Leiden bijna in het nauw gedreven: 86-74 Fides Pacta verjaagt degradatiespook Handbalsters HVS op valreep naar zege Basketbalsters Leiden lijden verlies: 47-68 Trotters-jeugd: met dank aan Chapman.. Stars maakt indruk Donar volledig van slag af MAANDAG 15 FEBRUARI 1982 Sport PAGINA 13 LEIDEN - Het zelfvertrouwen van Spaarbank Trotters neemt met de week toe. Nadat de formatie van Michiel van der Meer door de komst van de Amerikaan Russell Chapman tot een volwassen eerstedivisio- nist is uitgegegroeid, neemt het optimisme met de wedstrijd toe. Tegen Uitsmijters (95-78) kon de ex-coach van de Rotterdam Zuid-dames het zich zelfs veroorloven de onervaren Gerard van der Berg vijf speel minuten bij het begin- en rustsignaal te geven. Een luxe die voor de winterstop volstrekt ondenkbaar zou zijn geweest. De nationale titel houder taekwondo beoefent pas een blauwe maandag de basketbal- spdrt, maar heeft inmiddels al bewezen de nodige aanleg voor diesport te hebben. Vandaar dat hij op het moment ronddobbert in de Leidse kweekbak met basketbaltalenten. Met de komst van Chapman kennen die Trotters een bloeiperiode, want de van Orca's gehuurde speler gunt de onervaren spelers ook de nodige scoringsmogelijkheden. De nieuwelingen Steven Bouman en Wim van Niekerk profiteerden tegen Uitsmijters optimaal van die kansen. En dat kwam deels ook omdat de ploeg uit Almelo de plaats in de or/derste regionen volledig waarmaakte. Daar kon de ijlings teruggeroepen Wil liams weinig aan veranderen. Hij gaf weliswaar fraaie assists, rebounde knap en had een goede schotselectie, maar zijn ploeggenoten begrepen zijn bedoelingen niet altijd, waardoor Trotters geregeld balwinst kreeg aangeboden. De 44-29 ruststand was dan ook niet verwonderlijk. Tot 19-19 was er sprake van enige strijd. Daarna zorgde een goed uitgevoerde zonepress via 32-23 voor de comfortabele voorsprong bij de pauze. In die periode Akon Van der Meer het zich ook nog veroorloven Tony Lamping zijn rentree te laten maken. De maandenlang door een knieblessure uitge schakelde Leidenaar deed het niet slecht. In de tweede helft consolideerden de Trotters-youngsters de voor sprong, want uitgerekend de routiniers Roel Klazinga en Will Moerer en aanvankelijk ook Chapman schoten ver onder hun gemiddelde, ter wijl de weinig ervaren Eric-Paul van Weeren zijn lengte overschatte en een paar keer onder de borden op Williams stuitte. De Uitsmijters kwa men daardoor even terug in de wedstrijd: 61-51. Toen deed Chapman evenwel waar hij voor aangetrokken is en met vijf rake schoten op rij zorgde hij ervoor dat Trotters na de winterstop ongeslagen bleef. Scores Trotters: Karim 4, Klazinga en Moerer 5, Beyersbergen 6, Lam ping 7, Van Weeren 12, Bouman 13, Van Niekerk 14 en Chapman 29 punten. Topscorer Uitsmijters: Williams 17 punten. HERMAN POOS LEIDEN - Vier nederlagen en daartegenover één benauw de zege. Ziedaar de zeer ma gere oogst van de zaalhand balformaties die de regio Leiden op landelijk niveau vertegenwoordigen. Voor die ene zege zorgden de da mes van HVS, anderhalve minuut voor tijd in de ze nuwslopende wedstrijd te gen WWV uit Winterswijk: 11-10. Foreholte kon tot de rust stand houden tegen v.d. Broek/DES, 6-4, maar werd na de hervatting volledig weggespeeld: 10-17. In de tweede divisie C moest Oase in eigen huis een forse ne derlaag incasseren tegen Gilze: eindstand 9-17. De heren van Saturnus kwa men tweemaal in actie. Af gelopen vrijdagavond in Rotterdam voor de over te spelen wedstrijd tegen Ac tief en gisteren in Middel burg tegen EMM. Eén punt haalde de nog steeds door blessures achtervolgde Leidse ploeg binnen. Giste ren bleek EMM in Middel burg te sterk: 15-12. HVS had net als