onröërendgöed MFRFMEQ 'n eigen huis in of om Leiden... VERHOEVEN WEET VAN WONEN Voor de suksesvolle verkoop van uw huis M menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv TE HUUR PROPER U wilt Uw huis verkopen U wilt een huis kopen 143441 211744 weet van wonen onroerend goed ONROERENDGOED onroerendgoed UI ill IULI IL VUUULU 190 m2 WINKELRUIMTE LEIDEN, OUDE RIJN 30-32 Gelegen op de hoek van de Dulle Bakkersteeg, welke direct verbonden is met de Haarlemmer straat Inclusief de boven de winkel gesitueerde woningen, welke een zelfstandige opgang heb ben en zijn verhuurd voor 21.000,- per jaar. Koopsom f 289.000,- k.k. breestraat 106 2311 cw leiden telex 39302 majsb-nl lel.071-125041 TE HUUR MOOIE WINKEL bedrijfshal industrieterrein Leiden ('Merenwijk') 750 m2 op p., t.w. 15x50 m. mei een vrije hoogte van 6.5 m Eigen parkeerterrein Moderne goed geïsoleerde nieuwbouw, zeer geschikt voor produkhe ot opslag. Direct te aanvaarden. HUURPRIJS 75,- p.m2 per jaar. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL. 071-170741* liï5sJ VRIJSTAAND LANDHUIS MET OVERDEKT ZWEMBAD Uniek gelegen op een eiland aan de Leidsevaart, met sauna, gastenverblijf, kinderboerderij, eigen haven en direkte verbinding met het Braassemermeer Woonka mer 65 m2. 4 slaapkamers, keuken en bijkeuken. 3 badkamers. Zeer luxe afwerking. Adres: Leidsevaart 1 te Rijnsaterwoude. f 1.500.000,- k.k. was in de "goede" tijd een reële vraagprijs THANS KUNT U KOPEN VOOR SLECHTS f 775.000,- k.k. Uitgebreide dokumentatie met foto's op aanvraag. Ui- INLICHTINGEN Makelaarskantoor o.g. DeerenDerg& Van Leeuwen U wilt natuurlijk een zo hoog mogelijke prijs ontvangen, maar weet U als leek. welke prijs haalbaar is? De markt is overvoerd en het sprookje van de topprijzen van enige jaren geleden is voorbij. Veel verkopen stagneren door veel te hoge vraagprijzen met alle teleurstel lingen van dien. Welnu, wij adviseren U de prijs welke binnen redelijke tijd haalbaar geacht mag worden. En als U Uw huis dan bij ons kantoor in verkoop geeft, wordt dit dadelijk doorgegeven aan het Makelaars Diensten Centrum. Alle aangesloten ma kelaars ontvangen dan van Uw huis de indeling, de vraagprijs en de foto. En U wilt natuurlijk niet te veel betalen. Aanbiedingen te over. maar weet U de juiste prijs van het huis waar U belangstelling voor hebt? Welnu, wij adviseren U de redelijke prijs, en als U dat wenst onderhandelen wij voor U met de collega-makelaar. Wij beoordelen de kwaliteit van het huis en maken daarover een rapport op. Wij verzorgen Uw hypotheek en Uw huisvestingsaangelegenheden. Na tuurlijk kost onze bemiddeling U geld, maar zowel bij aan- als verkoop zult U constateren dat Uw geld goed besteed is. MAKELAARSKANTOOR H.D. VAN WELZEN Sinds 1935 iHkÉJ Willem de Zwijgerlaan 26-28 UU! HQ Oegstgeest. Tel. 071 -150774 [5>SJ [luJNBmJ Deskundige van Rijk, Provincie en meerdere gemeenten. lid MDC LEIDEN Jos. Haydnlaan G 52 Garage Vraagprijs: f 8.900,- k.k. Wagnerplein 26 Op de 5e etage gelegen 3/4- kamerappartement met cen trale verwarming in goede staat van onderhoud Ruime parkeergelegenheid. Maand last bij 100% financiering f 550.- na belastingvoord. Bij drage voor onderhoud en ver warming f 240,- per maand. In deling. woonkamer met zijka mer, 2 slaapkamers, badka mer met ligbad, keuken, hal en toilet. Woonkamer, hal en keu ken belegd met parket Vraagprijs 85.000.