Afsluiting stadskabei wekt wrevel PPR: wethouder apart voor werkgelegenheid Cees Hugens: boer op als 'onderkoning' van de VVV LEZERS SCHRIJVEN Leiden Gemeente moet voorbeeld geven WOENSDAG 14 APRIL 1982 LEIDEN Dc PPR wil dat er een wethouder komt voor werkgele genheid die zich voornamelijk gaat bezighouden met het terug dringen van de werkloosheid in Leiden. Volgens de PPR worden de beperkte mogelijkheden van het gemeentebestuur, om de werkloosheid terug te dringen, nauwelijks benut. Éen en ander staat in het verkie zingsprogramma waarmee de ra dicalen de verkiezingen voor de Leidse gemeenteraad ingaan. De gemeente zou als werkgever voorop moeten lopen met het ne men van maatregelen die een eerlijker verdeling van arbeid en inkomen bevorderen, staat in het programma. Er moet ruimte wor den gemaakt voor arbeidstijd verkorting. deeltijdarbeid, onbe taald verlof, ouderschaps- en ver zorgingsverlof. De wethouder zou er op moeten toezien dat geen loonarbeid door vrijwilli gers wordt overgenomen en zou experimenten met de vijfurige werkdag mogelijk moeten ma ken. Met het oog op verdergaande be zuinigingen bij de gemeente vindt de PPR dat werktijdver mindering gestimuleerd moet worden als alternatief voor ont slagen bij de gemeente. Als be zuinigingen ook voor de gemeen te niet te vermijden zijn moeten deze in de eerste plaats worden gezocht in sterke bezuinigingen op energie, papier en drukwerk en in het zoveel mogelijk verla gen van representatie- en reis kostenvergoedingen. De PPR wijdt een apart hoofdstuk in haar verkiezingsprogram aan culturele minderheden omdat zij hen beschouwt als een zwakke groep in de samenleving. Er moeten, volgens de radicalen, maatregelen worden getroffen om buitenlanders extra te helpen bij het verkrijgen van werk en goede woonruimte en om discri minatie tegen te gaan. Buiten landse gezinnen zijn momenteel vooral aangewezen op slechte, goedkope woningen in bepaalde wijken in de stad. Buurtwerkers en woningbouwverenigingen worden in deze wijken terughou dender in het toestaan van meer buitenlanders, aldus de PPR. Er moeten daarom meer woningen beschikbaar komen in andere wijken. Discriminatie door wo ningbouwverenigingen wordt niet toegestaan. Discriminatie door cafés en dancings brengt hun vergunning in gevaar. Ook in het onderwijs zouden extra voorzieningen moeten worden getroffen voor buitenlandse kin deren. De milieuproblematiek is in het ge hele PPR-verkiezingsprogram ma verweven. De PPR is stander van het gescheiden op halen van huisvuil, waardooi grondstoffen opnieuw in omloop kunnen worden gebracht. Tal van maatregelen zouden geno men moeten worden om Smalfilms Pop In The Jam aan de 2e Binnen vestgracht treedt vanavond de Leidse popgroep Munk op. Het popprogramma voor de komende woensdagen in deze sociëteit ziet er verder als volgt uit: 21 april Fair Play, 28 april Habit, 5 mei TE GEK en 12 mei The Line Ruilavond In de kantine ran het Dr W A Visser 't Hooft Lyceum aan de Kagerstraat 1 wordt morgen de maandelijkse ruilavond van I V. Philatelica gehou den. De zaal gaat om half acht open. De dit jaar jubilerende Leidse Smalfilm Liga krijgt op de clubavond van vrijdag de Goudse Smalfilm Amateurs op bezoek die hun produkten laten zien. Belangstellenden zijn om acht uur welkom in het Gemeentecentrum, Lijt- weg 9 in Oegstgeest. Ruilbeurzen De Ruilclub Koningskerk heeft deze week in de school aan de Willem de Zwijgerlaan 44 een tweetal evenementen op het programma staan. Zo is er vrijdagavond de tradi tionele ruilbeurs voor leden en belangstellenden. Verza melaars van munten, postze gels. lucifermerken, sigaren- banden. ansichtkaarten en dergelijke kunnen van zeven uur af weer terecht om een po ging te doen de verzameling weer wat uit te breiden- Een dag later om tien uur in de ochtend begint in de school een grote ruilbeurs, waar ver zamelaars uit het gehele land aanwezig zullen zijn. Het is de bedoeling tot een uur of vier