onroerendgoed J ONROERE ONRC FIDES FIDES Qnttoeimd goed bemiddeling Michel verheii b.v. onroerendaoed ONROERENDGOED onroerendaoed onroerendgoed ONROERENDGOED cka) U wilt Uw huis verhopen U wilt een huis kopen ✓iwixxiwix Huizen COLLECTIEF ONROERENDGOED orroerendgoed a onroerendgoed m onroerendgoed 1 MUNNIKENSTRAAT 8 f 125.000,- Prima onderhouden woonhuis met achtertuin (W) en ste nen schuur. Indeling: entree, hall, kelderkast, toilet, keu ken, flinke woonkamer met open haard. 1e et.: 3 slaapka- rs, bergkamor met C.V gasketel -ruime douche met Jan van Duuren Zn. B.V. Middelstegracht 36 Lelden 071-125468-124060 U will natuurlijk een zo hoog mogelijke prijs ontvangen, maar weet U als leek, welke prijs haalbaar is? De markt is overvoerd en het sprookje van de topprijzen van enige jaren geleden is voorbij. Veel verkopen stagneren door veel te hoge vraagprijzen met alle teleurstel lingen van dien. Welnu, wij adviseren U de prijs welke binnen redelijke tijd haalbaar geacht mag worden. En als U Uw huis dan bij ons kantoor in verkoop geeft, wordt dit dadelijk doorgegeven aan het Makelaars Diensten Centrum. Alle aangesloten ma kelaars ontvangen dan van Uw huis de indeling, de vraagprijs en de foto. En U wilt natuurlijk niet te veel betalen. Aanbiedingen te over. maar weet U de juiste prijs van het huis waar U belangstelling voor hebt? Welnu, wij adviseren U de redelijke prijs, en als U dat wenst onderhandelen wij voor U met de collega-makelaar. Wij beoordelen de kwaliteit van het huis en maken daarover een rapport op. Wij verzorgen Uw hypotheek en Uw huisvestingsaangelegenheden. Na tuurlijk kost onze bemiddeling U geld. maar zowel bij aan- als verkoop zult U constateren dat Uw geld goed besteed is. MAKELAARSKANTOOR H.D. VAN WELZEN Willem de Zwijgerlaan 26-28 Oegatgeeat. Tel. 071-150774 Deskundige van Rijk, Provincie en meerdere gemeenten. TE KOOP LEIDEN Hanaenatraat 42 In renovatie zijnde benedenwoning met tuin op het westen, grote L-vor- mige woonkamer, keuken en twee slaapkamers. Koper kan inspraak hebben wat betreft renovatieplan nen. Vraagprijs 67.000,- Haagpleln 47 Goed onderhouden 2-kamerflat. Ind.: hal, woonkamer, open keuken, toilet, badkamer met ligbad, slaap kamer, balkon Vraagprijs 82.000,- Poelgeeststraat 11 Leuk woonhuis in rustige straat. Ind.: gang, grote woonkamer, keu ken, douche, toilet, gezellige bin nenplaats, 1e et.: zeer grote slaap kamer met studeerruimte, 2e et.: zolder. Het pand is goed onderhou den Vraagprijs 82.000,- Brandewljnsgracht 6 Leuk woonhuis in gezellige straat. Indeling: hal, woonkamer met pla vuizen en open trap, uitgebouwde eetkeuken, douche en toilet, 1 e eta ge: 2 slaapkamers en groot zonne terras. Gas en electra nieuw, ople vering direct mogelijk Vraagprijs 84.000,- Aloêlaan 38 Zeer mooi verbouwde en goed on derhouden woonhuis met c.v.-gas. Ind.: hal, grote woonkamer met pla vuizen en balkenplafond, schoon- metselwerkwand, moderne keuken, nieuwe douche en toilet, 1e et.: 3 slaapkamers met o.a. dakkapel. 