Zijl/LGB zet kroon op uitstekend seizoen Roomburg moet leidersrol na verlies afstaan Avanti nog niet uit de zorgen Leidse studenten roeien sterk Kringkampioenschap Karin van der Linden DIOK zet RCC na rust aan de kant Nationaal record Degenaars Sport MAANDAG 5 APRIL 1982 LEIDEN/ARNHEM - Voor de twee Leidse hoofdklassers stond dit weekeinde alweer het laatste competitieprogramma op de rol. Voor De Zijl/LGB nog van be lang, omdat de roodwitten nog een tweede plaats konden berei ken. Door de overwinning (14-4) op Nereus en het 8-9 verlies van AZC tegen HZC/De Robben slaagde De Zijl/LGB met glans. LZ'86 leed in een overigens niet meer van belang zijnd treffen te gen Neptunes Arnhem een be schamende 9-8 nederlaag. Vivax zette opnieuw een grote stap op weg naar het kampioenschap van de derde klasse. In een recht streeks duel met het slechts op één punt afstand verkerende RZV in Rijswijk, wisten de Oegstgeestenaren een 5-5 gelijk spel uit het vuur te slepen. DKD verloor ruim van Nautilus: 16-9. De Zijl/LGB is er in geslaagd een uitstekend seizoen af te sluiten met een voortreffelijke tweede plaats achter het dit jaar onge naakbare HZC/De Robben. De Hilversummers verspeelden dit jaar slechts één punt. Dat ene punt moesten zij juist inleveren tegen De Zijl/LGB. Een extra be wijs dat De Zijl/LGB er dit jaar echt bij hoorde. De laatste wed strijd werkte De Zijl/LGB af te gen Nereus uit Zaandam. De for matie van coach Rob Schouten stelde zich in dienst van top schutter Stan van Belkum. In hun poging Van Belkum boven aan de topscorerslijst te brengen. werd hy veelvuldig aangespeeld. De Leidse international was een ware plaag voor de Zaandamse defensie. Uit alle standen trof hij doel. Liefst negen maal moest de arme Nereus-keeper voor dit ge weld buigen. Helaas voor Stan kwam hij in de totaalstand één treffer te kort op de dit weekein de overigens niet scorende Nico Landeweert. Nereus mocht za terdagavond niet klagen dat De Zijl/LGB zoveel Stan van Bel kum in het spel betrok, anders was de nederlaag zeker groter uitgevallen. Nu werd het 14-4, De Zaandammers waren aanvallend niet in staat de sterk keepende Theo Uittenhout te verontrusten. De Leidse overwinning kwam tot stand via de periodenstan- DEN HAAG - Als tussendoortje werden een week na het spektakel van de Head of the River de Delft-Den Haag-wedstrijden gehouden: een tijdrace over een vier kilometer lang trjyekt tussen beide steden. Op een enkele uitzondering na bleven de toppers thuis: Lily Meeuwisse van de organiserende vereni ging De Laak worn moeiteloos de skif, zoals elk jaar. Tweede werd de Njordskiffeuse Heieen Heckman. Liesbeth van der Veld was gastroeister in een dub- belvier van eveneens De Laak. Ook deze ploeg won zonder al teveel tegenstand te ondervinden. Asopos/De Vliet kwam met twee vieren sterk voor de dag. De derdejaars lichte-vier worn met 40 seconden van Argo. Het bijna uitgestorven, maar hier met ne gen inschrijvingen nog goed bezette nummer Over- naadse vier, werd eveneens een overwinning voor de Leidse studenten. In de skif bij de heren werd Hans van der Putten (Die Leythe) derde achter winnaar Argo (Heckman), die echter ruim dertig seconden langzamer ging dan de winnaar bij de veteranen, good-old Van Schelven. De deelnemers aan de skifhead over twee weken zijn gewaarschuwd. den: 4-2,7-3,11-3 en tenslotte 14- 4 Zijl/LGB-doelpunten: Stan van Belkum (9x), Albert Spijker. Rob Legrand, Ron Koster en Ja cob Spijker. In de laatste ronde van de waterpo- locom petitie leverde LZ'86 een beschamende prestatie door van het onderaan bengelende en reeds gedegradeerde Neptunes Arnhem met 9-8 te verliezen. Als excuus kan de Leidse formatie