in de middag door te gaan. LEIDEN - De gemeente gaat onderzoeken hoe het zit met de ontvangst van teletekst wanneer het Kabelnet, voor en na de televisieprogram ma's, wordt afgesloten. De Stichting Video (een club die het opneemt voor piraten) kwam gisteravond, tijdens een vergadering van de be heerscommissie stadskabel. met dit punt aandragen. "Door het afslui ten van het kabelnet worden niet alleen de piraten geweerd, maar wordt ook de ontvangst van teletekst geblokkeerd". Sinds eind vorig jaar wordt het kabelnet elke avond afgesloten zodra de televisieprogramma's zyn afgelopen. Hiermee moet voorkomen wor den dat piraten in de ether komen. Zij zonden soms films uit waarop auteursrechten zitten, en de bioscoopbond was daar niet zo gelukkig mee. Via een kort geding kreeg de bioscoopbond het gedaan dat de stadskabei een hoge boete moet betalen wanneer er toch een film met auteursrechten wordt uitgezonden. Daarom werd in Leiden besloten om de kabel er 's nachts maar helemaal 'af te gooien. De afsluiting van het kabelnet werkt niet optimaal. Soms lukt het de piraten toch om op de televisie te komen en het komt ook voor dat legale programma's abusievelijk worden onderbroken. Het meest recente voorbeeld van zo'n schakelfout is van het afgelopen weekeinde: in plaats van de Paaswake kwamen er plotseling gekleurde balken op het beeld. "Je verliest wel je geloofwaardigheid wanneer televisie en radio regelma tig uitvallen", betoogde Tuinstadswijkbewoner Kromwijk, die een bo ze brief had geschreven aan de beheerscommissie. "En aan de andere kant moeten we straks wel meer gaan betalen voor de aansluiting". Hij doelde daarbij op de uitbreiding van het aantal zenders, waarvoor de abonnees meer contributie moeten gaan betalen. In mei wordt begon nen mét het aansluiten van drie Engelse netten, België Frans en de tweede Vlaamse zender. "Wat heb ik daaraan, ik versta niet eens En gels". De zendamateurs, die gisteravond met velen waren gekomen, wisten wel een oplossing. Hun aloude strijdpunt is het selectief afsluiten van de stadskabel. Er zou dag en nacht iemand beschikbaar moeten zijn die de», kabel alleen afsluit wanneer een piraat een film met auteursrechten uitzendt. Een dure oplossing. De Stichting Video: "Wanneer wij ook iets te zeggen krijgen over de kabel, zorgen we ervoor dat er geen piraat meer is die een film met auteursrechten uitzendt". Commissielid Bleij- ie twijfelde daaraan: "Er blijven altijd mensen die kwaad willen en toch inbreken op het kabelnet". De beheerscommissie, onder voorzitterschap van wethouder Fase, bleef betogen dat totale afsluiting van het kabelnet de enige oplossing is. 'Anders breken de piraten in en moeten wij de hoge boete betalen'. De aanwezige zendamateurs meenden dat zoiets niet de schuld van de gemeente is. "Het is aan de PTT om de piraten uit de lucht te halen, en niet aan de gemeente om het kabelnet af te sluiten". energieverbruik te beperken. De gemeente zou als voorbeeld moe ten dienen voor de bevolking door zuinig om te gaan met ener gie en door naar alternatieve energiebronnen te zoeken en toe te passen. Voor de gemeentelijke gebouwen moet een isolatiepro gramma worden gemaakt. Er zou zoveel mogelijk zonne- en wind energie moeten worden toege past. In het programma van de PPR wordt veel aandacht besteed aan democratisering, inspraak en aan vergroting van de medezeg genschap in het onderwijs, de ge zondheidszorg, woningbeheer, wijkcomités en in de bejaarden zorg. De PPR is voorstander van het oprichten van 'gezondheids winkels' waar mensen adviezen kunnen krijgen over gezondheid. De gemeente zou ook de tot standkoming van een regionale omroep moeten bevorderen. De bebouwing van de Stevenshof- jespolder, het Schuttersveld, de Coebel, Roomburg en de Leeu wenhoek moet, volgens de PPR, voortvarend ter hand worden ge nomen maar mag niet ten kosten gaan van het bebouwen van open gaten in de binnenstad. Er is, volgens de