2e et.: vliering op stahoogte. Nieuw gas, licht en water Vraagprijs 89.000,- 3 Octoberstraat 20a Grote bovenwoning met balkon op het zuiden, woonk, 8.80x3.50, keu ken met r.v.s. aanrecht, kabinet, etage: 3 slaapkamers en badkamer met douche, wast. en w.a. aansl. Nieuw elektra gas en water, hard houten achtergevel, zeer goed on derhouden Vraagprijs 97.000,- Pioenstraat 12 Leuk verbouwd woonhuis bestaan de uit woonkamer, keuken, toilet, douche, spiltrap naar verdieping waarop 2 slaapkamers, vliering, ko zijnen van hardhout. Ruim plat en enorme achtertuin Vraagprijs 98.000,- k.k. Johan Wagenaarlaan 4 Zeer mooi gelegen eengezinswo ning met voor- en besloten achter tuin. Ind.: hal met parket, hardhou ten trap, woonkamer met open haard, granolwanden en parket, ruimte witte keuken, 1e et: 3 slaap kamers en douche, wastafel, 2e et.: zolderkmr. Dit pand is in perfekte staat van onderhoud, heeft blijvend vrij uitzicht en c.v.-gas Vraagprijs 148.000,- Kapteljnstraat 29 Zeer goed onderhouden woonhuis met achtertuin op Z. met achterom. Het huis is van binnen gemoderni seerd en toch is de oude stijl behou den gebleven. Ind.: gang, toilet, gro te woonkamer met uitgebouwde keuken, plavuizen, 1e et: 3 slaapka mers, nieuwe douche met aansl. W.A., balkon, 2e et.: grote zolderka mer met dakkapel, berging. Goed geïsoleerd, nieuwe bedrading, c.v. gas Vraagprijs 149.000,- Middelweg 11 Karakteristiek pand met be drijfsruimte ca. 100 m2 in de bin nenstad. Ind.: 1e et.: grote woonka mer met balkonplafond, opensl. deuren naar zeer groot dakterras ca. 40 m2 met schuurberging, keu ken en toilet, 2e et.: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad. Goed en smaakvol verbouwd en verkeert in perfekte staat van onderhoud, c.v.- gas Vraagprijs 158.000,- k.k. TJalkenwerf 26 Ruime eengezinswoning, vrij aan plantsoen gelegen, met achterom. Ind.: hal met toilet, L-vormige woon kamer met massief eiken parket, half open keuken, ruime tuin., 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: grote zolderkamer met wastafel Vraagprijs 158.000,- Rljn- en Schlekade116 Zeer mooi gelegen groot herenhuis met voor- en diepe achtertuin circa 22 m lang, vrij uitzicht op toekomsti ge water. Ind.: hal. gang, toilet en kelderkast, grote woonkamer met erker en granolwand. Moderne se mi open keuken, 1e et: 2 royale en 1 kleinere slaapkamer, 2e toilet, luxe badkamer met ligbad, wastafel, aansl. WA, 2e et.: grote zolder met 2 ruime slaakamers. Div. slaapka mers zijn voorzien van warm en koud stromend water. Het pand is voorzien van c.v., gedeeltelijk ther mopane en hardhouten kozijnen. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud Vraagprijs 198.000,- k.k. Da Costastraat 6a Bovenwoning met verhuurde bene denwoning. Ind.: benedenwoning: kamer en suite, serre, keuken en tuin. Ind.: bovenwoning: entree, toi let, voorkamer van 6.12x3.50 m., keuken, badkamer met ligbad, slaapkamer met openslaande deu ren naar groot balkon, bergruimte riool, gas, electra nieuw. Goed on derhouden en zeer geschikt voor bewoning door 1 of 2 mensen Vraagprijs 98.000,- Gabr. Metzustraat 3 Eengezinswoning met voor- en gro te achtertuin op zuiden, met achter om. Indeling: ruime gang met vesti bule, toilet en kelderkast, zeer rui me kamer en suite, keuken, 1e eta ge: grote hal naar 2 grote slaapka mers, 1 kleine slaapkamer en dou che. Leuk huis in ouderwetse staat. Vraagprijs 107.000,- Overrljn 12 Zeer mooie met vrij uitzicht op Ha ven gelegen 2-kamerflat. Ind.: gang, toilet, woonkamer met open keuken, slaapkamer, mooie badka mer met douche. Eigen c.v.