Commercieel medewerker «8 3T FIDES Rabobank Q H U LTO N Energiebedrijf Rijnland relatiebeheerder particulieren (m/v) soneel J personeel^p^_ .PERSOAEEL**3^ JFF1F PEBsa€£^^"V mm- m 9 P«noneei PERSONEEL personeel MEDEWERKER(STER) VERKOOP BINNENDIENST Verwo beton bv Bent u de accountancy~medewerk(st)er die kiest voor controle en adviseringmet grote mate van afwisseling en zelfstandigheid CAMPS, OBERS CO., voorlichtingsfunctionaris (m/v) hoofd technische dienst m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout part-time huishoudelijk medewerkster llpersoftMl pencreé KKata Shulton BY is de Nederlandse vestiging van het dynamische internationale concern American Cyanamid. We produceren in een moderne fabriek voor diverse Europese markten een breed assortiment toiletartikelen, waar onder bekende merken als Old Spice', Desert Flower-, Blue Stratos' en Breek* shampoo. Met deze produkten is ook op de Nederlandse markt een stevig en groeiend marktaandeel opgebouwd. Voor indiensttreding op korte termijn zoeken wij een Voor het juist uitoefenen van deze funktie is een goede kennis van de Duitse taal een vereiste. De nadruk ligt daar bij op spreekvaardigheid in verband met intensieve kontakten met de Shulton vestiging in Duitsland Goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze funktie onontbeerlijk. De nieuwe medewerker(ster) Verkoop Binnendienst is ongeveer 25 jaar en heeft een opleiding op HEAO/MEAO niveau. Ervaring met het werken op computer terminals en ervaring in een soortgelijke funktie is een pluspunt De werkzaamheden: - totale orderbehandeling - kontakten met relaties en medewerkers buitendienst - het samenstellen van de verkoop-overzichten Belangstelling voor deze interessante funktie? Richt dan uw sollicitatiebrief aan Shulton B.V., postbus 130, 2300 AC Leiden, ta.v. de heer W.Moen. S H U LTO M Binnendienst. Verwo beton bv in Alphen a/d Rijn, met zustervestigingen in Amsterdam en Dordrecht brengt een breed assortiment bestratings materialen op de markt. Het produktieprogramma omvat trottoir banden, opsluitbanden, tuin- en trottoirtegels, straatmeubilair, sierbestrating enz. Onze afnemers zi|n overheidsinstanties, aannemers bedrijven, bouwmaterialenhandelaren en tuincentra. Ook architecten en adviesbureaus zijn relaties van ons. Voor onze afdeling verkoop binnendienst te Alphen a/d Rijn zoeken wij een commerciële medewerker. Tot zijn taak behoort o.m. de telefonische behandeling van expeditie-aangelegenheden, prijsaanvragen en opdrachten en de daaruit voortkomende administratieve werkzaamheden. Tot de .eisen" welke wij stellen behoren: vaardigheid in woord en geschrift. commerciële ervaring, waarbij het meedenken hoofdzaak is. accurate instelling. leeftijd tussen 28 en 35 jaar. Praktisch inzicht en goede inzet vinden wij minstens zo belangrijk als genoten schoolopleiding. Naast een goede salariëring bieden wij opname in het pensioenfonds, vakantietoeslag en een dertiende maand. Belangstellenden verzgeken wij een brief met inlichtingen, waaruit opleiding en praktijkervaring blijkt, te sturen naar de direktie. Alle brieven worden strikt vertrouwelijk behandeld. Indien u - alvorens te solliciteren - nadere informatie wenst omtrent onze onderneming of aangaande de funktie, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met G.J.M. van Haastrecht 01720-20529, G. Kleijn 03451 - 3130 of kantoor Alphen a/d Rijn 01720 - 44421 Gnephoek 26, Postbus 100, 2400 AC Alphen a/d Rijn. Camps, Obers Co. is een maatschap met 18 vestigingen in Nederland en België, die nauw samenwerkt met belasting- en organisatieadviseurs. Voor onze vestiging te 's-GRAVENHAGE vragen wij een gevorderd assistent-accountant voor wie zelfstandigheid en afwisseling belangrijk zijn. Het werken in kleine teams is bij Camps, Obers Co. zeer gebruikelijk Wij vragen een candidaat met ruime accountancy-ervaring, die met de NIVRA-opleiding gevorderd is tot A.O. Onder de werkzaamheden valt een breed scala van activiteiten waar onder zelfstandig opstellen van concept-rapporten en uiteraard het onderhouden van contacten met de cliënt. Heeft u belangstelling? Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer A. Plessius R.A., telefoon (070) 46 92 93. REGISTERACCOUNTANTS POSTBUS 17408 2502 CK 's-GRAVENHAGE Alblasserdam, AlmeloAlphen aan den Rijn, Amsterdam, Antwerpen, Arnhem, Breda, Brussel, Dordrecht, Eindhoven, 's-Gravenhage, Naaldwijk, Nijmegen, Roosendaal, Rotterdam, Sittard, Tilburg, Utrecht. Een offset- annex sneldrukkerij in het hartje van de stad. Dat is Beugelsdijk Leiden B.V. Een reputatie op het gebied van korte levertijden. Die heeft Beugelsdijk Leiden B De wil dat te bestendigen Ook die heeft Beugelsdijk Leiden B.V. Reden waarom wij sollicitanten oproepen voor de funktie van: Offsetdrukker Voor een ervaren vakman garanderen wij beslist afwisselende opdrachten, zowel in meerkleuren- werk als in zwart/wit, uit te voeren op verschil lende persen. Maakt u eens een afspraak met onze directeur. Hij zal u graag het bedrijf laten zien en u de arbeidsvoorwaarden vertellen. Aarzelt u niet te lang! BEUGELSDIJK LEIDEN B.V. HOOIGRACHT 69-77 - 2312 KP LEIDEN TEL. 071-134419/134420 Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distri butie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Public Relations en Voorlichting van de stafafdeling directiesecretariaat is plaats voor een die in de ruimste zin voorlichting op het gebied van veilig, doelmatig en selectief energieverbruik gaat geven aan: diverse doelgroepen, zoals huisvrouwenverenigingen, scholen, woningbouwverenigingen e.d.; bezoekers van het informatiecentrum. Daarnaast behoren diverse administratieve werkzaamheden zoals het maken van verslagen, het schrijven van evaluatierapporten, e.d. tot de functie. Functie-eisen: een opleiding op ten minste MBO-niveau goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van een rijbewijs BE; gevoel voor techniek. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Van de aan te stellen functionaris wordt bereidheid verwacht een gerichte studie te volgen op het gebied van voorlichting en in voorkomende gevallen buiten de normale kantooruren arbeid te verrichten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.327,- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een medisch en psychologisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie onder nummer ER/81004/01 gezonden worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden. GEVRAAGD GEROUTINEERDE APOTHEKERSASSISTENTE voor de periode medio april tot eind mei. Voor 2 dagen per week. In een apotheekhoudende huisartsenpraktijk. F. WALENKAMP en A. DE GIJZEL artsen Dorpsstraat 45, 2361 AP Warmond. Telefoon 01711-10030. Huiien Gevr. een commerciële binnendienst medewerker/ster Voor ons kantoor zoeken wij met spoed een medewerker/ster. Hij/zij moet voldoen aan de volgende eisen: Opleiding op middelbaar niveau - Leeftijd ca. 25 jaar - Bij voorkeur bekend met soortgelijke werkzaamheden - Goede typevaardigheid - Bekend met assurantiezaken Gaarne uw reacties met persoonlijke gegevens schriftelijk naar Fides Makelaar Assurantie Collectief Oude Vest 55 te Lelden. Tel. 071-140745. herhaalde oproep De Stichting Centrum Sl Bavo te Noordwijkerhout vraagt in verband met de pensionering van de huidige funktionaris een De funktionaris ressorteert rechtstreeks onder de direktie en geeft leiding aan een groep van 23 medewerkers, verdeeld over 9 afdelingen, te weten: energievoorziening, onderhoudswerkplaats, centrale verwarming, loodgieters, elektriciens, timmerlieden, schilders, een metselaar en een veiligheidsfunktionaris. In de organisatie van de Technische Dienst zijn voorts aanwezig een bouwkundig staffunktionaris en koördinator. Het hoofd Technische Dienst maakt deel uit van de beleidsadviesgroep, een college ter advisering van de direktie. De taken bestaan onder meer uit het leidinggeven aan de onderhouds-, herstel- en aanpassingswerkzaamheden van gebouwen en installaties de voorbereiding van beleidsmatige zaken en toekomstige grote bouwprojekten het'begeleiden van veranderingsprocessen in de Technische Dienst het adviseren aan de direktie over uit te besteden werkzaamheden advisering op het gebied van energie, milieu, brandpreventie en veiligheid Funktie-eisen: opleiding HTS, richting werktuigbouwkunde leidinggevende, organisatorische en sociale vaardigheden ervaring in vergelijkbare funktie, liefst in de gezondheidszorg leeftijd 40 jaar. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat diverse geledingen van de organisatie in de sollicitatieprocedure zullen participeren. Salarisgrenzen: 4.Q54.47 - 5.225,19 bruto per maand. Informatie over de funktie kan worden ingewonnen bij de huidige funktionaris, de heer A. Verwater. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND Het kinderdagverblijf "de Walnoot", Rijnsburgerweg 140 te Leiden, is een dagverblijf voor geestelijk gehandicapte kinderen van om streeks 3 tot 15 jaar. Het kinderdagverblijf zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie (7 uren per dag). Haar taak zal voornamelijk bestaan uit het begeleiden van gees telijk- en mèervoudig gehandicapte kinderen in het zwembad. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in de zwak zinnigenzorg. Salaris en rechtspositie konform de CAO voor dagverblijven i gezinsvervangende tehuizen voor gehandicapten. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Theo Kok, hoofdleider van het kinderdagverblijf, telefoon 071 -17 19 05. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de direkteur van de Stichting, Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, 2333 AJ LEIDEN. Rabobank Hazerswoude-Koudekerk verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De gevraagde functionaris krijgt de dagelijkse leiding over het bijkantoor Hazerswoude-dorp. Samen met een team van 3 4 medewerkers zal hij of zij tot taak krijgen te adviseren inzake alle bankdiensten die onze particuliere cliënten kunnen afnemen, waaronder verzekeringen, reizen en de verschillende vormen van financieringen. Voor deze interessante en verantwoordelijke functie denken wij aan kandidaten van 25 tot 30 jaar die naast een middelbare schoolopleiding middels vakstudies zoals Assurantie-B, SEPR en/of NIBE-opleidingen bewezen hebben de verschillende facetten van het bankbedrijf te kennen. Naast de theoretische kennis zijn goede omgangsvormen, een servicebewuste instelling, alsmede leidinggevende en commerciële kwaliteiten van even grote betekenis. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiendè maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een medische keuring eri eventueel een psychologisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer GLG.J. de Boer of de heer J.H. v.d. Bosch, telefoon 01714 -9004 Uw schriftelijke sollicitatie wordt belangstelling venvacht door van de Rabobank, Postbus 123, 2394 ZG Hazerswoude. rdt met de directeur J

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 16