Zijde en linnen in de mode. Zijde is mooi, linnen is mooi. En samen vormen ze de mooiste mode. Leg je niet neer bij rugpijn! Er is bijna altijd wat aan te doen. Heeft hij een verhouding? Doe de onthullende kwis. Zelfs de stenen op Malta zijn warm en zacht. Malta, subtropisch en (nog) onbekend. Champagnebrunch in het Amstelhotel. Met speciaal voor Cosmo- lezeressen een bijzondere attractie. Een man belandt in bed met de vrouw van z'n vriend. En dit verbaast hem zo, dat hij zich afvraagt of het wel echt gebeurd is. Kort verhaal van Ludovic Kennedy. En verder elke maand in de Nederlandse Cosmo: de nieuwste boeken, films en platen; astrologie; de vragenrubrieken Cosmo Medisch, Cosmo Psychisch en Cosmo Wet, Werk en Geld; Cosmo Cosmetica met de allerlaatste cosmetische nieuwtjes; Cosmo Onbegrensd met nieuws over shopping, uitgaan en mensen. Dat is de Nederlandse Cosmo. Met elke maand een mooie en opwindende en diepgaande inhoud die laat zien dat het leven de moeite waard is. De Nederlandse Cosmo. Nu te koop bij uw tijdschrif tenwinkel, supermarkt en bladenman. Voor een abonnement kunt u bellen 023-319420 en u krijgt Cosmopolitan elke maand in de bus. Vanaf vandaag is er een blad dat je leven verrijkt, je enthousiast maakt, je extra veel zin in het leven geeft. De naam van dit blad: Cosmopolitan. Wat maakt Cosmopolitan voor miljoe nen vrouwen over de hele wereld zo interessant? Zijn het de openhartige artikelen over seks? De schitterende modefoto's? De onthul lende interviews? De uitgebreide reisreportages? De deskundige medische en psychologische rubrieken? De kritische besprekingen van platen, films en boeken? De voortreffelijke fiction? Het is het totaalCosmopolitan is het enige blad met èn reizen èn wonen èn werken èn seks èn cultuur èn mode èn interviews èn culinair èn gezondheid èn psychologie èn verhalen en nog véél meer. Dit alles maakt Cosmopolitan uniek. Dus ook de Nederlandse Cosmo. Vanaf vandaag overal verkrijg baar. Voor de vrouw van de wereld. In het eerste nummer van de Ne derlandse Cosmo: Seks is wat je er zelf van maakt. Eerlijkheid tegenover jezelf en je partner. Het begin van een evenwichtige (seksuele) relatie, Maak je op voor de lente. Met make-up in de nieuwe pasteltinten. Altijd dat schuldgevoel.Waarom eigenlijk? Schuldgevoelens. Je raakt ze nooit hele maal kwijt, maar je kunt er wel mee leren omgaan. Interview met Faye Dunaway. Een uitgebreid portret van deze boeiende actrice, die in de film "Mommie Dearest" de rol van Joan Crawford speelt.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20