"Woningnood valt wel mee" "Problemen renovatie Ylietwijk niet groot i—eidse agenda Parkeergebrek Meerburg blijft voorlopig bestaan Voorschotens wethouder: -C 3 Manifestatie over Latij ns-Amerika op plein bij Winkelhof WD-wethouder: maar tweehonderd woningzoekenden in Wassenaar "Politie- bureau in Bijdorp niet mooi" Voetbalvereniging dient bezwaar in SV Voorschoten mag accommodatie bouwen Stad en rand LEIDERDORP - De jaarlijkse Latij ns- Amerikamanifestatie wordt morgen gehouden tus sen de geraniums op het plein bij Winkelhof. De mani festatie begint om half twaalf en duurt tot vyf uur. 's Avonds is er een culturele avond in Sjelter. Er wordt een film vertoond over de we deropbouw van Nicaragua en de cabaretgroep "Beroerd" treedt op. De manifestatie is belangrijk, meent Jacqueline de Jong- Stoop van de Chiligroep die de organisatie in handen heeft. Alle mensen in Neder land zijn betrokken bij de schending van de mensen rechten en de onderdrukking van het volk in Latijns-Ame- rika. "We hebben er direct mee te maken. We eten hun appels, ons vee eet het graan dat de mensen zelf niet kun nen kopen", aldus Jacqueli ne. De manifestatie is slechts één van de dingen die de Chi ligroep doet, het onderdeel bewustmaking van de Lei- derdorpse bevolking. De an dere poot is de directe steun aan de Chileense bevolking in de vorm van giften aan bij voorbeeld eetzalen en polikli nieken. De bewustmaking is een be langrijk onderdeel van het werk. Daar moet zo vroeg mogelijk mee begonnen wor den. De Chiligroep is daarom een project begonnen op de Leiderdorpse scholen onder het thema "vluchteling". Slechts vijf van de zeventien scholen wilden aan het pro ject meedoen. "Heel veel scholen durfden niet op onze uitnodiging in te gaan, omdat ze dan denken aan politiek te doen. Als je niet op die uitno diging ingaat, doe je ook aan politiek. Als je niets doet laat je de bestaande situatie voortduren. En dat is ook po litiek". De Chiligroep heeft de leer krachten informatiemateriaal geleverd, waarmee ze zelf aan het werk zijn gegaan. De Chi ligroep heeft zelf ook een paar keer voor de klas ge staan. Morgen zal het eindre sultaat te zien zijn in een groot schilderij dat de kinde ren gaan maken onder lei ding van de Leiderdorpse kunstenaar Rien van der Nat. Dat schilderij zal worden aangeboden aan de stichting "De Hollandsche Tuyn". Te keningen die zijn gemaakt in het kader van het project zijn morgen nog te zien in de Mu- zenhof. WASSENAAR WD—wethouder en lijsttrekker Barning meent dat er slechts tweehonderd woningzoekenden zijn in Wassenaar. Hij zei dit gisteravond tijdens een politiek café dat werd georganiseerd door de PvdA. Alle partijen waren uitgenodigd. r jongerenhuisvesting vindt de meerderheid van de Wasse- VOORSCHOTEN - "Een opge klopt verhaal", zei de Voorscho- tense wethouder Van Leeuwen gisteren naar aanleiding van de problemen die waren verrezen bij de oplevering van gereno veerde woningen. Bewoner Gul- demond van een gerenoveerde woning aan de Zernikelaan zag gisteren een aantal gebreken aan zijn woning, en uitte zijn onge noegen aan deze krant. Guldemond heeft uiteindelijk wel besloten om het huurcontract te tekenen om zodoende zijn wo ning in orde te brengen voordat de vloerbedekking gelegd zou worden. In de loop van gister- Barning deed deze uitspraak als reactie op de eerste stelling, die in de discussie werd geponeerd. De stelling: "De uitspraak dat Wassenaar vol is (een WD-uit spraak), biedt geen oplossing voor de bestrijding van de wo ningnood voor twaalfhonderd woningzoekenden. We mogen de buurtgemeenten niet opzadelen met dat probleem". Volgens Barning zijn er slechts tweehonderd echte woningzoe kenden. "Dat