IT assistent VOORZITTER M/V Doktersassistente I personeel PER?g^ PERSONEEL™^®- Personeelsfunctionaris (m/v) Accountantskantoor apothekersassistent m/v WAAROM WERVEN JEBJ SCHAKENBOSCH RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp Medewerker (m/v) Accountantskantoor HUSTSN BURCH bejaardenverzorgende of bejaardenhelpende verpleegkundig teamleider m/v De tv/ee besturen van scholen voor Speciaal Onderwijs te Katwijk: de ZONNEBLOEMSCHOOL en de RIJNSCHOOL (voor M.L.K.) en de VIERBOT (mytyl- en tyltyl-onderwijs) vragen met ingang van 23 augustus 1982: een (MNL./VRL.) voor de Orthopedagoge voor ongeveer 7 uur per week. FUNKTIE: de assistent (mnl./vrl.) zal de pedagoge behulpzaam zijn - bij afname van didaktische toetsen en evtl. psychologische tests, observaties e.d. - bij planning en administratie van de wettelijk verplichte onderzoeken - bij het bijhouden van de dossiers VEREISTEN: - HB.O.-niveau, psychologisch assistent of gelijkwaardig niveau. Ook leerkrachten met B.O.-akte kunnen voor deze funktie in aanmerking komen - bekendheid met het Speciaal Onderwijs - bekendheid met de psychodiagnostiek. Inlichtingen bij mevr. drs. Y. J. M Beker en de beide Hoofden der Scholen: tel. 01718-14085 dhr. F. H. P. Gomes (Zonnebloem- en Rijnschool) of tel. 01718-16941 toestel 112, dhr. B. K. M. van Roolj (De Vierbot). Sollicitaties tot 14 dagen na verschijnen van deze advertentie te richten aan de besturen van belde bovengenoemde scholen p.a. Plet Helnlaan 78 of Driepias- sen weg 17 te Katwijk. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten vraagt ter versterking van de Afdeling Personeelszaken een Zijn/haar werkzaamheden, te verrichten in een klein team van medewerkers, zijn in twee hoofdgroepen in te delen: - Het mede-verzorgen van de werkzaamheden welke zijn verbonden aan de berekening van wethouders- pensioenen ten behoeve van een deel van onze cliënten - Gevarieerde activiteiten op personeelszaken welke een beheersmatig karakter dragen. Opleiding op HAVO-niveau met economie in het vakken pakket en M.B.O.-opleiding personeelswerk. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aanstcllingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij gebleken geschiktheid kan voorshands een maximum salaris worden bereikt van f3.800,- per maand, exclusief 7 1/2% vakantietoeslag. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (onder andere deelname Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en ziektekosten voorziening 1ZAI. Kandidaten dienen woonachtig te zijn te 's-Gravenhage of naaste omgeving. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van de oproep in dit blad worden gericht aan de directie van onderstaand kantoor. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de Afdeling Persontelszaken (toestel 446/418). i de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12.2514 JS 's-Gravenhage Tel. 070 - 62 47 21 De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout beschikt depót waar 2 apothekersassistenten werkzaam zijn, In verband met pensionering var gediplomeerd geneesmiddelen hen vragen wij per 1 juli 1982 een parttime Het betrefteen funktie zonder avond- of weekenddiensten, van 3 dagen per week. waarbij de werktijden in nader overleg zullen worden vastgesteld. Van kandidaten wordt verwacht dat zij ingeval van afwezigheid van de kollega fulltime werkzaam kunnen zijn. Salarisgrenzen: 1.153,36-/ 1.648,87 bruto per maand (bij een werkweek van 24 uur) tr de afdeling Personeelszaken, met vermelding stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout in het LEIDSCH j£t DAGBLAD? 't is een krant met ruim 50.000 abonnees en met 150.000 geïnteresseerde lezers de advertentietarieven zijn attractief de inzendtermijnen zijn altijd haalbaar de zetters zijn punctuele dienstverleners bij het L.D. kan veel en dat kan snel' LEIDSCH £L DAGBLAD Uw advertenties staan bij velen in een goed blad' iedereen leest de krant altijd en overal. Schakenbosch is een psychiatrisch centrum in leidschendam. Het omvat 6 paviljoens die plaats bieden aan 485 patiënten. Wij zoeken een medewerk(st)er personeelszaken die zelfstandig, maar in samenwerking met 4 collega's, zal gaan werken aan - de werving en selectie - de introductie en begeleiding van nieuwaangestelde medewer kers - de invoering van het functiewaarderingssysteem - de begeleiding van de personeelsbeoordeling - het opzetten van de loopbaanplanning Kandidaten voor deze functie moeter. in het bezit zijn van het HBO-diploma, richting personeelswerk, of reeds vergevorderd zijn met deze (eventueel part-timel opleiding. Wij denken aan iemand van 30 jaar oud. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor het zie kenhuiswezen. Het salaris zal maximaal 3946, bedragen. Inlichtingen over deze functie en over Schakenbosch worden u graag verstrekt door de heer W.J. de Haan, hoofd personeels zaken (toestel 130) die ook graag uw schriftelijke sollicitatie ont vangt. Schakenbosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke ge zondheidszorg en heeft een christelijke signatuur Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam, tel. 070-20 92 52 De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z-H beheert een revalidatie-centrum voor volwassenen en kinderen, (40 bedden poli kliniek met een afdeling voor poliklinische hartrevalidatie. 