radicalen, geen behoefte aan meer vrye-sector- woningen en dure premiekoop woningen. Het bouwen van dure woningen is voor de PPR aan vaardbaar als het gaat om kleine aantallen en alleen als er geen an dere mogelijkheid is om een bouwplan financieel rond te krij gen. Ook binnen de sociale wo ningbouw kan er goedkoper ge bouwd worden dan nu vaak ge beurt, vindt de PPR. Leegstand en het onttrekken van woon ruimte moet krachtig bestreden worden. De partij is voorstander van een verruiming van de in schrijvingsnormen voor woning zoekenden en van een urgentie systeem voor de toewijzing van woningen. Auto aan banden De PPR pleit in haar verkiezings programma voor het terugdrin gen van het woon-werkverkeer. Ook het autoverkeer in de bin nenstad zou beperkt moeten worden. De radicalen menen dat de veiligheid van voetganger en fietser alleen verbeterd kan wor den als de auto verder aan ban den wordt gelegd. By de presentatie van het i verkiezingsprogramma, gisteren, zei PPR-lijsttrekker Van Oosten dat de PPR zich, als enige partij in Leiden, duidelijk uitspreekt voor actieve steun aan een links college. "Als het even kan wil de PPR ook actief deelnemen aan zo'n college", aldus Van Oosten die zelf de eerste kandidaat is van zijn partij voor het wethou derschap. Volgens PPR-lijsttrek- ker hangt de mogelijke vorming van een links college vooral af van PvdA en D'66. „Hier op rnn bureaukruk verdien ik het niet LEIDEN - Als een kat in een vreemd pakhuis. De pas ge kroonde 'onderkoning' van de Leidse VW. Cees Hu gens, drentelt nog wat on wennig door zijn nieuwe do mein. "Ik kom uit een winkel waar ik van de hoed en de rand wist. Nu ben ik een hele drukke winkel beland waar de meeste dingen voslagen nieuw voor mij zijn", beseft de kersverse VW-adjunct- directeur. Zelfs het koffiezet apparaat weet Hugens slechts na een spoedcursus van een van de informatrices aan de praat te krijgen. Tot volgend jaar april heeft het voormalige hoofd van de af deling representatie van de gemeente Leiden de tijd om zichzelf wegwijs te maken in het VW-gebeuren. Dan volgt hij de huidige directeur Roel Dekker op die de pen sioengerechtigde leeftijd be reikt. C.J.J. Hugens is 42 jaar. Hij werd geboren in Den Haag. Op 14-jarige leeftijd begon Cees Hugens als 'krullenjong gen' op het ministerie van binnenlandse zaken ("Ik was daar een soort boodschap penjongen. Tussen de mid dag broodjes halen voor mi nister Beel. Twee met kaas en één met paling. Dat zal ik van m'n hele leven niet meer ver geten"). In 1962 verhuiste hij naar Leiden en kwam bij de gemeente als assistent kom mies redacteur, een soort as sistent van de gemeente-se cretaris. "Ik was toen een ma nusje van alles. Ik moest me bezighouden met het instel len van parkeerverbodjes, brandweer- en politiezaken, promotie-zaken, noem maar op. Ik leerde wel het hele ambtenaren-apparaat ken nen; van binnen en buiten en van boven tot onder" Mede dankzij allerlei avond studies klauterde Hugens een flink eind op de ambtelij ke ladders. Als stadspromo- tor maakte hij furore terwijl hij als organisator van zijn ei gen Key town Jazz-festival tot ver over de stadsgrenzen be kend is geraakt Uit de reeks opmerkelijke festi viteiten die Hugens het afge lopen decennium ter promo tie van de stad Leiden op touw heeft gezet (of helpen zetten), plukken we er een met anekdotische waarde. In 1976 werd het vierhonderdja rig bestaan van de Leidse universiteit gevierd. In het kader van de festiviteiten rondom dit lustrum liet de NCRV het bekende 'Spel zonder grenzen' rond molen De Valk spelen. Tijdens de repetities bleek het plaveisel van de Lammermarkt te hob belig voor de uitvoering van het spektakel. Hugens: "Om de zaak vlak te krijgen heb ik een asfalteer-machine be steld. Dat ding moest heel voorzichtig tussen de coulis sen doormanoeuvreren want het hele decor was al opge bouwd. Op het allerlaatste moment is het toen nog rechtgekomen. Maar het heeft wel een