c "PSV is terug op goede weg" Feyenoord: 9' Slechter kan het niet Hughes niet in paniek, "maar er moet wel snel iets gebeuren 3- Eagles vleugellam Sparta in bekerduel weggetikt door Heraclesj KNVB slaat aanbod af Opsteker Den Haag en NAC: "nu wordt carnaval nog leuk" Sport MAANDAG 22 FEBRUARI ROTTERDAM - Zijn lach klonk grimmig, sarcastisch en hol tegelijk. Eén dag na zijn 38ste verjaardag besloot Wim van Hanegem alsnog een forse slok te gaan ne men. Ondanks de winst op De Graafschap (1-0) verkoos de routinier gisteravond de eenzaamheid boven bet ge zelschap van zijn ploeggeno ten of zijn familieleden. Hij wilde de deceptie op zijn ei gen manier verwerken. Ter wijl de meeste van zijn col lega's de wanvertoning al weer vergeten leken, wilde De Kromme er nog altijd niet aan. "Ik ga een biertje kopen en nog één en nog één en nog één en dan ga ik door de stad lopen", verkondigde bij op de bittere toon van de man die alle hoop heeft ver loren. "Alleen op die manier kan ik dit misschien verge ten, want dit was echt zielig. Dit had niks meer met voet ballen te maken. Nu hebben we werkelijk de laatste i van de tribunes ge speeld". De gemoedstoestand waarin Van Hanegem, normaal toch een gezelligheidsmens na een overwinning, verkeerde zei alles over de wijze waar op Feyenoord naar een nieuw dieptepunt was af gegleden tegen bet als voor laatst geklasseerde team van de vaderlandse eredivi sie. Opzichtig tobbend met zichzelf ontsnapte bet Rot terdamse samenraapsel (wat gisteren in het veld stond was met de beste wil van de wereld geen ploeg te noemen) aan een regelrecht debécle. Als scheidsrechter Van Laar in de tweede helft het duide lijke handsgeval van Stafleu had bestraft zoals bet be straft had moeten worden, met een penalty dus, dan had De Graafschap mini maal een punt en misschien nog wel meer aan het treffen in de Kuip overgehouden. En dat zou dan nog terecht zijn geweest ook, zo diep treurig was het gisteren met Feyenoord gesteld. Zelfs trainer Jezek was er van geschrokken. "Slechter kan bet niet", kreunde de coach, die met zijn "nou ja, nor maal gesproken dan", echter onmiddellijk een veilig heidsmarge inbouwde, om dat hij nu eenmaal met dit materiaal moet werken. "Als De Graafschap ook maar een ietsje meer zelfver trouwen bad gehad, zou het erg moeilijk geweest zijn de winst vast te houden". Dat was het zelfs nog nu De Graafschap meer ontzag (voor de hele entourage) dan eigen waarde demonstreer de. Alleen omdat Van Laar en zijn beide lijnrechters zich volledig aanpasten aan bet niveau van bet duel met een overschot aan verkeerde beslissingen, ontliepen de Rotterdammers de totale ontluistering. Wat 7283(1) ho nende kijkers wel hadden geconstateerd, was de spel leider en zijn assistenten ontgaan. Stafleu zelf liet nog in bet midden of hij de bal voor de lege boek van bet doel had weggeslagen na de inzet van Van Zoest ("mis schien heb ik 'm wel met mijn band geraakt, maar dat durf ik echt niet zeker te zeg gen"), Van Laar had bet hele geval gewoon niet gezien. "Ik stond er wel vlakbij, maar ik keek in de rug van de spelers". Guus Hiddink bad daar duide lijk een andere mening over. "Sommige scheidsrechters blijken nog altijd geïmpo neerd als ze bier moeten flui ten, maar dat moet zo lang zamerhand maar eens afge lopen zijn. Een jaar of tien geleden had ik daar nog be grip voor kunnen opbren gen, nu allang niet meer. Je kunt niet zomaar voorbij gaan aan iets wat iedereen gezien heeft. Daar kan ik me op zo'n moment vreselijk kwaad over maken". Het kostte de aanvoeder van De Graafschap een bekeu ring in de vorm van een gele kaart, waarop ook Van Ha negem getracteerd was. In direct was dat een 'ca deautje' van zijn