rM- Gemeente i Hillegom LJ Rabobank PERSONEEL personeel EHAGE MEDEWERKER soneel PERSOI\IEELPERSONEa 'SO persone 1EEL verpleegkundige Mariënhaven logopedist(e) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN analist m/v Academisch ziekenhuis leiden medewerk(st)er financiële zaken Vaste wacht groepsleider (m/v) centrale typekamer en telefooncentrale Schiphol lllllllll financieel en administratief medewerker m/v administratief medewerker meewerkend voorman m/v BOEKHOUDER V/M WERK PERSCrtfP**01"0 1 personeel persolER personeel In het kloosterbejaardenoord Mariëngaerde/Mariënvweide te Warmond, dat huisvesting en verzorging biedt aan ruim 150 bewoners, vaceert de volgende functie: ter versterking van het team medische zorg. Functie-informatie De verpleegkundige werkt in teamverband mee aan de medische zorg voor de 150 bewoners van het kloosterbejaardenoord en vervangt het hoofd medische zorg bij diens afwezigheid. Functie-eisen: diploma Ziekenverpleging A, bereidheid om in teamverband te functioneren, vermogen om bij vervanging van het hoofd medische zorg, zelfstandig te werken. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij zich betrokken voelen bij de zorg voor de bejaarde medemens. De CAO Bejaardentehuizen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond, telefoon (01711) 19300. De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bij zonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon on derwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt per 1 mei a.s. een voor 15% behandeluren per week. Boven de behandeluren komen 4 overheaduren die op de woensdag middag zijn gepland voor overleg e.d. Het salaris bedraagt volgens de landelijke normen bij een volledige taak van 25V2 behandeluren per week min. f 2.432, max. f 3.733,— per maand. Er zijn bij de Schooladviesdienst Leiden thans 7 logopedisten werk zaam. Zij werken niet op scholen voor buitengewoon onderwijs. Iedere logopediste is lid van een multidisciplinair begeleidingsteam. Belangstelling voor onderwijszaken is onmisbaar. De gemeentelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. De vakanties zijn gelijk aan die van het openbaar lager onderwijs. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan kontakt worden opgenomen met mw. Bosscher en/of de direkteur van de dienst onder tel.nr. 071-122146. Voor inhoudelijke informatie kunt u zich wenden tot de logopedisten onder tel.nr. 071-122146 's woensdags van 13.00-16.00 uur. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de School adviesdienst Leiden, drs J.L. de Bil, Postbus 2292, 2301 CG Leiden. Dermatologie Op deze afdeling kan in het kader van het project 'Cutaneous Lymphomas' geplaatst worden een vac.nr, 078.K.560.65.08.LD Voor het verrichten van electronen- microscopisch en immuno-pathologisch onderzoek bij kwaadaardige lymfomen van de huid. Hij/zij zal tevens betrokken zijn bij het fundamenteel onderzoek van deze groep ziekten. Gevraagd worden een biochemisch of medisch analist m/v, HBO-B met er varing met electronenmicroscopische technieken. Salaris: afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring max. 3022 bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienst verband via het Integraal Kanker centrum West Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. R. Willemze of prof .dr. W A van Vloten (071 -14 72 22. toestel 2630 of 2497). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen voor verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans (HERHAALDE OPROEP) Op de afdeling Financiële Zaken ter gemeentesecretarie waar naast de werkzaamheden met betrekking tot de algemene dienst zijn ondergebracht de financiële administraties van de takken van dienst, is een vacature voor een De taken van de nieuwe medewerk(st)er zijn o.m.: - alle gemeentelijke belastingen, inclusief de behandeling van bezwaarschriften; - waarneming van de kassier; assistentie bij gemeentelijke comptabiliteit; uitvoeren van de wet "kapitaaluitgaven"; - bijhouden en opzetten van statistieken. Studie voor het diploma F.B.A., danwel een gelijkwaardige opleiding, alsmede enige ervaring met genoemde werkzaam heden strekken tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal f 2.920,-- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring (salarispeil 1 juli 1981). Voor het verkrijgen van woonruimte zal zo nodig medewerking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. Griffioen (tel. 02520 16874, toestel 34). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Hillegom, p/a gemeentehuis, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. Psychiatrische Universiteitskliniek^ Jelgersmakliniek Op de Jelgersmakliniek kan geplaatst worden een (7 nachten werken, 7 nachten vrij) De Jelgersmakliniek heeft 72 behandelplaatsen en bestaat uit 5 units. Er wordt gewerkt in 5 multi-dis- ciplinaire teams. Functie-informatie: Van de verpleegkundige wordt verwacht, dat hij/zij bereid is tot nauwe samenwerking en in staat is leiding en begeleiding te geven. Verder is het van belang dat hij/zij overzicht weet te houden en adequaat kan handelen in acute situaties. In de kliniek is het gebruikelijk, dat naast de vaste wacht, twee andere wachten dienst doea Functie-eisen: B-diploma, A B-diploma, H.B.O.V. en M.B.O.V. (met ervaring! Inlichtingen: Mw. J. Vandenbussche, hoofdverpleegkundige, tel. 071-148333, toestel 3956. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Postbus 1250, 2340 BG Oegst geest, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De N.V. Luchthaven Schiphol, met ruim 1450 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale Luchthaven Schiphol. Binnen het bureau Algemene Zaken van de N.V. Luchthaven Schiphol funktioneert de Groep Centrale Typekamer en Reproduktie. Op korte termijn is daar plaats voor een In deze funktie bent u als specialist betrokken bij de opzet van een geautomatiseerd adressenbestand ten behoeve van de N.V. Luchthaven Schiphol en de overige organisaties op Schiphol Als het systeem eenmaal opereert, heeft u de direkte verant woordelijkheid voor de administratieve afhandeling van de dagelijks te verwerken gegevensstroom. Waar noodzakelijk over legt u met andere disciplines. U signaleert knelpunten en doet verbeteringsvoorstellen. Daarnaast heeft u de koördinatie en de leiding van de Telefooncentrale en de door de Centrale Typekamer te verrichten type werkzaamheden. Waaronder naast typewerk ook fotozetwerk en drukproeven. U heeft een opleiding op HAVO/MEAO- niveau, met name in de administratieve richting Naast een uitstekende beheersing van het Nederlands, heeft u een redelijke kennis van de moderne talen U heeft prak tische ervaring met geautomatiseerde De Luchthaven Schiphol biedt u een salaris, dat, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, varieert van f 1 937,- tot f 2 642.- Een verdere uitloop behoort tot de mogelijk heden. Als medewerker van de Luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u 'n pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden dat ronduit goed is te noemen. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan, binnen 10 dagen, een sollicitatiebrief, onder vermelding van vakaturenummer 469/LD, aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118 ZG Lucht haven Schiphol. De stichting VAM is het opleidingsinstituut- en examen instituut voor de (motor) voertuig-, tweewieler- en aan verwante branches. Op professionele wijze werken binnen de stichting ca. 120 medewerk(st)ers voor officiële branche-opleidingen en -examens adviesbureau voor bedrijfsorganisatie uitgeverij van vak- en studieboeken groot-offsetdrukkerij. Op korte termijn zoeken wij voor onze afdeling Financiën en Administratie in tijdelijk dienstverband een Onze gedachten gaan uit naar een functionaris met een opleiding op PD-niveau of vergelijkbare opleiding. In verband met de veelzijdigheid van onze activiteiten is een ervaring in boekhouden gewenst en bij voorkeur kennis en ervaring op het gebied van de geautomati seerde administratie. Leeftijdsindicatie ca. 22 jaar. Voor onze afdeling Examens zoeken wij een m/v Taken: uitnodigen van kandidaten en examinatoren telefonische informatie verstrekken over examens verzorgen van de afdelingscorrespondentie typen van diploma's, cijferlijsten, agenda's e.d. Om dit takenpakket aan te kunnen is een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een aantal jaren admini stratieve ervaring een vereiste. Typevaardigheid, enthousiasme en verantwoordelijkheidsgevoel horen er vanzelfsprekend ook bij. Voor onze afdeling Technische Dienst zoeken wij een Taken: begeleiden van twee medewerkers die werkzaam zijn in de onderhoudssfeer van een drietal gebouwen zorgdragen en coördineren van de dagelijkse gang van zaken m.b.t. dit onderhoud assisteren bij de monteursexamens treedt bij afwezigheid van de chef werkplaats op als diens plaatsvervanger. Vereisten: opleiding op minimaal 1-ste monteursniveau of vergelijkbare opleiding leeftijd ca. 35 jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer R.M. van der Pluijm, telefonisch te bereiken op 01717-4141 (tst. 122). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting VAM, Postbus 399, 2250 AJ Voorschoten. BV Klein internationaal handelsbedrijf met moderne com puteradministratie zoekt 25-30 jaar voor de hoofdadministratie. M.B.A. en enige jaren algemene boekhoudervaring zijn noodzaak. Inte ressant werk in een klein team van enthousiaste jonge V^^^nens Papelaan 2a, 2252 EJ Voorschoten. de krant helpt u op weg Rabobank te Leiderdorp Op ons bijkantoor ontstaat een vacature voor een Met een Havo- of gelijkwaardige opleiding. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet op ons adres aan de Hoofdstraat 84,2351 AM Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12