lONkHI administrateur Qnjv] salaris administrateur [mv] PERSi )NEEL personee/rl per so e&s8 ALL-ROUND VERKOPER soneel buitenuniversitair lidmaatschap van de universiteitsraad (m/v) FORD Creatief therapeut handenarbeid (m/v) (voor 4 of 5 dagen per week) kreatief therapeut(e) PEflJONEElP®rsone*' PERSONEEIfilfe1! PERSONEEL oersoneeT personeel p«?21 ^PERSONEEL'.it J personeel PERSONEEL peisoneel I Chr. s.g. "De Vlletschans" Apollolaan 262 - 2324 BZ Leiden Tel. 071-769243 Gevraagd z.s.m. CONCIERGE Leeftijd tot 35 jaar Enige administratieve ervaring strekt tot aanbeveling Salaris volgens rijksregeling. Tot de taak behoren alle voorkomende conciergewerk- zaamheden. Brieven aan de rector, dra. F. Th. van der Linde. Oproep voor gegadigden voor het In de Wet Universitaire Bestuurshervorming 1970 zijn de taken van de centrale bestuursorganen van de universiteit Universiteitsraad en College van Bestuur geregeld Oe Universiteitsraad is het beleidsbepalend orgaan, waarin aan de orde komen zaken op het gebied van de middelen, de planning, de studentenvoorzieningen, de bouwzaken, e d De beleidsvoorbereiding en -uitvoering geschiedt door het College van Bestuur, dat voorts belast is met het beheer van de.middelen van de universiteit De Universiteitsraad bestaat uit 40 leden 33 uit het wetenschappelijk personeel, het technisch en administratief personeel en de studenten en 7 zogenaamde buitenuniversitaire leden, benoemd door de Kroon op aanbeveling van de Universiteitsraad. Op korte termijn ontstaan er vakatures voor buitenuniversitaire leden benoeming geschiedt voor een periode van twee jaar. beginnend op 1 september 1982 Momenteel hebben in de Leidse Universiteitsraad drie vrouwen en vier mannen zitting als buitenuniversitair lid. Voor het buitenuniversitair lidmaatschap wordt gedacht aan personen die vanuit hun specifieke maatschappelijke achtergrond en werkzaamheden een bijdrage kunnen leveren aan het universitair bestuur In aanmerking komen bijvoorbeeld personen - woonachtig of werkzaam in de randstad uit de sfeer van vakorganisaties, kommunikatiemedia. bedrijfsleven, overheid. Vwo/hbo. welzijnswerk en kerken Van deze leden wordt verwacht dat zij aktief deelnemen aan vergaderingen van de Universiteitsraad, die in de regel 1x per 2 weken op maandagavond plaatsvinden; dat zij zitting nemen in één raadskommissie, die in de regel 1 x per 1 2 weken overdag vergadert. In totaal kosten deze aktiviteiten t 8-12 uur per week Aan het raadslidmaatschap is een vakantiegeldregeling alsmede een onkostenvergoeding verbonden, tevens worden reis- en maaltijdkosten vergoed Diegenen die belangstelling hebben voor het buitenuniversitair lidmaatschap worden verzocht hun gemotiveerde sollicitatie - vergezeld van een curriculum vitae vóór 1 maart 1982 te richten aan de griffier van de Universiteitsraad, mw. M. C Engelsman-Postma. Buro van de Universiteit. Stationsweg 46. 2312 AV Leiden (telefoon 071 - 148333, toestel 3125. b.g.g. 3069) Degenen die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten kunnen zich ook tot bovenstaand adre3 wenden Belangstellenden kunnen informatie verkrijgen bij de griffier van de raad (telefoon 071 -148333. toestel 3125, b.g.g. 3069) en bij de heer G J Jansen, voorzitter van de raad (telefoon 071 -148333, toestel 3138) 'Van Bunningen-Central B.V. Voor onze vestiging In Alphen a/d Rijn zoeken wij op korte termijn een: Gaarne komen wij In contact met geTnteresseerden, die op grond van hun opleiding, ervaring en persoonlijkheid voor de vervulling van deze positie In aanmerking komen. Vereist wordt: 1. meerjarige ervaring In de automobletverkoop 2. geheel zelfstandig verkooptransacties at te kunnen Sluiten. 3. gedegen kennis omtrent taxeren van gebruikte automobielen. 