hnrnpmnnnnpn D QNR0ERE HU LI ONRC FIDES 2 FIDES maandag is uw huis verkocht Den Haan E> ED CD E> EU ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed g W l/I «vlifvU 11 onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m m l Huizen opbê(JTAê<0Vu'té'T COLLECTIEF PISON dvt) MORSSINGEL 175 II SASSENHEIM - MERCURIUSSTRAAT 15 11 prijzen vanaf f 295.000,- vrij op naam 5 verschillende koopmogelijkheden van 't hof makelaardij bv - gouda kantoor alphen a/d rijn stadhoudersplein, telefoon 01720-93743 vierhout - makelaardij TE KOOP LEIDEN Hansenstraat 42 In renovatie zijnde benedenwoning met tuin op het westen, grote L-vor- mige woonkamer, keuken en twee slaapkamers. Koper kan inspraak hebben wat betreft renovatieplan nen Vraagprijs 67.000,- Morsweg 280 Gesplitste benedenwoning met diepe tuin op Z.O. Ind gang. toilet, kamer ensuite met serre, keuken. Vraagprijs 68.000,- Korte Hansenstraat 10/10a Goed onderhouden bovenwoning met verhuurde benedenwoning. Ind overloop, grote voor- en ach terkamer. ruime keuken, toilet, 2e et. 2 slaapkamers, hobbykamer, douche. Vraagprijs 75.000,- Magd. Moonsstraat 40 Praktisch geheel nieuwe beneden woning. bestaande uit hal, grote woonkamer met mooie open keu ken, plavuizenvloer, slaapkamer, toilet, douche. Nieuw gas, water, licht, riool. Goed geïsoleerd Vraagprijs 69.000,- Brandewljnsgracht 6 Leuk woonhuis in gezellige straat. Indeling hal, woonkamer met pla vuizen en open trap. uitgebouwde eetkeuken. douche en toilet. 1e eta ge: 2 slaapkamers en groot zonne terras. Gas en electra nieuw, ople vering direct mogelijk Vraagprijs 84.000,- Hansenstraat 33 Leuk huis met tuin. Ind.: gang met toilet, woonkamer met opensl. deu ren naar tuin. keuken, 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, bal- kon. Vraagprl|s 89.000,- Pasteurstraat 44 Benedenwoning met leuke tuin. Ind.: hal. woonkamer met verhoogd (Kerkdriel plavuizen). schouw met gashaard, ingeb bed. grote berging over gehele wand. balkenplafond, fraai stucwerk, rui me keuken met hardh. plafond, zeer luxe badkamer met ligbad, wastafel en toilet, aansl. w a aangeb. slaap kamer. Geheel nieuwe kozijnen en ramen (meeste hardhout), nieuw riool/gas/water en licht. Vraagprijs 94.000,- Trompstraat 60 Goed verbouwde woning. Ind.: gro te woonkamer met open haard, open trap. plavuizen en openslaan de deuren naar tuin. Uitgebouwde keuken met rvs aanrecht. 1e etage: 2 royale slaapkamers (mog voor 3). ruime badkamer met douche en wastafel, groot balkon, 2e etage: ruime zolder met mogelijkheid van kamer. Vraagprijs 124.000,- Carneoolstraat 23 In rustige woonwijk gelegen hoek huis met achterom, stenen schuur. CV-gas, voor- en achtertuin. Ind.: hal, L-vormige woonkamer, open keuken, toilet. 1e et.: 3 slaapka mers, badkamer met douche en wastafel. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel en hobbykamer, ber ging. Ramen en deuren in alumi nium uitvoering, dus weinig onder houd. Begane grond en 1e et. ach terzijde met thermopane beglazing. Vraagprijs 159.000,- Pleter de la Courtstraat 103 Royale eengezinswoning in goede buurt, diepe tuin met stenen schuur. Indeling: ruim entree, toilet, woon-, keuken in eiken uitgevoerd met di verse inbouwapparatuur, mooie vierkante woonkamer met opens laande deuren naar tuin, open haard en ingebouwde vijver. 1e eta ge: grote slaapkamer met balkon, zeer luxe badkamer en studeerka mer. 2e etage: ruime zolder met 1 ruime slaapkamer. Het huis is goed geïsoleerd, in prima staat van on derhoud riool gas en electra pro bleemloos en centrale verwarming aanwezig Vraagprijs 165.000,- Hugo de Grootstraat 10 Zeer groot herenhuis met achter tuin. Ind.: hal. gang. toilet, doorge broken kamer en suite met serre (12 m lang), moderne keuken, bij keuken, 1e et.: overloop met 2e toi let, 3 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer, 2e et.: 2 slaapka mers, grote zolder. Vraagprijs 175.000,- k.k. Maredljk 56 Zeer gezellig huis m. tuin en zijpoort (achterom), cv. gas. Ind.: gang, grote woonkamer 10x4, ruime keu ken, douche en toilet. 