aanvoeren dat het zonder Fred Elzenga (gebroken neus), Ruud Muusse en Hans Parlevliet moest aantreden. Als vervangers waren Jim van Es en Jan Kets meegereisd, waarvan de laatste nog een goaltje meepikte. Hoe wel deze mutaties toch wel een verzwakking inhouden, mag dit toch geen reden zijn om dit duel uit handen te geven. LZ'86 nam in de beginfase een voorsprong die zo'n drie perioden kon wor den vastgehouden. In het laatste kwart kwam Neptunes langszij en in de tumultueuze slotfase trokken de na afloop zeer ver heugde Arnhemmers zelfs aan het langste eind. Een onwaardig einde voor de pupillen van Hans v.d. Moolen, die in zijn debuut jaar met LZ'86 een flitsende start beleefde, maar hen na een aantal wedstrijden danig terug zag zak ken. Ook de dit jaar weer terug gekeerde Aad van Mil kon daar niets aan veranderen. De ver wachtingen waren toch te hoog gespannen dit seizoen, hoewel het einddoel (de eerste acht) wel bereikt is. Aad van Mil, trouwens neemt na dit jaar de benen naar HZC/De Robben, dat evenals AZC het volgend seizoen met ge duchte versterkingen zal aanvan gen. Of dit (een concentratie van internationals) een gunstige ont wikkeling is voor het algemene poloniveau in Nederland is nog maar de vraag. Vivax haalde een heel belangrijk punt weg bij RZV in Rijswijk (5- 5). Belangrijk, omdat bij verlies de Oegstgeestenaren hun kansen op het kampioenschap wel kon den vergeten. De voorsprong blijft nu één punt waarbij de twee resterende wedstrijden te gen DSZ en Woerden geen pro blemen hoeven op te leveren. In het treffen tegen de Rijswijkers namen de Oegstgeestenaren door Dick v.d. Bosch de leiding. Het beter spelende Vivax hield de Rijswijkse formatie vrij lang op afstand. Tot de vierde periode had men de beste kaarten in han den (een 2-4 voorsprong) maar toen in de vierde periode de Rijs wijkers alles of niets speelden, bleek dat Vivax onder deze druk nog te weinig routine heeft om de zaken koelbloedig te kunnen beslissen. RZV draaide de rollen volledig om en nam zelfs een 5-4 voorsprong wat achteraf niet vol doende bleek te zijn voor de overwinning, want één minuut voor tijd hield de wel gerouti neerde Leo Onderwater bij een man meer situatie zijn koppie er goed bij; hij bracht de gelijkma ker op het scorebord (5-5). DKD herhaalde het polostukje van vorige week door ook nu weer een groot gedeelt van de wed strijd met zes man door te bren gen. Rob Wouters kreeg het in de tweede periode even te kwaad en reageerde zich af op een Nauti li i«-«neler. Tot overmaat van ramp liep Frank Dreef in de der de periode tegen zijn derde per soonlijke fout op en ook hij kon het water verlaten. De overige zes man verdienen nog een com pliment door de schade nog be perkt te houden tot 16-9. Topsco rers: Harry van Hoven (4x), Jan v.d. Brink (3x). De dames van LZ'86 en De Zijl LGB incasseerden beiden een nederlaag. De Zijl/LGB verloor van promotie-kandidaat Zian/Vi- tesse met 5-3 en LZ'85 verloor het middenmootduel met Esco. Uitslag 2-4. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - LZ'86-zwemster Karin van der Linden is op de schoolslag bij de meisjes onder 16 jaar kringkampioene Gouwe—/Rijnstreek geworden. Haar tijden op de 50,100 en 200 meter waren respectievelijk 39.3 sec, 1.27.0 min en 3.11.4 min. Vrijwel alle ereplaatsen gingen op dit onderdeel naar de ploeg van LZ'86. Deze zogenoemde winterkampioen schappen in het Nieuwerkerkse Polderbad waren overigens sterk gedevalueerd door de afwezigheid van talrijke prominente vertegenwoordigers. Bij de meisjes onder 14 jaar legde Yvonne de Kier beslag op de eerste plaats. Haar tijden: 0.39.3, 1.27.1 en 3.06.3 min. Record Ook in zwembad De Zijl