I Oldelft tot A-verpleegkundige niet zomaar iets! AFDELINGSCHEF PERi WEEL PERSONEErape'l personeel Wij bieden je na het behalen van het LTS-diploma of MAVO-4 diploma met wis- en natuurkunde een prima opleiding!! soneel erso 'hel 1 een BEHEERDER m/v DE RAAD BOUW- EN AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ DE RAAD NOORDWIJK B.V. (bedrijfs-)verpleegkundige (mnl.) 1e medewerker financiële administratie m/v centrumdienst stichting centrum st.bavo noordwijkerhout administratief mede werkster/ secretaresse Instrumenten draaier-frezer bon parttime verpleegkundig docent(e) DIACONESSENHUIS LEIDEN FtRfflHELP*rsone*1 ipE*»*Sr PERSONEELPERSONEa Pïi-1 J personeel PERSON EL personeel Stichting "DE ZEVENSPRONG" zoekt voor hel buurthuis 't Spoortje Bernhardkade 40, 2316 RX te Leiden (lel. 071-121879) Tot de taken van de beheerder behoren: gastheer/vrouw zijn voor medewerkers en bezoekers van het gebouw, leiding geven aan schoonmaak- en onderhoudsdien sten in het gebouw. toezicht houden op bars, verhuur, inrichting en ge bruik van zalen, beheer van inventaris en apparatuur, verrichten van de hieruit voortvloeiende administratie en financieel beheer. Geschikte kandidaten zijn zij die: organisatietalent en technisch inzicht hebben, een MEAO of daarmee vergelijkbare opleiding heb ben, niet jonger zijn dan 30 jaar, minstens 2 jaren ervaring hebben in een soortgelijke baan, 1 bereid zijn onregelmatige diensten te vervullen, in de buurt van Leiden wonen, horecadiploma hebben of hiervoor studeren. Dan bieden wij: zelfstandig en afwisselend werk in een nieuw en goed uitgerust gebouw, veel ruimte voor eigen initiatief, salaris tot max. f 3605,75 bruto per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het ba atuur van bovengenoemde stichting. Informatie te verkrijgen bij de huidige beheerder dhr. J. Tabak of bij de teamleider M. v.d. Velden. NOORDWIJK BV. PICKESTRAAT 62 2201 ET NOORDWIJK Z H TEL 01719 19317 Wij zijn een bouwbedrijf dat gespecialiseerd is in het uivoeren van woning- en utiliteitsprojekten. Voor het handhaven van een hoog kwaliteitsniveau beschikken wij over een eigen timmerfabriek. Door een goede teamgeest en hoge inzet van alle medewerkers zien wij de toekomst met vertrouwen tegemoet. Vanwege een interne herstrukturering moet op korte termijn de funktie vervuld worden van Deze medewerker zal na een inwerkperiode belast worden met de leiding over de montage- /afwerkafdeling. Voorts zal tot zijn taak gaan behoren de expeditie van gerede produkten naar de diverse projekten Voor het vervullen van deze funktie wordt gedacht aan iemand op M.T.S.-niveau met organisatievermogen of iemand met praktijkervaring. Geïnteresseerden voor bovengenoemde funktie nodigen wij uit zijn belangstelling schriftelijk kenbaar te maken met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring. Pickéstraat 62, 2201 ET Noordwijk Tel. 01719-19317. BEDRIJFSGEZONDHEIDSDIENST VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN COÖP. VERENIGING U.A. De bedrijfsgezondheidsdienst voor Leiden en Omstreken is een erkende gezamenlij ke dienst, die zich specifiek bezighoudt met de bedrijfsgezondheidszorg voor circa 15.000 werknemers in de regio Leiden, verspreid over diverse bedrijven en instellin gen, met inbegrip van de bouwnijverheid. Bij onze dienst bestaat op het ogenblik de volgende plaatsingsmogelijkheid: Gelet op do aard van de werkzaamheden gaat onze voorkeur uit naar een manlijke verpleegkundige, leeftijd 25-35 jaar. tenminste in het bezit van het diploma ziekenver pleging A. terwijl de bereidheid tot verdere opleiding aanwezig moet zijn. Zijn taken zullen in hoofdzaak gericht zijn op de sector bouwnijverheid, met name bij het onderzoek van de werkplek en arbeidsomstandigheden. Een zelfstandige, energieke benaderingswijze in combinatie met goede contactuele eigenschappen plus enig inzicht in het bouw-vak achten wij hiervoor noodzakelijk. Gezien de regio-functie dient men in het bezit te zijn van het rijbewijs B.E. De salariëring van deze afwisselende functie geschiedt volgens N.Z.R.-normen, ter wijl de P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Bestuur van de Bedrijfsge zondheidsdienst Leiden, Hoge Rijndijk 29, 2313 KG Leiden. De directeur-bedrijfsarts, de heer S. P. M. Hiep, kan met betrekking tot de functie- inhoud desgewenst nadere inlichtingen verstrekken (tel. 071-126891). J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij het J. A. Cohen Instituut, Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Stralenbescherming, is per 1 mei 1982 de functie vacant van die belast zal worden met: - financiële administratie - begroting jaarrekening budgettering/budgetbewaking. Vereist voor deze functie: HAVO, SPD-I, alsmede leidinggevende capaciteiten. Zij die in het bezit zijn van MBA en studerende voor SPD-I kunnen eveneens solliciteren. Salaris volgens rijksregeling naar opleiding en ervaring, maximaal f 4.348,- bruto per maand. Teletonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw Spring in 't Veld- Blommaert, telefoon 071-153645. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratief directeur van het J. A. Cohen Instituut, I.R.S., Rijnsburgerweg 86,2333 AD Leiden, onder vermelding van vac.nr. IRS/82/V/003 De laak van de centrumdiensl ligt op het vlak van de algemene dienstverlening, assistentie en advies. Dit geldt levens tijdens weekenden/avonden/nachlen. Binnenkort hebben wij een vakature voor een De algemene dienstverlening houdt in: Ondersteuning van behandelings- en begeleidingsteams: het verlenen van deskundige assistentie en advies, met name op het gebied van de somatiek is dit van kracht Hiervoor wordt een stage aangeboden op de ziekenzaal. Representatie naar buiten ten behoeve van GGD's. andere instanties, de regio en het dorp Noordwijkerhout. Voor dit veelzijdig werkterrein zoeken wij r ervaring in de akute psychiatrie. r een A/B of B-verpleegkundige, r De dienstlijst heeft een rooster i ontstaat een prettige afwisseling t nachtdiensten. Er zal veel aandacht worden besteed in gemiddeld 8 nachtdiensten per maand. Hierdoor i goede evenredigheid met de dagdiensten tegenover de 1 goede introduktie- en inwerkperiode. Aanstelling geschiedt in de rang van wnd. hoofdverpleegkundige, bij voldoende ervaring ii de rang van hoofdverpleegkundige. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.62.16. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout De Stichting Regionaal Dienstverleningscentrum Kleinbedrijf Zuid-Holland Midden en Noord vraagt voor haar hoofdvestiging te Leiden een Tot de taken van het centrum behoren voorlichting, begeleiding en verwijzing van ondernemers in het kleinbedrijf op sociaal en economisch terrein, alsmede het ver richten van onderzoeken en rapportages in het kader van overheidsregelingen voor het kleinbedrijf. De funktie omvat o.m.: - post- en archiefbehandeling - verwerken van rapporten, correspondentie en overig typewerk - het assisteren bij administratieve werkzaamheden - ontvangen van bezoekers en telefoonbehandeling. Vereisten voor de funktie: - H.A.V.O.-opleiding - Secretaresse- of een vergelijkbare opleiding, dan wel ervaring - goede kontaktuele eigenschappen - met een zekere mate van zelfstandigheid kunnen werken. Geboden wordt: - - een prettige baan in een klein team - een salaris van maximaal f 2.517,- per maand, exclusief vakantietoeslag - overige arbeidsvoorwaarden nagenoeg gelijk aan de bij de rijksoverheid geldende normen, w.o. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij hebben plaats voor een aantal jongelui die wij in onze BEDRIJFSSCHOOL willen opleiden tot voor onze fabricage-afdeling. Deze 2-jarige opleiding geschiedt volgens het leerlingenstelsel BEMETEL. Eén dag per week is er theoretisch onderricht aan een part-time school. Tijdens de opleiding verdien je het minimum-jeugdloon. Uiteraard betalen wij de dag per week, die je op de part-time school bent gewoon door Daarnaast ontvang je een 13e maand. 7,5% vakantietoeslag en eventueel een reiskostenvergoeding Als je voor de bedrijfsschool geslaagd bent ga je verdienen volgens onze salarisschalen en dat ligt plezierig hoger. Heb |e belangstelling en wil je meer weten, stuur dan de bon in of bel naar de heer van der Enden of La Cruz van onze personeelsafdeling Ik wil meer weten over de bedrijfsopleiding van Oldelft Mijn naam en adres luiden MINIMUM-JEUGDLONEN: Leeftijd: Bruto per maand: 17 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar 22 jaar 891,— 1039,40 1187,90 1385,90 1583,90 1781,90 De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, elektronen-optische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, cine, luchtverkenning, nachtzien en laser-afstandmetlng. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland. Zij exporteert 95% van haar produkten. Gevolgde opleiding Van Miereveltlaan 9.2612 XE Delft. Telefoon (015) 14 59 49 nv Optische Industrie de Oude Delft Binnen ons opleidingsteam is plaatsingsmogelijkheid voor een voor 80% van de werktijd (een fulltime aanstelling is niet uitgesloten). Het opleidingsteam bestaat uit: een hoofd opleidingen, 2 theoriedocentes en 5 praktijk- begeleidsters en heeft ca. 110 leerlingen in opleiding tot A-verpleegkundige. In de loop van 1981 is een nieuwe opleidingsvleugel aan het ziekenhuis in gebruik genomen. Het Diaconessenhuis ligt op 10 minuten lopen van het centraal station terwijl Leiden zelf eveneens bijzonder gunstig gelegen is verpleegkundig docent(e) Deze functie omvat naast het lesgeven o.a. het begeleiden van 3 a 4 groepen als groepsdocenWe). In de eerste plaats denken wij voor deze functie aan een A-verpleeg kundige met docentenopleiding en bij voorkeur met ervaring. Van de nieuwe cohega wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan de integratie theorie/praktijk en meedenkt in de ontwikkeling en organisatie van de opleiding. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Ziekenhuiswezen Het hoofd van de opleidingen, mevrouw H.C. Jongsma, verstrekt graag alle gewenste inlichtingen (bel gerust 071-155960, tst. 285). Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakature nummer 24. Houtlaan 55, 2334 CKLeiden. Het Diaconessenhuis Lelden, met 333 bedden en ruim 550 medewerkers, is een algemeen ziekenhuis met een regionale functie. Vrijwel alle specialismen zijn aanwezig

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 10