-inst.. f\0£s i.et het kopen of verkopen van uw woning huur en verhuur van woonruimte alle verzekeringen financieringen (speciale mogelijkheden voor academici!) hypotheken en taxaties. OPflESTAE1°VUlTE,T dubbel glas. Ind. mooie stoffering Vraagprijs 109.000,- k.k. Atjehstraat 93 Goed verbouwde woning met voor- en achtertuin. Indeling: hal met toi let, L-vormige woonkamer met gra nolwand, houten plafond en plavui zen, uitgebouwde keuken. 1e eta ge: overloop met spiegel en kasten- wand, douchekamer met wastafel, 2 ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon. 2e etage: zolder met slaapkamer en dakkapel, gas en elektra nieuw, geiser en c.v.-gas aanwezig. Het huis heeft een achterom. Vraagprijs 123.000,- Trompstraat 60 Goed verbouwde woning. Ind.: gro te woonkamer met open haard, open trap, plavuizen en openslaan de deuren naar tuin. Uitgebouwde keuken met rvs aanrecht. 1e etage: 2 royale slaapkamers (mog. voor 3), ruime badkamer met douche en wastafel, groot balkon, 2e etage: ruime zolder met mogelijkheid van kamer. Vraagprijs 124.000,- Oranjestraat 1c Schitterend verbouwde yvoning met grote tuin (18m), grote woonkamer met plavuizen, open haard, vloer verwarming en openslaande deu ren. Open uitgebouwde moderne keuken met veel inbouwapp., toilet, 1e etage: 3 royale slaapkamers met veel kastruimte en wastafel. Nieuwe mooie douche. Het pand is voorzien van c.v.-gas, hardhouten ramen en verkeert in prima staat Vraagprijs 128.000,- Hoge Rijndijk 141 Groot sfeervol herenhuis met voor- en diepe achtertuin op Z. Ind.: gang, kamer en suite, keuken, toilet. 1e et.: 3 slaapkamers, 2e keuken, 2e et: zolderkamer met dakkapel en doucheruimte. Voorzijde beneden dubbel beglaasd Vraagprijs 139.000,- HAZERSWOUDE-R. Genestetstraat 8 Leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin niet stenen schuur en achterom. Hal/gang met toilet en kelderkast, woonkamer en nieuwe keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: zolderberging Vraagprijs 129.000,- FIDES HUURSERVICE Hermeljjnvlinder, split-le- velwoning, 5 kamers, 2 badkamers, garage, c.v. f 1.850- p.m. MAKELAAR IASSURANTIE OUDE VEST 55 LEIDEJN TEL. 071-140745 Kantoor Leiden LEIDEN OVERRUN 13 Uitstekend onderhouden 2-ka- mer appartement, voorzien van een tijn balkon op het zuiden, dubbele beglazing, en centrale naar de eerste verdiSping. Badkamer met ligbad en vaste wastafel, en twee zeer grote slaapkamers, toilet. Algemeen: -l hal, tollet, slaapkamer met bad kamer, vaste wastafel, aanslui ting wasmachine. Woonkamer met open keuken, en balkon aan de voorzijde. Servicekos ten: f 100,-per maand inclusief verzekeringen. Het apparte ment is voorzien van plavuizen. Aanvaarding in overleg. Vraag prijs: f 105.000,- k.k. HAAGWEQ 198 Leuke vooroorlogse hoekwo ning, voorzien van c.v.-gas, en een grote achtertuin (8x20 m). Indeling: entree, hal. toilet, kel der. woonkamer en suile. ser re, keuken met bijkeuken, tuin, schuur, 1e etage: twee grote en 1 kleine slaapkamer, badka mer met douche en vaste was tafel. Groot balkon aan de ach terkant. Veel mogelijkheden voor een moestuin. Vraagprijs: 1149.000,- k.k. VROUWENSTEEG 5 Groot verbouwd winkelpand in goede staat van onderhoud en uitstekend geschikt als restau rant of eethuis. Totaal vloerop pervlak: 120 m2. Toiletten aan wezig. Bovenwoning is voor zien van 4 kamers, keuken, tol let en douche. Centrale verwar ming aanwezig. Elektra - gas DIEFSTEEG 17 Uniek woon-wlnkelpand in het hartje van het centrum. Deze woning met op de begane vloer een winkelruimte