zijn de echte be- hoeftigen", aldus de VVD-lijst- trekker. Hij vond dat de groep tussen de 18 en 25 jaar slechts ge bruik maken van een verworven recht "dat de overheid niet kan waarmaken". Het CDA reageer de verbaasd. Raadslid Schelhaas zei dat zijn partij het getal van twaalfhonderd als richtlijn hand- haafd. "Dat zijn de aantallen die uw eigen ambtenaren vaststel len", voegde Schelhaas de libera le wethouder toe. Al snel werd de discussie op de ac tuele zaak van Huize Nieuw Rijksdorp toegespitst. In dit mo numentale pand huist momen teel een veertigtal jongeren als onderhuurders van de Huize Nieuw Rijksdorp bv. De ge meente heeft ontruiming van het pand geëist. In principe voert zij hiermee een raadsbesluit uit. De VOORSCHOTEN - De vormge ving van het toekomstige politie bureau in de wijk Bijdorp is van weinig architectonische waarde, vond de commissie openbare werken gisteravond. Het gebouw komt naast de brand weerkazerne. Een deel is twee hoog met onder andere twee zit- slaapkamers. Op de begane grond zijn de dienstruimten. De welstandscommissie heeft ook veel moeite met de vormgeving. De rijksgebouwendienst is ech ter niet bereid ook maar iets te veranderen. Omdat een nieuw politiebureau een dringende noodzaak is, wilde ook de com missie gisteravond het plan niet afwijzen. Waarschijnlijk zal in augustus van dit jaar met de bouw worden begonnen. ZOETERWOUDE - Het gebrek aan parkeerplaatsen bij de vel den van voetbalvereniging Meer burg zal voorlopig nog blijven bestaan. De vereniging heeft be zwaar gemaakt tegen het ont- werp-bestemmingsplan Hoge Rijndijk west II omdat zij graag langs de Laan de Goede Herder parkeerplaatsen ziet, die in het bestemmingsplan niet voorko men. Er wordt een geheel nieu we woonwijk gebouwd in het ge bied waar het klooster De Goede Herder vroeger stond. Destijds werd de voetbalvereni ging naar de komst van dit pro ject verwezen wanneer zij bij de gemeente aanklopte voor meer parkeerruimte. Nu het zover is lijkt het er op dat de gemeente "niet thuis" is. De discussie over al dan niet parkeerplaatsen langs Laan de Goede Herder werd gis teravond gevoerd in de raads commissie van openbare werken en ruimtelijke ordening. Het bestemmingsplan is volgens de gemeente al overvol en er zijn zeker geen extra plaatsen te creé- ren. Daarnaast treedt volgens wethouder Van der Heijden de situatie op dat toekomstige buurtbewoners hun auto parke ren op het gebied dat voor bezoe kers van de voetbalclub gescha pen is. Door de week ontstaat dan verder een drukke verkeers situatie op de laan die volgens middag werd hem duidelijk ge maakt dat alsnog de verwarming geverfd zou worden en oude stopcontactlijsten vernieuwd worden. "Het heeft dus duidelijk geholpen dat ik de pers erbij heb gehaald. Hopenlijk voorkomt dit nu ook problemen bij de andere huizen", aldus Guldemond. Rondom de opleveringsdatum van de huizen schijnen de bewoners en de gemeente het niet eens te zijn. Guldemond verklaarde gis teren dat het huis eerst op 4 mei en daarna op 6 mei gereed zou zijn. Wethouder Van Leeuwen zei echter dat de opleveringsda tum 7 mei was, maar dat alles ge- onderhandelingen met de jonge ren over een door hen zelf opge steld verbouwplan zijn echter nog niet geopend. En dat hadden B en W wel toegezegd. Vooral de WD kreeg dit gebrek aan vooroverleg gisteravond op haar brood gesmeerd. Het grap pige is dat de verantwoordelijke wethouder, Van Dingstee, tot het CDA behoort. "Het college heeft schriftelijk het vooroverleg be loofd. Zij blijft hier nu ernstig in gebreke", stelde PvdA-lijsttrek- ker Greep. Wethouder Barning van financiën voorspelde echter dat het plan fi nancieel niet haalbaar zou blij ken