ploeggeno ten, die Invaller Delleman (even daarvoor gekomen voor Brinks) zomaar door lieten lopen naar een één-te gen-één situatie met de laat ste man van Feyenoord. Voor de op snelheid onge twijfeld geklopte Kromme zat er toen weinig anders op dan aan de noodrem te trek ken. Heel geforceerd, zoals hij zich de hele wedstrijd bad moeten forceren. Niet één keer had hij als libero kunnen 'inschuiven', zoals tegen zo'n zwakke tegen stander toch eigenlijk moet kunnen. Inplaats daarvan bad hij voortdurend de func tie van waakhond achter zijn laatste linie moeten uit oefenen. Ook en vooral na dat Van Til al in de zesde mi nuut uit een vrije trap voor 1-0 bad gezorgd. Inplaats van door te drukken en de bal het werk te laten doen, gingen de Feyenoorders knoeiend op zoek naar per soonlijk succes. Dat was voor niemand weggelegd, omdat alle middenvelders en voorhoedespelers een voudig faalden. Of dat nu het 'talent'De Leeuw was, of Karei Bouwens, zijn vervan ger Jupp Kaczor, of de 'klas- sespeler' Jeliazkov, Richard Budding (pauze-Invaller voor Brard), of Wim van Til, er kwam gewoon niets uit. Het was werkelijk bar en boos, troosteloos en triest. Zeven spelers wil de Rotter damse vereniging aan het einde van het seizoen kwijt, zoals ze gisteren presteerden zal niemand in ben geïnte resseerd zijn. Dat kan dus weer een nieuwe fikse scha depost opleveren voor de club, die ze echter ook niet kan houden, omdat bet dan waarschijnlijk nóg meer geld gaat kosten. Zeker als de trouwste fans zo opzich tig worden veracht als giste ren. Niets ging er goed openingstreffer en alleen omdat de partner ook niet beter kon, bleven de twee punten in de Kuip. "Door misplaatst ontzag hebben we weer twee punten wegge geven", kon De Graafschap- doelman Eddy Pasveer ("als we tegen NEC en MW geen vier punten halen, kunnen we het wel vergeten") te recht constateren. Met die uitspraak was eigenlijk al les gezegd over Feyenoord. Veel kans op verbetering is er voor de Kuipclub ook niet met dit materiaal. Trainer Vaclav Jezek mag dat uiter aard niet toegeven, maar liet bet wel doorschemeren. Met één kenmerkend zin netje: "De hoop sterft ais laatste". PAUL DE TOMBE DEVENTER (GPD) - Het begon zaterdagavond allemaal zo veelbelovend voor Go Ahead Eagles. Al na een kwartier werd het onstuimige openingsoffensief beloond met een treffer van Eijkelkamp, die voorbereidend werk van Koer- ver en Van Kooten koelbloedig afrondde. Maar die snelle voorsprong had kennelijk een ave rechtse uitwerking op de dadendrang van de Deventer ploeg, die vervolgens bijna apathisch toekeek hoe Willy van de Kerkhoff en Lands bergen PSV nog voor de rust langszij hielpen.- DEN HAAG - Na FC Utrecht (1-1 bij DS'79) en Haarlem (0-4 bij NECt hebben ook AZ'67 en Heracles zich een goede uitgangspositie gecreëeri voor het bereiken van de halve finales in het toernooi om de KNVB beker. AZ'67 haalt de laatste vier zonder meer na de 6-1 zege van zaterdaj op PEC Zwolle, Heracles moet in de return een marge van twee puntei gaan verdedigen. Rob Landsbergen passeert doelman Endeman. PSV leidt met 2-1 bij Go Ahead Eagles. Doordat Go Ahead Eagles in deze derde ontmoeting binnen zes dagen de kracht en het geloof ontbeerde om het duel met de eredivisie-koploper alsnog een andere wending te geven, kon PSV zich in de tweede helft ge makkelijk staande houden. „Achteraf", 7.0 bekende Thijs Li bregts naderhand, „wonnen we wel erg simpel. Temeer, omdat je tevoren weet dat het hier soms aardig kan spoken". Dat daar in de praktijk weinig tot niets van terecht kwam, schreef Bob Maaskant voor een deel toe aan het overladen programma dat Go Ahead Eagles binnen zes dagen moest afwerken. „Moge lijk konden wij