werden kringkampioenschappen afge werkt. Het betrof hier de lange afstanden. Michel van der Zeeuw won bij de jongens onder 16 jaar de 400 meter in 5.15.0 min. Jolanda Laterveer van Zijl/LGB kwam als beste voor de dag met een nieuw kringrecord op de 400 meter vrije slag: 4.57.6 min. LEIDEN - De LUSV-heren kaapten in de nationale vol leybalcompetitie verdienstelijk een punt weg tegen kop loper Martinus/V. Gemini startte goed bij Amsterdam/B maar hield na twee gewonnen sets toch maar één punt over aan de ontmoeting. Bij de dames was er winst voor Leython en NOVO. De herenteams van die verenigingen verzorgden een boeiende derby, waarin Leython tenslot te aan het langste eind zou trekken. LUSV deed het met een 2-3 neder laag tegen Martinus niet eens zo slecht. Immers, Martinus is kop loper en Rob van den Bosch en John Groen ontbraken in het team. Desalnietemin waren de eerste en derde set van uitste kend gehalte. De pass lag goed en er werd met name door Peter Pauwels fanatiek verdedigd. Spelverdeler Rob Mudde kon zijn ploeggenoten daardoor van prima set-ups voorzien. In de drie overige sets gaf de sterkere middenaanval van Martinus de doorslag: 15-6, 3-15, 15-11, 8-15, 12-15. ROOSENDAAL - De Amster damse rugbyclub AAC heeft vergeefs geprobeerd titelkan didaat RCH onderuit te ha len. De zwakke defensie was er de oorzaak van dat AAC verloor (3-8) en zijn kans op de bovenste plaats verspeel de. Mede-titelgegadigde DIOK had het in Roosendaal in de eer ste speelhelft tegen RCC niet gemakkelijk. De rust ging te gen deze degradatie-kandi daat met een schamele 13—16 voorsprong in. De Leidena- ren hadden duidelijk nog de oefenwedstrijd van afgelo pen zaterdag tegen het Engel se Southford in de benen. Pas in de tweede helft ver dween de matheid bij de geelblauwen en door goals van o.a. Richard Huisman, Kees Koemans en Aad Pley kon DIOK uiteindelijk met 13-44 winnen. Evenals vori ge week DIOK-4 werd giste ren het reserve team van de Kikkerpolderploeg kam pioen. DIOK 2 promoveert nu naar de landelijke promo tieklasse. Zowel het Nederlands dames- als heren team heeft de eerste wed strijd in het volleybaltoernooi om de Lentebeker gewonnen. Via 15-2,15-5 en 15-0 serveer den de dames Luxemburg af. De herenploeg kende tegen Enge land evenmin problemen: 15-2, 15-5,15-2. Ook Gemini kwam tot 3-2 verlies bij Amsterdam/B. In de eerste twee sets liep het nog soepel bij Gemini, vooral dankzij de goede buitenaanval van Bernard van de Pols en middenaanval van Ruud Marchand. Dat leverde winst op. Gemini raakte vervolgens uit de concentratie, vocht scheidsrech terlijke beslissingen aan en ging ook het gebrek aan conditie par ten spelen. De ploeg had het uit bundig gevierde promotiefeestje van Peter Franck kennelijk nog in de benen. Amsterdam profi teerde met 15-10, 15-11, 15—6. De dames van Gemini vergokten voor een belangreik deel het recht op de promotie biedende tweede plaats. Schippers/B ont futselde hen kostbare punten- winst. Het 2-3 verlies tegen deze onderschatte degradatiekandi daat werd veroorzaakt door een volledig gebrek aan motivatie. De aanval bakte er niets van. Er werd slecht gepasst en ook hier wekte de arbiter de nodige irrita tie op. Schippers buitte dat alles bekwaam uit en veroverde on verwacht twee punten (4-15, 15-12, 15-10, 6-15, 9-15). De Leython-dames hadden heel wat minder problemen met Van Santen dan men aanvankelijk dacht. Waar Van Santen het irf aanvallen opzicht af liet weten, draaide de Leython-molen op volle toeren. Tine de Bloois blonk uit. Een regelmatige 0-3 zege was het gevolg: 8-15,13-15 en 8-15. NOVO speelde tegen promotie- kkndidaat KDS twee uitsteken de sets en nam met 15-10 en 