- k.k. Kolfmakersteeg 9/9a Te midden van de universi teitsgebouwen gelegen boven woning met verhuurde bene denwoning (zijstraat van het Rapenburg). Voorzien van centrale verwarming. Huurop brengst benedenwoning f 105,70 p.m. Indeling: woon kamer met open haard, keu ken, douche en toilet. Etage: 3 kamers. Vraagprijs: f 85.000, k.k. 5 Melpleln 30 Boven winkels gelegen 3-ka- mertopappartement op de 3e etage in goede staat van on derhoud Royaal balkon op het zuiden. Maandelijkse bijdrage f 48.-. Berging onder in het ge bouw. Bij 100% financiering is de maandlast na belasting voordeel f 560,-. Indeling: woonkamer. 2 slaapkamers, keuken, douche, gang en toi let. Vraagprijs: f 88.000,- k.k. Jos. Haydnlaan 11, 14, 46 Enige 3- en 4-kamer-apparte- menten in Zuid-West (Compo- nistenbuurt) met centrale ver warming op verschillende eta ges. Balkon, zowel aan voor als achterzijde, dus ruime zon- mogelijkheden Service- en verwarmingskosten f 200.- p. mnd. Ind. woonkamer. 2/3 slaapkamers, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijzen: f 89.000,- k.k. Opaalstraat 44 Diamantplein 34, 47 Gezellig boven winkels gele gen 4-kamer maisonettes. Ge situeerd in de laagbouw (twee etages), lift aanwezig. Berging onder in het gebouw. Voorzien van centrale verwarming en balkon op het zuidwesten. Ser vice- en verwarmingskosten f 250.- per maand. Indeling etage 3 ruime slaapkamers en douche Vraagprijs: f 92.000,- k.k. Collegiaal met Rijnland-Voor schoten 01717-7940. De Laat de Kanterstraat 30a In Burgemeesterswijk gesi tueerde ruime bovenwoning met wijds uitzicht. Voorzien van centrale verwarming. In deling 1e etage. 3 kamers (te wijzigen in 2), keuken en toilet. 2eetage: 3 kamers, douche ruimte. Aanvaarding in over leg Vraagprijs f 80.000.- k.k. op de 1e etage met c v, lift. dubbele beglazing en groot zonneterras Berging op de zelfde etage. Service- en ver warmingskosten <170,- p.m. Diverse faciliteiten in het ge bouw zoals: wasserette, sau na. solarium en trimzaal. Inde ling: L-vormige woonkamer, slaapkamer, keuken, badka mer met ligbad, toilet en hal. Vraagprijs: f 98.000,- k.k. Zijlsingel 45 Gezellig aan de singel gelegen woning in goede staat van on derhoud. Zonnige achtertuin met stenen berging. Nieuw elektrische installatie, gas wa terleiding en riolering. Indeling: beg. gr royale woonkamer (lengte 10 m), keuken, douche en toilet. 1e etage: 4 kleine ka mers (eenvoudig te wijzigen in 2). overloop, grote bergkast en balkon. Vraagprijs: f 110.000,- k.k. Herengracht 57 Attraktief gelegen 2-kamerap- partement op de begane grond met uitzicht over gracht. Voor zien van centrale verwarming. Perfekte staat van onderhoud. Zonmogelijkheden op binnen plaats. Maandelijkse bijdrage- f 125,- inkl. verwarming. Inde ling: woonkamer (6.00x4.60 m), open keuken, slaapkamer (4.50x3.00 m). douche en toi let. Berging in centrale voor ziening. Vraagprijs: f 120.000,- k.k. Meerburgerstraat 4 Royale vooroorlogse woning met c.v. Direkt bij uitvalsweg Amsterdam-Den Haag, 16 me ter lange besloten tuin. Groot terras op de etage. Deze wo ning biedt meer dan de buiten zijde doet vermoeden. Indeling beg. grwoonkamer met par ketvloer. open haard en schrootjesplafond. keuken, vestibule, gang en toilet. Eta ge: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansl. wasm.. 2e toilet op de overloop Vraagprijs: f 135.000,- k.k Spleghelstraat 42 Royale vooroorlogse hoekwo ning met garage op de hoek Spieghelstr./Constantijn Huy- genslaan. Tuinligging op het Zuiden. Aantrekkelijk uitzicht op park Voorzien van spouw- muurisolatie. dubbele begla zing op de parterre en centrale verwarming. Ind.: beg. gr.: L- vormige woonkamer (9.00- X5.80/3 80 m) met parketvloer, hal. keuken, toilet. 1e etage 2 slaapkamers, doucheruimte met aansl. wasm., overloop, bergkast. 