met achter huls Is volledig gerenoveerd op vakkundige wijze. Begane grond: winkelgedeelte van 10 meter diep en achterhuis met binnenplaats. Vanuit de winkel gaat u naar de eerste verdie ping en komt u in de woonka mer met hardhouten open keu ken (eiken). Woonkamer is 10 meter diep en heeft een dakter ras en een voorzet open haard. Met een spiltrap komt u vanuit de woonkamer op de tweede verdieping waar zich 1 grote en 2 kleinere slaapkamers bevin den. öadkamer met ligbad en vaste wastafel. Daarboven be vindt zich een vliering (sta hoogte). Het pand is voorzien van c.v.-gas en thermopane beglazing. Tekeningen ter in zage Vraagprijs: f 198.000,- k.k. FLORESSTRAAT 16 Als je eens wat anders wilt dan i gewone doorsneewoning, te woonkamer met plavuizen vloer, open keuken met allerlei apparatuur wat ook in de koop zit inbegrepen. Alle wanden zijn opnieuw gepleiserd en ver schillende delen opnieuw ge metseld met stenen Alles zeer goed afgewerkt. Open trap De prijs zal je zeker niet tegenvallen! Vraagprijs: 1110.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 74 Zeer gezellig, vier-kamer hoek appartement op de vijfde etage van de middelste witte flat waar u langs rijdt richting Voorscho ten. Indeling: entree, hal, mo derne keuken, slaapkamer, toi let, badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede grote slaapkamer, grote L-vormige woonkamer met fijn uitzicht. Vanwege het feit dat dit appar tement een hoek appartement Is heeft u aan drie zijden ra men. Aan voor- en achterkant een mim en zonnig balkon. Al gemeen: het geheel is voorzien van c.v.-gas en is zeer goed onderhouden. Vraagprijs: 1159.000,- k.k. HOGE RIJNDIJK 226 Hoekwoning met achterom en tuin van 12 meter diep. Inde ling: entree, hal, voorkamer, achterkamer met openslaande deuren, keuken, schuur. In de 'gang zit het toilet, 1e etage. overloop, badkamer, toilet, douche en vaste wastafel, grote achterka mer. Op de overloop bevindt zich een grote bergruimte. Snelle oplevering mogelijk. Vraagprijs: 1110.000,- k.k. honderd n Universiteit en hartje centrum. Gehele pand is gerenoveerd. Indeling: entree, hal. grote be nedenkamer met daarachter een luxe badkamer met Hgbao en vaste wastafel, toilet. Daar achter een ruimte, de zgn. nat te ruimte voor diepvriezer en wasmachine, 1e etage: woon kamer van 25 m2 met open keuken aan de voorkant schuif - met leuk uitzicht op binnen plaats. 2e etage: zolden/erdie- ping van 25 m2 welke op dit moment in gebruik is als hob by- en studeerruimte (2.60 m hoog). Algemeen: elektra, hooi, gas, atvoerieidingen en dak zijn vernieuwd. Originele bal- kenplafonds en vernieuwde vloeren. Alles gedeeltelijk geï soleerd. Vraagprijs: 1114.000,- k.k. ZOETERWOUDSESINGEL 10 Zeer mooi gelegen riante wo ning aan een van de mooiste singels van Leiden. Het pand is goed onderhouden, voorzien van centrale verwarming en een achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, grote hal, ber ging, toilet, keuken, bijkeuken, grote woonkamer met serre (14x4.50), openslaande deu ren naar de tuin, 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, waarvan 1 met balkon, badka mer met ligbad en tweede toi let, 2e etage: 4 slaapkamers met berging, 3e etage: zeer grote beschoten zolder en veel bergruimte. Elektra zal ver nieuwd moeten worden. Vraagprijs: n.o.t.k. PA RA MA RIBOS TRAA T 67 Uitstekend onderhouden 4-ka- mer appartement op de tweede etage, voorzien van c. v. -gas en 2 balkons. Indeling: entree, hal. keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aansl. wasmachine. 