indertijd in Winterswijk problemen met de schutters uit de Winters- wijkse tweede lijn. Daarbij kwam dat de break-out, het zo langzaamaan door alle ploegen van IA gevreesde Stompwijkse wapen, giste ren precisie mistte. De aan val creëerde wel voldoende mogelijkheden, maar door onzuiver schiten leverde dat te weinig treffers op. Alleen Lenie van der Bosch had het vizier op scherp staan. Zij was het ook die in de van spanning zinderende slotfa se van de wedstrijd opluch ting bracht met een koele in zet vanaf de cirkel: 11-10. De HVS-produktie werd ver zorgd door Lenie van der Bosch (5x), Sjanle Waayer (3x), Marijke Luyten (2x) en Ank van der Bosch. Bij Van der Broek/DES kreeg Foreholtes gerenommeerde afstandsschutter Hannie Boskamp direct eén per soonlijke dekking. Daar vonden de Eindhovense da mes aanvankelijk weinig baat bij. Hannie Boskamp scoorde ondanks de dekking immers tweemaal. Al draal de de Voorhoutse aanval stroef, DES kon niet verhin deren dat Foreholte met een 6-4 voorsprong ging rusten. Na de hervatting werd dat an ders. DES volhardde in de persoonlijke dekking op Hannie Boskamp en bleek toch voor de juiste defensie ve speelwijze te hebben ge kozen. Van de Voorhoutse aanval bleef weinig anders over dan individueel gep^ie- kraan openzetten. Het bracht voor Foreholte de onthutsende eindcijfers 10-17 op het scorebord. Al leen Nel Geerlings (4x), Mar lies Tuurenhout en Elly Hoek (ieder 2x), konden nog iets terugdoen. Op een schuttersfestijn werd in de tweede divisie ook Oa se getracteerd. Gilze, van welke ploeg uit nog royaal met 10-4 werd gewonnen, deelde in Roelofarendsveen een dreun uit: 9-17. Voor die monsterscore zorgde Gilzes Ank de Geer, die indertijd op eigen grondgebied overi gens niet van de partij was: "Ik was geblesseerd en had problemen met de leiding en de hele gang van zaken bij ons. Maar het ging niet zo goed met Gilze en toen mij werd gevraagd om de ploeg uit de misère te helpen, heb ik de schoenen weer uit de kast gehaald". Oase moest de schotkracht van Ank de Geer ondervinden. Zij scoor de maar liefst 9 treffers. Bij Oase was Helma Stigter weer goed voor 5 doelpun ten, Gerrie Hoogenboom te kende voor 2 trefTers en Riet Broesterhulzen en Roos van der Poel, leder voor één. De heren van Saturnus kwa men vrijdagavond geladen in het "veld" tegen Actief, dat zijn laatste kampioens kansen verdedigde. De Lei- denaars, nog steeds achter volgd door het blessures- pook, waren belust op winst. Het bleef bij een, zij het kostbaar, puntje: 14-14. Robbie Spiekerman, nu met Cor Bakker van de vetera nen als tweede man in het Saturnus-doel, weerde zich gelijk zijn stand-in, gewel dig. Ook de Leidse aanval deed dat met de razendsnel le Jan Wolter IJssel de Schepper in een hoofdrol. Met de rust leidde Saturnus met 10-7, na 12 minuten in de tweede helft zelfs met 12-7. Maar de aanval wilde meer, wilde die toch ruime marge nog uitbreiden en dat gaf Actief de kans om te wachten op Leids balverlies en de break-out te hanteren. Met nog een minuut te spe len werd het 14-14. In een alles of niets poging schakelden de Rotterdam mers over op een man-tegen- man defensie. Dat zou op niets zijn uitgelopen als de goed leidende arbiters de overtreding tegen Menno Bom. die zich aan de cirkel had vrijgespeeld en op de grond werd gedrukt, met een strafworp hadden geho noreerd. Maar waarschijn lijk geïmponeerd door het gejoel van de Rotterdamse aanhang negeerden zij de overtreding. Het bleef 14-14. Gisteren In Middelburg kon Saturnus tot diep in de tweede helft, spelend zonder de nu weer door een virus- Infectie gevelde Hans Zwaan, EMM bijbenen: 9-9. In het laatste kwartier ech ter moest de roodwitte gar de wijken voor het