Raad Oegstgeest: niet tevreden over zwembadnota Verenigingen vragen gemeente teveel geld [Le/cfee agenda ha, -C Niet minder kleuters in kinderspeelzalen LEIDERDORP De Leiderdorp- se verenigingen zijn er nog niet van doordrongen dat er ingele verd moet worden. Tot die con clusie kwam wethouder Gehner tijdens de vergadering van de commissie cultuur. Behandeld werden de begrotingen en afrekeningen van een achttal sportverenigingen. Op een enke ling na (de gymnastiekvereni ging Sparta) hadden alle clubs de begroting overschreden. Met als gevolg dat de subsidie-aanvraag ook hoger was. Enkele clubs za ten zelfs duizenden guldens ho ger. Een bijkomend probleem is de raadsuitspraak van het afgelo pen najaar dat alle verenigingen drie procent op het subsidiebe drag dat in de begroting staat in moeten leveren. Op dit moment is het al vijf procent. Maar de be dragen in de begroting zijn niet altijd reëel. Tussen de werkelijke subsidie en het uitbetaalde be- Stad en rand VRIJDAG 26 MAART 198) VRIJ! Wethouder Gehner (Leiderdorp): drag blijkt soms een verschil te zijn van vele duizenden guldens. Eerst zou een dergelijke vereni ging dan moeten bezuinigen tot het subsidiebedrag in de begro ting. Daarboven komt dan nog eens de vijf procent korting die de gemeente dit jaar toepast. De commissie was verdeeld over hoe dit probleem aangepakt moest worden. Mevrouw Huigen (WD) stelde voor alle over schrijdingen van het bedrag uit de begroting (ook van de afgelo pen jaren) voor de helft door de verenigingen te laten betalen. De gemeente zou dan de andere helft moeten betalen. Het bur gerlid Koorn was daar tegen. Hij wilde dat het bedrag in de begro ting een "inhaalmanouevre" zou den maken. De begroting zou dan wel een nog groter tekort gaan vertonen. Huigen voelde daar weinig voor en legde de verantwoordelijkheid by de verenigingen. "Ik ben be nieuwd hoe men denkt de zaak terug te draaien als ze er nu al zoveel over heen gaan", zei ze. Verder vroeg ze zich af "hoe se rieus" de clubs de mededelingen van de gemeente over de bezui nigingen hadden genomen. On danks het feit dat de gemeente gezegd had dat er in 1980 geen verhoging van de subsidie meer zou mogen komen, hebben di verse verenigingen toch een ho gere subsidie-aanvraag inge diend. Wethouder Gehner wilde niet alle problemen bij de clubs leggen. Over de afgelopen jaren zal de gemeente de subsidie meestal nog wel uitbetalen, maar over dit jaar zal er flink bezuinigd moe ten worden. Ook zouden de ver enigingen meer moeten doen om de inkomsten te verhogen, meende Gehner. Ze zei verder dat als clubs in financiële proble men komen de gemeente best bereid is te gaan praten. "Het is niet onze bedoeling clubs failliet te laten gaan", aldus Gehner. OEGSTGEEST - In Oegstgeest zijn 1450 woningzoekenden ingeschreven. Daaronder zyn 600 mensen die voor het eerst een eigen woning zoeken, 700 die willen verhuizen en 150 bejaarden. Het CDA-raadslid Van Veen en mevrouw Bos man (PvdA) vroegen zich gis teravond in de gemeenteraad af hoe reëel deze cijfers nu ei genlijk wel zijn en hoe ze ver taald worden naar het te voe ren bouwbeleid toe. Wethouder mevrouw Blom deelde mee dat een ambtelijk werkgroep een overzicht zal maken waarin antwoord op deze vragen gegeven kan worden. In een dergelijk Oegstgeest: 1450 woning zoekenden volkshuisvestingsplan zou dus ook moeten komen hoe de verdeling van te bouwen woningen zou moeten zijn. Blom wees er gisteravond nog op dat er in Oegstgeest een enorm tekort is aan kleine woningen. In de derde vlek van Haas wijk worden in eer ste instantie 38 kleine wonin gen gebouwd. OEGSTGEEST - Op aandringen van de Oegstgeester raadsleden heeft wethouder Thorn gisteravond toege zegd om in oktober met verdere uitwerkingen te komen op de onlangs gepubliceerde zwembadnota. De