te zijn. Dat was iets nieuws voor de aanwezige raadsleden. Overigens bleek dat er "in princi pe" een meerderheid in de raad bestaat voor jongerenhuisves ting in het gemeentepand. CDA, PvdA, D'66 en Partij Wassenaar hebben zich al eerder positief uitgesproken over de plannen en benadrukten dat gisteravond nogmaals. Langzamerhand kwam op het ge bied van woningbouw de ver deeldheid binnen het college naar buiten. De college-partners, de WD en het CDA, denken niet alleen anders over de toekomsti ge woningbouw, maar ook op het Bij het vaststellen van de nieuwe verordening op geluidshinder verzocht de commissie eensge zind aan wethouder Van Leeu wen om met die verordening in de hand paal en perk te stellen aan de te harde geluidsinstalla ties. Van der Heijden zeer ongewenst Een alternatiefis de parkeerruimte bij de Eendekooi. Dit multi func tionele gebouw heeft de capaci teit de parkeerproblemen van Meerburg op te vangen, maar er is geen directe verbinding met de voetbalvelden. In het nieuwe plan staat deze wel geprogram meerd maar het duurt nog wel een aantal jaren voordat het er ook daadwerkelijk is. Minekus (CDA) pleitte ervoor tot die tijd een noodverbinding te maken om zodoende aan de wen sen van de club tegemoet te ko men. Het progressieve commis sielid Straver voelde er ook wei nig voor om in het bestemmings plan te gaan snijden. Ten eerste vond hij het bezwaarschrift niet gegrond omdat het meer op de parkeersituatie bij Meerburg be trekking heeft dan op het be stemmingsplan. Dit standpunt werd door de andere commissie leden volkomen gedeeld. /erder maande Straver de Mcer- burgsupporters om op de fiets naar de wedstrijden te gaan. "Dan heb je minder parkeer plaatsen nodig en het is een spor tieve prestatie". Zijn fractiegeno te mevrouw Kolff-Haantjes zag in de fiets ook een oplossing van het probleem. "De leden van de voetbalvereniging moeten uit disciplinair en sportief oogpunt met de fiets naar de wedstrijden probeerd zou worden om het huis 6 mei op te leveren. "Maar de zesde mei is niet 's ochtends om half negen afgelopen, die duurt tot vijf uur", zei Van Leeu wen die daarmee doelde dat de oplevering de gehele dag plaats zou kunnen vinden. De leden van de commissie open bare werken constateerden tij dens de vergadering van de com missie gisteren, dat de begelei ding bij het project zorgvuldig moest plaatsvinden. "De per soon in kwestie beleeft dat iets niet is gelopen zoals hij had ge hoopt", zei commissielid Breu- nesse (PvdA). punt van de bezuinigingen lig gen de twee partijen mijlenver uit elkaar. Barning verdedigde het naar buiten komen van de verdeeldheid. "Juist daardoor komt er duidelijkheid", aldus de WD'er. Andere partijen vonden De commissie vond het verder een treurige zaak dat in deze tijd van woningnood een huis onbe woonbaar verklaard moet wor den. f)e commissie had echter geen keus bij het huis Leidseweg 223a. Het pand vetoont dermate ernstige gebreken dat verdere bewoning onmogelijk is. De ei genares, mevrouw R. Begeer, is niet bereid de woning op te knappen omdat de herstelkosten meer bedragen dan de hele waar de van het pand. Overigens heeft Begeer het pand laten verkrot ten, zo meent de huurder. Hij kreeg te horen dat tegen een on bewoonbaarverklaring beroep ingesteld kan worden, maar de commissie gaf hem weinig kans van slagen. komen wanneer zij vlakbij wo nen. Zij moet zelf bijdragen aan een oplossing. Ik zie niet in waar om de gemeente hiervoor moet opdraaien. Het is een tijdelijke maatregel die ophoudt wanneer het paadje tussen Eendekooi en Meerburg gereed is". Met haar idee de auto thuis te laten voor bezoekers binnen korte afstand neemt ze de Zoeterwoudse scho len als