fysieke geweld van de Middelbur gers: 12-15. John van Smlr- ren (3x), Anton Klok (5x), Menno Bom (2x), Jan Wolter IJssel de Schepper en Hans B lans jaar scoorden voor Sa turnus. Voor MMO kon ln de derde di visie G alleen Lydy Vink kampioenskandidate DWS tegengas geven. Zij scoorde 6 treffers. Elly van Leeuwen, al na 16 seconden hard aan gepakt door de forse DWS defensie, speelde weliswaar verder maar met een half dicht rechteroog. Dat kwam haar trefzekerheid uiteraard niet en goede. Zij kwam maar tot een treffer: 7-18 voor DWS. FRANK BONTE LEIDEN Pas in de laatste seconden werd het klasseverschil benadrukt. Michael de Jager, de talentvolle spelverdeler van Stars, werd toen met twee magnifieke acties, vernederd door Mitchell Plaat, Nederlands beste guard. En hoewel Parker Leiden won (86—74), kwam ook Michael de Jager met zijn overige ploeggenoten als winnaar uit de strijd. Tekenend voor zijn club was wel dat de Haarlemmer weigerde op de grond te blijven liggen, nadat hij tot tweemaal toe over zijn ei gen benen was gestruikeld bij een schijnbeweging van Plaat. Stars, aan de vooravond van de competitie door insiders als de gradatiekandidaat getipt, bleef 'doorknokken' tot aan het eind signaal. Zonder Nederlandse Amerikaan, maar met 'anderhal ve' Yank (Kirkland krijgt over twee maanden te horen of zijn aanvraag voor naturalisatie wordt ingewilligd) en een spon sorbedrag waarmee het gros der eredivisieclubs nauwelijks een kwartaal van rond kan komen, wordt er optimaal gepresteerd door Stars. De sterren worden weliswaar zel den van de hemel gespeeld, maar de formatie van Ruud Harrewijn heeft inmiddels toch de naam opgebouwd van stuntteam. Al leen al tegen de top vijf vergaar den de Haarlemmers meer pun ten dan hen aan het begin van het seizoen waren toebedacht. „Een kwestie van gecontroleerd spelen", oordeelt Harrewijn. Waarmee hij opvallend beschei den zijn eigen inbreng relati veert. De voormalige international solli citeert in het huidige seizoen na drukkelijk naar een positie bij een financieel meer bedeelde vereniging. Niet alleen omdat zijn club gedoemd is te verdwij nen („Onze sponsor stopt en we zoeken nog steeds tevergeefs naar een opvolger"), maar omdat Harrewijn veel beter presteert dan menig andere coach die een draagkrachtiger geldschieter achter zich heeft staan. Zaterdagavond hanteerde de Haar lemmer een spelopvatting die zo simpel is als de rekensom 1 plus 1. Zijn vele uitstapjes naar de Vijf Meihal leerde Harrewijn dat hij moest proberen de toevoer naar de Leidse schutters te ver hinderen. En hoe doe je dat: Door de spelverdelers niet de ge legenheid te bieden de ballen op maat naar hun ploeggenoten te passen. „Want", vertelde Harre wijn na afloop, „Leiden heeft een aantal trage spelers. Je moet pro beren die te overspelen. Vooral als Emill Hagens of Mitchell Plaat aan de kant zit". Het was allerminst fraai hoe die tactiek werd uitgevoerd. Het betonbas- ketbal van Stars leidde tot 26 teamfouten. De Haarlemmers mochten dan ook van geluk spre ken dat alleen Liesdeck het eind signaal niet haalde, want ook De Jager en Wessels stonden op scherp met vier fouten. Scores Stars: Koster 2 (20%), Schön 2 (25%), Liesdeck 4 (33%), Vriesema 4 (67%), Emanuels 3 (50%), De Ja ger 8 (100%), Wessels 12 (46%), Kirkland 16 (50%) en Lockhart 18 (60%) punten. Schotpercentage team: 51. Leiden: Hagens 2 (20%), Fopma 2 (33%), Bruinsma 5 (50%), Kragt- •wijk 10 (56%), Downey 13 (67%), Puidokas 24 (60%) en Plaat 30 (64%) punten. Schotpercentage team: 56. Zij werden derhalve niet het slachtoffer van hun eigen spel. Dat werd wel Emill Hagens en in minder mate Sid Bruinsma die in nauwelijks twintig minuten al vier P's veroorzaakte. Hagens