raadsle den willen meer concrete maatregelen die het tekort van bijna acht ton per jaar terugdringen. over zo'n groot project als het zwembad, dat zoveel kost, ge praat moet worden. Mevrouw Van Vloten drong aan op een bespreking van de resultaten door deskundigen in de gemeen teraadsvergadering van oktober/ november. De maatregelen zou den het volgende zwemseizoen uitgevoerd kunnen worden. Ver der behandeling vond zij noodza kelijk "om niet het risico te lopen in deze financieel krappe tijden te moeten komen tot een onge wenste sluiting". "Er moeten af spraken gemaakt worden anders verwatert het volgend jaar bij het begin van het nieuwe seizoen weer. Als er deskundige advie zen uit Oegstgeest komen dan moeten we die gebruiken", aldus mevrouw Van Vloten. PPR-raadslid Sanders opperde nog het idee om ook eens het naaktzwemmen als een van de mogelijkheden voor het Oegst geester zwembad te bekijken. Wethouder Thorn wees dit idee, evenals de gedeeltelijke over kapping die Van der Reijden bij de whirlpool voorstelde van de hand. Hij zei dat de whirlpool be doeld is "om in de open lucht te zwemmen". Over het nog anders gebruiken van de ligweide zei Thorn dat het combineren van twee verschillende activiteiten erg moeilijk is. Een eerste suggestie v Van Vloten (WD), om een soort burgercomité van deskundigen in te schakelen die meer oplos singen zouden moeten aandra gen, wees Thorn van de hand. Hy hield het liever op zijn eigen ambtenarenapparaat "waar ook veel deskundigheid in zit en die het aankunnen". De raadsleden vonden de voorge stelde maatregelen in de zwem badnota nog lang niet ver genoeg gaan. Waar zij zich allemaal mee konden verenigen was het uit schrijven van een ideeënwed- strijd om meer mensen naar het zwembad te krijgen. Over het al gemeen was men het erover eens dat de nota te laat is voor dit sei zoen. Mede daarom wil men ook de discussie nog verder voortzet ten. Zo sprak mevrouw Bosman over het bezien van combinatie-abon nementen en de maand sluiting van het overdekte bad in de zo mer. Van der Reijden vond dat de selectieve openstelling nog verder bekeken moet worden. Verder sprak hij over het inscha kelen van vrijwilligers, het ge bruiken van de ligweide van het buitenbad als er niet gezwom men wordt voor andere recrea tieve bezigheden of sporten. Ook drong hij weer aan op een ver dere overkapping van de whirl pool. Hy vond verder dat elk jaar ZOETERWOUDE - Het voorstel van Progressief Zoeterwoude, om gedurende de periode van één jaar de Stichting Kinder speelzalen in Zoeterwoude een bedrag van 2750 gulden te geven, en zodoende het aantal peuters per leidster terug te brengen is gisteravond met 5 tegen 7 stem men verworpen. Zowel de beide wethouders alsmede vijf leden van de CDA- fractie stemde te gen. De twee overige leden van het CDA stemden vóór het voor stel van de progressieven. Mevrouw Kolff-Haantjes (PZ) pleitte ervoor, om de norm zoals die nu is in Zoeterwoude-dorp (1 leidster op 10 peuters) terug te brengen tot het niveau van onge veer 1 leidster op 8 peuters, dat momenteel wordt gehaald in de 'Haast maken met aanpassen Zuidbuurtseweg' ZOETERWOUDE- Zowel het raadslid Minekus als Van der Geest (beiden behorende tot het CDA) hebben moeite met de ver keerssituatie op de Zuidbuurtse weg. Van der Geest stemde vori ge maand als enige tegen het voorstel van Ben W om een ver smalling en een parkeerverbod ter hoogte van het Watertje in te stellen, omdat volgens hem de verkeerssituatie dat niet zou kunnen verdragen. Volgens Van der Geest is de politie "niet erg gelukkig" met de nu ontstane situatie. Minekus drong er bij het college op aan, om met spoed te komen met een oplos sing voor de verzakte schoeiing, die de oorzaak is van alle over last. Wethouder Van der Heijden deelde mee. dit de commissie fi