4. energieke persoonlijkheid. Indien u belangstelling heeft, schrijft u dan een brief met vermelding van opleiding en ervaring en recente pasfoto, welke u kunt richten aan: Van Bunningen-Central Automobielbedrijf B.V. Postbus 123 - 2400 AC Alphen a/d Rijn, t.a.v. dhr. F. H. J. van Bunnlngen psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Wegens vertrek van de huidige functionaris wordt voor één van de teams voor middellange behande lingen gevraagd een De Jelgersmakliniek heeft 72 behandelplaatsen en bestaat uit 5 units. Er wordt gewerkt in 5 multidis ciplinaire teams. In het team zijn reeds 2 creatief- therapeuten werkzaam. Taakinhoud: Het doen van individuele creatieve procesthera pie; Creatieve procestherapie in de teamgroep; Deelname aan teamoverleg. Vereist: Opleiding Middelloo, specialisatie handenar beid; Kennis van en belangstelling voor de theoreti sche onderbouw van de creatieve therapie. Inlichtingen: Dhr. M. Slappendel, hoofd activiteitentherapie, tel. 071-148333, toestel 4641 of 4640. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Postbus 1250, 2340 BG Oegst- geest, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Behalve de grootste landbouwwerktuigenfabriek van Vicon is in Nieuw Vennep eveneens Vicon Holding gevestigd. Deze "moeder maatschappij", waarbinnen een aantal centrale stafdiensten zoals Marketing, Produktontwikkeling, Publiciteit, Aftersales Services en Distributiecentrum opereren, heeft een eigen administratie. Hiervoor zoeken wij met spoed een die rechtstreeks rapporteert aan de Concerncontroller en leiding geeft aan een medewerkster. De funktie omvat onder meer de volgende taken: de verzorging van het grootboek van de Holding; maandelijks opstellen van een balans en een verlies- en winst rekening en analyseren van de resultaten; opstellen en bewaken van de kostenbudgetten van de Holding- afdelingen; verzorgen van de jaarafsluiting; de verantwoordelijkheid voor de verkoop- en voorraad administratie; de aangifte BTW voor de fiscale eenheid Vicon. Om deze funktie naar behoren te kunnen vervullen, verwachten wij van u een afgeronde HEAO-opleiding; met MBA en SPD-I kunt u echter ook reageren. Naast een ruime ervaring in het zelfstandig voeren van een administra tie zijn goede kommunikatieve vaardigheden en een scherp analytisch vermogen van belang. Uiteraard is de beloning in overeenstemming met het nivo van de funktie. Dit komt zowel tot uitdrukking in het salaris als in de secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht kontakt op te nemen met drs. F.M. Spruyt, Manager Personele en Sociale Zaken, voor verdere inlichtingen. Uw sollicitatie kunt u eveneens aan hem richten. Vicon fabriceert landbouw werktuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep, Oosterzee en Emmen), Spanje en India. Verkoopmaat schappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofd kantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. De salarisadministratie voor alle Nederlandse Vicon-vestigingen vindt eveneens centraal plaats in Nieuw Vennep. De salarisgegevens van ruim 650 medewerk(st)ers worden hier met behulp van een computer verwerkt. Binnenkort komt hier de funktie vakant van Naast het beantwoorden van vragen over de salarisbetaling dient tevens informatie te worden verstrekt over de uitkeringen volgens de sociale verzekeringswetten en de pensioenrechten. Voor deze zelfstandige funktie, waarin leiding wordt gegeven aan een medewerker, zoeken wij een man of een vrouw die aan de volgende eisen voldoet: middelbare schooldiploma en enige boekhoudkundige kennis; grondige kennis van sociale verzekeringswetgeving en loonbelasting; ervaring met computermatige salarisverwerking (bij voorkeur met het IBM-ASAP systeem). Kandidaten die kursussen op het gebied van salarisadministratie en/of sociale verzekeringen hebben gevolgd, genieten de voorkeur. Deze belangrijke funktie wordt vanzelfsprekend uitstekend gehono reerd, terwijl de secundaire arbeidsvoorwaarden onder meer winst deling, reiskosten- en studiekostenvergoeding omvatten. Inlichtingen over deze vakature kunnen worden ingewonnen bij drs. C.J. Paauw, Manager Financiën en Automatisering. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer W.J. van Maris. Vicon N.V., Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. Tel. 02526 -7 28 41 7 30 41 werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster in de Penitentiaire Inrichtingen te "s-Gravenhage. Een baan In een gevangenis of huls van bewaring (penitentiaire Inrichting) is een „job" waar |e Je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat |e echt solliciteert. Daarom worden er diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar Je over het beroep van bewaarder/ bewaarster allerlei Informatie kunt krijgen. Het aanvangssalaris is f 2220,- bruto per maand. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2783,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijk heden nog niet uitgeput. Genoemde salarissen zijn exclusief 7'/j°/o vakantie-uitkering. Voor het verrichten van onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven. Als bewaarder oft bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Wil je alles weten over dit beroep en de mogelijkheden, kom dan op één van de onderstaande informatiedagen in het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut (CWOI) in "s-Gravenhage, Ruime parkeergelegenheid aanwezig. zaterdag 20 februari 1982 zaterdag 27 februari 1982 Met je voorkeur zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden. Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden Vul onderstaande bon in en stuur hem op (als brief frankeren) naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP 's-Gravenhage, tel. (070)-46 93 81 (tijdens kantooruren). Je krijgt dan een uitnodiging voor de informatiedagen toegestuurd. S< De heer/mevr./mej. geb.datum: brilsterkte; woonplaats; vac.nr. (s.v.p. postcode vermelden) vac.nr. Wil graag een uitnodiging voor de informatiedag ..bewaarder/ster' Q zaterdag 20 februari 1982 zaterdag 27 februari 1982 bewaarder 1-3052/1158 bewaarster 1-3053/1158 (hokje aankruisen s.v.p.) "Sancta Maria" te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. Voor het individueel en groepsgewijs aanbieden van kreatieve therapie in "De Boekhorst" zoeken wij een met opleiding Mikojel. "De Boekhorst" is een onlangs in gebruik genomen nieuwbouw- complex voor de huisvesting van 84 psychiatrische patiënten. Het bevat 4 afdelingen, t.w. één voor opname, één,voor vervolg- behandeling en twee voor langdurig verblijf. Te zamen vormen de afdelingen een organisatorische eenheid. De afdelingen hebben elk een specifieke werkwijze, die varieert van een groepsgerichte aanpak volgens de principes van het TG-model tot meer individueel gerichte direktieve therapievormen zoals gedragstherapie. Het zal de taak van de kreatief therapeut(e) zijn om, door het leren van non-verbale uitingsvormen de sociale vaardigheden te trainen en zo bij te dragen tot het aankweken van zelfstandigheid, zelfvertrouwen en een verhoging van het gevoel van eigenwaarde. Wij verwachten van de funktionaris een aktieve inbreng binnen een multi-disciplinair dienstverband. Arbeidsvoorwaarden Salariëring geschiedt op het niveau 1 e verpleegkundige met een maximum van f 3.306,32. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H. van Kempen, toestel 254. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet tot 3 weken na verschijningsdatum bij de heer J.A. Swaalf, hoofd personeelszaken. sancta maria BA Noordwijk (Z H Tel 02523-8244

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18