FIDES 'n eigen huis in of om Leiden... VERHOEVEN WEET VAN WONEN Voor de suksesvolle verkoop van uw huis fides, het COLLECTIEF weet van wonen TE KOOP LEIDEN Magd. Moonsstraat 40 Praktisch geheel nieuwe benedenwo ning. bestaande uit hal. grote woon kamer met mooie open keuken, pla vuizen-vloer, slaapkamer, toilet, dou che. Nieuw gas. water, licht, riool. Goed geïsoleerd. Vraagprijs 169.000,- Korte Hansenstraat 10/10a Goed onderhouden bovenwoning met verhuurde benedenwoning. Ind.: overloop, grote voor- en achterkamer, ruime keuken, toilet, 2e et. 2 slaapka mers, hobbykamer, douche. Vaste prijs 75.000.- Haagpleln 47 Goed onderhouden 2-kamerflat. Ind hal, woonkamer, open keuken, toilet, badkamer met ligbad, slaapkamer, balkon. Vraagprijs 82.000,- Utrechtse Jaagpad 11 Benedenwoning met diepe achter tuin. Aan voorzijde is doorgaand vaarwater. Ind.: gang, voor- en grote achterkamer met open keuken, div. app., moderne badkamer met ligbad en toilet. Nieuw gas, licht en riool. Vraagprijs 85.000,- k.k. Ook te huur 650,- p. mnd. De la Reystraat 28 Leuk in 1978 goed verbouwd woon huis met tuin op westen. Geheel nieuw dak. Ind.: gang. woonkamer met eiken parket, houten plafond. Ge heel nieuw uitgebouwde keuken met ingebouwde oven, kookplaat, afzuig kap en koelkast (app. blijft). Nieuw toilet, nieuwe aparte douche, 1e et.: 3 slaapkamers. 2e et.: bergvliering. Vraagprijs 88.000,- Aloêlaan 38 Zeer mooi verbouwde en goed onder houden woonhuis met c v.-gas. Ind.: hal, grote woonkamer met plavuizen en balkenplafond, schoonmetsel- werkwand, moderne keuken, nieuwe douche en toilet, 1e et.: 3 slaapka mers met o.a. dakkapel. 2e et.: vlie ring op stahoogte. Nieuw gas, licht en water Vraagprijs 89.000,- Pasteuratraat 44 Benedenwoning met leuke tuin. Ind.: hal. woonkamer met verhoogd ge deelte (kerkdriel plavuizen) schouw met gashaard, ingeb. bed, grote ber ging over gehele wand, balkenpla fond. fraai stucwerk, ruime keuken met hh plafond, zeer luxe badkamer met ligbad, wastafel en toilet, aansl. wa aangeb. slaapkamer Gehele nieuwe kozijnen en ramen (meeste hardhout), nieuw riool/gas/water en licht. Vraagprijs 94.000,- Poelgeeatstraat 11 Leuk woonhuis in rustige straat. Ind.: gang, grote woonkamer, keuken, douche, toilet, gezellige binnenplaats. 1e et.: zeer grote slaapkamer met studeerruimte, 2e et,: zolder. Het pand is goed onderhouden. Vraagprijs 95.000,- k.k. Maredljk 56 Zeer gezellig huis m. tuin en zijpoort (achterom), c.v. gas. Ind gang, grote woonkamer 10x4. ruime keuken, dou che en toilet. 1e et.: grote verbouwde slaapetage, geschikt voor div. ka mers. Vraagprijs 97.000,- Zl|lstraat 15 Leuke woning in autovrije straat, pri ma staat van onderhoud met alle voorziening nieuw. Ind.: hal, grote woonkamer met ged. open keuken, badkamer met bad en toilet, 1e et.: 2 royale slaapkamers. Vraagprijs 98.000,- k.k. 3 Octoberstraat 15 Mooie benedenwoning met grote achtertuin (20 m) c.v.-gas. Ind.: gang met parket, grote woonkamer met plavuizen, gedeeltelijk open keuken met eetbar, nieuwe douche. In recen te uitbouw 3 slaapkamers. Bedrading, gas en riool nieuw. Vraagprijs 105.000,- Overrljn 12 Zeer mooie met vrij uitzicht op Haven gelegen 2-kamerflat. Ind.: gang, toi let, woonkamer met open keuken, slaapkamer, mooie badkamer met douche. Eigen CV inst., dubbel glas. Incl. mooie stoffering. Vraagprijs 109.000,- k.k. Sleboldstraat 17 Zeer goed onderhouden woonhuis met mooie trapgevel. Ind.: gang, rui me woonkamer 8.50 mtr., moderne keuken, douche en toilet, 1e et.: over loop met wastafel en 3 slaapkamers. 