daardoor na de rust niet meer de kracht opbren gen om PSV echt onder druk te zetten". Heel wat realistischer leek echter de visie van Kees van Kooten, die zonder omwegen toegaf dat de huidige speelstijl bijgesteld moet worden. De ploeg mist spe cifieke vleugelspitsen, welk manco deels werd ondervangen door opkomende verdedigers en middenvelders, die met hoge voorzetten vanaf de zijkanten Van Kooten in stelling brachten. Maar doordat PSV zaterdag avond de flanken goed afscherm de, functioneerde het systeem andermaal niet en kwam Van Kooten amper in het stuk voor. Er blijft voor Bob Maaskant der halve ook weinig anders over dan de visie van de geblokte cen trumspits in praktijk te brengen. Temeer, omdat de defensieve zwakte Go Ahead Eagles wel noodzaakt zo aanvallend moge lijk te spelen. „Op deze manier", gaf Maaskant schoorvoetend toe, „kunnen we in elk geval niet doorgaan. We zullen binnen de ploeg wat veranderingen moeten aanbrengen. Welke... Daar wil ik de komende dagen nog eens rus tig over nadenken". In dat opzicht hoeft Thijs Libregts in elk geval heel wat minder puz- zelwerk te verrichten. In de Ade laarshorst kon PSV weliswaar slechts sporadisch overtuigen, de ploeg straalde toch aanzien lijk meer zelfvertrouwen uit dan tot dusver het geval was. „Bo vendien", zo had Libregts tot zijn genoegen geconstateerd, „wordt de bereidheid bij de spelers om voor elkaar te werken met de wedstrijd groter. Wij zijn nu op de goede weg, en die tendens zal uiteindelijk moeten resulteren in beter voetbal". Van dat door Libregts gesignaleer de zelfbewustzijn was zaterdag avond in de eerste 30 minuten echter bitter weinig te merken. De ploeg liet zich toen wel erg gemakkelijk in het defensief drukken; de openingstreffer van Eijkelkamp lag in het verlengde daarvan. Dat PSV nog voor de rust dat dwaalspoor kon verla ten, was voor een niet gering deel de verdienste van Willy van de Kerkhoff. In zijn eentje legde de Eindhoven- se „libero" niet alleen de zwakte bij Go Ahead Eagles bloot, na een een-twee met tweelingbroer René nam hij bovendien de psy chologisch zo belangrijke gelijk maker voor zijn rekening. Acht minuten voor de rust stond hij eveneens aan de basis van de tweede Brabantse treffer, ge scoord door Landsbergen, die de wegens familie-omstandigheden absente Geels verdienstelijk ver ving. „Op zulke momenten", erkende Maaskant naderhand grif, „geeft de individuele klasse toch de doorslag. Waar wij tien kansen nodig hebben om één keer te scoren, heeft PSV er aan twee voldoende om de overwinning te pakken". De trainer van Go Ahead Eagles doelde daarbij op de tweede periode, waarin Van Kooten en Hazelhekke (als ver vanger van Berends) twee riante mogelijkheden onbertut lieten om Go Ahead 'Éagl'eè Blsn9g op gelijke hoogte te brengen. Een hoofdstuk apart vormde zater dagavond scheidsrechter Egbert Mulder, die gele kaarten uitdeel de aan Koopman en Endeman van Go Ahead Eagles en de PSV'er Willy van de Kerkhoff. Twee van de drie waren terecht. Endeman daarentegen mocht zich er terecht over beklagen dat Mulder hem volledig ten onrech te op de bon slingerde. ZEIST (ANP) - De KNVB is niet ingegaan op het verzoek van de Chileense voetbalbond met het Nederlands elftal een vriend schappelijke interland in Santia go te spelen. Eerder kwamen er al aanbiedingen uit Brazilië, Ar gentinië en Peru. Het Nederlands elftal had een lu cratieve rondreis door Zuid- Amerika kunnen maken. De KNVB heeft er om organisatori sche redenen vanaf gezien. Com petitieleider Jan Huybregts ver klaarde: "We zijn te laat klaar met de competitie en op 25 mei is er al een interland tegen Enge land op Wembley gepland. Er is gewoon geen ruimte". De Almelose eerste