nanciën binnenkort een aan vraag kan verwachten voor een krediet om grondonderzoek te kunnen uitvoeren. Hij kon ver der geen uitspraak doen. over de termyn waarop alles achter de rug zou zijn. kinderspeelzaal aan de Hoge Rijndijk. Zij werd daarbij ge steund door mevrouw Plantinga (CDA), die het liefst zag, dat er voor een periode van een jaar, een peuterleidster zou kunnen worden aangetrokken, die in het bezit is van de nodige papieren, maar desondanks het afgelopen jaar niet aan de slag is gekomen. Wethouder Maan, bracht naar vo ren, dat het nut van de peuter speelzaal absoluut niet in het ge ding is, maar de vergroting van het subsidiebedrag. "Deze ver hoging van 2750 gulden bedraagt 10 procent van het bedrag dat nu aan de stichting kinderspeelza len wordt betaald. Bovendien is de gunstiger verhouding op de Hoge Rijndijk te danken aan het feit, dat het peuteraanbod iets is teruggelopen. Het uitgangspunt is altijd al 1 leidster op 10 peuters geweest, dus vinden wij de uit breiding met 1 ochtend, om zo doende de norm op 8 peuters te krijgen, niet noodzakelijk", al dus Maan. Na deze discussie werd het voorstel in stemming gebracht met het genoemde re sultaat waardoor de stichting kinderspeelzalen het voorlopig met 2 ochtenden en 3 leidsters moet doen. Weinig hoop voor bouwplan WARMOND - Burgemeester Hen- drickx van Warmond heeft nog maar weinig hoop dat zy de ge volgen voor Warmond van de be snoeiingen van minister Van Dam op woningbouwplannen in de regio ten goede kan keren. Gesprekken met de provinciale dienst van Volkshuisvesting en met ambtenaren van het minste- rie van volkshuisvesting hebben tot nog toe niets opgeleverd. Door de bezuinigingen van de volkshuisvestingsminister is Warmond in de problemen ge raakt met haar woningbouw in het plan Lommerlust. Naast het opknappen van de Acacialaan zal ook de verkeersafwikkeling op deze weg worden verbeterd. LEIDERDORP - De staat van de Acacialaan in Leiderdorp is zo slecht, dat een totale reconstruc tie onvermijdelijk is. Dit bleek gisteravond tijdens de vergade ring van de raadscommissie voor verkeer en vervoer. Gelijktijdig met de toekomstige reconstruc tie zal de verkeersafwikkeling op deze weg verbeterd worden. De plannen voor deze aanpassing, die enkele tonnen gaat kosten, zullen in de volgende commissie vergadering worden besproken. De wensen ten aanzien van de plannen behelzen onder meer het (brom)fietsverkeer met het centrum als bestemming, van de Acacialaan af te halen en te lei den over de parallelweg. Het hui dige fietspad vervalt dan, en daarvoor zou de groenstrook tus sen de Acacialaan en de parallel weg verbreed kunnen worden. Op die manier ontstaat er vol doende ruimte voor het aanleg gen van insteek-parkeerhavens. Acacialaan behoeft snel reconstructie Een doorn in het oog van de com missie is ook de aansluiting van de Kom van Aaiweg op de Aca cialaan. Die aansluiting is onvei lig: ze ligt te dicht bij het kruis punt met de Persant Snoepweg. Als oplossing wordt aangedra gen om de aansluiting te verleg gen naar een punt ongeveer ter hoogte van het oude politiebu reau, tegenover de Lindelaan. Het instellen van eenrichtings verkeer op de paralleweg en in het aangrenzende wijkje, moet er verder voor zorgen dat de ver keersafwikkeling een stuk veili ger wordt. Aan de andere zyde van de Acacialaan moet volgens fietspad wor den aangelegd in een rode as- faltkleur. Het is de bedoeling om de recon structie te verrichten na de ver bouwing van de Leiderdorpse brug en de herinrichting van het kruispunt Persant Snoepweg - Van der Valk Boumanweg - Aca cialaan. Gehoopt wordt dat het karwei voor de winter gereed is. De omwonenden zullen nog hun mening kunnen geven over de plannen. De kans dat direct na deze recon structie het kruispunt Van der Valk Boumanweg - Laan