2e et.: ruime vliering. Vraagprijs 109.000,- Fides Collectief timmert hard aan de weg met uur huis. Onze fotoshowroom ligt op een duk punt in de stad. En dankzij het MCCsysteem komt uw huis ook bij zo'n 20 andere makelaars in de omgeving te hangen. Stap eens binnen of bel ons op. Wij stellen koste loos en vrijblijvend een reëele vraagprijs voor uw huis vast. Ook als u wilt verhuren is Fides een vertrouwde makelaar. Kennedylaan 20 Goed onderhouden 4-kamerflat met groot balkon. Ind.: hal, ruime woonka mer met grote keuken, 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en dou che, 1 kamer met plavuizen. Incl. ge hele stoffering. Vraagprijs 110.000,- Eventueel apart garage te koop '■W|VS|V«iV De Sltterlaan 46 Een mooie onderhouden beneden woning met achtertuin. Ind.: hal, woonkamer (9.50 mtr.), keuken, toilet en douche, 1e et.: 2 slaapkamers, tuin met achterom Vraagprijs 110.000,- k.k. Kruisstraat 17 Nieuw gebouwd wevershuisje. Ind. hal, grote woonkamer met keuken, berging, binnenplaats, open trap, 1e et.: 2 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. Dakterras. Vraagprijs f 112.500,- k.k. Aloëlaan 55 Middenwoning met grote achtertuin op Z. van 20 m. Ind.: gang, grote woonkamer met uitgebouwde open keuken, toilet, 1e et.: grote woonka mer en grote badkamer met deur naar balkon. 2e et.: 2 slaapkamers. Vraagprijs 119.000,- Schubertlaan 189 4-Kamerflat op 7e et. Ind.: ruime en tree, woonkamer (6x4,5) met zijka mertje, grote keuken met aansl. wa ter, rvs aanrecht, badkamer met lig bad, 2 ruime slaapkamers (1 met deur naar balkon), c.v.-blok. Vraagprijs 119.000,- k.k. Oranjestraat 1c Schitterend verbouwde woning met grote tuin (18 m), grote woonkamer met plavuizen, open haard, vloerver warming en openslaande deuren. Open uitgebouwde moderne keuken met veel inbouwapp., toilet, 1e etage: 3 royale slaapkamers met veel kast- ruimte en wastafel. Nieuwe mooie douche. Het pand is voorzien van c.v.-gas. hardhouten ramen en ver keert in prima staat. Vraagprijs 128.000,- v. Bemmelenstraat 20 In de Prof.wijk gelegen woonhuis met voor- en achtertuin, achterom. Ind.: gang, ruime woonkamer met houten plafond, keuken, toilet. 1e et.: 2 slaapkamers, waarvan 1 met door gang naar douche, 2e toilet, 2e et. grote zolder met berging en 3e slaap- VERTROUWDE adres VOOR. het kopen of verkopen van uw woning huur en verhuur van woonruimte alle verzekeringen financieringen (speciale mogelijkheden voor Academici!) hypotheken en taxaties. kamer, wastafel. Nieuwe bedrading. Vrije vestiging. Vraagprijs f 130.000,- Oude Singel 100 Zeer mooi en bijna geheel gerestau reerd grachtenpand met patio bin nenkort tuin, c.v.-gas. Ind.: hal, woon kamer 2.60x11 incl. keuken, balken plafond, plavuizen, eetbar, 1e et.: slaapkamer met parket en luxe bad kamer m. ligbad. 2e et.: 2 slaapka mers, 3e et.: zolderberging. Nieuw gas, water en licht. Zeker de moeite van het bezichtigen waard. Vraagprijs 149.000,- k.k. Middelweg 11 Karakteristiek pand met bedrijfsruim te ca. 100 m2 in de binnenstad. Ind.: 1e et.: grote woonkamer met balken plafond, opensl. deuren naar zeer groot dakterras ca. 40 m2 met schuurberging, keuken en toilet, 2e et.: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad. Goed en smaakvol verbouwd en verkeert in perfekte staat van on derhoud, c.v.-gas. Vraagprijs 158.000,- k.k. Kapteljn8traat 29 Zeer goed onderhouden woonhuis met achtertuin op Z. met achterom. Het huis is van binnen gemoderni seerd en toch is de oude stijl behou den gebleven. Ind.: gang, toilet, grote woonkamer met uitgebouwde keu ken, plavuizen, 1e et.: 3 slaapkamers, nieuwe douche met aansl. W.A., bal kon/2e et.: grote zolderkamer met dakkapel, berging. Goed geïsoleerd, nieuwe bedrading, c.v.