15-3 een 2-0 voorsprong. De op ponent bewees vervolgens niet voor niets hoog geklasseerd te staan en bracht het evenwicht te rug: 9-15, 10-15. In de final-set kapituleerde KDS spoedig. Er was geen kruid gewassen tegen het Noordwijks aanvalsgeweld. De beste wedstrijd van het sei zoen leverde via 15-4 derhalve een 3-2 zege op. Erwin Bergsma brengt Leython weer iets dichter bij de zege op NOVO. Hoog opspringend wijkse aanval kundig af. Gemini 2 tilde er tegen Zevenhui zen niet zo zwaar aan en ging met 1-3 het schip in. Achterliggende gedachte was dat bij degradatie van Zevenhuizen het eigen derde team in de promotieklasse direct in de gevarenzone terecht zou belanden. De bedoeling, zo luid de de verklaring, was nog wel om één punt te halen, maar zelfs dat lukte niet (15-10, 7-15, 7-15, 9-15).... In de promotieklasse heren is het lot van RVV bezegeld. Men had tegen koploper Radius geen schijn van kans. De start was al veelzeggend. Niemand wenste het wedstrijdformulier bij te houden, hetgeen de concentratie niet ten goede kwam. Vooral op de middenaanval moest RW, dat geen sterk blok neer kan zet ten, het antwoord compleet schuldig blijven.De eerste twee sets verliepen desastreus (4-15, 5-15). Toen verslapte Radius, waardoor RW nog enigzins aan bod kon komen. Aan het 0-3 verlies viel echter niet te ontko men: 12-15. Met voor het publiek verrukkelijk volleybal verdeelden NOVO en Leython in de eerste twee sets de prijzen. Na een uur was het 16-13, 14-15. Toen demarreerd Leython: 3-15. NOVO verwerk te die terugval prima en wist met goed spel zelfs nog een beslissen de set af te dwingen. Ondanks vele flitsende ralley's liep Ley thon met een sterker blok naar 4-13. NOVO maakte nog wat stuiptrekkingen (11-14) maar toen maakte Leython aan alle on zekerheid een einde: 11-15 (2-3). In de streekderby WW-Gemini 2 lag het spelpeil een stuk lager. WW ging verrassend uit de startblokken (16-14 na een 6-14 tussenstand en 15-6). Daarna raakte Gemini langzaam maar zeker op drift en werd WW on der leiding van Rik van den Ha zel steeds verder weggedrukt: 8-15, 6-15, 9-15. Donar experimenteerde na een 15-7 setzege tegen VW naar hartelust. In de tweede set resul teerde dat overigens in 10-15 verlies, maar met de in blakende vorm verkerende Wout van het Veer en Kees de Bock kwam er toch winst: 15-13, 15-11. blokt hij de Noord- (Foto: Holvast). al- Bij LUSV-RW (dames) leen de eerste set van aanvaard bare kwaliteit. LUSV trok die met 16-14 naar zich toe. Daarna kwam RW niet meer in het stuk voor. Gerdi ten Bruggencate greep de kans om te bewijzen welke kwaliteiten zij in huis heeft: 16-14,15-10,15-8. Gemi ni 3 bleef in de eerste set tegen Skania op alle onderdelen in ge breke (6-15). Maar in de reste rende sets werd er aanvallend en verdedigend onder aanvoering van Brenda de Wit uitstekend ge speeld: 15-9, 15-7, 15-8 (3-1). GER RENES LEIDEN - Avanti stelt haar ereklasseplaats praktisch veilig, de formatie van Scylla promoveert naar die klasse. Docos continueert haar derde divisieschap en Sjaardema mag het volgend seizoen opnieuw in de tweede divisie acteren. Allemaal gunstige berichten van het tafeltennis- front in de Leidse regio. Op nationaal niveau reikt De Veluwe naar de Nederlandse titel dankzij een 0-6 zege op Valkenswaard. Enige weken geleden dacht Scylla al zeker te zijn van promotie omdat concurrent Quick het liet afweten. Stom genoeg vergat men ook even aan Seine te denken. Zaterdag, vlak voor de wedstrijd met Seine, re kende een wakkere Sjoerd Meyer uit dat men minimaal met de Zwolle naren moest remiseren! Onverwachte paniek derhalve, die alleen nog maar toenam toen de ruststand negatief uitviel 2-3. Sjoerd