3 fijne slaapka mers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vrij uit zicht over de Zijl en balkon. Berging op de begane grond. Eigen c.v.-ketel en warmwater voorziening. Servicekosten: 180,- per maand ind. verzeke ring. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 115.000,- k.k. MORSSINGEL 143 Spiksplinternieuw luxe 3-kamer topappartement voorzien van eigen c.v.-gas, berging en heerlijk balkon op het zuiden, vlakbij het station en op 15 min. van Schiphol. Indeling: entree, hal, toilet, badkamer met dou che en vaste wastafel en aan sluiting wasmachine, 2 ruime slaapkamers, woonkamer van ca. 30 m2, keuken met afzuig kap Het geheel is uitstekend onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs: n.o.Lk. OEQSTGEEST DORPSSTRAAT 12 Goed onderhouden ven logse woning v rustige ligging. Indeling: entree, hal, bergkast, toilet, woonka mer met bijzondere open haard, parketvloer, luxe open keuken, schuifpui naar de tuin en gedeeltelijk dubbele begla zing, ie etage: overloop. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toHet. Bal kon aan de achterzijde. 2e eta ge: grote mime zolder met bergruimte, aansluiting was machine, en twee kamers aan de voorzijde. Oplevering in overleg. Vrije vestiging. Vraagprijs: 1249.000,- k.k. ALPHEN AAN DEN RUN LEEUWENBURG 61 Uitstekend onderhouden nieu we eengezinswoning gebouwd in een arena. Indeling: entree, hal, grote woonkamer (6.20- X5.40), mooie keuken, tussen haf met toilet, kast en trap. Ie etage: overloop, twee ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede toilet, 2e etage: over loop, 1 grote en 1 kleine slaap kamer met dakvensters, c.v- ruimte. Onder de woning is een berging van 1.75x4.50. Er is een parkeerplaats aanwezig. Woning is voorzien van een tuin/terras. Vrije vestiging! Vraagprijs: 1149.000,- k.k. Kantoor Leiderdorp LEIDERDORP v. LENNEPDREEF 7 Groot herenhuis met voor- en achtertuin aan 'n watertje, ga rage. Indeling: entree, hal met tollet en bergkasten, toegang tot garagegrote Z-vormige woonkamer met open haard, open keuken met eetbar, Ie verd.hal, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met groot balkon en vaste wastafel, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wasta fel, 2e verd.: overloop, 1 kleine re kamer en 1 zeer grote kamer met keuken en douchegele genheid. grote, ruime berging met c.v.-ketel en boiler. Daar boven is de mogelijkheid om een etage erbij te maken met een vaste trap. Vraagprijs: 1298.000,- k.k. v.-gas, n'mg met garage, i voor- en achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, Z-vormige woonkamer met open haard, half open, lu xe keuken met eetbar en veel kastruimte, 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en wasmachi ne aanSI., toilet, 2e verd.: zeer ruime overloop c.q. hobbyruim- te, zeer grote 5e slaapkamer met dakkapel. Algemeen: de woning uitmuntend onderhou den, ligging nabij scholen en winkels. Vraagprijs: 1229.000,- k.k. DR. VAN RHIJNSTRAAT 5 Geheel gerenoveerde tussen woning, voorzien van klein tuin tje. en gelegen in een autovrije straat. Indeling: entree, hal. woonkamer, kastruimte onder de trap, keuken, toilet, klom penhokje en tuintje. Schuur achter de woning. Achter de schuur is parkeerruimte, 2e 2 forse slaap- 11 tafel en douche. Bedrading - riool - gas - licht en water zijn vernieuwd. Voorgevel is op nieuw gevoegd en gedeeltelijk HOOFDSTRAAT 192 Nabij de Doesbrug gelegen winkelwoonhuis met plaatsje en berging. Indeling: winkel ruimte 25 m2, achterliggen de opslagruimte met schuurtje. Via de winkel is te bereiken het woonhuis met woonkamer met gaskachel, moderne keuken, toilet, 1e verd.royale overloop. 