Bij Albert Heijn Winkelhof zijn de Paasbeste rollades deze week tot zes gulden per kilo goedkoper 's Lands grootste Albert Heijn, Winkelhof, Leiderdorp, ('n bof dat u in de buurt woont.) Een hele fijne wijn. 1796 16.96 12.98 DONDERDAGVRIJDAG EN ZATERDAG PAASMARKT BIJ AH-EXTRA. 15.96 14.96 13.96 ,0°' 13.98 5.98 Zo'n echte ouderwetse rollade op de paastafel: feestelijk idee is dat. En best te betalen bovendien, want onze verschillende rollades zijn speciaal voor de Pasen wel 3 tot 6 gulden per kilo goedkoper. Maar ook als u een ander verrukkelijk vleesgerecht prefereert bent u bij ons aan het goede adres. Wat dacht u bijvoorbeeld van een gourmetpakket of een fonduepakket? Keus genoeg in ons slagerswinkeltje. En als er iets niet is, kunt u dat altijd bij onze slager bestellen. Maar dan wel één dag van te voren graag. Dan zorgen wij voor een lekkere Pasen. En nu we 't toch over een lekkere Pasen hebben: donderdag, vrijdag en zaterdag organiseren we weer onze gezellige paasmarkt. Een feest van heerlijke hapjes, attrakties en prijzenakties. Op deze pagina geven we u daar alvast een voorproefje van. Maar in het echt is 't allemaal nog veel lekkerder. En leuker. Perfekt passend bij vleesgerechten: Chateau de Gourdon, een volle,zachte, rode Rhöne wijn. Fles 0.7 liter Magere varkensrollade, per kilo 49r98 Varkensrollade, per kilo lêr96 Doorregen varkensrollade. per kilo -fOrSO Magere runderrollade, per kilo 2*48 Runder- lenderollade, per kilo 2236, Doorregen runderrollade, per kilo -ISr98 Kalfsrollade, per kilo Gevulde kalfsrollade, per kilo 4736 Kalfsborstrollade, per kilo Kaasfondue. Die maakt u natuurlijk liefst op z"n Zwitsers met echte Emmenthaler of Gruyère. En dat treft, want de Emmenthaler en Gruyère ons voor- 100 gram 2.15 Stokbrood 1.25 En ook voor een fijne wijn erbij is gezorgd. We adviseren u de Entre 2 Mers, een zachte C QC en droge witte.Fles 0.7 literU.*7U Jonge Goudse kaas, O Qfl per kilo nü U.*7U Brie van de mat, 200 gram 'T GROENTEWINKELTJE Aardbeien, 250 gram Verse ananas, per stuk Champignons, bakje ±.250 gram Bananen, kilo Pak mee die paté. Even proeven: kaasfondue. Van echte Zwitserse Emmenthaler of Gruyère. Speciaal voor een feestelijke kaasfondue. Wilt u weten hoe dat smaakt? Welkom! Wedstrijd: wat weegt uw Zwitserse Gruyère of Emmenthaler? U wijst aan hoeveel u wilt hebben van welke kaas. Dan wordt u de vraag gesteld: "Hoeveel denkt u dat dit stuk weegt?" Aanbiedingen geldig Zit u er met uw antwoord niet meer dan n 10 gram naast, dan hoeft u uw kaas niet te betalen, maar krijgt u 'm gratis mee. 'x Wedstrijd: hoeveel eieren in de kelk? Bij ons Zuivelwinkeltje staat een glazen kelk propvol eieren. Wie het juiste aantal raadt (of er het dichtst bij komt) heeft zowel de kelk als de eieren nog voor Pasen in huis. Onze roompaté, tuinkruidenpaté en paté proven^le kosten deze week 1 per 100 gram maar Donderdagavond, koopavond. t/m zaterdag 10 april a.s. ShoarmaPakket. Bestaande uit zes originele broodjes, 250 gram verrukkelijk vlees volgens oorspronkelijke recept, 100 gram knof looksaus en 100 gram "7cn shoarmasaus. Samen /.Jy FonduePakket Pakket voor 4 personen met runderfondue- biefstuk, varkens fricandeau, runderfondueballetjes, varkensfondueballetjes, samen 800 gram GourmetPakket. Ruim gerekend voor 2 personen, met mini biefstukjes, mini slavinken, mini 1IIII1I LMV. lOl Ul\ JV. HUI II OIUVI1UXI runderrollctjes, mini varkens- rolletjes, samen 350 gram voor Fantastisch zo'nfruitvlaai. Een originele Limburger, gul gevuld met kersen, abrikozen en /I QC kruisbessen. Doos 550 gram T.JJ Dat wordt gewoontegetrouw weer gezellig, die markt van ons. Met volop proberen en profiteren. En dankzij verschillende wedstrijdjes is er heel wat te winnen. Veel geluk. Wedstrijd: wat kost die mand? We hebben in onze delikatessen-afdeling een mand vol lekkernijen, zoals slakken, blikjes kreeft, krab, aparte soepen, etcetera. Wie de juiste verkoopwaarde van die mand met inhoud raadt (of er het dichtst bij komt) heeft al dat lekkers met Pasen in huis. Wedstrijd: wat weegt die rollade? Onze chefslager creëerde een schitte rende zwaargewichtrollade. Wie het juiste gewicht raadt (of er het dichtst bij komt) heeft die rollade gewonnen en krijgt hem nog voor Pasen thuis. De paashaas komt ook. Natuurlijk wil de paashaas onze zo vrolijke en feestelijke paasmarkt niet missen. En hij brengt zakken vol verrassingen voor de kleintjes mee. Kom gezellig op de koffie. Goede koffie hoort erbij, vinden wij. Daarom trakteren we u tijdens de markt op een vers kopje van onze eigen voor treffelijke en toch zo voordelige Mokka koffie. Mokka koffie, C QQ W I pak 500 gram 8-46 nü O.C70

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28