VERTEGENWOORDIGER O schoolbediende (m/v) bij de streekschool. loiiteife 2 Receptionistes hoofdvertegenwoordiger Ie Verpleegkundige St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp VOORMAN PLAAT- HetMotorhuis „^lOilco" personeel1pers£^ Jpersoaeel**50^ jrson DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: HUISMEESTER Leiden, den Haag en omstreken REVISIEMONTEUR Hoge Rijndijk 5, Leiden. Tel.: 071 -12 05 41 VERPLEEGKUNDIGE BEjAARDENVERZORGENDE PWWWPERSOEa peroneal Gorlaeus Laboratoria, (Scheikunde en Farmacie) van de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen amanuensis (m/v) vacaturenummer 1-366/1158 Vereist: diploma M B O. Lab. technische richting. Salaris maximaal 2432 - bruto per maand. Medische Microbiologie dierverzorger (m/v) vacaturenummer 1-382/1158 Vereist: Mavo, Diploma dierverzorger/biotechnisch laborant of bereid de opleiding te volgen. Salaris: maximaal 2291. bruto per maand. Promotie mogelijkheden niet uitgesloten. Centraal Rekeninstituut, Algemene dienst administratief medewerker (m/v) (20 uur per week) vacaturenummer 1-387/1158 De werktijd is in nader overleg te bepalen. Taak het geven van secretariële hulp. correspondentie, typewerk, telefoon enz - het bijhouden van het archief; - werkzaamheden t.b.v. vergaderingen, notuleren, verzenden van stukken, enz.; - indien nodig behulpzaam zijn bij de financiële administratie. Vereist - Opleidingsniveau HAVO. secretaresse opleiding; - voldoende mate van zelfstandigheid voor het organiseren van eigen werk; - goed kunnen omgaan en samenwerken met collega's en anderen. Salaris: maximaal 1321, - bruto per maand. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Motel Sassenheim vraagt met spoed Heb je: Ben je: (herhaalde/herziene oproep) DE WASSENAARSCHE BOUWVEREENIGING roept gegadigden op voor de functie van Functlelnformatle: - onderhoud gebouwen en kleinere reparaties bij huur- ders - bewaking technische installaties en noodoproepsys teem - beheer der sociëteitsruimte De gedachten gaan uit naar een gehuwde functionaris van ca. 50 jaar. die naast het genoemde technisch on derhoud, in staat mag worden geacht goede sociale con tacten te onderhouden met de bewoners en een "spil functie" heeft in de diverse initiatieven binnen het com plex. In verband met deze taakstelling is het wonen op het complex noodzakelijk. Hiertoe staat een 2-kamer parter re appartement ter beschikking. In verband met de grootte van deze woning kunnen echtparen met kinde ren hier niet worden gehuisvest. Geboden wordt voorts: - een functie met grote zelfstandigheid en beroep op creativiteit - salariëring volgens C.A.O. woningcorporaties Gegadigden dienen bereid te zijn t.z.t. deel te nemen aan een medisch-, alsmede aan een (beperkt) psycholo gisch onderzoek. Schriftelijke sollicitaties te nchten aan de Wassenaar- sche Bouwvereeniging, Bloemluststraat 36, 2242 VM Wassenaar, t.a.v de direkteur Ing. R. de Mare vóór 15 februari 1982. Telefonische inlichtingen; 01751-14690. Voor een van onze relaties, een gerenommeerd nederlands natuursteenbedrijf met een vaste en nog steeds groeiende kern van afnemers in het begrafeniswezen en intern met uitstekend collegiale verhoudingen, zoeken wij een betrouwbare en tegelijk zeer dynamische voor Zich baserend op de goede naam van het bedrijf, dat door en door bekend is bij de insiders, moet de aan te trekken hoofdvertegenwoordiger nieuwe vertrouwensrelaties kunnen leggen en de reeds bestaande goed en met commercieel inzicht kunnen handhaven. Voor een zeer capabele man kan het inkomen, na inwerking, hoog liggen. Ervaring in de betrokken branche is een prae, maar wordt niet vereist. Leeftijd met enige marge tussen 28-40 jaar. Brieven met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring worden onder de letters Zh gaarne ontvangen door W.VERSCHOOR en Drs J.C.OUDSHOORN Psychologisch Adviseurs Alexanderstraat 18, 2514 JM 's-Gravenhage. Motorenbedrijf Stipdonk vraagt voor het reviseren van diesel- scheeps- en automotoren Schriftelijke of telefonische sollicitaties t.a.v. Dhr. Verbeek Motorenbedrijf Stipdonk Schuttersveld 11 Postbus 2106 2301 CC Leiden Na kantooruren: 07-155900. Ambulance- en trouwautobedrljf Gebr. de Jong b.v. vraaqt voor haar ambulancedienst: A) AMBULANCE CHAUFFEUR 22-40 ja,r. Voor deze funktie is vereist: in bezit zijn van een geldig EHBO diploma bereidheid om in continue-dienst te werken MAVO of overeenkomstige opleiding beheersing van korrekte rijtechniek en motorvoertui gentechniek goede kontaktuele eigenschappen bereid om in de toekomst opgeleid te worden tot am bulance-begeleider goede lichamelijke konditie B) AMBULANCE- VERPLEEGKUNDIGE Funktie-informatie: werkt volledig mee in het dienstroos ter en is tevens belast met het toezicht houden op de ambulance-inventaris en het leiden van periodieke bij scholing. Funktie-eisen; diploma verpleegkundige A bereid om in teamverband te funktioneren leidinggevende kapaciteiten CAO rijdend ambulancepersoneel is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: GEBR. DE JONG LEIDEN B.V., Hogewoerd 160 2311 HW Leiden. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen zieken huis. Op de afdeling Gynaecologie/ Urologie/Plastische chirurgie (30 bedden) ontstaat een va cature voor een 1e verpleeg kundige. Wij vragen: het diploma ziekenverpleging A, goede verpleegtechnische vaardigheden, goede contac tuele eigenschappen. Wij bieden: aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige (salarisgren- zen vanaf f 2.748,11 tot f 3.306,32) bruto per maand, de C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door me vrouw A.J.M. Vollebregt, adj. dir./hoofd verpik, dienst, tel.: 071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 4/82 Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Het Motorhuis is het grootste autobe drijf in Leiden. Voor de schade-afdeling zoeken wij op korte termijn een voorman plaatwerker die lei ding gaat geven over een vakkundig team van 8 man. Wij denken aan een allround plaatwerker, vanaf 30 jaar, in het bezit van het diploma 1e plaatwerker. Van zelfsprekend beschikt de juiste man over leidinggevende kwa liteiten. Aan deze belang rijke funktie zit na tuurlijk een goed salaris vast. En ook de andere arbeidsvoor waarden zoals oplei ding en promotie mogelijkheden zijn bij Het Motorhuis prima geregeld. Bent u geïnteres seerd in deze verant woordelijke baan met goede vooruitzichten? Belt u dan met de heer J. Roeleven. Tel. 071-120541. 's Avonds en in het weekend: 01715 1864 Bejaardencentrum lorentzhof wil solliciteren naar een volledige betrekking om in overleg met de adjunct-directrice leiding te geven aan de afdeling Verzorging. - Hij/zij dient te beschikken over contactuele, organisatorische en leidinggevende eigenschappen. - Voor een goed gemotiveerde medewerker ligt hier een taak in een goede werk sfeer. - Hij/zij zal deel uitmaken van de staf. - Leeftijd niet beneden 25 jaar. -• Ervaring met bejaarden zien wij als een pluspunt, maar is niet vereist. Tevens is er een vacature voor een gediplomeerde De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. Bejaardentehui zen. Pensioenregeling P.G.G.M. is van toepassing. Sollicitaties kunt u schriftelijk of telefonisch richten binnen een maand na het verschijnen van dit blad aan de directie van bovengenoemd bejaardencentrum. ACCU MULATOREN FABRIEK Is fabrikant van alle voorkomende starter- en scheepsaccumu- latoren. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste, representatieve voor het rayon Zuid-Holland. Uw taak: - het verkopen en verzorgen van onze produkten bij de cliënt (o.a. garages en transportbe drijven); - het informeren van de verkoop leiding aangaande de markt ontwikkelingen. Wij vragen: leeftijd van 25-35 jaar; enkele jaren ervaring als verte genwoordiger; Mavo-opleiding en enige tech nische kennis van het automo bielbedrijf; groot rijbewijs. Wij bieden: een goed salaris met provisie regeling; onkostenvergoeding; prima sekundaire voorwaarden. Uw sollicitatie te richten aan de heer J. Kraay, Dorpsstraat 226a, 2391 CJ Hazerswoude, tel. 01728-8236 of Wilco Haarlem, Waarder- weg 31, 2031 BN Haarlem, tel. 023-320121. ACCUFABRIEK WILCO B.V. HAARLEM streekschool voor beroepsbegeleidend MJÜlA onderwijs 1 IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. da's een plezierige baan voor iemand die weet van aanpakken. Aan onze nog steeds groeiende school is een vacature voor een school bediende. Misschien iets voor u? Om dat te kunnen beoordelen geven wij hieronder in het kort een taakomschrijving. Zorgen voor onderhoud van gebouwen, terrein en installaties. Het verrichten van kleine onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan inventaris. Het bedienen van de telefoon en het verrichten van eenvoudige admi nistratieve werkzaamheden. Behulpzaam zijn in onze kopieerafdeling. Controle op de beveiliging van onze gebouwen. Kortom, een prettige maar drukke dienstverlenende taak bij het onder- wijsgebeuren. Aan onze school worden opleidingen gegeven aan leerlingen, zowel jongens als meisjes, van 16 jaar of ouder. Deze zijn werkzaam in het bedrijfsleven en bezoeken één of twee dagen de school voor een be roepsbegeleidende opleiding. Voortgezette opleidingen worden gewoonlijk aan onze avondschool gegeven en wel op maandag, dinsdag en donderdag. Hierbij zijn opleidingen die reeds 's middags aanvangen en doorlopen tot 22.00 uur, onderbroken door een pauze. Hij/zij moet zich thuisvoelen tussen docenten en jongeren en bereid zijn wisselende diensten te draaien. Wij verzoeken belangstellenden hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend On derwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18