekt Leiden, 7 mei 1982 Dijkgraaf en hoogheemraden, J VAN KNOBELSDORFF. dijkgraaf B PLOMP. 5-rontmeester Hoogheemraadschap van Rijnland xzz 1 f Een sleuteltje in de rubriek Fietsen, bromfietsen en motoren Bel 071-143545 Betaal minder. Als u toch al aan nieuwe meubels dacht, dan loont het zeker de moeite om in mei bij Van der Meer langs te gaan. Want Van der Meer geeft nu royale voorjaarskortingen op prachtige zitgroepen en comfortabele fauteuils. De hier afgebeelde modellen Uw voordeel 700,- Een mime, comfortabele hoek combinatie, bekleed met zacht velours. U kunt kiezen uit grijs, ivoor, lever, nègre en prachtig parelgrijs. In mei van 1.995- voor streepstof in pasteltinten en meet 155 cm. In mei van 930^ voor l t recht (nu uitgebreid tot 'Woon warenhuis met IJ 000 m- nieuws en nieuwtjes): Rijksweg Oudenrijn Arnhem, alrit I t recht Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 7 57. Den Haag: Spui (hoek Kalvermarkt) Dienien: (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam 't Gooi. afrit De Sn iep Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar. Velser--tunnel, afrit Heemskerk Eindhoven: N<>ord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg Maastricht, afrit vliegveld Almelo: Oranjestraat 25 Itten-Leur: Rijksweg, Breda Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de' weg Waalwijk Tilburg. Heerlen: Spoor,singel 2. Enschede: Winkelcentrum De K landen j Arnhem: Rijksweg Arnhem Nijmegen, afrit Hielen. Van der Meer's Meeneem-Meubel-afdeling: Utrecht - Diemen - Eindhoven - Waalwijk. donderdag' vrijdag- zaterdag maandag..

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 14