1e et.: grote verbouwde slaapetage, geschikt voor div. kamers. Vraagprijs 97.000,- Sleboldstraat 17 Zeer goed onderhouden woonhuis met mooie trapgevel. Ind gang, ruime woonkamer 8.50 mtr., moder ne keuken, douche en toilet, 1e et.: overloop met wastafel en 3 slaapka mers, 2e et.: ruime vliering. Vraagprijs 98.000,- Gabr. Metzustraat 3 Eengezinswoning met voor- en gro te achtertuin op zuiden, met achter om. Indeling: ruime gang met vesti bule. toilet en kelderkast, zeer rui me kamer en suite, keuken, 1e eta ge: grote hal naar 2 grote slaapka mers. 1 kleine slaapkamer en dou che. Leuk huis in ouderwetse staat. Vraagprijs 107.000,- Kennedylaan 20 Goed onderhouden 4-kamerflat met groot balkon. Ind.: hal, ruime woon kamer met grote keuken, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en dou che, 1 kamer met plavuizen. Incl. gehele stoffering. Vraagprijs 110.000,- Eventueel apart garage te koop Aloêlaan 55 Middenwoning met grote achtertuin F\0&s het Lét het kopen of verkopen van uw woning huur en verhuur van woonruimte alle verzekeringen financieringen (speciale mogelijkheden voor academici!) hypotheken en taxaties. op Z. van 20 m. Ind.: gang, grote woonkamer met uitgebouwde open keuken, toilet, 1e et grote woonka mer en grote badkamer met deur naar balkon, 2e et.: 2 slaapkamers. Vraagprijs 119.000,- Schubertlaan 189 4-kamerflat op 7e et. Ind ruime en tree, woonkamer (6x4,5) met zijka mertje, grote keuken met aansl. wa ter, rvs aanrecht, badkamer met lig bad. 2 ruime slaapkamers (1 met deur naar balkon), c.v.-blok. Vraagprijs 119.000,- Atjehstraat 93 Goed verbouwde woning met voor- en achtertuin. Indeling: hal met toi let, L-vormige woonkamer met gra- nolwand, houten plafond en plavui zen, uitgebouwde keuken. 1e eta ge: overloop met spiegel en kasten- wand, douchekamer met wastafel, 2 ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon. 2e etage: zolder met slaapkamer en dakkapel, gas en elektra nieuw, geiser en c.v.-gas aanwezig. Het huis heeft een achterom. Vraagprijs 123.000,- LEIDERDORP Statendaalder 35 Bijna nieuwe 3-kamerflat in 2 woon lagen. c.v.-gas. Ind.: hal, toilet, rui me woonkamer met balkon, open trap, grote eetkeuken, 2e et.: 2 slaapkamers, loggia, badkamer met ligbad, berging. Vraagprijs 139.000,- Anna van Saksenstraat 17 Leuk gelegen eengezinswoning bij het oude dorp, c.v.-gas. Ind.: hal, gang, woonkamer, keuken met veel kasten, zeer mooie diepe achtertuin met stenen schuur en achterom. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, dou che met 2e toilet. 2e et.: zolder met veel bergruimte en zolderkamer met dakkapel. Gehele huis thermo pane of voorzetramen. Vraagprijs 185.000,- Hoofdstraat 111 Hoekherenhuis met vrije garage. Ind.: entree, toilet, L-vormige woon kamer 9x6/3,5, half open keuken, 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer, apart 2e toilet, 2e et.: zolder met grote zolderkamer en veel berging, vliering, c.v.-gas, ga rage met vliering, tuin op ZO. Vraagprijs 245.000,- IMAKELAAR IASSURANTIE I OUDE VEST S5 LEIDEN TEL. 071-140745 NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Koepelweg nr. 28. het hotel "De Sulveren Wolk", v.h. "Klein Stapelen". In 1978 geheel gerenoveerd en gemoderniseerd, staande in de Zuidduinen op ong. 900 m2 duinterrein met zonneterras op zuiden. Ind.: hal, trappenhuis, garderobe, lounge met bar, bistrokeuken, eetzaal, kelder, 17 slaapkamers, douches en toiletten. Alle kamers stro mend warm- en koud water. Inclusief volledige stoffering, meubilering en verdere bedrijfs- inventaris te koop voor f 850.000,- k.k. Maretlma 1. Te koop in het Huis ter Duincomplex, een zeer luxe gestoffeerde flat, gelegen op de zuidkant, met niet alleen zicht over zee en land, doch tevens over de Kon. Astridboulevard. De indeling van deze op de begane