539.- nederlandse topmerken, nü bij Vroom Dreesmann W.J. ZIRKZEE 12r 385.- 32r 55.- Gazelle Overgordijnen van Gardisette 7- VERSLETEN ZITMEUBELEN worden ni£jjw bij de STOFFEERDER SSSSSh..w SSg-l vn)bii|ven<3 prijsopgave aan huis na teieion.sche aanvraag 071-121806-216164|*T'» Meubelstoffen, leder C Langestraat 6, Lelden. Behang. Wandbekleding f Seizoen openingsprijs inklusiefl jaar verzekering tegen diefstal en total-loss! Sparta Romein Kwaliteitsfiets van Nederlands fabrikaat Met frame uit één stuk, verchroomde velgen en ringslot In bruin 0 (Niet afgebeeld) Burgers Royal Kwaliteitsfiets van Nederlands fabrikaat Met roestvrijstalen velgen, Assa-slot snelbinder enspatlap. Batavus Runner Kwaliteitsfiets van Nederiandse bodem. Met verchroomde velgen, ringslot In metallic goudbruin.*) 621.- Raleigh/B.S A. sport Engels model, in Nedeland gemaakt door Raleigh. Met roestvrijstalen velgen, ringslot en snelbinder. In metallic bruin.*) 729.- Per vestiging kunnen de beschikbare aantallen van deze fietsen verschillen. Om teleurstelling te voorkomen kunt u er dus beter snel bij zijn! Unieke premie van Vroom Dreesmann, uw fiets 2 jaar verzekerd voor slechts f 50,- Voor slechts f 50,- kunt u uw fiets na aankoop 2 jaar lang verzekeren tegen diefstal en total loss. Een unieke aanbieding. Af te sluiten aan de verzekeringsbalie. Vroom Dreesmann heeft de bekende Nederlandse kwaliteitsmerken. Allemaal met veilige en betrouwbare trommelremmen. Sturmey Archer 3-versnellingsnaaf en kompleet met standaard, pomp en jasbeschermer. BATAVUS SPARTA RALE/GH burgers VALUAS Valuas Excellent Kwaliteitsfiets van Nederiands fabrikaat Met spatlap en snelbinder, roestvrijstalen velgen, veiligheidsbanden met reflekterende strepen, Basta- slot en 1 jaar verzekering tegen diefstal en total loss. Adviesprijs 695.- Vroom Dreesmannprijs 599- Omdat naadloos nu eenmaal mooier is. Overgordijnen van Gardisette zijn naadloos. U krijgt precies de gewenste breedte. U hoeft dus geen banen meer aan elkaar te stikken. Vandaar: geen last van trekkende tussennaden en geen stofverlies om de dessins te doen passen. Bovendien zijn alle Gardisette overgordijnen aan de onderzijde afgewerkt met een Combiflex loodveter voor een perfecte plooival. En aan de loodveter hangt ook 't Gardisette merklabeltje, üw garantie dat u ook écht Gardisette koopt. Bij ons kiest u uit een overzichtelijk assortiment. Wij helpen u graag met raad en daad. Zeemanlaan 22 Leiden tel. 071-142627. INTERIEURVERZORGING Stijlen perffektie: Katoenen gehaakte Litrico das: Typisch Litrico styling. Korrekt gesneden kolbert, gekombineerd met donkere pantalon pn 'n tikkeltje §jieke spencer. 3 Dellge komblnatie: Litrico sokken met het van de meester Het allerdaagse is uit. Italiaanse mode is in. Daarom zijn er plenty mannen die andere kostuums willen. Die 'n andere broek willen en mooiere pullovers. De LITRICO koHektie is voor mannen die hun willen want 't! Nu. De traditionele V-hals pullover is door z'n Italiaanse niet traditioneel, Litrico is zeer compleet met z'n mannengarde robe. Oók de corduroy pantalon heeft z'n typi sche Italiaanse coupe.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12