GETIPT katoen fffsiilSSES Je bedrijf verzekeren is meer dan het bezitten van een paar polissen. SIERRA De NMB denkt met u mee. Radio van Aalten - Adolfs/Nachtegaal - Beeld (r Toon - Duyvené fr Remmers - Koldijk - K rebbe rs Ir J aars ma - Polman - Pool tot Pool - Sprenger - Vonk - Radio van Woerkom Almelo - Alphen a/d Rijn - Amersfoort - Amstelveen - Amsterdam - Apeldoorn - Arnhem - Bussum - Coevorden - Cuyk - Deventer - Doetmchem Ede - Eist - Enschede - Epe - Groesbeek - Haarlem - Harderwijk - Hengelo - Hilversum - Hoofddorp - Kampen - Leiden - Lelystad - 9 OU filialen SferK Nijmegen - Oldenzaal - Purmerend Renkum - Tiel - Utrecht - Veenendaal - Velp - Wagemngen - Zeist - Zevenaar - Zutphen - Zwolle Waarom zou je jiog verder zoeken. Lekker luchtig zit zo'n piqué polo. Met leuke kontraststrepen. In o.a. wit en manne. Tijdelijk mt. 116 (van 19.- voor 15.-) t/m 176 (van 29.- voor 25.-). Vanaf 15.-. Daarbij hoort natuurlijk een oersterke spijkerbroek met ritsachterzakken. Tijdelijk mt. 92 (van 29 - voor 25.-) t/m 176 (van 45.- voor voor 39.-). Vanaf 25 - Bij Peek Cloppenburg. GROTE ZOMERMODE Ga daarom snel naar uw 3 Suisses handwerkspe- ciaalzaak. Daar vindt u een grandioze aanbieding. 100% gemerce- riseerde katoen. In 400 grams klossen wit en écru en in 50 grams bolletjes div. modieuze voorjaarskleuren. En 3 Suisses biedt u een geweldige korting van en da's mooi meegenomen. LEIDEN botermarkt 13 SLSUULSLSLSULSLSL nininniniiimnmimmii"»""»»"»»»»"'»»"""""»""""»"'"""»""»'''»»'"»"""»»""" Met een leuk pakket polissen in de kast en de gedachte van wat-kan- mij-nog-gebeuren in het achterhoofd bent u er echt nog niet. Dat hebben wij als bank die speciaal is opgericht voor het midden- en kleinbedrijf wel ondervon den. Want veel van onze klanten hebben we jarenlang begeleid, financiële rugge steun gegeven, geadviseerd... kortom, we hebben meegedacht over hun bedrijf. Dus ook over het verzekeringspakket. Zo merkten we dat verbeteringen aan pand en uitbreiding van inventaris vaak niet worden doorgegeven. We merkten dat de fundamenten van het pand meest al niet zijn meeverzekerd, terwijl ze door aardgasontplofïingen ontzet kunnen worden. We merkten dat bij wisselende voorraden vaak niet het juiste bedrag ver zekerd is en dat de gekozen uitkerings termijn voor betaling van de gederfde netto winst en vaste kosten nodig voor herstel soms te kort is. Allemaal zaken waar u ook mee geconfronteerd kunt worden. Bedenk dat de NMB veel vragen en problemen die dan kunnen rijzen al eerder heeft beantwoord en opgelost. U kunt als ondernemer die zich tegen risico's wil indekken van die ervaring, die know-how gebruik maken. Want net als je bedrijf verzekeren meer is dan het bezitten van een paar polissen, is een bank als de NMB meer dan een winkel in geld. De NMB denkt met u mee. Daarom zijn we niet tevreden met standaardop lossingen, maar bekijken we in nauw overleg met u iedere keer opnieuw hoe we't het beste kunnen aanpakken. En samen komen we er wel uit NEDERLANOSCHE MIDDENSTANOSBANK fl.fl.B.fl.B.B.BP_P.P.P-P.B.B B.fl-B.Q.B.B B B.B.B-P-fl.B.B fl icooiioooQQoaDooooooaoocQflflflUflBiiflBflBflBgflflflBflflBOBifltggtgatamnnaapannttiiüiMmnmnnim Natuurlijkde schade aan pand en goederen wordt wel vergoedmaar heeft u ook aan de gevolgen van het wegvallen van uw omza gedacht? U kunt daardoor behoorlek in de problemen komcti

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 15