IC Laat de schilder het beschermen. GROTE FRUITVERKOOP MAGAZIJNBEDIENDE INKOMSTENBELASTING 1911 L. j. Wagenaar, P. J. Zwetsloot, COMPUTER- PROGRAMMEURISE) "ma TERRASSCHERMEN Ruim 100 jaar kwaliteit en service Rolschermen van de vakspecialist zijn geschikt voor elke situatie. Tevens Markiezen in hout en aluminium Vlakhangende buitenzonwering Luxaflex horiz. en vert. jaloezieen Rolgordijnen - horren - Hordeuren Verosol plissé - Vouwdeuren Rolluiken Bij zelfmontage tot 18% korting Verkoop losse onderdelen en doek Bekleden markiezen en schermen Welkom in onze showroom Molensteeg 12-14 /fr bil Doezastraat Lelden Zaterdag tot 13.00 uur geopend. Vrijblijvend advies en prijsopgaaf aan Deze reklame is voor maandag dinsdag 15 en 16 maart. Verkoop in de Groenoordhallen Leiden, W. de Zwijgerlaan tijdens de Veemarkt 8-1 uur. Grote sortering sinaasappelen voor lage prijzen 1 doos vol sap v.d. pers Inh. 112 st23,50 1 kist gr. Spaanse v.d. hand Inh. 80 st30,00 1 doos zoete Maroc v.d. hand Inh. 100 st30,00 1 doos zoete Maroc v.d. hand inh. 100 st32,00 1 doos Cyprus jaffa's inh. 80 st25,00 1 kist Spaanse vol sap. hand pers 150 st. 30,00 1 doos Grape Fruit grote witte 72 st25,00 Holl. appelen Lombart's p. kist 12 kg27,50 Holl. appelen Golden delicious kist 12 kg25,00 2 kg Lombart5,001 2 kg stoofpeer4,00 2 Va kg Golden6,00 25 pers slnaas5,00 20 gr. Grapefr10.001 25 jaffa's slnaas10,00 Aardappelen, rode Zeeuwse blanken p. 25 kg 15,00 10 citroenen voor 3,00,3 kg harde uien2,50 Winston appelen p. kist 12 kg27.50 Privéadres: W.J. SIRA FRUITHANDEL Lage Rijndijk 68b, Leiden, tel. 132608. Ook bestellingen per telefoon 's avonds na 7 uur. Voor alle timmer en metselwerken bouwbedrijf P. van Duijvenbode Dwarsstraat 9 Katwijk aan Zee. Telefoon 15376. PR0T. CHR. KORT MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS Potgieterlaan 7 Tel. 071-310746 2321 XW Leiden. Vraagt m.i.v. het cursusjaar 1982/1983 DOCENTEN M/V voor een hele weektaak: bloementeelt en/of techniek handelskennis/economie kantoor/winkelpraktijk metaalbewerken/installatietechniek Voor een halve weektaak: creatieve handvaardigheid algemeen programma (Ned taal, maatschappijleer en godsdienst) Sollicitanten dienen te beschikken over een 2e of 3e graads onderwijsbevoegdheid voor de gevraagde vak gebieden. (Studerenden mogen ook reageren). Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij vanuit een christelijke levensvisie, zoals deze is verwoord in de sta tuten van de stichting, gestalte willen geven aan het on derwijs binnen de scholengemeenschap. Sollicitatiebrieven met vermelding van godsdienst, oplei ding en (eventuele) ervaring kunt u richten aan de heer G. J. Brandsma, directeur. Deze is tevens bereid tot het verstrekken van nadere inlichtingen. We weten allemaal, dat de financiële ruimte om dingen te kopen of te doen er de laatste tijd niet groter op is geworden. Maar dat mag beslist geen reden zijn om uw huis aan z'n lot over te laten. Integendeel, dachten wij zo. Want een pand waarvan het onder houd wordt verwaarloosd is minder waard dan een huis dat prima onder houden is. Schakel daarom tijdig de schilder in. De schilder zorgt bovendien niet alleen voor het behoud van uw kostbare bezit, maar ook voor een forse besparing op uw energie verbruik. Door isolerend dubbel glas te monteren. Een investering die zichzelf terugverdient - en snel ook. Wat moet er zoal gebeuren? Een onderhoudsplan maken. Wilt u inzicht krijgen in het onderhoud op de langere termijn? Vraag dan of uw schilder een plan voor uw huis maakt. Een onder houdsplan op maat. Dat