divisieclub versloeg zaterdagavond op eigen veld voor 5500 toeschouwers de een klasse hoger spelende oppo nent in een aantrekkelijke wed strijd verdiend met 3-1. Dat ver schil biedt voor de return in Rot terdam weliswaar geen garantie voor het bereiken van de halve finales, maar indien Heracles er in slaagt op Spangen tot een zelf de krachtsexplosie te komen als zaterdagavond, dan krijgt Sparta het ook thuis niet gemakkelijk. De Rotterdammers, die speltech- nisch de laatste weken ver ver wijderd zijn van de vorm waarin zij het eerste deel van de compe titie verkeerden, werden bij vla gen volkomen weggetikt door de thui'sclub, die in Unaola, Lalo- pua en Kruzen de beste spelers DEN HAAG (GPD/ANP) - FC Utrecht is gisteren tegen NAC een trots thuisrecord kwijtgeraakt. De ploeg uit de Domstad, die al sinds 11 no vember ongeslagen is en op het Veemarktterrein nog nimmer een punt had laten liggen, moest NAC een de ling (2-2) toestaan. Voor de Bredase spelers een fraaie opsteker aan het begin van een paar etmalen carnavals gedruis. Zo'n opsteker was er gisteren ook voor Cor van der Hart. Met zijn nieuwe ploeg FC den Haag behaalde hij het eerste punt bij Haarlem. Het werd 1- 1, waarmee Van der Hart zeer content was. Na vergeefse pogingen tegen Feyenoord en Willem II, sleepte de voormalige assis- tent-bondscoach onverwicht, maar verdiend een punt weg uit Haarlem. Miste Van der Hart zijn vrije verdediger Aad Mansveld en - al geruime tijd - Joop Ko- revaar, zijn collega Hans van Doorneveld kon bijna een compleet elftal geblesseer den opnoemen. Piet Huyg (dijbeen), Ruud Gullit (en kel), Terry Hendriks (lichte hersenschudding), Joop Böckling (enkel) en dan nog altijd Hans Kraay en Tom Nijdam (beiden herstellende van een blessure opgelopen aan het begin van deze com petitie). Andreas van der Veldt, die vo rig jaar werd weggeplukt bij amateurclub DCO, mocht daarom voor het eerst een he le wedstrijd spelen en op het middenveld werd Gullits plek ingenomen door debu tant Guido Nieuwenhuizen, een amateur uit eigen gelede ren. Beiden voldeden (Van der Veldt scoorde zelfs de openingstreffer), maar kon den het gemis van Ruud Gul lit niet echt goedmaken. Na de gelijkmaker (een knappe omhaal van Bram Rontberg) onbeerde Haarlem net dat beetje geluk, dat nodig was voor de overwinning. Van Vliet maakte op de lijn een inzet van Van der Veldt on schadelijk en invaller Pieter Keur (voor Nieuwenhuizen) kopte in de laatste minuut uit een vrije trap van Kleton op de lat. Utrecht Van het huidige spelersbestand van FC Utrecht, waaruit aan het einde van het seizoen en kele spelers ten behoeve van de schuldinlossing verkocht moeten worden, hebben al leen doelman Van Breukelen en spits Carbo forse transfer- waarde. Zij hebben gistermiddag aan de Veemarkt in het competi tieduel tegen NAC echter verwoede pogingen onderno men bij hun huidige club te blijven. Van Breukelen en Carbo waren voor 4500 toe schouwers de matigste spe lers van FC Utrecht, dat het eerste verliespunt in de nood- akkomodatie incasseerde. De wind en het met zand be strooide veld speelde tweeën twintig acteurs danig parten. Zo schoot Van Tamelen bijna in eigen doel tijdens de eerste helft, waarin niet gescoord werd en NAC de beste kan sen kreeg. Swanenburg ver prutste een juweel, zoals ook Carbo dat op slag van rust aan de andere kant deed. Monster vond twee minuten na de pauze wel het lege doel, nadat Carbo tegen Von Seyd- litz had aangeschoten. Nor maliter drukt FC Utrecht door na zo'n moeizaam ver kregen openingstreffer. Dat gebeurde dit keer niet. Van Veen ging weer terug naar de achterste positie. Een verde diging goed organiseren kan de spits van nature niet best en NAC