grond gelegen woning met ruime tuin is woonkamer met open keuken, zeer groot zonneterras, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet en bidet, aparte douche, toilet, berging. Totale oppervlakte 240 m2 Vraagprijs: f 475.000,- k.k. Service-kosten: f 1700,- per 3 maanden. Aan de Beeklaan nr. 154, op de 3e verdieping, een gestoffeerde, centraal verwarmde flatwoning met lift, berging en een dubbele garage. Indeling: ruime hal, toilet, woonkamer, keuken met balkon op zuiden, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Servicekosten incl. verwarming f 250,- per maand, garage f 15,- per maand. Vraagprijs: f 190.000,- k.k. Thijs van der Llndenstraat. Een goed onderhouden geschakeld woonhuis met schuur en tuin, ged. gestoffeerd, voorzien van dak- en muurisolatie. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard en schuifpui met therm, beglazing, open eiken keuken voorzien van div. apparatuur, trapkast: 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan één met loggia en wastafel, douche en 2e toilet, 2e verd.: grote zolderruimte met berging en c v.-gasketel, grote slaapkamer en dakkapel. Vraagprijs voor dit rustig In woonerf gelegen huls: f 225.000,- k.k. (vrije vestiging). LEIDEN Aan de Hoge Rijndijk 298, op de 2e woonlaag gelegen, bieden wij met sf>oed te koop aan, een gestoffeerde 3/4-kamerwoning met c v en ruime berging. Indeling: ruime en tree, toilet, douchekamer, keuken, woonkamer 3.50x10 m met balkon Z.W. en twee slaapkamers. Voor deze hoekwoning vraagt men f 88.000,- k.k. OEGSTGEEST Aan de Laan van Alkemade, op eerste stand (geen overburen), bied wij te koop aan een alleenstaande vilal met garage en rondom tuin. Deze in goede staat van onderhoud verkerende villa met dubbele beglazing, ged. thermopane, bevat: grote living met open haard (parketvloer en voor de haard Noorse lei), evenals in de hal. eetkeuken, bijkeuken en verwarmingsafdeling, 1e verd. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, alsme de boven en beneden een toilet. 2e verd.: vaste trap, 3 slaapkamers, douche. Deze woning, die gedeeltelijk gestoffeerd wordt opgeleverd, is direkt te betrekken. Vraagprijs: f 400.000,- k.k. VOORHOUT Schoonoord 64. Royaal hoekhuis (3 onder één kap), centr verw., thermop. begl., grote garage, 3 zijden tuin Ind hal, L-woonkamer van 53 m2, marmeren vloer en balkenpla fond, open haard, moderne keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer, 2e toilet, 2e verd.: slaapkamer, berging. Tegen elk aannemelijk bod. NOORDWIJK Oranje Nassaustraat 38. Schakelvilla, perfekt onderhouden, goede stoffering, grote garage, hobbyruimte, parterre hal. woonkamer met entresol, luxe keuken, 3 slaapka mers. 2 badkamers, geheel geïsoleerd Huurprijs: f 2100,- per maand. Marevista 23. In het Huis ter Duincomplex, op de 1e woonlaag, groot 227 m2, een gestoffeerd appartement, bevattende: hal, toilet, douche, 5 kamers, open keuken. Deze lond-zeeflat Is te huur voor f 2000,- per maand. Makelaars - O. G. en assurantiekantoor 01719-19206 Postbus 1502. 2200 BE Noordwijk (ZH) iedereen leest de krant altijd en overal. Algemeen Bemiddelingsbureau Herenstraat 7, 2313 AD Leiden Tel. 071-130841-130842 TE KOOP IN LEIDEN BACHSTRAAT 502 Vraagprijs 92.000,- Oorspronkelijke 3-kamerflat - living 10x3,50 m. met balkon, keuken met inbouwapp., toilet, gang, doucheruimte met aansl. w.a. Kastenwandberging, bergruimte onder de flat is c.v. Eigen ketel, lage servicekosten. PASTEURSTRAAT 30 30a Vraagprijs 75.000,- Lege benedenwoning en verhuurde bovenwoning met schuur en tuin, keuken, living, slaapk. en tussenkamer, lange gang met kastberging. Te koop gevraagd: Woonhuizenvanaf 50.000,-tot 150.000,- Bemlddellng bij de aankoop van een huls wordt door ons gratis verzorgd. KOMT U EENS LANGS? OF MAAK EEN AFSPRAAK!!! Verzorging van hypotheekadviezen Verzorging van alle verzekeringen en financieringen Jan van Duuren Zn. B.V. Middelstegracht 36 Leiden 071 125468-124060 (ERKENDE VERHUIZERS Leiderdorp, Jullanastraat 44. 