voorbeeld. Daar is het voor de kinderen binnen loopaf stand sinds jaar en dag verboden op de fiets te komen omdat de stalling overvol is. Een derde alternatief om de Meer- burgse nood te verlichten is een parkeergelegenheid op het in dustrieterrein. Ook dan moet er een pad gemaakt worden, maar er kunnen wel honderd tot twee honderd auto's geparkeerd wor den. Aan het eind van de behan deling van het bezwaarschrift werd door CDA-commissielid Roessen aan de aanwezige Meer burg-voorzitter Hogenelst (de CDA-fractieleider die nu de pu blieke tribune bevolkte) geadvi seerd het bezwaarschrift in te trekken. Dit ongebruikelijke ad vies werd gedaan in het eigen be lang van de voetbalclub. De ver tragende werking van een be zwaarschrift werkt in het nadeel van Meerburg omdat de club er zelf bij gebaat is dat het plan zo snel mogelijk gerealiseerd wordt. het echter een hindernis om te komen tot een beter beleid. Zij stellen dan ook voor een volgend college op basis van een pro gramma te laten werken, waar men elkaar aan kan houden. Ver der zou er op persoonlijke kwali- VOORSCHOTEN - De nieuwe voetbalvereniging SV Voorscho ten heeft gisteren het groene licht gekregen om bij de twee sportvelden in Adegeest een kantine en kleedaccommodatie te realiseren. De gecombineerde vergadering van de commissies welzijn, openbare werken en fi nanciën ging akkoord met het verlenen van recht van opstal. Fi nancieel realiseert de vereniging alles zelf. Op advies van de functionele com missie sport zal het clubhuis sterk vereenvoudigd worden uit gevoerd. De eerste plannen met betrekking tot een jeugdzolder waren te ambitieus. Als de SV Voorschoten volgend jaar ook nog uitkomt in de vierde klas KNVB is de gemeente tevens be reid een hek om het hoofdveld te plaatsen. Dit is een eis van de KNVB. Kaadslid Aikens (D'66) vindt dat er een aanpassing moet komen bij de subsidiebepaling voor de bouw van kleedgelegenheid. De SV Voorschoten is een afsplit sing van Randstad Sport. Door de splitsing zou Randstad Sport eigenlijk de helft van de verkre gen subsidie voor de kleedgele genheden aan de nieuwe vereni ging moeten geven. Een beslis sing die gesteund werd door het Afgelast LEIDEN - De voorstelling die het English Speaking Theatre vanavond in de Leidse Schouw burg zou geven gaat niet door wegens gebrek aan belangstel ling. teiten van personen die kandi daat zijn voor het wethouder schap moeten worden gelet. De PvdA-lijsttrekker Greep zei nog dat niemand vantevoren diende te worden uitgesloten van deel name aan het college. bestuur van Randstad Sport maar de algemene ledenvergade ring voelde niets voor om de SV 40.000 gulden te geven. Dé SV is nu bereid om de eerst komende twee jaar zelf voor noodkleedac- commodatie te zorgen. Wethouder Marselis (CDA) noem de de splitsing van Randstad Sport 'zeker geen gloriehoofd stuk uit de Voorschotense sport wereld'. Evenals alle commissie leden wenst hij de nieuwe ver eniging succes, maar zet vraagte kens bij de financiële haalbaar heid om te komen tot een nieuw clubgebouw. Desgevraagd kre gen de commissieleden de stand van zaken betreffende de leden lijst te horen. De SV Voorscho ten heeft nu 119 seniorleden, 55 jeugdleden, 32 niet-spelende le den en 67 donateurs binnen haar geledingen. Pas eind mei zal het juiste ledenbestand bekend zijn. Morgen twee fietstochten LEIDEN - Op de Landelijke Fiets dag van morgen worden er van uit Leiden twee fietstochten georganiseerd. De gebruikelijke tocht op de Landelijke Fietsdag, georganiseerd door de ANWB en de VW en een speciale tocht langs molens in de omgeving (omdat morgen ook de nationale Molendag is), georganiseerd door de Junior Kamer Leiden. De start van de