heeft twee grote voordelen. Ten eerste weet u altijd precies waar u aan toe bent, zodat u tijdig geld kunt reserveren. En ten tweede helpt zo'n plan om de kosten in de hand te houden. Uw schilder weet nu eenmaal waarop hij moet letten, en kan eventuele gebreken in een vroeg stadium signaleren. Dat voorkomt onnodig onderhoud. M r i y/A Wl 6 7 \g 1555 mr 9 10 TvM T§— Brei V H" l&A ==J Wl Dit is een voorbeeld van een hecht door timmerd onderhoudsplan. Natuurlijk moet u zo'n plan samen met uw schilder opstellen, afgestemd op de situatie van uw huis. BAKKER S AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. CITROEN Zijlsmgel 36 te Leiden vraagt op korte termijn een die in staat is zelfstandig de administratie en de afgifte van onderdelen aan cliónten en monteurs te verzorgen Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne gericht aan de direktle. Publikatie van het Bedrijfschap Schildersbedrijf te Rijswijk (ZH). Wij verzorgen uw aangifte Ook uw boekhouding wordt door ons op deskundige wijze verwerkt. Bel voor een afspraak telel. 071-897446 Administraties en Belastingzaken C0R0MET0 B.V. Administratlekaitoor Leiderdorp Accountantskantoor Steenbakkerslaan 2, 2352 AM ta Leiderdorp vraagt ASSISTENT(E) ACCOUNTANT Leeftijd tot 35 jaar. In bezit van praktijkdiploma boekhouden en M.B.A. diploma. HET JUISTE ADRES VOOR UW AUTOWRAKKEN EN METALEN!!! Gebr.van Leeuwen Katwijk aan Zee. Maleti|tstraat 16 Tel. 01718 14105 of 12586. NEDERLAND B.V. Internationale Computer Opleidinc Rijkserkende diploma's Avondopleiding te Lelden Aanvangsdaia 29 maart en 26 april a s Voor uitgebreide kosteloze informatie, coupon ongetrankeerd insluren naar I. C. O. Nederland, anlw.nr. 19006 2300 VD Leiden, tel. 071-215103, 214684 naam adres: pc/wnplaaisL tel geb datummfv vooropl beroep LD Hoe de schilder zo'n plan maakt. Bij het maken van een onderhoudsplan heeft uw schilder al z'n vakmanschap nodig. Zijn kennis van bouwmaterialen als hout, beton, metaal en glas. Hoe die materialen het best beschermd kunnen worden, en hoe vaak dat moet gebeuren. Die onder- houdsfrequentie heeft alles te maken met de keus van het type verf in relatie tot de materialen van uw huis. Het maken van een onderhoudsplan is specifiek vakwerk. Maar het uitvoeren van dat plan net zo goed! Omdat uw huis voorjaren in conditie moet blijven. Dacht u dat beton onver woestbaar was? Weer, wind en regen weten het best kapot te krijgen. En zodra de wapening bloot komt, gaat 't veel geld kosten. Als de schilder komt, verlost hij het beton meteen van die groene alg-aangroei. Deze naad laat het vocht door naar de zwakste plaats: de houtverbinding. De voornaamste vijand van hout heet: vocht. Dat bovendien de verfhuid rond die plaats losmaakt, zodat daar niet meer beschermd wordt. De garagedeur is van staal, de afvoerpijp is van ijzer. Dus roesten kunnen ze allebei. Net als een verzinkt balkonhek trouwens. Laat 't niet zover komen! Hardhouten deuren zijn niet voor niets zorg vuldig gevernist. Om te beginnen is de voordeur natuurlijk het visitekaartje van uw huis. Maar verder heeft hardhout net zo goed bescherming nodig als andere hout soorten. Moet er in uw huis nog isolerend dubbel glas komen! Wacht u daar dan niet te lang mee. Want een goede beglazing bespaart niet alleen stookkosten, maar vormt ook de basis voor een hecht doortimmerd onderhouds plan. Omdat de schilder ramen en kozijnen bij het vervangen van enkel glas door dubbel kan op plaatsen waar hij anders niet Een afspraak is snel gemaakt!

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 8