2e etage 2 slaapka mers. zolderruimte. Aanvaar ding in overleg Vraagprijs: f 137.000,- k.k Dwarshavenstraat 2 In goede staat van onderhoud verkerende ruime bovenwo ning met riant uitzicht ver de Haven. Voorzien van centrale verwarming. Oorspronkelijk adres Haven 30a, thans in gang aan de Dwarshaven straat Royaal zonneterras» In deling beg. gr entree, toilet, 1e etage voorkamer en ach terkamer met tussenruimte, keuken, bijkeuken, bergkamer, douche en toilet, 2e etage 2 slaapkamers en vliering. Vraagprijs: f 150.000,- k.k. Berylstraat 3 Aan verkeerloze straat gele gen moderne eengezinswo ning. Voorzien van centrale verwarming. Onderhoudsarm door toepassing van alumi nium kozijnen. Bouwjaar 1971 Indeling beg. gr.: L-vormige woonkamer, halfopen keuken, entree en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e etage: slaapkamer met dakkapel Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs f 152.000,- k.k. Toermalijnstraat 16 Gunstig aan singel gelegen moderne eengezinswoning. Joseph Haydnlaan 94 In de componistenbuurt gele gen woning met c.v. Met ruime parkeergelegenheid in ver keersarme straat. Inclusief ex tra's zoals: dubbele beglazing op de parterre, luxe keuken met div. inbouwapp. en 2 grote dakkapellen. Mogelijkheid tot het huren van twee garages. Indeling: beg. gr.: woonkamer (7.80x3.65 m) met open haard, halfopen keuken, hal en toiilet, 1e etage: 3 slaapkamers, bad- i kamer met ligbad, overloop. 2e toilet en balkon, 2e etage: 2 slaapkamers, c.v./gasb.ruimte. Vraagprijs: f 167.000.- k.k. het gebouw zoals: wasserette, sauna, solarium en trimzaal. Indeling: L-vormige woonka mer met parketvloer en schoonmetswerkwand, luxe keuken met div inb.app., par ketvloer en ontbijtbar, ruime badkamer met ligbad, bergng met aansl. wasm., hal en toilet. 2 parkeerplaatsen in het ge bouw. Vraagprijs: f 195.000.- k.k. Kwikstaarthoek 4 Mooi gesitueerde schakelbun- galow met c.v.. tuin met terras op het Westen en carport. Bouwjaar 1975. Aan de ach terzijde veel privacy. Indeling beg. gr.: L-vormige woonka mer van 40 m2 met open haard en parketvloer, hal, toilet (Merenwijk) Spreeuwen plaats 20 Prachtig aan singel gesitueer de schakelbungalow. Hoeklig- ging met diepe en extra brede (11 m) tuin op het Westen. Voorzien van carport en cen trale verwarming. Grote priva cy aan de achterzijde. Moge lijkheid tot aanbouw van extra kamer(s) op de begane grond. Indeling: beg. gr.: L-vormige woonkamer met open haard, royale keuken, hal, toilet en berging met aansl. wasm. en c.v.-gasboilerruimte. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e Leiden en omgeving Voorzien van centrale verwar ming en tuin op het zuiden. Weinig onderhoud door toe passing van aluminium kozij nen. De woning is destijds ge realiseerd door het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. In deling beg. gr. Lvormige woonkamer, halfopen keuken, entree en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en aansl. wasm., 2e etage slaapkamer met dakka pel. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs: f 167.000,- k.k. Cosmeaduln 9 Modern herenhuis voorzien I van c.v.-gas. Tuin op het i zuiden met veel privacy. Voor- J zien. zoals overdekt winkel- centrum, scholen en sportfaci- liteiten in direkte nabijheid. In- j deling beg. gr woonkamer j (over de gehele breedte van I de woning) met parketvloer en schuifpui naar de tuin, keuken, I hal en toilet. 1 e etage: 3 slaap kamers. badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage, i grote kamer met dakkapel en j voorzolder met aansl. wasm. en c.v.-gasboiler I Vraagprijs f 168.000.