-gas. Vraagprijs 159.000,-. Carneool8traat 23 In rustige woonwijk gelegen hoekhuis met achterom, stenen schuur, CV- gas, voor- en achtertuin. Ind.: hal, L- vormige woonkamer, open keuken, toilet. 1e et.: 3 slaapkamers, badka mer met douche en wastafel. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel en hobbykamer, berging. Ramen en deuren in aluminium uitvoering, dus weinig onderhoud. Begane grond en 1e et. achterzijde met thermopane beglazing. Vraagprijs 165.000,- Hugo de Grootstraat 10 Zeer groot herenhuis met achtertuin. Ind.: hal, gang, toilet, doorgebroken kamer en suite met serre (12 m lang), moderne keuken, bijkeuken, 1e et.: overloop met 2e toilet, 3 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer, 2e et.: 2 slaapkamers, grote zolder. Vraagprijs 175.000,- k.k. Thorbeckestraat 7 Groot herenhuis met achtertuin. Ind.: gang, kamer en suite (10,5x4), keu ken. 1e et.: voor- en achterkamer en badkamer met ligbad. 2e et.: grote zolder met 2 kamers met dakkapel len. Vraagprijs 190.000,- k.k. MAKELAAR 8, I {ASSURANTIE I OUDE VEST SS LEIDER TEL. 071-140745 KOUDEKERK A/D RIJN Van Poelgeestlaan 58 Ca. 10 min. van Leiden in gezellig dorp met veel voorzien., zoals b.v zwembad en tennisbaan, mooi gele gen eengezinswoning met voor- er achtertuin op het westen. Ind.: royale woonkamer 8.30x3.75 met voorzei openhaard, ged. thermopane, luxe Bruynzeel keuken, 1e et.: 3 slaapka mers, ruime douchekamer (mogelijk heid voor ligbad) 2e et.: grote zolder kamer met zeer veel berging, c.v.- gas. Zeer goed onderhouden. Dit pand is eventueel ook eerst te huur alvorens te kopen. Vraagprijs 155.000,- Vrije vestiging. De moeite van het bezichtigen waard HAZERSWOUDE R. Genestetstraat 8 Leuke eengezinswoning met voor- er achtertuin met stenen schuur er achterom. Hal/gang met toilet en kei derkast, woonkamer en nieuwe ken ken, 1e etage: 3 slaapkamers, don che, 2e etage: zolderberging. Vraagprijs 129.000, LEIDERDORP Dr. de Brulnestraat 1 Goed gelegen winkelbedrijfspand Ind.: winkel incl. magazijn 120 m2.1e et.: kantoorruimte ca. 45 m2. 2e et. grote zolder. Het pand is voorzien var c.v., kelder. Er mag worden uitge breid. Vraagprijs 190.000, LEIOEN Jos. Haydnlaan 49, G 52, 55 Vraagprijzen: f 8900,- k.k. Wagnerpleln 26 Op de 5e etage gelegen 3'4-kame- rappartement met centrale verwar ming in goede staat van onder houd. Ruime parkeergelegenheid Maandlast bij 100% financiering 550,- na belastingvoord. Bijdra ge voor onderhoud en verwarming 1 240,- per maand, indeling woon kamer met zijkamer, 2 slaapka mers. badkamer met ligbad, keu ken, hal en toilet Woonkamer, hal en keuken belegd met parket. Vraagprijs: f 85 000,- k.k. Kolfmakersteeg 9/9a Temidden van de universiteitsge bouwen gelegen bovenwoning met verhuurde benedenwoning (zij straat van het Rapenburg) Voor zien van centrale verwarming Huuropbrengst benedenwoning 105,70 p.m. Indeling woonka mer met open haard, keuken, dou che en toilet Etage: 3 kamers. Vraagprijs: 85.000,- k.k. 5 Molpleln 30 Boven winkels gelegen 3-kamer- topappartement op de 3e etage in goede staat van onderhoud. Royaal balkon op het zuiden. Maandelijkse bijdrage f 48,- Ber ging onder In het gebouw Bij 100% financiering is de maandlast na belastingvoordeel f 560,- In deling woonkamer, 2 slaapka mers. keuken, douche, gang en toi let Vraagprijs: f 88 000,- k.k. Jos. Haydnlaan 11, 14, 40, 46 Brahmslaan 301 Enige 3- en 4-kamer-appartemen- ton in Zuid-West (Componisten- buurt) met centrale verwarming op verschlHende etages Balkon, zo wel aan voor- als achterzijde, dus ruime zonmogelijkheden Service- en verwarmingskosten f 200,- p. mnd Ind woonkamer. 