haalde weliswaar ook het einde, maar evenwel niet zonder per soonlijke schade. Tegen zijn ou de club deelde de fysiotherapeut zichzelf een mentale tik uit. Bij 75-60 leek eindelijk de wed strijd, die eigenlijk geen wed strijd had mogen zijn, gestreden. Een lachwekkende blunder van het arbitrale duo v.d. Berg/Rues- sink en dom balverlies van Emill Hagens zorgde voor hoogspan ning in de Vijf Meihal: 77-72. Volledig gedesillusioneerd zocht LEIDEN - Door de 47-68 neder laag tegen het Haarlemse Eve and Adam Stars zijn de dames van Parker Leiden weer een for se stap dichter bij de degradatie gekomen. Leiderdorp verloor van koploper DAS (70-82) ter wijl MSV in dezelfde eerste klas se rayon wel zegevierde; OSG werd met 80—67 naar huis ge stuurd. Lisse versloeg Lions met 60-68 en ook Blitz won van Ale xandria. 84—55. Luba verloor kansloos van Dunckers: 92-68. P/Leiden-Stars 47-68. Het zal voor de dames van Leiden een moeilijke zaak worden zich in de eredivisie te handhaven. Stars was op papier ook een van de minderen, maar zelfs tegen zo'n ploeg was Leiden al kansloos. De tegenstander speelde met veel meer inzet en schiep daarmee de basis voor de zege. Voor de rust hadden de Haarlemse meisjes de wedstrijd al beslist. Met fel ver dedigen en een goed afstand schot werd Leiden op een 23-41 achterstand gezet. Bij Leiden ontbrak die felheid totaal en voor een doeltreffend afstandschot was niemand te vihden. Marijke Klos Een vertrouwd beeld bij Leiden. Marijke Klos scorend onder de basket. Hagens (hij scoorde bovendien tegen een schotpercentage van 20 slechts twee punten) vervol gens de spelersbank op. Plaat toonde zich op dat moment de ware leider. Een vriendschap pelijk tikkie en de troostende woorden „Geeft niet. Kom op Emill" maakten zijn inbreng vrij wel perfect in de ontmoeting te gen Stars. De speelwijze van de opponent maakte van hem een kat in het nauw. En zoals bekend kan die rare sprongen maken. Plaat vertaalde dat gezegde posi-' tief. In de eerste helft loodste hij Leiden tegen een schotpercenta ge van 83 (zestien punten) naar de voordelige ruststand van 45-38. En ook in de tweede helft bleef hij onverstoorbaar scoren. Om tenslotte een kroon op zijn solo-optreden te zetten met twee magnifieke acties. HERMAN POOS Ook na de pauze was bij Leiden het heilige vuur niet aanwezig. Teke nend voor het geheel was dat de juniores Dorien RosdorfT, Anne- marie Meyer en kadette Annette Zondervan het beste van het spel hadden. Aanvallend was zoals al tijd Marijke Klos het meest suc cesvol (30 punten). LEIDEN - In de Overgangsklasse B van de zaalkorfbalcompetitie kan er voor Fides Pacta prak tisch niets meer mis gaan. Door de 8-7 overwinning op Nic. uit Groningen heeft de ploeg van Gerard Bos zich stevig in de mid denmoot genesteld, zodat de laatste drie wedstrijden met ver trouwen tegemoet kunnen wor den gezien. Anders is dat met De Danaïden. In Helmond speelden de blauwwitten weliswaar gelijk, maar het degradatiespook zal tot en met de laatste wedstrijd le vensgroot aanwezig blijven. In de Eersteklasse herstelde Pernix zich en won overtuigend van Snel met 13-8. Voor Ons Eiland is het avontuur in de Eersteklasse voorbij. Zonder één punt te ver garen degradeert Ons Eiland naar de tweede klasse. Fldes Pacta-Nic. 8-7 (6-4). Het op treden van Fides Pacta in de Overgangsklasse kan zonder meer succesvol worden ge noemd. De sterk verjongde Fides Pacta-ploeg die vorig jaar als her boren in de eerste klasse kam pioen werd, heeft in elk geval kans gezien zich in de sterke Overgangsklasse te handhaven. Nic. was Fides Pacta's laatste klip waar omheen gezeild moest wor den om het degradatiegevaar af te wenden. Het was voor de Gro