- k.k. tueerd royaal herenhuis met garage. Voorzien van centrale verwarming. Aparle berging achter in de tuin. Ruime 2e etage. Tuinligging uitstekend zuidwest. Indeling beg gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage; 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en aansl. wasm., 2e etage: 2 ka mers, beide met dakkapel, bergkamer. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 179.000,- k.k. Rosmolen 12 Op de parterre gesitueerd ruim 3-kamerappartement met prachtig uitzicht. Voorzien van c.v. en dubb. beglazing. Eigen entree. In perfekte staat van onderhoud. Royaal zonneter ras met tuin grenzend aan een singel. Diverse faciliteiten in en berging met aansl. wasm. en c.v- en gasboilerruimte. wenteltrap naar etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet Ruime toepassing van hardhout en aluminium. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs: f 218.000,- k.k. Witte Singel 57 Karakteristiek herenhuis op uitstekende stand, voorzien van centrale verwarming Tuin op het zuidwesten. Dubbele beglazing aan de voorzijde. Mooi uitzicht over singel met veel groen. Indeling beg. gr.: woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, vesti bule, gang en toilet. 1e etage: 2 royale slaapkamers, badka mer met ligbad. 2e toilet, bal kon. 2e etage 2 kamers, dou- Merenwijk toilet. Vraagprijs: f 245.000,- k.k. Burggravenlaan 18 Op zeer goede stand in de bur gemeesterswijk gelegen royaal herenhuis met centrale verwarming. Niet gemoderni seerd t a v. badkamer, doch verder in perfekte staat van onderhoud. Diepe zonnige tuin. Indeling beg. gr.: woonka mer (9.50x4.00 m). keuken, vestibule, gang en toilet, 1e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer, overloop en 2e toi- j let, 2e etage: 2 kamers en j enorme zoldrruimte door hoge kap. I Vraagprijs: f 257.000,- k.k. Brlkkenwal 11 I Goed gesitueerde zeer ruime woning met garage en tuin op het westen in direkte nabijheid VERHOEVEN van de Zijl. Dubbele beglazing in de gehele woning en ruime toepassing van aluminium. In deling beg. gr.: woonkamer met open haard en parket vloer, halfopen keuken met div. inbouwapp., hal en toilet, 1e etage: 4 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet en dubb. wastafel, badkamer met douche en 3e toilet, terras, 2e etage: 1 grote kamer met (slaap)vide, ruimte voor was- apparatuur en c.v./gasboiler. Royaal zonneterras. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs: f 320.000,- k.k. Witte Singel 69 Op één van de mooiste plekjes van Leiden gesitueerd robuust herenhuis. In goede staat van onderhoud. Voorzien van cen trale verwarming en royale tuin op het zuiden. Gedeeltelijk vo- rozien van dubbele beglazing. Door zijn inhoud ook zeer ge schikt als praktijkwoning. Inde ling beg. gr.: woonkamer (12.00x4.00 m) met parket vloer en open haard, keuken, toilet, c.v.-ruimte, ruime entree met receptie, 1e etage: 4 ka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e etage: 4 kamers, bergruimte, douche en 3e toilet. Vraagprijs: f 320.000,- k.k. LEIDERDORP Brittenburg 8 Rustig aan wandelpad gesi tueerde eengezinswoning. Voorzien van centrale verwar ming. In goede staat van on derhoud. Indeling beg. gr.: woonkamer met parketvloer, halfopen keuken, hal en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, dou cheruimte, kast met was- m.aansl. op de overloop, 2e etage: slaapkamer met dakka pel en voorzolder. Vraagprijs: f 145.000,- k.k. Heinsiuslaan 6 Royaal uitgevoerd herenhuis met aparte vormgeving. Voor zien van carport en tuin op het zuidwesten. Op rustige stand gesitueerd. Direkt b j het win kelcentrum "Winkelhof". Voor zien van c.v.