'levens een voorzieningencentrum (woon- en leefgemeenschap) voor 100 ernstig lichamelijk gehandicapte mensen, met een gemiddelde leeftijd van 28 jaar. Aan de instelling is een mytylschool verbonden met ca. 100 leerlingen. In de nabije toekomst zullen de revalidatie-taken worden over genomen door de Stichting Professor Jan Mulder Kliniek, die de bouw voorbereidt van een revalidatie-centrum in Leiden met 80 bedden. Voor hel voorzieningencentrum vindt momenteel totale nieuwbouw in Katwijk plaats. Het bestuur van de Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z-H wil graag in contact treden met belangstellenden voor de functie van Het bestuur 10 leden) beraadt zich momenteel op het functioneren volgens het "Raad van Toezichtmodel" Hoofdtaak van de voorzitter: Het leiden van de vergaderingen van het algemeen bestuur lx per maand 's-avonds) en het dagelijks bestuur (lx per maand overdag). In normale omstandigheden vraagt de functie maximaal 3 dag delen per maand, inclusief de voorbereiding van de vergaderingen. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij beschikken over leidinggevende kwaliteiten; bestuurlijke of dienovereenkomstige ervaring; belangstelling voor democratiseringsprocessen binnen instellingen voor gezondheidszorg. Aan vrouwen, die aan de gestelde verwachtingen voldoen, wordt nadrukkelijk verzocht te reageren. Zij die belangstelling hebben voor de functie, alsmede zij, die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten worden verzocht zich schriftelijk of mondeling te wenden tot de secretaris van het bestuur, Mr. J.G. Bergmeijer, Atlasvlinder 6,2317 JP Leiden, tel.: 071-213960 Ook voor nadere informatie is deze beschikbaar Op de polikliniek Neurologie ontstaat binnenkort een vakature voor een dokters assistente. De werkzaamheden om vatten o.m.: - spreekuurbegeleiding; - verzorgen van korrespon- dentie; - vastleggen van medische patiëntengegevens. Bij de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van de dic- tafoon. Voor deze funktie is een vooropleiding op middelbaar niveau vereist, alsmede het diploma doktersassistente, een uitstekende typevaardig heid en gedegen kennis van de medische terminologie Het salaris bedraagt maxi maal 2706,04 bruto per maand. Inlichtingen over deze funk tie worden u gaarne ver strekt door mevr. J.M.T. Haartsen, tel.: 071-899250 tst. 7165. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 16/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp person—IpcRgnrjp personeel Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten vraagt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden op de Afdeling Algemene Zaken een a die rechtstreeks onder de chef van de afdeling zal worden belast met het berekenen van wethouders pensioenen ten behoeve van een deel van onze cliënten. b Daarnaast is het de bedoeling dat hij na gebleken geschiktheid over enige tijd de functie van waarnemend afdelingschef zal gaan vervullen. Deze werkzaamheden omvatten onder meer: Het uitoefenen van toezicht op en coördinatie van de verschillende afdelingen van onze binnendienst, zoals boekhouding, kostprijsberekening, registratie en voorts de advisering inzake begroting, verslaggeving, tariefsbeleid, alsmede bewaking van de efficiency. Deze functie omvat veelzijdige en afwisselende werk zaamheden en biedt ontplooiingsmogelijkheden voor een goede kracht. Functie-eisen: Opleiding MBA/SPD, dan wel studerend voor SPD Zeer goede verbale aanleg Inventiviteit Zelfstandigheid en overwicht Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij gebleken geschiktheid kan voorshands een maximum salaris worden bereikt van f4.900,- per maand, exclusief 7 1/2% vakantietoeslag. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (onder andere deelname Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en ziektekosten voorziening IZA). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kandidaten dienen woonachtig te zijn te 's-Gravenhage of naaste omgeving. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van de oproep in dit blad worden gericht aan de directie van onderstaand kantoor. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de Afdeling Personeelszaken (toestel 446/418). van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviea Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage Tel. 070 - 62 47 21 bejaardencentrum In ons R.K. verzorgingshuis „Rustenborch" met 152 bewoners, is binnenkort plaats voor enige medewerkenden die opgeleid willen wordep tot Toelatingseisen: - vóór 1 januari 1983 de leeftijd van 18 jaar bereikt hebben; - in bezit van het diploma LBO, waarvoor tenminste 2 vakken op C-niveau w.o. Nederlands óf -- het bezit van een MAVO-diploma óf -• het bezit van diploma verzorgingsassistente óf - het bezit van INTAS-diploma met praktijkervaring in een ver zorgingshuis. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. Bejaardentehuizen. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan mevrouw W. Geenen, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Opname I is een gesloten afdeling in de sektorAkute Psychiatrie. Er zijn gedwongen en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek is soms van medisch psychiatrische en merendeels van sociaal psychiatrische aard. Erzjn 29 plaatsen voor mannen en vrouwen tussen 18 en 65 jaar. Het team vraagt een De werkzaamheden omvatten o.m.: -kwaliteitsbewaking van het verpleegkundig handelen -zorgen voor een goede werkverdeling -toezien op de verzorging van de verpleegkundige rapportages en hanteren v patiëntengegevens -coaching en emotionele begeleiding van de verpleegkundige discipline -evaluatie en beoordeling van (leerling) verpleegkundigen -organiseren van verpleegkundige bijeenkomsten -het doen van voorstellen van studie-, bijscholing en inservice-opleidingen v verpleegkundigen. Vereist is het diploma Ziekenverpleging B met ervaring. De funktie wordt tijdens kantooruren uitgeoefend. St. Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Salarisgrenzen: 2.748,11 - 3.306,32 bruto per maand. Inlichtingen bij de heer A. Cohen, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 8 mei a.s. stu met vermelding van vakaturenummer 82.21.30. ir de afdeling Personeelszaken. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB' Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20