van Ou derzorg onder de loep wordt ge nomen, is erg groot. Onlangs bleek namelijk dat de gemeente Leiderdorp 75 percent van de kosten kan terugkrijgen van het Rijk. Het is de bedoeling dat het kruispunt zodanig wordt inge richt, dat daarna gemakkelijk verkeerslichten kunnen worden geplaatst. Politici van Warmond in hun sas met plannen voor 'Warmunda' WARMOND - Politiek Warmond is tevreden met het onlangs ver schenen rapport van de commis sie woningstichting waarin maatregelen staan die zijn be doeld om de woningstichting 'Warmunda' nieuw leven in te blazen. De door de commissie voorgestel de maatregelen behelzen onder r het be stuursleden (het oude Warmun- da-bestuur treedt af), het aan trekken van een technisch op zichter en het verbeteren van de samenwerking tussen de ge meente en 'Warmunda'. Door deze maatregelen is voorko men dat de woningstichting ver dwijnt en dat de gemeente nood gedwongen het hele woningbezit (500) moet overnemen. Raadslid Van der Zalm (Progres sief Warmond) zette een aantal kanttekeningen bij de plannen van de commissie woningstich ting. Hij pleitte ervoor de be stuursleden te betalen voor hun werkzaamheden. "Niet als lok kertje maar gezien de enorme hoeveelheid werk die je als be stuurslid van de woningstichting moet verzetten", aldus Van der Zalm. Expositie In het gemeentehuis van Leider dorp is een tentoonstelling van aquarellen van Adriene Hoo genberk. Men kan in het ge meentehuis terecht tijdens werkdagen van acht tot vijf uur en donderdagavond van zeven tot tien uur. Volksdansen In de Muzenhof aan de Engelen- daal in Leiderdorp is vanavond een volksdansinstuif. Begonnen wordt om zeven uur voor kinde ren. Na acht uur zijn volwasse nen aan de beurt. Yoga In de 'Muzenhof wordt vanavond ook een lezing gehouden over yoga. Aapvang negen uur. Baha'i Een gespreks- en informatie avond over het Baha'f-geloof wordt vanavond gehouden bij de familie Bolhuis Heemraad- laan 6 in Leiderdorp. Aanvang half negen. Cabaret Het cabaret NAR treedt zaterdag avond met het programma 'Zonder Twijfel' op in het Cul tureel Centrum in Voorschoten. Aanvang kwart over acht. Pop (1) De groep TVeon' treedt zaterdag avond op in de Lindehoeve in Voorschoten. Aanvang negen Pop (2) In Zoeterwoude treden vanaf half negen zaterdagavond twee Zoe- terwoudse en een Voorschoten- se popgroep op. Het popspekta kel vindt plaats in Don Bosco aan de Zuidbuurtseweg. De band 'Sister Ray' uit Zoeter woude opent de avond met ex perimentele new wave. Als vol gende groep komt 'The Happe ning' aan bod. Als hekkesluiter staat de Voorschotense forma tie 'Ypsilon' op het programma. "Rijnland moet snel gaslekken dichten" OEGSTGEEST - "Het is nodig dat de lekkages in het gasnet bij de investeringen van het Energiebe drijf Rijnland de hoogste priori teit krijgen. Er moet zo snel mo gelijk over gesproken worden, als dat al niet wordt gedaan", zo luidde het betoog van D'66- raadslid Wuisman gisteravond dat met instemming werd over genomen door de rest van de Oegstgeester gemeenteraad. De raadsleden toonden zich nogal verbaasd over het jaarlijkse lek verlies van om en nabij de negen miljoen bij het Energiebedrijf. Wuisman attendeerde de raad er nog eens op dat het enorme ver lies aan gas door lekkages niet al leen een financieel nadeel is maar ook een groot verlies aan energie betekent, terwijl er over al over bezuinigen daarop wordt gesproken. Burgemeester Scheenstra liet blij ken het lekverlies ook "schrikba rend" te vinden. Hij wees er op dat dit met name voorkwam in een grote oude stad, daarmee doelend op Leiden. Ook gaf hy aan dat het verlies waar het Ener giebedrijf mee te kampen heeft, voornamelijk bij het gasbedrijf vandaan komt. De verouderde outillage (het oude leidingnet) van dit bedrijf staat volgens de burgemeester verdere winstmo