vermogen ge kost. Later is daar in de ge meenteraad grote heibel over ontstaan. Het liep zo hoog op dat ik in gedachte al een bordje 'Te Koop' in de tuin van m'n huis zag staan. Zover is het gelukkig niet geko- De boer op Na zijn eerste week bij de VW is Hugens behoorlijk onder de indruk geraakt van het service-apparaat. Volgens het VW-jaarverslag verstrekken de zes informatrices zo'n 110.000 'informaties' per jaar. "Wat dat betreft heb ik grote bewondering gekregen voor Dekker", roemt Hugens zijn baas. "Die man heeft de Leidse VW van een een mansbedrijfje tot een goed geoliede machine gemaakt. Een bedrijf met een kas-om- zet van een miljoen per jaar. Da's niet niks. Dat service apparaat zit zo goed in elkaar. Daar durf ik voorlopig niet aan te komen". Dat hoeft ook niet want het is de bedoeling dat Hugens zich vooral met promotie-werk gaat bezighouden. Hetzelfde werk dus wat hij de afgelo pen jaren heeft gedaan. Al leen onder een andere vlag. De functie van Hugens wordt door de WV overigens uit ei gen zak betaald. Hugens heeft een jaar de tijd om de functie van adjunct-directeur permanent te maken zodat er na het vertrek van Dekker geen gat valt. "Ik moet een gemeentelijk fonds zien aan te boren om opk voor mijn huidige functie een vaste subsidie te krijgen". Hugens hoopt dat als zijn opvolger een 'bedrijfsleider-type' wordt gevonden. Iemand die zich nadrukkelijk met het service- en informatie-appa raat zal bezighouden, zodat hij zelf 'de boer op kan' voor de promotie van de stad Lei den. "En de omgeving niet te verge ten", voegt Hugens er met na druk aan toe. "Ik vind dat we maar eens afmoeten van het idee dat de VW er alleen voor Leiden is. Omliggende gemeenten moeten ook van dit unieke apparaat kunnen profiteren. Maar zodra je daar over begint dan wordt er van alle kanten gepiept. Maar wanneer de VW zich na drukkelijker gaat richten op promotie van de hele regio dan kun je aan de omliggen de gemeenten best een jaar lijkse vergoeding vragen. Vind ik een reële zaak". Hugens vindt dat de VW moet inspelen op de toekomst van het Schuttersveld. "We zitten er hier aan het Stationsplein met onze neus bovenop. We moeten de ontwikkelingen goed volgen. Ik hoop dat er in elk geval een hotel-voorzie ning voor jongeren op het Schuttersveld komt, een zo genaamd 'low-budget' hotel. Want dat is hard nodig. We hebben hier in Leiden alleen de jeugdherberg aan de Kor te Vliet, een heel eind buiten de stad. Verder hoop ik dat ze bij* de bebouwing van het Schuttersveld een paar cen ten overhouden om een 'fly over' te maken voor het sta tion. Dan wordt het hier ten minste wat rustiger voor de deur". De eerste keer dat Cees Hugens in z'n nieuwe functie naar buiten zal treden, zit er aan te komen. De Leidse accommo datie-houders hebben de handen ineen geslagen en zullen zich binnenkort geza menlijk presenteren onder de noemer 'Leiden congres- stad'. Hugens: "Leiden is op dit moment bijna overbezet wat grote accommodaties be treft. Maar het is natuurlijk te gek dat de Menkenhal, Stads gehoorzaal, Groenoordhal, Pieterskerk, Holiday-Inn en de Schouwburg elkaar vliegen gaan afhappen. Als zij met z'n allen één vuist ma ken zullen ze daar in de toe komst allemaal het meeste profijt van trekken. Vandaar die gezamenlijk presentatie waarbij de VW een bemid delende rol gaat spelen". Waar hij zich vervolgens mee gaat bezighouden, kan Hu gens nog niet zeggen. "Er is op dit moment maar één ze kerheid voor mij. En dat is dat ik het hier op m'n bureau- kruk niet voor de VW en de stad Leiden kan verdienen". De boer op dus. JAAP VISSER Het plaatsen van brieven van lezers betekent niet dat de redactie de daarin weergegeven mening onderschrift. Brieven kunnen van redaqtiewege worden ingekort. Herenstraat Met grote verbazing nam ik Twee de Paasdag 's nachts in myn straat (Herenstraat) tien werk lui waar, die klokslag 24 uur de straat open gingen breken. Het gebeurde met een bulldozer die de