eerste fietstocht is bij het VW-kantoor aan het Stationsplein; de molentocht be gint bij molen De Valk. Bingo De Zoeterwoudse drumfanfare 'De Rijntariiboers' houdt van avond een bingo-avond in de Eendekooi. Tevens is er een lo terij waarvan de opbrengst ten goede komt aan het uniformen fonds. De avond begint om 20.00 Geraniums In Leiderdorp wordt zaterdag aan de Statendaalder een geranium- markt gehouden, die duurt van negen tot vijf uur. De Voortuin- keuringscommissie heeft deze markt georganiseerd. Leerlin gen en leraren van de Lagere Agrarische school uit Oegst- geest zullen op de markt voor lichting geven. Fietscrossclub De Leiderdorpse fietscrossclub wordt zaterdag officieel opge richt. De oprichting vindt plaats in de aula van de lagere school de Schakel aan het Van Alphenplein. Om drie uur be gint de oprichtingsvergadering. Tevens kan men dan lid wor den. Bingo Kommunikatie Warmond organi seert zaterdag voor de laatste maal dit seizoen een bingo avond. De bingo wordt gehou den in 't Meerpunt en begint om kwart over acht. Expositie Geeske. Lensjes uit Voorschoten en Jan Dietz uit Leiden expose ren tot eind mei in de Warmond- se galerie 'De Pomp' met kera miek, tekeningen en olieverf schilderijen. 'De Pomp' is ge opend van dinsdag tot vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur en woens dag, donderdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Plannen voor Acialaan gewijzigd LEIDERDORP - De plannen voor de reconstructie van de Acacialaan worden nog een keer bekeken. Dat is het re sultaat van de bespreking in de commissie verkeer en ver voer gisteravond waar een groot deel van de bewoners van de Acacialaan bij aanwe zig was. De belangrijkste vernieuwin gen in het plan zijn de aanleg van een vrijliggend fietspad aan de noordzijde (de kant van het zwembad) en het ver leggen van de ingang tot de Kom van Aaiweg. De bewo ners vrezen dat het vrijlig- gende fietspad, dat gedeelte lijk over de ventweg komt, gevaarlijke situaties tot ge volg heeft. Op die ventweg rijden brommers met snelhe den van zestig, zeventig kilo meter per uur, stelden de be woners. Ook het verlies van een aantal parkeerplaatsen aan de noordzijde vlakbij de kruising met de Persant Snoepweg spreekt de bewo ners niet aan. Op de plaats van die parkeerplaatsen moet het fietspad komen. De gemeente gaat nu bekijken of die parkeerplaatsen ge handhaafd kunnen blijven en of de ingang tot de Kom van Aaiweg zodanig veranderd kan worden dat de bezwaren van de bewoners zijn onder vangen. VRIJDAG Leiden - Le Bateau. Steenstraat 27, op treden Leidse trio Toontje lager, 22 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, film 'Mid night Cowboy'-John Schlesinger, vr en za om 21.15 uur Wassenaarse Slag - wachtershuisje, in schrijven trimloop georganiseerd door de Leidse Atletiekvereniging Holland, 18.30 uur. Rapenburg 100 - ledenvergadering PPR. 20 uur Filmzaal Psychologisch Instituut - Hooigracht 15, symposium onder titel 'Indonesië, 1945-1980, de naweeën van de vrijheidsstrijd'. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'La Femme de L'Aviateur', vr en za om 20 en 22.15 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum, open soos, 22 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavond K.V.L., 21 uur. tel. 764236. Oegstgeest - Groene Kerkje, 'avondmu- ziek', 20 uur. ZATERDAG Leiden - Nieuwe Mare/hoek Oude Sin gel, antiek- en curiosamarkt, 9.30-17 Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18. jongerencafé, voor jongens en meiden tot ongeveer 20 jaar, 14-17 uur; disco vanaf 22 uur. Jongeren Advies Centrum - Caeciliast- traat 67, 14-17 uur. Voorplein Lutherse Kerk - Hooglandse Kerkgracht 26, antiek- en curiosamarkt, 10 uur. Op Eigen Wieken - Valkenpad 2, Meren- wijk, optreden Leidse popgroep Per spex, 20 uur; 16 jaar en ouder. Stadsgehoorzaal - Carabische feest avond met de groepen Thunderstorm en Shakti, 22.30 uur. Leidse Vrouwenhuis - Hooigracht 79, feestavond met een optreden van de Miami Beach Girls, 21 uur. Leiderdorp - oprichting fietscrossclub De Schakel, 15 uur.. ZONDAG Leiden - Middelweg 19c, kindervoor stelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Vijfhovenhuis - Hoflaan, dansvavond, boven de 21 jaar, 19.30 uur. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma XJm vr van 10-12 uur, tel 122000. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, 'De Roze Salon', 14-18 LVC - Breestraat 66, volksdansinstuif, 19 uur. Basketbalplein - Surinamestraat, majo- retteconcours georganiseerd door the Kooigirls, fancy-fair, 13 uur. ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Stolk, Burggra- venlaan 16, tel. 125820, spreekuur: vlgs. zoTuur'tot 24 uur: J.H. Pleiter, Fruin- laan 11, tel. 131337, spreekuur: vlgs af spraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Engel, de Meij van Streefkerkstraat 53, tel. 121334, spreekuur: vlgs. afspraak, zo 8 uur tot 24 uur: A. van Lu;jk, Was- straat 2a, tel. 122522, spreekuur: vlgs. af spraak. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123, spreekuur: 12 en 17 zo 8 uur tot 24 uur: A.A. van Rijn, Melis- setuin 5, tel. 210797, spreekuur: vlgs. af spraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwijnenburg: za, R. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Lei derdorp, tel. 412166, spreekuur: 11-11.30 uur in gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2; zo, Y. Groeneveld, Brik- kenwal 19, tel. 133834, spreekuur: 11- 11.30 uur in Gezondheidscentrum Me renwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - za, M.B. Landsmeer, Dra- kestein 2. tel. 413913; zo, F.O.A.M. Kern- me, Grotiuslaan 12, tel. 893139; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur Florijn 10, tel. 891000. Oegstgeest - J.B. Hugenholtz, Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. Voorschoten - za, C. Meijer, Roucoop- park 11. tel. 2493; zo. S M. Platteel-de Jongh. Diepen brocklaan 6, tel. 5417. Wassenaar - noord: M. v.d. Feen, tel. 18309, zuid: K. de Wit, tel. 12460. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van: vr 7 mei tot 14 mei door: Apotheek Reijst, Steenstraat 35, tel. 120136; Apotheek Noord-Hofland, Thor- beckeweg 3, tel. 763877. DIERENARTSEN Leiden - Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, tel. 125057. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 768616. TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waargenomen door: T.G. Tan, C. Huygenslaan 55, Leiden, tel. 313846 WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604 tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr, van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, teL 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Sinqel 1, 2311 BG LEIDEN Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 it ontvangen Geen k tef 07M23143 tussen 18 00-19 30 uur (nabfzorging na 19 30 uur), zaterdag van 16.30-18 00 uur Abonnementsgelden bi| vooruitbetaling te voldoen Bi| automatische overschnjving geen abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 I n v Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 57.35 Per post 79.70 Jaarabonnement f 217.90 Per post 1 307,30 Losse nummers 0.80 Directie G Koopman Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a. in: Bonn. Brussel. Londen, Panjs. Washington, Cain Commentator W F J Wirtz

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2