ïfsïSfï^s lonten secretaresse (full-time) soneel \persi ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: medewerker (m/v) secretaresse (m/v) VERPLEEGKUNDIGE psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" hoofd verplegingsdienst (m/v) aktiviteitenbegeleider m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout SCHAKENBOSCH P^'owlpERSChEEL personeel përgn( Bij het nieuwe bedrijfsbureau van de Hoteldienst ontstaat de functie van eerste medeweiker m/v vac.nr. 020.D.07.08.LD Onder leiding van de assistent van het hoofd Hoteldienst dienen de volgende taken uitgeoefend te worden: - registreren van kwantitatieve ge gevens van de sectoren linnenvoor- ziening, voeding en huishouding: - verwerken van de gegevens t.b.v. kostenbewaking, begroting, jaarver slag, e.d.; - uitvoeren van speciale opdrachten. Bij het bedrijfsbureau werken momen teel 2 medewerkers. Vereist: diploma MEAO (fin.adm. richting) of een vergelijkbare opleiding. Affiniteit met de automatisering is ge wenst. Salaris: afhankelijk van leeftijd en er varing max. I 2735 bruto per maand. Bij volledige functie-uitoefening is een salaris van 3022 bruto per maand be reikbaar. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u de heer G. Brand bellen (071-147222, toestel 5500). Heelkunde Klasse-Afdeling afdelingsbediende m/v vac.nr. 203.D.35.08.LD Werkzaamheden: - wegbrengen en afhalen van materialen en bonnen etc. binnen en buiten de kliniek; - schoonmaken van bedden en bran cards; - bijhouden van magazijnen; - mede zorgdragen voor netheid op de afdeling. Bereidheid om in voorkomende ge vallen weekenddiensten te verrichten en andere kliniekbedienden te ver vangen. Salaris: max. 2085 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden, ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Afdeling Financiële administratie, afdeling Inkoop van de Subfaculteit Biologie vacaturenummer 2-007/1158 Taak verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de afdeling Inkoop, verbandhoudend met een verantwoord inkoopbeleid t.b.v. onderzoek onderwijs en beheer Vereist Mavo-diploma en (enige) ervaring op een inkoopafdeling, - leeftijd ca. 30 jaar Salaris: maximaal 2432, bruto per maand. (3? uur per week) vacaturenummer 2-030/1158 Taak het verrichten van typewerkzaamheden, zoals brieven, notulen e.d., het verwerken van de inkomende en uitgaande post, het bijhouden van een projektarchief. het assisteren bij diverse financieel administratieve werkzaamheden zoals samenstellen van financiële overzichten, het verwerken van computer overzichten van gemaakte uitgaven per projekt, het assisteren bij werkzaamheden op personeelsgebied zoals bijhouden van een geautomatiseerd personeelsbeleid, ziekte/verlofregistratie, maken van keuringsafspraken, verwerken van aanstellingen, verstrekken van inlichtingen zowel op financieel als op personeelsgebied, diverse voorkomende werkzaamheden, zoals maken van fotokopieën Vereist MAVO/HAVO-opleiding, eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding, typediploma alsmede goede typevaardigheid, enige kennis van dan wel belangstelling voor personele en financiële aangelegenheden, het kunnen verrichten van werkzaamheden in teamverband Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst, voorlopig voor de duur van één jaar. waarna verlenging niet uitgesloten is. Uitbreiding tot een full-time dienstverband behoort in de toekomst eveneens tot de mogelijkheden De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Gevraagd op middelgroot handelskantoor: HOOFD VAN DE BOEKHOUDING Voor deze verantwoordelijke functie gaan onze gedach ten uit naar iemand met ervaring. Gewenste opleiding: H.E.A.O.; SPD. of daaraan gelijkwaardig. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Wij beschikken over een eigen office computer, waarbij twee medewerkers assisteren. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de directie van Bonda's Veevoederbureau B.V. - Oude Vest 9 - Post bus 11061, 2301 EB te Lelden. "SOLE WHO" Noordwijk Voor onze Reumakliniek zoeken wij, voor een afd. van 15 bedden, een De taak zal o.a. bestaan uit: Organisatie en leiding van deze afdeling. Zorg voor een optimale kwaliteit van de verpleging, en begeleiding van de patiënten. Mede bepalen van het werk- en leefklimaat in het huis. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Mw. A. Janssen, adj.-direkt., telefoon 01719-11200. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Mw. A. Janssen, adj.-direkt., Stichting Reuma Kliniek "Sole Mio" Rem- brandtweg 9 2202 AS Noordwijk. Voor het hoofd van de produktgroep Documentaire Uitgaven, tevens Adjunct- Directeur, zoeken wij een secretaresse De baan Zij zal algemene secretariaatswerkzaamheden verrichten en contacten met auteurs onderhouden. Regelmatig zal zij met haar baas onderw.eg zijn om redactievergaderingen te verslaan. Ter assistentie van het secretariaat is een ervaren stenotypiste aanwezig. Het gaat om een veelzijdige en verantwoordelijke baan, waarbij veelvuldige contacten, zowel intern (met uitgevers en stafafdelingen) als extern (met auteurs, adviseurs en andere relaties) een belangrijk element vormen. Profielschets Wij denken aan iemand van ca. 25 jaar die snel, accuraat en collegiaal kan werken en vooral goed kan notuleren. Zij is in staat haar baas in samenwerking voldoende tegenspel te geven. Zij heeft een HAVO/VWO-diploma, aangevuld met een vakopleiding en enkele jaren ervaring. Sollicitatie Bent u geïnteresseerd en wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Cécile Goebel, (01720) 6 24 61 Schriftelijke sollicitaties kurit u richten aan mevrouw P.J. van der Zon, afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn. T Paviljoen Westerhout vraagt m.i.v. 1 mei 1982 een vaste nachtdienst (39%) (m/v) Westerhout is een afdeling van de sector voor langdurig opgeno men patiënten en biedt aan 42 dames en heren tussen de 25 en 70 jaar een woonplek. Belangrijk voor de begeleiding is het om gaan op gelijkwaardige basis en het teruggeven van verantwoor delijkheden. De nachtdienst werkt in een vast schema van 1 week op en 3 we ken af. De diensttijd is van 22.45 tot 7.45 uur. Tijdens deze dienst is hij/zij het enige aanwezige per soneelslid op de afdeling. Wij vragen: een B, AB-verpleeg- kundige of HBO-V met ervaring in het werken met langdurig op genomen patiënten. Belangstellenden kunnen zich voor meer informatie wenden tot Jan van der Gaast, paviljoens- koördinator, tel. 02502-2310. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. KABU Verpleeghuis Rosendael Ie Utrecht is een gekombineerd verpleeghuis voor 204 somatische en 80 psychogeriatrische patiënten. Zowel aan het somatische als aan het psychogeriatrische gedeelte is een dagbehandelingscentrum verbonden. Het verpleeghuis maakt deel uit van de Stichting Katholieke Beiaardenhuisvesting Utrecht (KABU). Wegens benoeming elders van het hoofd van dienst vragen wij zo spoedig mogelijk een De funktie omvat de volgende taken: leiding geven aan 180 medewerkers van de verplegingsdienst, in overleg met het waarnemend hoofd verplegingsdienst en 11 afdelingshoofden; de kwaliteit van de verpleegkundige zorg handhaven en waar nodig verbeteren, in relatie tot de totale patiëntenzorg; bevorderen van een goed leefklimaat voor de patiënten; ruime aandacht geven aari het personeelsbeleid; als staflid van het verpleeghuis het beleid mede ontwikkelen en ten uitvoer brengen. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige die: in het bezit is van de diploma's A en B en een diploma hogere opleiding, richting management; beschikt over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; ervaring heeft in de intramurale gezondheidszorg, bij voorkeur in een verpleeghuis; gevoel heeft voor verpleging en verzorging van langdurig zieken; goede kontaktuele eigenschappen heeft en beieid is samen te werken in multidisciplinair teamverband; 35 jaar of ouder is. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Bij de selektieprocedure zullen stafleden en medewerkers uit de verplegingsdienst worden betrokken. Voorafgaande aan schriftelijke sollicitaties kan nadere informatie worden ingewonnen bij mevrouw A.M. v.d. Ploeg, direkteur (telefoon (030) 61 38 44. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van verpleeghuis Rosendael, Indusdreef 5, 3564 GV Utrecht. verpleeghuis Rosendael Beschut Wonen is een sektor van het Centrum Sl Bavo en omvat350 bewoners en 190 personeelsleden. De bewoners hebben, vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek, al een lang tot zeer lang inrichtingsverblijfachter de rug. Eind 1982 wordt aan 180 bewoners permanente huisvesting geboden in de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen zal tellen. In deze toekomstige situatie worden de bewoners begeleid door de huidige medewerkers, die merendeels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wijk zal verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen kennen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje/ hobbyruimte, crèche voor kinderen van Bavo-personeel en een wijkgezondheids centrum. In de Dagaktiviteiten van Beschut Wonen( momenteel 14 afdelingen en 30 medewerkers) is plaats voor een Van de aan te stellen aktiviteitenbegeleider wordt verwacht dat hij/zij: samen met zijn/haar kollega verantwoordelijk is voor de begeleiding van bewoners bij hun aktiviteiten in en vanuit de plantenkas een op de bewoners gericht aktiviteitenaanbod weet te scheppen, en daartoe het nodige inititatief ontplooiL Funktie-eisen: aantoonbare belangstelling voor het werken in tuinen en kassen; kennis van biologisch-organische teeltwijzen is gewenst een afgeronde agogische opleiding(bijv. M.A.T., inrichtingswerk, B-verpleegkundige), danwel nog studerend bereidheid tot het werken op onregelmatige tijden (in de avonduren, weekends) mochten gewenste ontwik kelingen daartoe aanleiding geven ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven strekt tot aanbeveling. SL Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Salarisgrenzen: 2280,05 - 2988,12 bruto per maand. Schriftelijke informatie aan te vragen bij het sekretariaat Beschut Wonen. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 21 maart 1982 sturen naar de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vakaturenummer 82.51.15. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Schakenbosch is een psychia trisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoens, gelegen in een fraaie omgeving, die plaats bieden aan gemiddeld 485 patiënten. De technische dienst van Scha kenbosch wordt bemand door veertien vaklieden, die gezamen lijk het onderhoud van de ge bouwen en de technische instal laties verzorgen. Ter uitbreiding van deze dienst zoeken wij contact met een Technisch werkvoorbereider (m/vr) Tot het takenpakket behoort o.a.: - waarnemen van het hoofd van dienst bij diens afwezig heid - werk voorbereiden van kleine onderhoudsprojecten - voortgangscontrole - toezicht op onderhoudswerkzaamheden - planning preventief onderhoud Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat: - meteen M.T.S.-opleiding, richting werktuigbouwkunde - die ervaring heeft met grote centrale verwarmingsinstalla ties - in de leeftijdsklasse: 25 - 30 jaar - die in staat is verstrekte opdrachten zelfstandig uit te wer ken - die bekend is met de wettelijke voorschriften m.b.t. sani tair en verwarming Salarisschaal: f 2.897, f 3.306, bruto per maand. Een verdere uitloop behoort tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd per soneelszaken, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Schakenbosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg en heeft een christelijke signatuur, Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. (070)20 92 52

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 14