2/3 slaapkamers, doucheruim te, berging. Oplevering in over leg. Vraagprijs: 1145.000,- k.k. SCHEPENSTRAAT 5 Goed onderhouden tussenwo ning gelegen in een mstige achtertuin, c.v.-gas en goed onderhouden. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met half open keuken en diverse app. In de tuin een stenen schuur en een achterom, 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en wastafel, 2e etage: grote zolderkamer met berging en dakterras. C.v.- ruimte op de zolder. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 1169.000,- k.k. KAROLUSGULDEN 21 Vrij nieuw herenhuls (bouwjaar 1979) met zonnige achtertuin en vrij blijvpnd uitzicht. Inde ling: entree, hal met toilet, rui me woonkamer met open haard, al. schuifpui naar tuin, moderne keuken met appara tuur, 1e verd.: vide, studeer/ werkruimte, overloop, 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel, apart toilet, berging, 2e verd.: overloop, 2 slaapkamers, doucheruimte met wastafel, dakterras, aparte ruimte voor c. v. -ketel en boiler, was. aansl. De woning is v.v. thermopane beglazing, carport, parket op slaapverdieping, goed onderhouden en gelegen nabij "Winkelhor. Vraagprijs: 1265.000,- k.k. LOEVESTEIN 12 Kapitale, vrijstaande villa op 788 m2 eigen grond, tuin rond om, dubbele garage. Indeling: entree, ruime vestibule, hal met tollet, studeer/werkkamer, T- vormlge woonkamer (70 m2) met open haard, woon/eetkeu- ken met provisiekelder, bijkeu ken met aan- en afvoer was machine (16 m2), dubbele ga rage met zolderruimte, 1e vord.: overloop, gang met weerszijden slaapkamers. Gro te ouderslaapkamer met kleed kamer (34 m2) en 4 slaapka mers alle met vaste wastafel, verd.: overloop, gang, 3 slaap kamers met dakkapel, berg kasten (33 m2). Deze woning is uitermate geschikt als praktij kwoning of kantoor met zelfbe- woning. Uitgebreide dokumen- tatie op kantoor. Vraagprlja: 1750.000,- k.k. DOTTERBLOEMKREEK 46 In de wijk "Voorhof" gelegen hoekwoning met carport, zeer zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, gezellige tuinkamer met open keuken, kastruimte, 1e verd.: overloop, '3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, was machine aansluiting, 2e verd.: grote zolder, en mogelijk om al daar een 4e slaapkamer te ma ken, c.v:-gas, energie-vriende lijke badgeiser. De woning is gebouwd in 1978, heeft een rustige ligging, plavuizen vloer, en een berging. Vraagprijs: 1179.000,- k.k. v.d. VALK BOUMANWEG 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW, c.v.-gas ir luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast, 1e etage: overloop, badkamer met vaste wastafel, twee grote slaapkamers, en 1 iets kleinere. 