ningers eveneens een laatste mo gelijkheid om een aanstormende degradatie te keren. Binnen 1 mi nuut en 48 seconden kreeg het talrijke publiek al vier goals voorgeschoteld. Deze vliegende start zette beide ploegen aan tot een hoog tempo, maar nadat Ro bin Sommeling en Dick Onder water 3-2 en 4-3 hadden aangete kend viel er zowel bij Fides als bij Nic. een sterke terugval te be speuren. In de tweede helft zag Fides Pacta kans de 6-4 ruststand tot 8-4 te vergroten in een spelperiode, waarin alleen Wilma Neuteboom een aantal goede akties liet zien. Maar met nog 5 minuten speel tijd geraakte Fides toch nog lich telijk in de problemen. Via 8-5 slaagde Nic. erin op 8-7 te ko men. Maar ondanks de spanning hielden de Leidenaars in de laat ste 3 minuten het hoofd koel. Doelpunten: Robin Sommeling 2x, Nico Pikaar 2x, Dick Onder water, Janneke Verlind, Hennie Piket en Wilma Neuteboom. OEC-De Danaïden 9-9 (3-5). De kansen om de degradatie te ont lopen worden voor De Danaïden met de week kleiner. Hoewel de Leidse ploeg een punt uit het duel met OEC wegsleepte veran derde haar positie ten opzichte van de degradatieplaatsen nau welijks, daar Rigtersbleek even eens tot een puntendeling kwam. De enige kans voor handhaving is nu nog het behalen van zes punten uit de laatste drie wed strijden. Tegen OEC kon De Danaïden tot diep in de tweede helft bogen op een verdiende voorsprong. Via 3- 5 bij rust leek de ploeg met nog tien minuten te spelen in veilige haven beland: 6-9. OEC had ech ter nog een goede eindsprint in huis en kwam in de laatste se conde nog op 9-9. Doelpunten: Kees Christiaanse 3x, Hans v.d. Leek 3x, Eric Peters 2x en Bea Schrama. Blauw Wit'51-Zulderkwartler 10- 12. Ook voor Zuiderkwartier komt nu alles op de komende wedstrijden aan. De nederlaag tegen Blauw Wit, dat bikkelhard speelde, diende zich al snel aan. De 7-3 achterstand heeft Zuiderkwartier niet weten om te buigen. Pernlx-Snel 13-9 (4-3). In de eerste helft en de eerste tien minuten van de tweede helft was Pernix niet bij machte afstand te nemen van het verrassend breed aanval lende Snel. Dit spel leidde al di- rekt tot een 0-2 achterstand, maar de Leidse ploeg zag het tij keren, toen Agnes de Rooij in de 13e minuut voor 1-2 zorgde. Per nix had daarna de wedstrijd wel onder controle, maar kon dit met in voldoende doelpunten uit drukken. Pas diep in de tweede helft wist Pernix Snel onder een lawine van doelpunten te bedel ven. Via 7-5 en 8-6 liepen de Lei denaars weg naar 10-6 en 13-7. Pas in de laatste twee minuten kon Snel nog een wijziging in de stand aanbrengen: 13-9. Overige doelpunten: Peter Kuipers 5x, Carla Kuipers, Kees Hortensius, Janko Breed veld, Kees Brokaar 2x. Janneke Mulder. TOP-Vriendenschaar 10-9 (6-1). Al hoewel de uitslag anders doet vermoeden heeft TOP toch wei nig moeite met Vriendenschaar gehad. Zeer gemakkelijk creëer den de Sassenheimers in de eer ste 20 minuten een 5-1 voor sprong. Concentratieverlies bracht Vriendenschaar weer dichtbij een gelijke stand (5-4). TOP bracht daar in de tweede helft rigoureus verandering in en liep zonder veel moeite weg naar 9-5. Maar weer gaf het toen Vriendenschaar alle ruimte om dichterbij te komen (9-8). TOP besliste de wedstrijd in haar voordeel door 10-8 aan te teke nen. In de voorlaatste minuut scoorde Vriendenschaar nog te gen. Doelpunten: Wim van Ker- kum 4x, Hans Oudshoorn 3x, Anne v.d. Zaag, Anneke v. Ker- kum en Wilma Kühn. Ons Eiland-Albatros 10-13 (6-6). Het zonder één winstpunt en daardoor reeds gedegradeerde Ons Eiland hield Albatros tot 8-8 gemakkelijk bij. Daarna forceer de het hardspelende Albatros de overwinning. Doelpunten: Rob Hasselbach 4x, Huib Hasselbach 2x, Patrick Verra, Jan van