Meyer had de twee tegenpunten voor zijn rekening genomen. Het was dus zaak dat na de thee ook Kantebeen en Van Gennip een duit in het zakje deden Kantebeen begreep dat het eerst. Dat betekende 3-3 waarna het dub bel Scylla voor het eerst op voorsprong bracht 4-3. De 16-jarige Meijer trakteerde zichzelf op minimaal weer een half seizoen ereklasse, door het vijfde punt aan te dragen. Bij 5-4 zag Wibo van Gennip zijn goede spel (twee nipte nederlagen) beloond met winst op Hoof. Een remise volgende week bij Tempo Team brengt Scylla de titel. Avanti heeft zoals verwacht De Korenbeurs hardhandig afgedroogd. De 6-0 winst zou eigenlijk een vierde plaats met zich meegebracht moeten hebben maar Tempo Team was zo vriendelijk Het Hooge Huys voor te laten, zodat de Hazerswoudse équipe opgezadeld zit met een ongevaar lijke. maar wel vervelende degradatiewedstrijd na de E.K. in Boeda- In de tweede divisie wordt niet gestopt bij de zes. Daar kunnen nog dubbele cijfers gescoord worden. Sjaardema maakte hiervan tegen Evro mooi gebruik. De 10-0 zege betekent handhaving en dat was het enige leuke van dit duel. Docos sloot tegen Nikon 2 af op 5-5 in een opstelling die voor één van de laatste keren zo achter de tafel kwam. Men hoopt met Ed v.d. Berg en twee jeugdspelers volgend seizoen weer een klasse te kunnen stijgen. Overige uitslagen Steeds Hoger TSB2-ScyUa 2 1-9; St.H.TSB 1-Scylla 3-7;.Shot- Scylla 4 6-4; Luto-Sjaardema 2 4-6; Gispen 2-Sjaardema 3 7-3; Avanti 2-Quick 32 5-5; WV-Avanti 3 1-9; De Treffers-'t Zand 3-7; de Treffers 2-Phoenix 3 5-5; Docos 2-Vriendenschaar 2 5-5; Dames: Amsterdam-Avanti 2 4-6; Avanti-Vice Ver sa 6-1; Scylla 2-Hooge Huys 1 8-2 LEIDEN - Op de EG-titelstryd ge wichtheffen in het Belgische Lommei heeft Dio Degenaars (foto) een Nederlands record ge broken. De gewichtheffer van LKV/de Spartaan kwam gisteren bij het stoten tot een totaal van 152 kilogram, wat een verbete ring van twee kilo betekende. Bij het trekken kwam de Leide- naar niet verder dan 110 kilo. In de eindrangschikking kwam De genaars op een vierde plaats te recht. LEIDEN - Geen winstpartijen voor de regionale hockeyclubs die gisteren hebben gespeeld. Roomburg moest zijn leiderspo sitie afstaan in de tweede klasse B na een nederlaag tegen Straw berries dat de kop overnam. De gradatiekandidaat Noordwijk verloor opnieuw. Ha as kamp - Leiden 1-1 In Amerongen toonde Leiden zich in de eerste helft de sterkste te gen Haaskamp dat na twintig mi nuten op achterstand kwam. De aanval werd afgerond door Joan van Marwijk Kooy en Hans-Wil lem Croll die dp gelegenheid kreeg te scoren. Tien minuten spelen na de hervatting kwam Haaskamp op 1-1 na een fatale verdedigingsfout van Leiden. Van Marwijk Kooy liet in de ver hevigde Leiden-aanvallen een doelrijpe kans onbenut op het harde en hobbelige veld van Amerongen. De scheidsrechter drukte in de eindfase zijn stem pel op de wedstrijd door een ge claimde strafpush van Leiden weg te wuiven nadat Dirk Drij ver zijn slag op het doel door een voet van een Haaskamp-verdedi- ger zag gekeerd. HIC - Forescate 2-0 De lange klap waarmee HIC zich bediende was voor Forescate aanvankelijk een groot probleem op het hobbelige Amstelveense veld. De thuisploeg kwam in de laatste minuut van de eerste helft op voorsprong door een doel punt uit een strafcorner. Na de doelwisseling kreeg Forescate wat meer greep op het stevige duel en wist met name met de hoge bal gevaar te stichten in de HlC-verdediging. Geen Voor- schotense doelpunten vielen er te noteren uit de ongeveer vijf tien strafcorners die op de HIC- goalie werden afgevuurd. De Amstelveners daarentegen wis ten wel raad met de korte corner en