4-kamer parterreflat met gebruik van tuin, blij vend vrij uitzicht. Indeling: voorkamer met balkon, achterkamer, 2 slaapka mers. keuken met balkon, doucheruimte in het souter rain. Aanvaarding in over leg. 110.000.- k.k. makelaardij o g. "1 OEGSTGEEST te koop in Leiden 3-kamerapp. op 3e verd. Indeling: hal, kleine en grote slaapkamer, toilet, bergkast en douche. Woonkamer (8,25x3,75), open keuken. Parket in hal en woonkamer. Kelder op beg. grond. Erfpacht f 1900,- per jaar Vraagprijs f 135.000,- k.k. tel. 071-132789. HILLEGOM SCHAEPMANLAAN 15 11 Op uitstekende stand, perfekt onderhouden en zeer H rustig gelegen woning. Ind. entree, hal, toilet, kel derkast, L-vormige woonkamer met plavuizen vloer, complete, moderne eikehouten keuken met Ndiv. app. 1e verd.: schitterende badkamer met lig bad, 2e toilet, aparte douche, apart betegelde ruim- nte voor wasm., 1 a 2 slaapkamers, via vaste trap naar 3e slaapkamer met dakkapel en een 4e slaap kamer. Veel berging. Incl. div. extra's, w.o. c.v.-gas, Hgasboiler, alle zonwering, isolerende beglazing, etc. Er is eventueel een huurgarage beschikbaar. H VRAAGPRIJS: n.o.t.k. Vrije vestiging DIT HUIS MOET U BESLIST -I VAN BINNEN ZIEN! Zeer rustig gelegen vrijstaand herenhuis voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, U-vormige woonkamer met mogelijkh. voor open haard, schuifpui, moderne keuken, bijkeuken met plavui zen, grote garage met keukenblok en alle aansl. voor div. app. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met 2e toilet, via vaste trap naar 2e verd. alwaar ruime overloop met veel berging, 4e slaap kamer en eventueel de 5e slaapkamer. Incl. div. extra's, o.a. veel isolerende beglazing, elektr. boiler voor de begane grond en gasboiler voor de 1e en 2e verd., zonwering, etc. Vrije vestiging. VRAAGPRIJS: 295.000,- k.k. ROMEYN MAKELAARDIJ Dat kan realiteit worden als u nu besluit in het hartje centrum van Woerden een van die riante appartementen te kopen. Riant...dat zijn ze! Grote living met open haard. Ruime keuken met alle denkbare apparatuur. Kompleet ingerichte badkamer. Wasruimte. Grote ouderslaapkamer. Werkkamer. Logeerkamer met eigen doucheruimte. Keuze uit balkon of terras. Dit appartementenkomplex is een waarborg voor optimaal woongenot. Wij noemen o.a.: de unieke ligging tegenover de haven: het gesloten karakter van het gebouw; de voor derden ontoegankelijke hal en de grote parkeerkelder; de eerste kwaliteit materialen en de eigen CV-installatie; de uitstekende isolerende eigenschappen (o.a. dubbel glas); het geringe onderhoud; de exclusiviteit; de stijl en allure. Geen lage prijs, dat weten we. Maar bij aankoop bent u wel eigenaar van een uniek luxe appartement, uniek door de fraaie ligging in het centrum, uniek door de grpte verschei denheid aan indelingen van de nog te koop zijnde woningen. Kortom: uniek in de regio! Bij aankoop van een appartement bestaat de mo gelijkheid uw eigen woning in te ruilen. Dat is een zekerheid voor wonen zonder (financiële) zorgen. Indien gewenst zorgen wij er voor dat uw "gestapelde bungalow" wekelijks op onze kosten keurig wordt schoongehouden. Drie jaar lang... Wat een gemak. Een jaarlijkse premie als extraatje. U kunt dat geld mooi gebruiken voor uw wintersport- of zonvakantie, (2e) auto etc. Huurt u liever de grond? Ook dat kan voor enkele appartementen. De prijzen zijn dan f70.000,- lager. Aisnog kopen blijft natuurlijk altijd mogelijk. In overleg kunt u uw appartement naar keuze stofferen... Op onze kosten. U ziet 't...mogelijkheden te over. Maak een afspraak met ons voor een vrijblijvende bezichtiging. Wij geven u alle informatie en laten u de ligging en indeling van de verschillende appartementen zien. En er is ook een modelappartement ingericht. haven 7 woerden. telefoon 03460-16845

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22