-gas. Er is veel aandacht besteed aan de ge- luids- en warmteisolatie. Inde ling beg. gr.: woonkamer (40 m2) over gehele woningbreed te met open haard en vide, keuken met div. inbouwapp., hal en toilet. 1e etage: 2 slaap kamers, badkamer met ligbad en dubb. wastafel, 2e toilet, 2e etage: 2 slaapkamers, zonne terras, douche, c.v.-/boiler- ruimte m. aansl. wasm. Vraagprijs: f 257.000,- k.k. OEGSTGEEST Ridderspoorlaan 41 Op rustige stand gelegen 4-ka- merappartement op de 1 e woonlaag. Direkt bij het win kelcentrum Lange Voort. Bal kons aan de voor- en achterzij de. Berging op de begane grond. Servicekosten f 130,65 p.m. Indeling: woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 85.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang worden verleend boven ande re gegadigden. Konlnginnelaan 11 Op uitstekende stand gelegen halfvrijstaande villa met een zee van ruimte. Na modernise ring een juweel. Voorzien van centrale verwarming en gara ge. Indeling beg. gr.: kamer en suite (12.00x4.00 m) met par ket, serre, keuken, royale ves tibule, hal met bordestrap, stu- deer-/werkkr., 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansl. wasm., 2e toi let en balkon, 2e etage: 3 slaapkamers, zolderkamer met c.v.-kete. Vraagprijs: f 280.000,- k.k. VOORHOUT Beukenrode 314 Royaal hoekherenhuis (groot type) aan de rand van Voor hout. Voorzien van centrale verwarming en ruime tuin. Ge deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. De begane grond is belegd met plavuizen. De wo ning is in perfekte staat van onderhoud. Indeling beg. gr.: woonkamer (8.60x5.60/3.00 m) met hoekopen haard, halfo pen massief eiken keuken met div. inbouwapp.. hal en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers en badkamer met Jigbad en 2e toi let, 2e etage: slaapkamer en 2 bergkamers (één met c.v.-gas boiler en één met wasappara- tuur). Vraagprijs: f 225.000,- k.k. HOOGMADE Graaf Willem II Laan 35 Aan de rand van Hoogmade gesitueerd royaal herenhuis met garage en c.v.-gas. Apart van indeling. Direkt bij Leiden en Leiderdorp. Vrije achtertuin met uitzicht over de weilanden. Balkon aan de voorzijde. Inde ling: garage, hal. toilet, zitka mer, eetkamer, halfopen keu ken met div. inbouwappara- tuur, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en 2 ruime zolderbergingen. Aan vaarding in overleg. Vrije vesti ging Vraagprijs: f 197.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDtJK Joh. Frlsostraat 14 Bijzonder luxueus uitgevoerd ruim herenhuis, met garage. Zeer origineel van ontwerp met groot zonneterras. Voor zien van centrale verwarming. Tuin op het Zuidwesten. Dubb. beglazing op begane grond. Indeling beg. gr.: tuinkamer (6.00x6.00 m) met open haard, keuken met div. inbouwapp. en plavuizenvloer, hal met gar derobenis, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 4e slaapkamer, wasruimte, c.v.-ruimte, zonneterras. Vraagprijs: f 190.000,- k.k. KOUDEKERK A/D RIJN Hondsdijk 26 Aantrekkelijk gesitueerde wo ning in perfekte staat van on derhoud. Mooi uitzicht over de Oude Rijn. Voorzien van cen trale verwarming en dubbele beglazing. Aan de achterzijde professioneel bijgebouwde ruimte met lichtkoepel. Inde ling: beg. gr.: woonkamer (8.60x3.90 m) met open haard, keuken, hal en toilet met aansl. wasm etage 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, c.v - en gasboilerruimte. Vraagprijs: f 175.000,- k.k. VERHOEVEN makelaardij in onroerende goederen B.V. Stationsplein 22, tel. 071-143441, Mussenplaats 3, tel. 071-211744, 's avonds 071-124510, 070-251540.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 32