kwam gelijk door Van der Borgt, die een dek- kingsfout van Van Tamelen en een verkeerde opstelling van Van Breukelen koelbloe dig via de korte hoek afstraf te. Na deze gelijkmaker maakte NAC het speelveld weer erg klein. Van Veen, die voor rust tweemaal een gele kaart ris keerde voor het bewust "op de benen spelen" tegen Was- lander en Janssen, doorbrak de opsluiting. Het was teke nend dat de 35-jarige routi nier de beste man was in Ber gers jonge formatie. In de 68e minuut lanceerde Van Veen Carbo met een juweel van een dieptepass. Carbo ver scheen volkomen vrij recht voor het doel, maar schoot hard en ver naast. De Utrechtse topper was een tobber geworden. Van Veen zette Utrecht per soonlijk toch weer op voor sprong. Twee minuten nadat zijn kopbal op de lat sloeg en zijn dubbele rebound door Janssen van de lijn werd ge haald prikte hij de bal in de hoek na aangeven van Van Tamelen. Opnieuw trok hij zich daarna terug in de verde diging om het laatste kwar tiertje rustig uit te spelen. Zo kon het gebeuren dat Van Veen ook verantwoordelijk was voor NAC's, over het ge heel gezien verdiende, gelijk maker. Zes minuten voor tijd schoot ex-PSV'er Janssen van twintig meter afstand op doel. Het werd een slappe rol ler. Het leer raakte echter de schoen van Van Veen, waar door het een compleet andere richting kreeg en Van Breu kelen een wanhopige, maar kansloze grabbelaar werd. "Nu wordt het voor ons een leuk carnaval", stelde NAC trainer Janssen tevreden vast. telde. Sparta kwam er met de ne derlaag van 3-1 nog genadig af. Heracles verzuimde het karwei af te maken. Met name Bossink schitterde in het missen van kan sen. Desondanks was trainer Jan Morsink terecht tevreden over het spel van zijn ploeg. De geluk kige Morsink na afloop: "Ik heb wel rekening gehouden met de mogelijkheid van een overwin ning, maar verwachten kun je een dergelijke zege niet. Barry Hughes bestreed het feit dat zijn team Heracles zou hebben onderschat. De trainer van de Rotterdammers: "Iedereen was gemotiveerd. Alleen denken een paar spelers dat hun niets kan gebeuren, waardoor er nogal slordig werd terugverdedigd, ter wijl er ook een paar geen verant woording durven te nemen. We hoeven nog niet in paniek te ge raken, maar er moet wel iets ge beuren. Ik ben geen man, die een elftal snel verandert maar er wordt maandag wel een hartig woordje gesproken. Ik zoek geen excuus, maar we missen Loggie duidelijk. Hij is een speler die lijn in de aanval kan brengen." Heracles zocht direct de aanval. De defensie van Sparta werd her haaldelijk op snelheid uitge speeld. Nadat Bossink al in de eerste minuut voor gevaar had gezorgd, opende Unaola, die door Lalopua op fraaie wijze was weggestuurd, de score. Drie mi nuten later had Sparta, na een schitterende aanval van Heracles via de ver opgerukte Poell, alle geluk dat Kruzen verzuimde in te koppen. Diezelfde Poell ging zés minuten later grandioos in de fout. Volkomen vrijstaand speel de hij de bal naar Van der Gijp, die weliswaar op doelman De Clerck stuitte, maar in de re bound maakte Lengkeek geen fout. Eén minuut later leidde de thuis club tot grote vreugde van het publiek alweer. Kerr werd in stelling gebracht door Unaola en gaf doelman Formannoy geen enkele kans: 2-1. Heracles ging onvermoeid door, maar de ver groting van de voorsprong had pas na rust plaats, ondanks enke le zeer grote kansen. Nadat Spar ta via Lengkeek dicht bij de ge lijkmaker was, zijn inzet beland de tegen de paal, had Kerr aan de andere kant opnieuw succes na voorbereidend werk van Unaola en Van Staa. Dat het bij die score van 3-1 bleef, was geen verdien ste van Sparta, maar kwam door dat Heracles de kansen niet meer benutte. AZ-PEC