gelijkheden in de weg. Het verlies moet mee gedragen worden door de deelnemende gemeenten aan de gemeenschap pelijke regeling die het Energie bedrijf omvat. In de financieel betere tyden werd elk jaar een winstuitkering gedaan aan de ge meenten. Warmond: geen uitspraak over kernbewapening WARMOND - De gemeente War mond zal geen adhesie betuigen aan de motie van de gemeente Noordwijkerhout waarin bewo ners worden opgeroepen hun angst te uiten over de kernbewa pening van zowel oost als west en waarin de Nederlandse rege ring wordt aangespoord de vi cieuze cirkel van het ontwape- ningsoverleg in de NAVO te doorbreken. Raadslid Coryn (WD) verwoord de gisteravond het standpunt van zijn fractie: "Het ligt niet op de weg van de gemeenten zich met de kernbewapeningsproble- matiek in te laten". Van der Zalm (Progressief War mond) maakte zich erg boos over het standpunt van de WD, het CDA en de meerderheid van het college van B en W. "Het is krankzinnig om te denken dat Warmond hier niets mee heeft te maken. Ik weet wel dat War mond een piepkleine gemeente is maar datzelfde Warmond houdt zich wél bezig met ontwik kelingshulp" Johan Visser blijft leider op PvdA-lijst VOORSCHOTEN - De huidige fractievoorzitter van de PvdA in Voorschoten, Johan Visser, blyft lijsttrekker voor deze party voor de komende gemeenteraadsver kiezingen. Zijn positie als lijst trekker stond gisteravond ter discussie tijdens de afdelingsver gadering. Reden hiervoor was het feit dat Visser zich voor de nieuwe raadsperiode niet als wethouder beschikbaar kan stel len. De PvdA-afdeling bleef gister avond echter als een blok achter het lijsttrekkerschap van Visser staan. Een maand geleden ont stond er tijdens de afdelingsver gadering een heftige discussie of Visser of de huidige wethouder Van Leeuwen lijsttrekker moest worden. Visser kwam toen, met een kleine overwinning, uit de strijd. Gisteravond bleek echter niemand van de aanwezige de behoefte te hebben om deze dis cussie opnieuw te beginnen. Na mens de fractie verklaarde raads lid De Vries, dat zij ook geen noodzaak zagen om de samen stelling van de lijst nu te veran deren. Mocht de PvdA na de ver kiezingen een wethouder leveren voor het Voorschotens college van burgemeester en wethou ders, dan zal dat wederom Van Leeuwen worden. VRIJDAG op 19 u Speeltuinvereniging Morschkwartier I Lage Morsweg, familie-bingo. 20 uur. Stadhuis - vorderingscommissie, 16 uu| De Waag - openingshow Leidse Mod< week, 16 uur. LVC - Breestraat 66, swingavond, 2 't Parlement - Nieuwe Rijn 52, club alleenstaanden, 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum open soos. 22 uur. tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, meldinj zwerf-en gevonden dieren, tel. 212026. Sterrenwacht - open huis, 19-23 uur, zi van 13 tot 15 uur, 19 tot 23 uur, zo van ij tot 17 uur en 19 tot 22 uur. Waag - optreden de muziekgroep Cod junto Yaravi, 20.30 uur. Filmhuis LVC - de film "The Front'-Mar tin Ritt, vr en za om 21.15 uur. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L.. 21 uur, tel. 764236. Leiderdorp - Muzenhof, volksdansin stuif. 19 uur voor kinderen, 20.15 uui voor volwassenen. Muzenhof - Yoga-lezing, 21 uur. Heemraadlaan 6, Baha'i geloof, 20.3( Wassenaar - Jereoenhuis, toneelgroep 'Dialoog', 20 uur. Voorschoten - gemeentehuis, raadsver gadering, 20 uur. ZATERDAG Leidse Werkgroep Homoseksualiteit j Caeciliastraat 18, jongerencafé tot 20 jaar. 14-17 uur; disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond. 21-1 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia straat 67, van 14-17 uur. Boekhandel Kooyker - Renate Ruben- stein. Maarten 't Hart, Maarten Biesheu vel, signeren, 15-17 uur. Boekhandel De Kier - Josepha Mendels signeert, 14 uur. Boekhandel Zandvliet - Herman Pieter de Boer, Adriaan van Veen signeren. Groenoordhallen - festival Holland Duck Club. 10-18 uur. LVC - Breestraat 66. optreden de Neder landstalige New-Wave band The Div\ 21 uur. K&O-gebouw - Oude Vest 45, open huis centrum voor creatieve en kunstzinnige vorming KIK, 10-13 uur. Bierdeghel II - Nieuwe Rijn, lentebal van de jolige hutspotten, 20 uur. 