stenen opraapte en die ze ver volgens in een vrachtwagen don derde. Eerst dacht ik dat het even zou du ren- (ik wist niet dat ze de hele nacht bezig zouden zijn). Maar na een half uur waren ze nog steeds in de weer: geschreeuw, motor- geraas, gedonder van neerstor tende stenen etc. Dus ik besloot de politie te bellen. Deze deelde mij mede dat ze 13 april inder daad gingen beginnen met het herstellen van het wegdek. Ver der konden ze niks voor mij doen. Die nacht heb ik door deze rumoerige werkzaamheden geen oog dicht gedaan. De volgende dag heb ik mij met de heer E R. Hulsker op het Stad huis van het buro voorlichting in verbinding gesteld. Deze wist vreemd genoeg ook van niets en vond het vreemd dat zeker de omringende bewoners niet wa ren ingelicht over deze nachtelij ke bezigheden, en bood mij daar na zijn excuses aan Alles bij elkaar blijft het toch een belachelijke zaak dat deze ru moerige werkzaamheden mid den in de nacht moeten gebeu ren. Midden in een woonwijk waar iedereen slaapt. Ik verwijt dan ook het stadsbestuur de orde van zaken die hier heeft plaatsge vonden. R. van Evert ^Herenstraat 43D Leiden Tariefsverhoging. Ondergetekende heeft zich direct bij de ontvangst van de acceptgirokaart telefo nisch in verbinding gesteld met de Stadskabel met de vraag of het mogelijk was in plaats van meer stations er minder te krij gen. Het antwoord was kort en bondig „Neen, als U er niet mee akkoord gaat, bedankt U maar"! Moet U begrijpen, ik behoor tot een groep van de bevolking die gewoon geen kans heeft gehad om Engels, Frans of Duits te le ren. Ik heb een toestel met acht toetsen, en omdat Stadskabel zo nodig moet, mag ik dus wel beta len voor iets wat ik niet kan ont vangen! Bedankt heb ik inmiddels, want service heb je bij de Stadskabel niet! Het laat hen koud of je wel of niet talenkennis of een ge schikt toestel hebt. Het gaat straks gegarandeerd met de Stadskabel als voorheen met het gas. Met mooie praatjes van de autoriteiten, neem gas enz. U kent die verhalen toch nog wel, het was zo goedkoop? Weet U het nog? Welnu, dat glibberige pad gaat de Stadskabel ook op en met het voorbeeld van Den Haag voor ogen. Zij die het minst draagkrachtig zijn, moeten bloe den voor hen die tien, twaalf of nog meer stations kunnen ont vangen! Eén ding staat in elk geval vast. er komt in Leiden weer een anten ne meer. Ik wil ieder hiermee waarschuwen voor de beheer ders Stadskabel en hun werkwij- M. den Hartog Timorstraat 16 Leiden Stadskabel (2) Naar aanleiding van het stulge in de rubriek "lezers schrijven" van Ton Zeilstra in het Leidsch Dag blad van 13 april gaarne een aan vulling op de werkwijze van Stadskabel. Doe Maar (2) Naar aanleiding van de het verslag over het Doe Maar-concert wilde ik graag even het één en ander recht zetten. Wim Koevoet schreef in zijn stukje dat hij geen Doe Maar-fan is, maar ik geloof dat dat een overbodige medede ling is. Van veel zaken omtrent deze groep is hij nog niet op de hoogte. Tussen twee haakjes me neer Koevoet: u mag u zelf prij zen dat u geen fan van de groep bent, daar u in uw enthousiasme wel eens voor een hitsige tiener kon worden aangezien Want ik geloof niet dat Koevoet zo veel ervaring heeft met popcon- certen, anders zag hij wel dat hit sige tieners enthousiaste fans blijken te zijn. Nu weet u meteen antwoord op uw vraag, heer Koe voet. Doe Maar speelt natuurlijk graag voor een enthousiast pu bliek en op concerten spelen de leden daar enthousiast (histig?) op in. Ik vermoed dat u nog zo vol was van het Police-concert in Leiden dat u in elke ster meteen Sting herkent. Ach ja, als je het wil. dan kan Hen- ny Vrienten best op Sting lijken met zijn basgitaar. Ik denk dat u het best moeilijk zult hebben als u over straat loopt, daar veel punkers hun haar tegenwoordig net zo als Sting hebben. Genoeg over the Police. Waarom schreef u niet wat uitgebreider over Doe Maar, bijv. over hun opvallende succes vergeleken met