Wij kopen niet zómaar een wasautomaat. marynen Verstandig besluit. Heeft uw schoonmaakbedrijf ooit de kans gehad om de rode kaart te ontlopen? SM®»». Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog. Cemsto houdt van helderheid. SIRE Want een wasautomaat moet veilig en betrouwbaar zijn. larenlang vlekkeloze prestaties leveren. Enje wilt ook niet te veel betalen Voor mensen die zo logisch nadenken maakt Marynen wasautomaten. Met de nuchterheid die ons eigen is Alle voorladers en bovenladers hebben een IWS wolwas programma, Kema-keur, deur/- dekselbeveiliging. Er zijn ook modellen met roestvrijstalen trommel èn kuip - met 5 jaar garantie! Bovendien zijn Marynen wasautomaten bijzonder zuinig met water, wasmiddel en energie. Dat scheelt! Dus: Wie nuchter nadenkt, die wil Marynen. LT 9005 E een energiebesparend programma 16 Program ma s waaronder het IWS- wolwasprogramma 3 cm Plaatstalen bovenblad dat in diepte verstelbaar is. Centrifuge 400/r P Verkrijgbaar vanaf ca. f799.- stalen ti LT 9210 LT 9030 Luxe voorlader met E-toets Hoogtoerige en "koudwassen"-druk- met 800 toer< toets voor alle program ma's Zuinig met water, energie èn wasmiddel. 16 Programma's Centrifuge 100/min. Uitgevoerd met roestvrij Uitgevoerd met E-toets De wasprogramma s worden met symbolen aangegeven. Bovenblad van 3 cm plaatstaal en is in diepte verstelbaar Zeer geschikt voor combinatie oger Verkrijg- f999.- LT 9035 Deze luxe 1000 toeren/min. wasautomaat heelt vijf druktoelsen. waaronder lading. E-toets. interval centrifugeren en centrifu geren op 500 of 1000 toeren. Regelbare thermostaat Onderpaneel en plint en formica bovenblad. Verkrijgbaar voor ca f 1499,- Voor uitvoerige informatie. IAZ International Nederland B V.. Postbus 120.2400 AC Alphen aan den Rijn Veel van onze nieuwe klanten hebben geen goed woord over voor hun yl vorige schoonmaakbedrijf. Terwijl de schoonmaakwereld in Nederland toch lang niet de beroerdste is. Soms blijkt dan ook dat de rode kaart is getrokken zonder een konstruktieve waar schuwing vooraf. Wij zijn natuurlijk blij met die nieuwe klanten. Maar we zorgen vanaf het begin dat de relatie helder blijft Schoon maken is mensenwerk. En mensen maken fouten. Dat geeft niet zolang die fouten boven water komen. En worden uitge bannen. Daar hebben we de organi satie naar. En daar hebben we de systemen voor. Met Cemsto zult u dus wat vaker aan tafel zitten dan met uw vorige schoonmaakbedrijf. Maar dat komt de hel derheid zeer ten goede. Uit de Cemsto praktijk. Het is niet iedereen gegeven om gemakkelijk en zakelijk met andere mensen om te gaan. Toch is dat in de Cemsto praktijk essentieel.Want het houdt de relatie wel zo helder. Daarom traint Cemsto alle medewer kers, die mensen onder zich hebben en die in kon- takt staan met kliënten. Die training kweekt geen verkopers en gladde praters. Maar zorgt er wel voor, dat u open en eerlijk kwijt kunt wat u op uw hart hebt En dat u op een even open en eerlijk antwoord kunt rekenen Het hoger- en middenkader volgt daarnaast de nodige vakopleidingen. Zodat bijvoorbeeld al het nieuws uit binnen- en buitenland snel tot in de hele organisatie doordringt. We kunnen dat vrij gemakkelijk doen, omdat we nu eenmaal het schoonmaakbedrijf in Nederland zijn. Vij moéten het doen omdat die positie ons de normbepaler in het schoonmaakwezen maakt Wilt u onze brochure ontvangen, belt u dan even naar ons distriktskantoor in Den Haag tel. 070 - 46 93 00. Wij zullen er dan voorzorgen dat de infor- matie u zal worden toege- stuurd vanuit het dichtsbij- zijnde regio-kantoor. /II Kindermishandeling, daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood- zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Publicatie aangeboden door dit blad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop gedaan worden. Ook door u. Hoe. dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kinder mishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telefiKin: 070-631922. uitzendbureau content (iedere functie M/V) We zijn met spoed op zoek naar een DICTAFONISTE Ne-Eng-Du-Fr voor hele dagen, langere tijd (±3 maanden). De werktij den zijn van 8.30 - 17.00 uur. Je komt te werken op een bureau waar het van belang is dat je goed in teamver band kunt werken. Ruime ervaring met de dictafoon in de moderne talen is vereist. Gewenste leeftijd: vanaf 23 jaar. Salarisindicatie: afhankelijk van je ervaring minimaal 600,- bruto per week excl. vakantietoeslagen 20,69%. Tevens zijn we op zoek naar een geroutineerde TYPISTE voor 40 uur per week, voor langere tijd. Je werkzaamhe den gaan bestaan uit het uittypen van brieven, verslagen en facturen waarbij snelheid in combinatie met nauw keurigheid gevraagd wordt in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. In de werkzaamheden word je bijge staan door 2 collega's. Salarisindicatie: afhankelijk van leeftijd en ervaring tus sen de 450,- en de 550,- bruto per week excl. vakan tietoeslagen 20.69%. SECRETARESSES met HAVO en een secretaresse-opleiding. Voor meer informatie kan je iedere dag terecht bij Dianne of Willeke van ons bureau in Leiden. |b) (para)medisch We hebben direct werk B-VERPLEEG- die alle diensten kun nen draaien voor lange re tijd. Een van onze relaties vraagt met spoed een B-verpleegkundige met een in-service opleiding of HBOV voor 3 maanden voor de ver- blijfsafdeling' en een B- verpleegkundige voor 2 maanden voor de opname-afdeling. Vopr laatstgenoemde afde-! ling is ervaring vereist. Salaris: volgens NZR- normen. (techn.) Voor een relatie in Al phen a/d Rijn vragen wij een PRODUCTIE MEDEWERKER op LfS-niveau met er varing in de chemie. Gewenst is het vakdi ploma chemische tech niek. Je werkzaamhe den bestaan uit het mengen en aftappen van chemicaliën op een productie-afdeling. De baan is voor langere tijd waarin je alleen dag diensten draait. Ben je geïnteresseerd of wil je meer informa tie? Neem dan telefo nisch contact met ons op of kom even langs. jciaal verzekerd Voor iedere Content kracht wordt 20 6 De toekomstige Content kracht is welkom op onze ves breestraat 69 0071 -125745 .ging

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 16