't Gerecht - Lokhorststraat, optreden de Leidse dichter J.P. Abrahams, 17 uur. Café Tettero - Haarlemmerstraat, optre den kwartet Frits Kaatee, 22 uur. JLVC grote zaal - werkgemeenschap 'Ra tel' vertoont korte films, 20 uur. Kantine Bataven Leidse Hout Cooper- test, inschrijven vanaf 13.30 uur. Waag - openingshow, Leidse Mode- week, 11-14 uur. Rijksmuseum voor Volkenkunde - Steenstraat 1, wayahgfilm, 14 uur. Microtheater Imperium - Oude Vest 33e, Spaanse gitaaravond: Guy van Duijen (flamenco) en Erik Otte (klassiek). i eindigt z Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Stolk, Burggra- venlaan 16, tel. 125820, spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371, spreekuur vlgs afspraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwyk, Professorenwyk, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Engel, de Mey van Streeflcerkstraat 53, tel. 121334, spreekuur vlgs afspraak, zo 8 uur tot 24 uur: R.M.G. Taytelbaum, Hogewoerd 138, tel. 120266, spreekuur za 8 uur tot zo 8 uur: A.A. van Rijn, Me- lissetuin 5, teL 210797, spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot' 24 uur: EtH. Nieuwenhuis- Smalbraak, Bevrijdingsplein 60, tel. 768918, spreekuur 12 en 17 uur. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwanenburg: za, M.J.H. v. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427, spreek uur van 11-11.30 uur in Gezondheids centrum Merenwijk, Rosmolen 2. zo. J. Verhage, Pluimzeggekreek 3, Lei derdorp, tel. 133834, spreekuur 11-11.30 ur in Gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - P. v. 't Woud, L. Midden dorp, Hoofdstraat 40, tel. 410070, spreekuur za en zo van 12.30-13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest - J.W. de Haan, Orai\jelaan 26, tel. 170605. - Voorschoten - za, B. Schotanus, Leidse- weg 305, tel. 766462; zo, F. Koopmans, Churchillweg, tel. 6352. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van vr 26 tot 2 april door: apotheek Reyst, Steenstraat 35, tel. 120136; apotheek Noord-Hofland, Thor- beckeweg 3, Voorschoten, teL 762877. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, tel. 125057. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - J. Frencken, J.- Röntgen- laan 14. Leidschendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN Leiden - de weekenddienst voor Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waarge nomen door: Th. G.A. Tijdhof, Konin- ginnelaan 7, Oegstgeest, tel. 172848. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Ryn: 135604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, teL v.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH ï?0L' DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Lektech Dagblad B V Hoofdkantoor WMe Singel 1,2311 BG LEIOEN Poafcus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabpzorging na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18.00 uur Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en Incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitstortend giro 3203571 Ln.v. Damtale Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 57.35 Per poel 79,70 Jaarabonnement 217,90 Per poel f 307,30 Lóese nummers 0,80 Directie: G. Koopman Adjunct-hooidredacteur: Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. In: Bonn. Brussel. Londen. Parijs, Washington. Cairo, Rome, Madrid. Stockholm en Djakarta. Commentator W. F. J. Wirtz tal. 071-144941 1st. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2