Zwolle AZ heeft zes goals gemaakt tegen PEC/Zwolle in de eerste van d twee kwart/finale wed strijden u het bekertoernooi. Het hadden twee keer zoeel kunnen zijn, on dat de landskampioenen ongi veer driemaal zoveel kansen kr< gen die in de rubriek doelrijp g< rangschikt moeten worden. De conclusie dat er iets mis wa met de verdediging van PEC lip- dus voor de hand. Er was eiger lijk alles mis, zeker wanneer n kening gehouden worden m*E het feit dat er perioden in d n wedstrijd waren dat AZ ni€ is werkelijk aandrong. Fits Kol n bach, de na afloop vrij bitter g< E stemde Zwolse trainer, stelde da v zijn spelers zich niet aan de ai v spraak (kort op de main dekkenj s hadden gehouden. s c Want AZ lust natuurlijk wel soe] c van tegenstanders die zich gc t dwongen weten in een dwang r buis van vrijwel onuitvoerbar 1 opdrachten. Kist kort dekkei kan, Oberacher is iets en Tol vee moeilijker. En wat moet er dai gebeuren met Metgod en Hoverf-.' kamp? Wat moeten Fuhler, Vai der Hengst en Hendriksen doei tegen Peters, Nygaard en Jon ker? Die drietallen, van PEC Zwolle en AZ zijn niet vergelijk baar, en juist het Alkmaarse mid denveld is het dragende deel vai de ploeg. PEC heeft zich dat on voldoende gerealiseerd en kreej daarvoor al snel de rekening aan geboden, omdat Jan Peters plek ken wist te vinden waar niet U dekken viel en vanwaar hij zijn ploeggenoten betrok in leuke plannen. Niet voor PEC natuurlijk, dat in de tiende minuut door Jonker zijn verdediging zag opengebroken en door Tol op achterstand kwam. AZ had de tegenstander volledig in een knellende greep, maar wilde, zo leek het, als de ka-j? ter nog even met de kansloze muisjes spelen. Een goed kwartier na de hervatting kwam er nog een vierde treffer bij door Zwollenaar Hendriksen nadat Oberacher duidelijk had gemaakt dat de uitstekende doel man Van Geffen voor hem te groot en het doel veel te klein was. PEC bleef ook daarna nog probe ren, het hardst door spits Dela- J mere, maar die presteerde het J minst. De andere twee aanvallers zorgden dan ook voor het tegen doelpunt, Jans maakte de ope- 1 ning, Riemens werkte af. Kist en 4 Nygaard plukten in de laatste tien minuten voor AZ nog twee treffers van de bomvolle kansen- boom: 6-1. EREDIVISIE Go Ahead Eagles-PSV 1-2 (1-2). 14. Eykelkamp 1-0, 29. W. v.d. Kerkhof 1-1, 36. Landsbergen 1-2. Scheids rechter: Mulder. Toeschouwers: 12.000. Haarlem-FC Den Haag 1-1 (1-0). 38. Van der Vldt 1-0, 52. Rontberg 1-1. Scheidsrechter: Keizer. Toeschou wers: 4000. FC Utrecht-NAC 2-2 (0-0). 47. Mon ster 1-0, 58. Van der Borgt 1-1, 76. Van Veen 2-1, 84. Janssen 2-2. Scheidsrechter: Weerink. Toe schouwers: 4500. Feyenoord-De Graafschap 1-0 (1-0). BEKER AZ'67-PEC Zwolle 6-1 (3-0). 10. Tol 1-0, 39. Kist 2-0, 44 Tol 3-0, 63. Hen driksen (eigen doel) 4-0, 65. Rie mens 4-1. 79. Kist 5-1. 87. Nygaard 6-1. Scheidsrechter: Severein. Toe schouwers: 4000. Heracles-Sparta 3-1 (2-1). 10. Una ola 1-0, 19. Lengkeek 1-1, 20. Kerr EERSTE DIVISIE SW-Heerenveen 3-1 (1-1). Scheidsrechter Roelofsen. Toe schouwers: 1500. 8. Schulting 0-1, 40. Wamaar (strafschop) 1-1, 70. Peitsman 2-1, 75. Peitsman 3-1. DS 79-Wageningen 1-0 (0-0). Scheidsrechter Overkleef. Toe schouwers: 2000. 52. Braham 1-0. Amsterdam-Fortuna SC 1-4 (0-0). Scheidsrechter Fneze. Toeschou wers: 500. 56. Heit 1-0, 76. Zuidersma 1-1, 78. Zuidersma 1-2, 88. Zuidersma 1-3, 91. Ruys 1-4. SC Cambuur-Excelsior 2-3 (0-1). 21. Rutjes 0-1, 46. Pattinama 0-2, 49. Payne 1-2, 65. Booy 2-2, 68. Van der Padt 2-3. Scheidsrechter: Mittel- meyer. Toeschouwers: 4500. Veendam-Volendam 1-0 (0-0). 72. Swart 1-0. Scheidsrechter: Bannet Toeschouwers: 2200.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12