2 3 slaap kamers. keuken, douche, toilet en hal Vraagprijzen f 89.000,- k k Opaalstraat44 Dlomantploln 34, 47 Gezellig boven winkels gelegen 4- kamer maisonnettes. Gesitueerd in de laagbouw (twee etages), lift aanwezig Berging onder in het ge bouw Voorzien van centrale ver warming en balkon op het zuidwes ten Service- en verwarmingskos ten f 250,- per maand Indeling Etage 3 ruime slaapkamors en douche Vraagprijs f 92 000.- k k Collegiaal met Rijnland-Voorscho ten 01717-9740 De Laat de Kanterstraat 30a In Burgemeesterswijk gesitueerde ruime bovenwoning met wijds uit zicht Voorzien van centrale ver warming. Indeling: 1e etage 3 ka mers (te wijzigen in 2), keuken en toilet. 2e etage: 3 kamers, douche ruimte Aanvaarding in overleg Vraagprijs: f 97.000.- k.k. Rosmolen 82 Modern 2-kamerappartement op de 1e etage met c.v., lift, dubbele beglazing en groot zonneterras sten f 170,- p.m. i het gebouw sauna, solarium L-vormige woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad, toilet en hal Vraagprijs: f 98 000,- k.k. Bachstraat 680 Service-appartement. In "Staten hof" gelegen 3-kamerapparlement op de 6e étage. Service- en ver warmingskosten f 2.485,- per kwartaal Een goede personeels bezetting op verzorgingsgebied 1.841,92 per jr. Indeling: woon kamer (6 75x3.70 m). 2 slaapka mers doka, keuken, badkamer met douche en wasm aanslhal. toilet en bergkast. Berging onder in het Vraagprijs: 117.000,- k.k. Meerburgerstraat 4 Royale vooroorlogse woning met c.v. Direkt bij uitvalsweg Amster dam-Den Haag, 16 meter lange besloten tuin. Groot terras op de etage. Deze woning biedt meer dan de buitenzijde doet vermoe den. Indeling: beg. gr.: woonkamer met parketvloer, open haard en schrootjesplafond, keuken, vesti- kamers), slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad, hal en toilet. Balkon op het oosten Tegen elk aannemelijk bod Stadhouderslaan 7 Smaakvol gemoderniseerde royale woning met tuin. Aan de voorzi|de aan een plein gesitueerd In goede staat van onderhoud de begane grond is voorzien van gashaarden )n gevelkachels. Indeling beg gr (1100x4.05/3 00 m) met houten plafond, keuken, bij keuken en toilet. Etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad Zijlsingel 45 Gezellig aan de singel gelegen wo ning in goede staat van onderhoud Zonnige achtertuin met stenen ber ging Nieuwe elektrische installatie, gas/waterleiding en riolering Inde ling beg gr royale woonkamer (lengte 10 m keuken, douche en toilet. 1e étage 4 kleine kamers (eenvoudig te wijzigen in 2). over- Morssingel 105 Modern, direkt bij centrum en sta tion gelegen 3-kamerappartement met c.v. en lift Gunstig aarrde sin gel gesitueerd op de 3e etage 'Bal kon op het zuiden Servicekosten f 110,- pm Erlpachtscanon Bijna 100 m2 bednjfs-/opslagruim- te in prima conditie op de begane grond Na geplande renovatie van de omgeving in prettige buurt gesi tueerd Indeling beg gr be drijfsruimte. 1e etage: woonkamer (7.50x4.50 m), serre, royale woon keuken en groot zonneterras Toi let. 2e etage: 3 slaapkamers en Toermalljnstraat 16 Gunstig aan singel gelegen moder ne eengezinswoning. Voorzien van centrale verwarming en tuin op het zuiden. Weing onderhoud door let. 