2e etage: lekkere grote zolderkamer met dakka pel, bergruimte en aansl. was machine. De woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd in overleg. Vraagprijs: 1229.000,- k.k. v.d. VALK BOUMANWEG 33 Te koop o1 te huur Royale tussenwoning met voor- en achtertuin op het zuid westen met berging. Indeling: entree, hal met toilet, verbouw de, ruime woonkamer met open haard en plavuizen vloer, luxe, halfopen keuken met ap paratuur, 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, apart toilet, 2e verd.: overloop, c.v.-ketel, 1 klein slaapkamertje en 1 grote kamer met dakkapel en ber ging. De woning is uitstekend onderhouden en wordt gestof feerd opgeleverd. Vraagprijs: 1240.000,- k.k. SCHELLING 1 In het plan "Winkelhof" gele gen hoekwoning (bouwjaar 1979) die onder binnenhuisar chitectuur ingericht en bijzon der fantasierijk verbouwd is. (Zie blad: Eigen Huis en Inte rieur. februari 1980). Indeling: entree, hal met toilet, zeer speelse woonkamer met open haard, verlaagd plafond, pla vuizen vloer, luxe, half open keuken met apparatuur, 1e verd.: 2 slaapkamers (1 met Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* wastafel, 2e verd.: overloop met wasm. aansl., 2 slaapka mers met berging. Zonnige achtertuin met geïsoleerde ber ging. Uitgebreide documentatie en fotoreportage op kantoor. Richtprijs: 1199.000,- k.k. FLUITEKRUIDZOOM 46 Een enorm huis in een rustige wijk v.v. een garage, een grote voor- en achtertuin met terras aan het water. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot gara ge met wasm. aansl. Woonka mer met plavuizen vloer en vloerverwarming, open haard, zeer luxe, eiken keuken met apparatuur en eetbar (10.60x6 m), 1e etage: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e verd.: overloop met c.v.-ketel en boiler, donkere kamer, grote 5e slaapkamer met royaal dak terras, 3 slaapkamers hebben een vaste wastafel, geheel thermopane beglaasd, uitste kend onderhouden, veel ex tra's. Vraagprijs: 1295.000,- k.k. ZOETERWOUDE (R) NASSAULAAN 68 Riante geschakelde, semi bun galow op 364 m2 eigen grond met garage, voor- en grote achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot garage, ruime, moderne living met open haard, plavuizen vloer, moderne luxe open keuken, 1 grote ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en vaste wastafel, 2 slaapkamers met aparte doucheruimte met toilet en vaste wastafel. De gehele woning is onderkelderd, de ou derslaapkamer geeft toegang tot de tuin. Diverse luxe is aan gebracht zoals ingebouwde spots, studeerhoek. convector- putten etc. Vraagprijs: 1399.000,- k.k. HAZERSWOUDE (D) DORPSSTRAAT 88 In de dmkke winkelstraat te koop of te huur een hoekwin- kelpand. Indeling: winkelruimte 85 m2, keukentje met tollet, daarboven grote berging. In de achtertuin is een houten gara ge. Aanbouw of verbouw is mo gelijk. De verwarming ge schiedt d.m.v. hete lucht, de kozijnen van hard hout Vraagprlja: 1110.000,- k.k. WARMOND WATERTUIN 50 In het bungalowpark "De Wa- tertuinen" gelegen vrijstaande, recreatiewoning op 415 m2 el- gen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen Jachthaven. Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavui- zenvloer, open keuken, badka mer met ligbad en vaste wasta fel, 1e verd.: slaapvide en slaapkamer met losse kasten. Naast de woning is gelegen een dubbele berging met c.v.- ketel en warmwatervoorzie ning, buiten open haard met I terras Vaste lasten: 1825.- per jaar voor onderhoud park en 150,- huur voor achter de tuin gelegen grond van 75 m2. Vraagprlja: 1250.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30