scoorden ook voor de tweede keer uit een strafcorner en haal den daarmee de 2-0 ning binnen. Roomburg - Strawberries 1-3 Het duel voor de bovenste plaats in de tweede klasse B heeft in de eerste helft een beter Roomburg te zien gegeven tegen concurrent Strawberries. Roomburg kon zijn aanvankelijke overwicht echter niet in doelpunten uit drukken. De Leidenaars zagen hun pogingen om te scoren uit de korte corner mislukken door het affluiten wegens het niet cor rect met de hand stoppen van de bal. Het tweede gedeelte werd voortvarend begonnen door de Velsenaren die snel op 1-0 kwa men. Dit gebeurde na een vrije slag op de rand van de cirkel waar doelman Cijs onvoldoende kijk op had. Enkele minuten la ter kwam Roomburg gelijk door Kees Wendt die raak knalde uit een strafcorner. Strawberries pakte de overwinning door in de twintigste minuut ook een straf corner in te slaan en vijf minuten voor tijd nog eens toe te slaan via een velddoelpunt. Noordwijk - Eechtrop 1-3 Degradatiekandidaat Noordwijk heeft in het eerste deel verzuimd doeltreffend raak te slaan bij drie riante mogelijkheden tegen Eechtrop. Het tweede part werd begonnen met de 0—0 die door Eechtrop met een velddoelpunt en een benutte strafpush teniet werd gedaan. Paul Brouwer deed iets terug en schoof voor Noordwijk ook uit een strafpush de bal in het net: 1-2. Ondanks het knappe optreden van junior Hans van Wingerden als linker vleugelverdediger moest Noord wijk nog een Beverwijks doel punt toestaan en lijkt degradatie naar de derde klasse onontkoom baar. Alecto - Bleiswijk 1-1 In een slechte wedstrijd van beide ploegen werd de eindstand al na tien minuten bereikt. Eerst straf te Bleiswijk een verdedigings fout af en kwam op 1-0, waarna Maarten Coppes vijf minuten la ter Alecto langzij bracht door een strafcorner te benutten. De lau we partij die zich hoofdzakelijk op middenveld afspeelde werd zwak geleid door de beide arbi ters die het veelal niet met elkaar eens waren en daarmee hun bij drage leverde aan de zwakke ver toning. Dames Victoria - Leiden 2-1 Na twintig minuten goed hockey van beide kanten veroverde Vic toria een voorsprong bij een uit val via de linkerflank. Marielle Bresser verzorgde kort daarop de gelijkmaker door een beheer ste schuiver. De afscheid nemen de doelvrouwe van Leiden, Ma rian Marchand veroorzaakte de strafpush die de winnende tref fer zou opleveren voor Victoria. Leiden hiejd zich te weinig aan de opdracht om snel te schuiven op het daarvoor geschikte Rot terdamse kunstgrasveld. Binnenkade redt gezicht LEIDEN - In het sneldamkam- pioenschap van Zuid-Holland, afgelopen weekend, slaagden KDC-er Frans de Jonge, WDG-er Cees Binnenkade en de voor een clubgenoot van Binnenkade in gevallen Samen Sterker Jan Fa se er niet in de finale te bereiken. In de voorronden sprokkelden zij zo weinig punten bijeen dat zb alle drie in de laagste groep te recht kwamen. Binnenkade had de zenuwen nog het beste in be dwang en kon de kracht opbren gen tot de bodem te gaan; hij won dan ook overtuigend die groepsfmale. Fase sloeg ook eni ge malen toe en bereikte verdien de de gedeelde tweede plek in dezelfde groep. De Jonge kwam echter niet los, ondanks zijn tweede plaats in het Leidse dis trict, en schoof zich naar een te leurstellende vijfde plaats. Bij de junioren kwamen de gebroe ders Hamers, Chiel en Erwin, tot goede prestaties met resp. een tweede en een vijfde stek. Rolstoelbasketbal LEIDEN - Het rolstoelbasketbal team van de Sieutels speelt van avond in de Vijf Meihal de jaar lijkse rolstoel wed strijd tegen Parker Leiden. De aanvang is 18.30 uur. De toegang is gratis.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18