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage grote kamer met dakkapel en voorzolder met aansl. Vraagprijs: f 168 000,- k.k. Brahmslaan 325 In de componistenbuurt gesitueerd royaal herenhuis met garage. Voorzien van centrale verwarming. Aparte berging achter in de tuin. Ruime 2e etage. Tuinligging uitste kend: zuidwest. Indeling: beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en aansl. wasm. 2e etage: 2 kamers, beide met dakka- Vraagprijs f 135 000.- k.k. tra. Indeling, beg gr kamer en sui te, kouken, vestibule, gang en toi let. Ie etage. 3 slaapkamers en doucheruimte, vaste trap naar 2e etage, zolderkamer Vraagprijs 138.000,- kk. toepassing van aluminium kozij nen De woning is destijds gereali seerd door het Bouwfonds Neder landse Gemeenten Indeling: beg gr L-vormige woonkamer, halfo pen keuken, entree en toilet 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met douche en aansl. wasm 2e etage slaapkamer met dakkapel Vrije vestiging mogelijk Vraagprijs f 167 000.- k.k. Cosmeaduln 9 Modern herenhuis voorzien van c v. gas. Tuin op het zuiden met veel privacy Voorzien, zoals overdekt winkelcentrum, scholen en sportfaciliteiten in direkte nabij heid Indeling beg gr woonkamer (over de gehele breedte van de woning) met parketvloer en schuil- i. hal en toi Vraagprijs: f 190.000,- pel. bergkamer. Aanvaarding in overleg Vraagprijs, f 179.000.- k.k. Jan Keldermansstraat 4 Royaal herenhuis op rustige stand Voorzien van centrale verwarming en tuin op het zuidoosten Balkons bij uitvalsweg naar rijksweg Am sterdam-Den Haag Indeling beg. gr woonkamer met parketvloer, keuken, vestibule, gang en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en aansl wasma chine. overloop en toilet, 2e etage: slaapkamer met 2 dakkapellen en woonkamer (10 50x4.00/3.7 m) met parketvloer, open haard en ged. schoonmetselwerk, halfopen keuken, hal en toilet. 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon, 2e etage slaapkamer, bergkamer en vlie ring. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs: f 200.000,- k.k. Witte Singel 57 Karakteristiek herenhuis op uitste kende stand voorzien van centrale verwarming. Tuin op het zuidwes ten. Dubbele beglazing aan de voorzijde. Mooi uitzicht over singel met veel groen. Indeling: beg gr woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 2 royale slaapkamers, badkamer met lig bad. 2e toilet, balkon 2e etage: 2 kamers, douche met 3e toilet. Vraagprijs: 239 000,- k.k. Burggravenlaan 18 Op zeer goede stand in de burge meesterswijk gelegen royaal he renhuis met centrale verwarming. Niet gemoderniseerd t a v badka mer, doch verder in perfekte staat van onderhoud. Diepe zonnige tuin. Indeling beg gr (9.50x4.00 m), keuken, gang en toilet. 1e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer, overloop en 2e toilet. 2e etage: 2 kamers en LEIDERDORP Heinsiuslaan 6 Royaal uitgevoerd herenhuis met aparte vormgeving Voorzien van carport en tuin op het zuidwesten Op rustige stand gesitueerd Direkt kap. Vraagprijs 1 257 00Q.- k.k Brikkenwal 11 Goed gesitueerde zeer ruime wo ning met garage en tuin op het Westen In direkte nabijheid van de Zijl. Dubbele beglazing in de gehe le woning en ruime toepassing van aluminium. Indeling beg. gr woon kamer met open haard en parket- bad. 2e toilet en dubb wastafel, badkamer met douche en 3e toilet. 2e etage: 1 grote kamer met t winkelcentrum "Winkelhof". Voorzien van c.v.