Kalke ren, Wim Nijenhuis en Coby De- genaars. In de tweede klasse behaalden zo wel De Algemene als Crescendo een belangrijke overwinning. Crescendo won in een spectacu laire wedstrijd met 9-7 van IJs- selvogels. Tegen het einde treu zelde Wilfred Corneüsse met het nemen van een strafworp. Opzet telijk. "Want nergens staat ver meld datje een strafworp binnen een tijdslimiet moet nemen", zet te Piet l'Amie zijn pupil tot een tijdrekkende actie aan. De man in het zwart maakte echter aan deze vertoning een eind door de tijd stil te zetten. Toen moest Crescendo wel, maar maakte daarbij geen fout: 9-7. Doelpun ten: Rid, Baak 2x, Liesbeth Kok 2x, John Huigsloot 2x. Wilfred Corneüsse 2x, Tesse Burghouwt. De Algemene versloeg DES in de tweede helft. De eerste helft werd met 3-3 afgesloten, maar toen Ruud van Vüet in de ploeg kwam voor Wim van Iterson was het een bekeken zaak. Voor Al gemene scoorden: Wim van Vliet 5x, Ruud van Vüet 2x. Ineke Zwaak en Ton Bcij. GERT GRESSIE LEIDEN Donar is volledig van slag af. Na Amsterdam kreeg nu het onderaan staande Dordrecht aansluiting met de middenmoot 8791 Zonder Botse en Bolte cn de slecht schietende De Waard (30 procent) werd Donar verslagen. Hoofdoorzaak: de alleskunnende Jones die 36 punten liet afdrukken. Landskampioen Den Bosch werkte routineus het duel met Amsterdam af (95-76), terwijl Brown verzuimde Noordkop naar winst te schieten te gen Tristars: 75-76. Leiderdorp-DAS 70-82. Leider dorp kon de koploper de eerste helft nog wel bijblijven. Na een aanvankelijke voorsprong van de thuisploeg leidde DAS halver wege pas met één punt. Na de pauze viel de bcsüssing. Wat ge forceerde schoten en een misluk te zone zorgden voor een gat van tien punten dat door Leiderdorp niet meer gedicht kon worden. Het volgend seizoen zal oud— Trotters trainer Ben van Cleef de selectie van Leiderdorp onder zijn hoede nemen. Succesvol MSV-OSG 80-67. Na twintig mi nuten was* de partij al besüst en coach Krouwel liet alle spelers aan hun trekken komen. Vooral binnen de bucket was MSV dit keer succesvol met in de hoofd rollen Bert en Evert van der Plas. Lions-Llsse 60-68. Ook Lissc had een uitstekende start (4-14). Door wisselvallig spel van Lisse kon Lions enkele malen dichtbij komen, maar de zege kwam nooit echt in gevaar. Blitz-Alexandria 84-55. On danks een matig schot en veel balverlies behaalde Blitz een gro te zege op het zwakke Alexand ria. Het rebounden was dit keer wel uitstekend verzorgd. Dunckers-Luba 92-68. In de tweede klasse rayon was Luba tegen het thuis ongeslagen Dunckers volstrekt kansloos. Vooral door een slechte verdedi ging had Dunckers een makke lijk avond. Bg Luba kwam John Codrington tot 22 punten. De Noor Enk Kvalfoss is zaterdag Wereldkampioen Biathlon op de tien kilometer geworden. De Oostduitser Frank Ullrich ein digde als tweede. ZAALHANDBAL België en Bulgarije zijn het afglo- pen weekeinde gepromoveerd naar de B-groep van het toernooi om het Wereldkampioenschap BOKSEN Alexis Arguello uit Nicaragua heeft zaterdag voor de derde achtereenvolgende maal zijn we reldtitel (W BA-versie) in het lichtgewicht succesvol verde digd. Arguello versloeg zijn Amerikaanse tegenstander Ja mes 'Bubba' Busceme door een knock-out in de zesde ronde. Ook halfzwaargewicht wereld kampioen Micheal Spinks hoef de zijn titel niet af te staan De Amerikaan versloeg zijn uitda ger Mustapha Wasajja in de zes de ronde via een technische knock-out BOBSLEE De eerste Zwitserse equipe heeft gisteren in Sankt Montz de we reldtitel Bobslee veroverd. Het Nederlandse kwartet Van Oos- trom, Geurts, Nieland en Droft eindigde als achttiende cn voor laatste.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 15