vorig jaar toen de groep in Leiden speelde op het Stadhuisplein. Of over het feit dat Joost Belinfante (die de reggae en punk-invloeden in de Doe Maar-muziek teweeg bracht) met aanwezig was. Verder wil ik ingaan op de muziek van Doe Maar. De basisgeluiden van hun (overigens unieke) mu ziek bestaat uit de monotoon te rugkomende klanken van het or gel en de zelfde ritmische slagen van de drums. Bij elk nummer worden hier variaties aan toege voegd (o.a. in het schitterende in strumentale nummer Bella Don na) Verder maken de heren ge bruik van oerwoudklanken, dat bijv. goed te horen is bij het be gin van Twee warme zachte ar men'. Aangezien de heer Belin fante afwezig was, waren hier te weinig handen voor vrij m het concert. Waarom wordt er geen aandacht besteed aan het feit dat Doe Maar speciaal Voor het No Nukes-festi- val (weaar zij 's middags speel den en volgens De Volkskrant het meest succesvol waren) twee nummers schreef met een duide lijke inhoud. Of was Koevoet zo vol van doe paar opgevangen klanken (ra-ta-ta)? Die klanken zijn in elk nummer weer anders. Dit is echter niet van The Police te zeggen. Bij Doe Mar is dat ge woon muzikale omlijsting. Daarbij: Doe Maar kan best tot de Nederpop behoren daar de groep nu drie elpees heeft, binnen een jaar razend populair is en in het Nederlands zingt. Is dat soms niet genoeg? Ik vraag mij af wat er ontbreekt?. José v.d. Wijngaard Fred. Hendriklaan 3 Leiderdorp (door de redactie ingekort) Doe Maar (3) Graag zou ik willen reageren op het stukje over Doe Maar ge schreven door Wim Koevoet. (L.D. 10-4-j.l.) Hoe durft 'ie een groep als Doe Maar af te kraken? Hoe kan hij weten dat de vloer meegolfde op het ritme van mas sale danspartijen? Ik heb ge hoord dat hij maar 10 minuten in de zaal is geweest en de rest van de tijd heeft door gebracht in de kantine. Hoe kan iemand nou een verslag schrijven van iets waar hij maar 10 minuten getui ge van is geweest? Hij schrijft dat hy geen fan is van Doe Maar, oké, niet iedereen vindt dezelfde muziek goed maar dat houdt niet in dat hij gelijk die groep moet afkraken. Ook schrijft hij dat hij ze instrumen taal niet goed vindt. Nou Ernst Jansz doet zijn toetsen beter dan Wim zijn verslag. Hij met zijn te- leac-cursus. Volgens mij heeft hij die zelf gevolgd. Maar dan wel "Hoe leer ik een verslag schrij ven?". En dan heeft hij nog de helft gemist ook. Nee. ik vind het bijzonder laag dat hij zoiets over een groep schrijft. En Henny Vrienten speelt heel goed basgitaar. En is tenminste verstaan. En als hij op Sting wil lijken, laat hqm dan. Heeft ie mand er last van? Nou, ik in ie der geval niet. En dan de drum mer René van Collem, die kan drummen als de beste, en wie heeft er weer wat op aan te mer ken? JuistWim!!! En dan Jan Hendriks, speelt prima gitaar. Nou Wim. ga daar zelf maar eens staan, desnoods met geleende in strumenten. Ik denk niet dat de zaal net zo vol zal lopen als bij Doe Maar. Ik denk niet dat de lengte van het podium bezet is. Nee, dat verslag stelde niks voor een laten ze de volgende keer maar iemand anders er naar toe sturen die wel een verslag kan schrijven en die er wel de hele tijd bij blijft om dingen op te schrijven die hij zelfheeft gezien. En dan nog die opmerking de muziek van Doe Maar is vooral populair bij meisjes van 14 tot 18 jaar. Nou ik was er ook vrijdag avond maar er waren ook zat jon gens die van de muziek genoten en als je het applaus gehoord had nou dan zou jc wel anders pie pen. En dan worden we ook nog doodleuk "hitsige tienermeisjes" genoemd. Alsof alle tienermeis jes hitsig zijn. En dan die foto graaf die stond mee te dansen op zijn fotokoffertje. Nou volgens mij was dat geen hitsig tiener meisje. Graag volgende keer een verslaggever die positiever is in gesteld. Dus wat mij betreft: Doe Maar? Doe Maar wel! Wim Koevoet? Doe Maar niet!!! Danielle den Boef. Obrechtstraat 17 Leiden

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 4