-gas. Er is veel aandacht besteed aan de geluids- en warmte isolatie Indeling beg. gr.woonkamer 40 m2) over ge hele woningbreedte met open haard en vide, keuken met div. in bouwapp., hal en toilet, 1e etage: 2 slaapkamers/badkamer met ligbad douche, c.v./boilerruimte m. aansl. Vraagprijs: f 257.000,- k.k. OEGSTGEEST Akeleilaan 59, 69 Lellelaan 7, Ridderspoorlaan 5 Diverse 4-kamer appartementen en een 3-kamer appartement op verschillende etages. Direkt bij winkelcentrum Lange Voort Vraagprijzen vanaf: f 85.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonver- gunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden Konlnglnnelaan 11 Op uitstekende stand gelegen half- vrijstaande villa met een zee van ruimte. Na modernisering een ju weel. Voorzien van centrale ver warming en garage Indeling: beg gr kamer en suite (12 00 x 4.00 m) met parket, serre, keuken, royale vestibule, hal met bordes trap, studeer-Zwerkkr. 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansl. wasm., 2e toilet en bal kon. 2e etage: 3 slaapkamers, zol derkamer met c.v.-ketel Vraagprijs. 280.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Sllcherstraat 11 In rustige omgeving gelegen een gezinswoning voorzien van centra dam-Den Haag Plavuiz zetramen op de begane grond In deling beg. grwoonkamer (8 00- x3.60 m), keuken, hal en toilet, 1e VERHOEVEN etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. 2e etage: slaapkamer met dakkapel, voorzol der Vrije vestiging. Vraagprijs: f 148.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK 5 Meilaan 10 In goede staat van onderhoud ver kerende eengezinswoning. Voor- flinke tuin op min. afstand van Leiden en weg Amsterdam-Den Haag. ling beg. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet, 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met douche, kast op overloop, 2e etage: hobbyka- mer en zolderruimte. Aanvaarding in overleg. Vrije vestiging. Vraagprijs f 148 000,- k.k. Joh. Frlsostraat 14 Bijzonder luxueus uitgevoerd ruim herenhuis met garage. Zeer origi neel vSn ontwerp met groot zonne terras. Voorzien van centrale ver warming Tuin op het zuidwesten. Dubb beglazing op begane grond. Indeling beg. gr.: tuinkamer (6.00- x6.00 m) met open haard, keuken met div. inbouwapp. en plavuizen vloer, hal met garderobenis, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en 2e toilet, 2e eta ge: 4e slaapkamer, wasruimte, Vraagprijs:' *220 000*k.k. VOORHOUT Beukenrode 314 Royaal hoekherenhuis (groot type) aan de rand van Voorhout. Voor- ruime tuin. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing De begane grond is belegd met plavuizen. De woning is in perfekte staat van on derhoud. Indeling beg grwoon kamer (8 60x5.60/3.00 m) met hoekopen haard, halfopen massief eiken keuken met div inbouwapp., hal en toilet. 1e etage 3 slaapka mers en badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: slaapkamer en 2 bergkamers (één met c.v./gas- boiler en één met wasapparatuur). Vraagprijs f225000,- kk HOOGMADE Graaf Willem 11 Laan 35 Aan de rand van Hoogmade gesi tueerd royaal herenhuis met gara ge en c v -gas Apart van indeling. Direkt bij Leiden en Leiderdorp. Vri|e achtertuin m. uitzicht over de weilanden Balkon aan de voorzij de Indeling: garage, hal, toilet, zit kamer, eetkamer, halfopen keuken met div inbouwapparatuur. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2e toilet en 2 ruime zolderber gingen Vraagprijs: 197.000,- k.k VERHOEVEN makelaardij in onroerende goederen B.V. voorheen Kok Makelaardij Leiden B.V. rüj Stationsplein 22, Leiden, tel. 071-143441, Mussenplaats 3, Leiden, tel. 071-211744, 's avonds 071-124510, 070-251540. LldNBM

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 34